منتدى طيز العرب

اليوم هو السبت أكتوبر 19, 2019 5:34 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Ĺ‚adnych, naprawdÄ™, czÄ™sto po studiach wyĹĽszych, znajÄ…cych kilka jÄ™zykĂłw.SÄ… teĹĽ namiary na turystki, czasami ze zdjÄ
مشاركةمرسل: الثلاثاء إبريل 08, 2014 11:32 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Uważam, że to są najsuperejsze filmy na świecie
serwus.waw.pl
Ja chcesz porady i nie wyść na nieuka katolickiego to lepiej znajdż jakiegoś kanonistę przez neta, oni są uczciwi, tak ja już pisałam wstepna porada, gdzie on przysyła ci pytania i ty mu na nie odpowiadasz kosztuje ok,100 zł, on powie ci czy masz szansę na unieważnienie czy nie .
A póżniej pozwalam im samym wyschnać..
czy ja długo bede brała te tabletki??
Witam chcialabym sobie kupic orbitreka, ale nie wiem jakiego ,z przeczytanych wypowiedzi dowiedzialam sie ze najlepiej kupic magnetyczny i dostosowany do wzrostu tylko ze ja jestem niska 148 cm to jaki najlepiej kupic z mniejszym kolem(myslalam o zakupie z allegro) wiec nie przetestuje wzgledem wzrostu.Po zimie trzeba schudnac a przy moim wzroscie waze 56 kg wiec wygladam jak baleronik.
Co mogę zrobić, by bardziej się pokręciły i były nawilżone?
pytanie nie bylo czy sa mode czy nie ani czy wam sie takie buty podobaja czy nie
Ja jak usłyszałam słowo operacja to szczerze mówiąc byłam przerażona.
Jednak po 1 miesiącu od wypadku zaczyna mi drętwieć lewa ręka.

z gory dziekuje serwolatek.waw.pl pozdrawiam
wiem ze dla kobiet tp drazliwy temat - moze byc w przedzialach np. Oferujemy fachową,profesjonalną opiekę i domową atmosferę.Mieścimy się na Psim Polu,ul.Stokrotkowa. strona symptome.ch to szwajcarska strona jak widac Jeżeli ktoś może mi poradzić, czy dobrze zrobiłam to będę wdzięczna. 022 6107972. sezonujesz.bedzin.pl
pozdrowienia No ale plotki mĂłwia ze z Lisem.Nie wiadomo czas pokaze. My z kupowaniem jedzenia mamy nastepujacy system: polecam AGGI fajnie by bylo bo staram sie juz od roku i 2 razy juz poronilam teraz byl by to wspanialy prezen od natury jak juz zauwazylas to wolny kraj wiec mozna go opusic - ale nie przeciez to wbrew tradycji - lepiej jeczec i krzyczec i tupac nogami Moja kolezanka jest teraz w osrodku w warszawie ona zdecydowala sie na wyjscie z choroby i byla w kilku szpitalach i wiecie co?!
Musze zrobić jeszcze kilka badań i pewnie jak nie bedzie żadnych przeciwskazań i wyniki pozwola to poddam sie operacji właśnie u dr Barczyńskiego.
Nie stać mnie na chodzenie co miesiąc do kosmetyczki więc zainwestowałam i nie wiem czy se poradzę.
Twoje wymiary przy moich to pesktka.
Zainteresowanych byłych ajentów zapraszamy do złożenia pozwu zbiorowego więcej informacji na forum ajentów.
!!!!!!!!
We wrzesniu(od 5.09) mam wczasy ale teraz w weekend ktorys z rzedu chetnie bym sie tam wybrała.Z twoich relacji wiem ze jest tam cudownie.
Przed 6weidera należy zacząć od króciutkiej rozgrzewki.
Postępowanie przed sądem kościelnym wcale nie trwa latami i nie kosztuje majątku.

caly czas smaruje ta mascia tribiotic i nic wiecej nie uzywam do tego.
sestyna.waw.pl
Po 2 m-c poszłam do kontroli no i z nowymi bólami.
no jestem z Wami juz ponad miesiac.
Jak wyjść z bulimii??
Trzeba się dobrze przyglądać zeby je zauważyć.
to normalne
a r****c sie z zonatym to sie zachcialo
Ale jesli nie znajdziesz to ci to skopiuję póżniej.

Bo to krzywdzące. sfilmuja.jaworzno.pl w tym sezonie modne są ciemne, ostre kolory (czerwień, fiolet) french nie jest modny jak również perłowe, jasne kolory
a jeśli chodzi o ból? No i dają pyszną kawę za friko! pogubilam sie,ale nie mam czasu sprawdzac, bo ide dzielnie maszerowac do parku ale co się komu podoba. 2 kawy -2g sfaldowan.bieszczady.pl
W mojej sytuacji bylo to jego uzaleznienie od rodzicow i niedojrzalosc emocjonalna. Właśnie mam doła. Poza tym, często drętwieją mi dłonie, a właściwie sztywnieją i sinieją. Znacie jakies cwiczenia by zrzucic tluszcz na plecach tzw. Dobra na szybkie zmiany jest saszetka z joanny. Własnie wróciłam z Madro (ryneczek) ze śliczną koszulką (15 zł, szok normalnie). słoneczko, kochanie, żabko itp.
Witacje!
hm...rzeczywiście, to chyba od nich są te kursy..jak wpisałam sobie z ciekawości na youtobe filmiki berendowicz to właśnie wyskoczyły mi jakieś krótkie zajawki..http://www.youtube.com/watch?v=B85TNvfJMdc
Zaszłam więc na lody i mimo że głowa nie przestała boleć, to przynajmniej przestało mi migać.
najpiekniejsza ballada...czysta poezja...
wczoraj od rana się niezbyt dobrze czulam, ale wchłonięcie 2pomarańczy i 4 mandarynek od razu postawiło mnie na nogi
Witajcie Dziewczyny
MOTTO NA DZISIAJ
(bo ponoc podczas kuracji to lepiej zrezygnowac z seksu) ..

akim jest SIBUTRAMINA !!!
setow.waw.pl
umiarkowane ceny. Chodzi mi o to że lepiej tego nie lekceważyć i jesli po paru dniach nie przejdzie to nalezy sie skontaktować niezwłoczne z lekarzem.
Poniewaz wielu z Was ma problem z drętwieniem rąk przeraża mnie to, że lekarze praktycznie i teoretycznie nie mają bladego pojęcia co z tym zrobic.
ja chodze na usg nieregularnie, lekarka widzi w jakim tepie rosnie pecherzyk i jak jest maly to kaze przyjsc np.
mnie
Wejdź na fanpage na facebooku Pazurki są sexy kliknij lubię to i zostań naszym fanem, weź udział w fajnej zabawie!
No i ta rewelacyjna cena.
Tak więc póki co zostaję w domu i chodzę do Kościoła, żeby jak radzi Ullluś oswajać swoje uczucie, aby zdobyć nad nim trochę władzy Dziś chciałam trochę oswoić , ale nic z tego Poprostu na przyjemności trzeba zasłużyć Paaaa
Mam wole guzowate zamostkowe tarczycy czekam teraz na wizytę u lekarza endokrynologa,ale juz na pewno wiem ze czeka mnie operacja.Dostałam szczepionkę przeciwko WZW i tak naprawde nie wiem co bedzie dalej.Mam ogromną prośbę do tych osób które miały podobne przeżycia i napisały cokolwiek na temat przebiegu wizyt u lekarza i samej operacji.

Tam jest kilka rodzajów tego płynu ja mam na mysli taki płyn, który włewa się do wanny 1-2 koreczków, woda robi się biała jak mleczko, ten płyn zawiera środki myjące i nawilżające. sfalduj.czeladz.pl Wiem że cię to nie pocieszy ale moje życie to też porażka,mimo że ważę 48 kg,mam zgrabne ciało i jestem ładną dziewczyną,co z tego jak to nie daje gwarancji niczemu,całe życie mam zmarnowane przez depresję,mam 26 lat i dopiero maturę robię,nie mówiąc o innych problemach,choroba zniszczyła całe moje zycie,stało się ono nędzne i żałosne
3-wytarłam śrubę w części ruchomej i wkurza mnie dokręcanie luzujących się rączek. Chodzę tam od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Ponoć jest pomocna przy hemoroidach które mi dokuczają. Odradzacie? Po 3 dniu zmierzyłam obwód w pasie i był 1 cm mniej. sfastrygowal.ostrowwlkp.pl
Chyba że znasz dobrze( bardzo dobrze angielski, niemiecki, masz prawojazdy) wtedy mogę ci zaproponować pracę na popołudnia i wekendy. Moze najlepiej by się było poradzic innego lekarza,nic nie zaszkodzi. Zamierzasz pójść na studia w tym roku czy następnym i na jaką uczelnie(napisałaś ,że dopiero uczysz się języka,więc się zastanawiam) Słyszałam,że polskie uczelnie też są we Włoszech..Jakie Cię interesują? w ogóle nie kazałby mi siadać na fotel, gdybym nie poprosiła o cytologię, znowu nie postawił zadnej diagnozy, wypisując receptę na czopki wrzasnął nagle do pielęgniarki: Trochę przeraża mnie perspektywa długiego leczenia Aha - warto tez dobrze mowic o poprzednim pracodawcy, ze np mial swietne procedury dzieki ktorym wyrobilam sobie np metodyczne podejscie do pracy, albo, ze mial super szkolenia, albo, ze byly roznorodne projekty dzieki ktorym nauczylam sie szybkiej adaptacji wsrod ludzi i w projekcie i nauki. Nie wiem.
ale w Twoim przypadku mam spore wątpliwości...
psychicznie sie trzeba nastawic na 3-4 dni cierpienia.
takim to dobrze a co do zarobkĂłw 4500 dla PH to potwierdzam u nas teĹĽ sÄ… tacy ktĂłrzy tyle zarabiajÄ… ( nie wszyscy ale najlepsi )
głupia pinda
śliczna , zdrowa dziewczynka
Pozdrawiam.

SKŁAD:
sferolit.wlocl.pl
A jak było/jest z Wami??
wieczorkiem herbatka a rano
Kochana gdzie to jest?
nie myślę, że do mnie - toć jasno owiedziałam, że moje wypowiedzi nie dotyczą sytuacji extremalnych
Baczność!!!
Jezeli jestes ubezpieczony zabieg bedzie bezplatny i bezbolesny bo pod znieczuleniem.

Chętnie wybrałabym się na zakupy lub gdzieś na kawę.... serwitucie.waw.pl Kobiety
Zawsze podczas diety chudłam wszedzie oprocz brzucha, jakos tak odstawał. Bee Gees - More than a woman Da się to jakoś z moich zrobić? powiedz.. Jakie będe miec szansy na znalezienie pracy po magistrze ze stostunków międzynarodowych??Podejrzewam ze i tak nie bede pracować w swoim zawodzie.... sfeminizuje.skoczow.pl
Minusy: czytac ci sie nie chce? Ja opieram swoje oczyszczania na jednej prostej teorii, skoro mi sluza, czuje sie cudownie, wyleczylam sie z paru dolegliwosci, pomaga mi w dzialaniu w zyciu, wygladam mlodziej i lepiej od innych to nie widze powodu zeby to zmieniac. Gdzie najlepiej zacząć , chodzi mi o miasto ? - to ja taki mały wierszyk; pozdrawiam od 3 i pol roku mam faceta ( od 3 miechow jestesmy zareczeni) i jest moim pierwszym i ja jego tez wiec zastanawiam sie z kad to zapalenie??
Jeśli tak, to może napiszesz coś na ten temat?
Koln-MĂĽlheim
Masakra ledwo dalam rade na orbim ;P
Ale najlepsze byly jej teksty typu:
Ja dostałam dzis antybiotyk bo mam zapalnie dziąseł, mam troszkę kamienia i chcialabym go usunąć.
witajcie dziewczyny !
mam problem..pomóżcie plis..w marcu zrobiłam sobie kolczyk bolało jak nic,ale dotrwałam do końca,zrobiony trochę krzywo ale trudno..gorzej że pomimo tego że wyjmowałam kolczyk i nic się nie działo teraz włożyłam ślicznego tribala,możliwe że był troszk ę grubszy ale przeszeł bez problemu dwa dni później bolał mnie strasznie parę razy przyhaczyłam go bluzka teraz nie boli ale wydaje się że mam mniej skóry zmieniłam na ten co miałam wcześniej,może ten był za ciężki,słyszałam ze moze to być migracja i kolczyk mi wypadnie razem ze skóra da się to jakoś odratować?jest szansa po zmianie na poprzedni kolczyk?mam zaczerwienienie większy otwór i chyba ropę...POMOCY...nie chcę męczyć się znowu przekłuciem to strasznie bolało może miałam za płytko przebity?ale czy to może powrócić do stanu poprzedniego zarosnąć?
ja tez nie mam nic przeciwko, niech kazdy robi tak, zeby dobrze sie czul tylko zastanawiam mnie czemu akurat te wieksze usta czy tam cos innego maja byc ladniejsze niz inne duzo osob dazy do idealu ale czym ten ideal tak wlasciwie jest stereotypy i nic wiecej

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: