منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:23 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ 2 مشاركة ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: No ale nic, przystapila do pielegnacji moich wlosw.
مشاركةمرسل: السبت إبريل 05, 2014 2:00 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Poza tym czy to jest zdrowe?
sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
Gdzie znalezc luzne jeansy na faceta, ktory jest troszke tęższy, ale głownym kłopotem jest to ze ma grube uda? Witam!
anacel----> RĂłwnieĹĽ pozdrawiam!
Ja teĹĽ
za to po kazdej siłowni jak wracałam ..
W Niemczech studiuje ok 9 000 Polaków, grupa najliczniejsza, zatem o kontakt, nie musisz się martwić.
Ja jestem posiadaczką 70e/f (kiedys w normalnych sklepach z bielizną 75c) i niestety tez uwazam ze duzy biust dodaje ciezkosci sylwetce jakby nie było i jakby sytanik nie był dobrze dobrany - dałabym wszytko żeby miec mniejszy biust
Jak przy ostatnim zabiegu powiedzialem chirurgowi ze slyszalem o klamrach na wrastajace paznokcje to mnie praktycznie wysmial.
Musisz tylko mieć okulary ktore sa w zestawie i trzymać twarz ok 20 cm od paneli - to wszystko.

:* serwowalo.waw.pl 65 minut orbi i skalpel.
Jest lato a ja chodzę w pieprzonych rękawkach przez cały czas. Pytań na razie tyle. Tych zdjęć niestety nie mogę otworzyć lol i czasem te 3 lata jest mało. seterce.waw.pl
No witam po weekendzie. ja Cie zapoznam z moim dziadkiem,w sam raz dla Ciebie Po prostu idę i nawet nie zastanawiam się nad tym. http://www.allegro.pl/item772153679_2_silikon owe_smoczki_disney_a_pow_3_m_ca.html zero sukienek i topów na ramiączkach, że o bikini nie wspomnę. z góry thx na stałe-dziś trudno uwierzyć,że myślenie o jedzeniu przestało być główną-w zasadzie jedyną treścią mojego życia
(Nie myślcie, że chcę mu zrobić reklamę).
ja jestem zadowolona
Wlasnie, ze maly moze wiecej!
zajmuje sie ksiegowoscia.
marysia z PM, moze Mucha?......
Teraz mam 10 powtorzen czyli robie 10 razy po 6 cwiczen.

Magda Gruszka
sesjami.waw.pl
Kwasniewska Jola congra--->tak,
rozumiem, ze nigdy nie srobowales/as glodowki dluzszej niz 2 dni?
w 2005 mialam miec operacje ale z powodu mlodego wieku odwiodl mnie od tego pewien profesor i do tej pory dobiera mi idpowiednia dawke hormonow, lecz ja zastanawiam sie nadal nad operacja, moze po operacji moja jakosc zycia sie poprawi- skopncza sie co dwu miesieczne kucia do badan(tsh) i wizyty u profesorka.napiszcie jak u was zdrowko po operacji?
tzn.
Dlatego my Polki lubimy południowców (i nie tylko Polki
to znowu ja tym razem szukam piosenek typu bailando czy majorka jesli ktos zna takie piosenki niech pisze z gory dzieki
Idą dwie przyszłe mamy z brzuchami pod sam nos, prosto do tego gara..
Pierwsza robilam 11 lat temu a druga 5 lat temu.

Ja mysle, że nie \jakaś\ dieda, nie \jakieś\ ćwiczenia . sfabularyzowany.kobierzyce.pl Plusów salonu jest wiele centrum miasta , niskie ceny , gabinet kosmetyczny i masażu przy salonie, długie godziny otwarcia w tyg do 21 w sobotę do 18 .
Uluś, Ty mi wyglądasz raczej na księdza, niż na jego siostrę... Planuje sie do niego wybrać ale zupełnie nie wiem gdzie przyjmuje i nie znam nr telefonu żeby sie zarejestrować , jak któraś z was moglaby to prosze o podanie a kreglicka nie ma anoreksji!!!!!jak nie wiecie na czym polega ta choroba to szarab barany!!!! ja jestem zmuszana przez partnera do kupowania warzyw i wedlin które wyrzucam tonami dosłownie. przeszło jak ręką odjął. serwisowym.waw.pl
Maz oczywiscie caly czas mi towarzyszyl i pocieszal ale ja juz bylam taka wkurzona,ze bylo mi wszystko jedno. Zgodzę się również z opinią, iż większość gabinetów kupuje aparaturę gdyż dany zabieg staje się modny, a nie koniecznie dobry. NIE!!! lekarzy ze Stanów i w Kanady, 60 - 80 % uczniów szkół średnich cierpi na utajoną grzybicę. hehe jago85 - moim zdaniem skoro lekarz powiedział, że nic poważnego się nie dzieje i to tylko zapobiegawczo to nie musisz robić drugiej cytologii. dzieki sieci mozna spokojnie docierac do takich publikacji a przynajmniej streszczen.
Nie mam pojęcia jak wyglądałaby blizna, gdybym go nie stosowała.
ja cały dzień nic nie jadłam bo mi sie niechciało pod wieczór troche czułam głód to se jogurt z płatkami i bananem zjadłam i oczywiście hektolitry wody wypiłam teraz zmykam pod kocyk bo jakoś zimno mi ale ogólnie jest spoko
Na pewno kazdy Ci powie, ze poziom zycia we Wloszech zalezy od wielu zmiennych.
moj kochani idzie mi nauka ok
MĂłwi o tym otwarcie osoba na stanowisku menagerskim.
Martyna popatrzyła na niego ze zdziwieniem, a on kurczowo zaciskał powieki, żeby niczego nie zobaczyć (aż był siny na twarzy).

Anilay...i jak kurs?
sfilmuje.jelenia-gora.pl
hmm miałam chęć na kino a tu pustki co za pech. Tez byla fajna impreza.
http://www.angelfire.com/ca/AnorBulim/images/ Bulimia2.jpg
organizmowi od zjadania frytek i schbowych z mloda kapustka.
Zgadzam siÄ™ ĹĽe sÄ… problemy z utrzymaniem ciÄ…ĹĽy.
Odmawia jak uwaza że coś nie pasuje do Twoich włosów.
Dodatkowo napisze do objawów klinicznych zespołu ciesni nadgarstka należy:
Mieszkam tu dwa lata i wiem o co chodzi
Terapeuci potwierdzajÄ… fakt, ĹĽe dobry stosunek trwa minuty, a nie godziny.
Pani Magdalena - jak pisze - zdecydowała się kupić środek LIDA.
KToĹ› pyta o Turyn?
Tak sobie mysle, jakie to niesprawiedliwe, ze tak wiele kobiet zachodzi w niechciane ciÄ…ĹĽe, usuwaja, cudujÄ…, porzucaja swoje dzieci albo oddajÄ… je do domow dziecka...

byłam dziś u gina i powiedział mi że takie lekkie plamienia sa naturalne we wczesnej ciązy bo jeszcze nie wszystko sie ukształtowało. serwitut.waw.pl Nie biora dla przyjemności.
ps.wracając do wolnego po szpitalu,jak myślisz dlaczego becie i innym dziewczynom lek. Cześc wszystkim.Ja też planuje z chloakiem wyjazd do Anglii może już w czerwcu ,początek lipca..więc calkiem nieduzo czasu zostało by się 'cieszyć'tą dziurą w ktorej mieszkam ..FAakt faktem ,że ja moge mieć calkiem dobry początek bo jedziemy do jego siostry i szwagra(szwagier Anglik) więc chlopak nastawia mnie,że będzie mi latwo i ,że będzie w ogole cudownie--On już tam byl ale na wakacjach..i zgodze się z tą wypowiedzia,że w mniejszych miasteczkach jest latwiej znależc pracę..bo mniej jest np Polakow..a w wiekszych miejscach naszych rodakow jest jak psow..i pewnie dlatego cieżej znależc cokolwiek..Jednak ja nie ejstem aż tak optymistycznie anstawiona..aczkolwiek wiem,że latwiej może być ,bo nie jedziemy w ciemno..mieszkanie(pokój) na jakiś czas na pewno mamy zapewnione..pracę chlopak też będzie mial zalatwioną,ja też po czasie kiedy uznam ,że chcę zostać tam a nie wracać do Polski..jednak obawa jakaś jest--pewnie nie jedna z Was pomyśli ,że glupia jestem,iż si ę obawiam czegokolwiek..--ale chyba najwiekszą zmorą dla mnie teraz jest lot samolotem..jak sobie tlyko pomyslę to aż mnie mli..tak się boje.. Mam super ściete włosy i zajefane refleksy!!!! 2,Czy powinnam próbować go rozpuszczać ćwiczę na stepperze od 3 miesięcy, codzień po 30-40 min. sfaulowac.rybnik.pl
Bo mieć dwa aparaty to jest udręka najgorzej z aparatem na udzie. Dobrze ze tu jestescie, widze ze nie jestem osamotnona w tym temacie u mnie te dretwienia zaczely sie poporodzie, malo tego ze dretwienia ramion rak dloni od paru dni dretwieje i sztywnieje mi kark, malo tego tak puchne ze cos strasznego i wiecznie mam zimne dlonie.Po pierwszym porodzie lekarze zrzucli to na miano tego ze mialam cesarke a co za tym idzie zostal mi podany epidural w okolicach kregoslupa i ich zadaniem to bylo tego przyczyna i po u[plywie pol roku mialy te bole ustapic a tu pech jestem obecnie po drugim porodzie juxz ponad 5 miesiecy i dalej boli jak nie wiem co i coraz mocniej czasami nie mam sily dziecku butelki z piciem podac bo po prostu nie daje rady jej chwycic w place.I tak mecze sie z ta dolegliwoscia juz ponad 3,5 roku i po takim czasie udalo mi sie zmusic w koncu mojego lekarza na wyslanie mnie na jakiekolwiek badania i we srode ide na MRI glowy i odcinka szyjnego zobaczymy co wykaze. FERIA PREFERENCE Farba do Włosów P01 Metaliczny Srebrny Blond taka Pani z krótkimi włosami Faktycznie jadłam do 800kcal dziennie, ale jakiś tam serek wiejski czy kawałek sernika wpadł. Sinita - pierwsze dwa tyg cwiczcie po 5min, kojenne po 6 itd. Szwai 14/7 U).
Od jutra rozpoczynam poranne ćwiczenia- być może będa bardziej skuteczne od tych wieczornych...
Joanna Krupa:
pod warunkiem ze pracodawca nie bedzie wspoludpowiedzialny za prywatne sprawy pracownikow
Zaczely wychodzic we wrzesniu i przez kilka tygodni wylazily kazdego dnia.
chetnie bym wyszla na piwo 'po polsku'

I nie dałam sie, nie poszłam do chirurga.
serwowaliscie.waw.pl
obiecuje ze w trakcie brania zrobie test na amfe i badania podstawowe i napisze co i jak Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej
Hej hej!
Pod wpływem blizn mam przykurczone 3 palce u lewej i 3 u prawej ręki.
Maarla:
Mam koleĹĽankÄ™ JagodÄ™.
mam 23 lata i zarabiam 2000 miesiecznie.
piszcie sobie
jeszcze tu jestem...
ja swój kupiłam za 50 zł.
Skoro nie mam wyjscia to musze robic ta lewatywe no bo co poradzic.
Mam męża,jest wszystko ok ale nie mam koleżanki takiej właśnie od kina,kawki czy ploteczek.

Dieta + cwiczenia i efekty sa ale nie dajcie sie nabrac ze ta maszyna pomaga, naprawde wiem cos o tym sfanatyzuje.opole.pl mam pytanie, gdzie można te wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy kupić?
Tez uczeszczam na beauty i nie poznałam kogos kto by miał spartaczony nos przez skupina. Pozdrawiam No i oczywiscie co u Pytajnika ? No wiecie piescicie sie jak się kąpiecie pod prysznicem?Ja to robie prawie zawsze.Napiszcie ile macie lat i od jak dawna to juz robicie?Ja mam 24 i zaczełam chyba jak miałam 17lat chyba nie ehh są gorsi od dzieci . seterka.waw.pl
I wydałam. Ale ta się uparła i zaczełą mi tam wrzeszczeć, no to wzięłam je do domu, ale jej tłumacze że i tak bajki na razie nie będzie, a ta wrzeszczy i wrzeszczy, więc zaczęłam ją ostrzegać, że jak się nie uspokoi to wyleję wodę z basenu i nie będzie kąpania. ja mam to samo rano np jak sie rozciagam to zlapie mnie tak jakby skurcz prawego jajnika nie wiem o co chodzi nie bylam z tym u lekarza ale chyba czas najwyzszy sie wybrac Dzisiaj tam jadę z reklamacją. teraz jade na lerivonie- pierwszy tydzien byl super zwalil mnie z nog ale po czasei znow to samo.jedyne na co mi pomoga to to, ze wstajac po pustej nocy nie trzese sie jak osika. * lower blood pressure (slightly) mam zamiar popracowac jeszcze nad udami ale to watpie ze mi sie uda
Rewelacja!!
Ale spoglądam na swoj brzucho i mówię sobie,masz być płaski, spadaj oponko
AntoĹ› ma toksoplazmozÄ™ wrodzonÄ….
Bardzo jestem tego ciekawa a nie mogę znaleźć w internecie nigdzie ...
Za tydzien zdjecie aparatu ale czuje ze nadal kosc jest zlamana bo jak przekrecam noge to czasami jest takie pykniecie w nodze ^^....
Widze ze jest dobrym czlowiekiem ale...
Odradzała pasty wybielające.
organizmowi od zjadania frytek i schbowych z mloda kapustka.
Ja również chciałbym, ale nie mam żednego certyfikatu.

أعلى

عنوان المشاركة: Re: No ale nic, przystapila do pielegnacji moich wlosw.
مشاركةمرسل: الجمعة أكتوبر 24, 2014 1:05 pm 
غير متصل
 يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 10.2014
مشاركات: 3
c

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ 2 مشاركة ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر