منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد أكتوبر 21, 2018 6:40 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: no ale ni eo tym chciaĹ‚am pisac....
مشاركةمرسل: الاثنين إبريل 07, 2014 1:55 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ty chyba nie wiesz na jakiej zasadzie dzialaja takie fora, a jezeli nie wiesz takze kto to jest moderator to sobie sprawdz.
sfinguje.mielno.pl
Ja mam czarną brodę... dziewczny, która z was robiła te ćwiczenia na pośladki??
Witam!Ja tak znowu z doskoku zaczełam 16 dzień z meridia 15 i sie juz nie waże bo szlak mnie trafi jak waga bedzie stała,ale ostatnio cos pochrzaniłam z moim menu.Tzn.w dzien zapomoinam jesc a czasem wieczorkim wrabie talerz zupy albo coś,i jestem uzależniona od suchrków dla diabetyków wiec czasem skusze sie na kilka i mocze je w herbie jak ciach i sie zajadam.A potem troche mam wyrzuty sumienia.I zaczynam czuc głód znaczy mój organizm.Poza tym zadnych ubocznych dolegliwości chyba ze dolegliwościa można nazwac takie dziwne zjawisko tj.
Pozdrawiam goraco!!!
Niby rano czujÄ™ siÄ™ lekko ale nie mam ketozy.
Następnego dnia rano już byłyśmy tak silne, że spacerowałyśmy sobie właściwie bez ograniczeń.
dziwnie
kolejna osoba ze zdrowym rozsÄ…dkiem.

A teraz te odrosty. sfinansujesz.lubin.pl Ona ma chyba anoreksje a Dancewicz ma tłuste ciało, kuper, nogi krótkie grube.
pamiętam raz zamówiłam zupę z kaczką. Ale ona ma delikatną urode i taką jędrną skórę że tylko pozazdrościć! Weekend będzie truskawkowy. Witam. Asiu, ja jestem z duzego miasta a takiego tatuazu nigdzie u mnie nie wykonuja. sfinalizuje.konskowola.pl
gdzie jest Larry.LARYY WRÓĆ !!!!!! witam! Kasieńka ja mam dokładnie takie odczucia jak Ty czyli otumanienie.Ale przez kilka godzin po zażyciu.Potem przechodzi.Też zażywałam kiedyś Tabcin i śmiem twierdzić,że działal mocniej.Tzn.mnie znacznie bardziej otumaniał.Powera nie mam,a szkoda.Moje prasowanie wisi ogromną stertą na rowerku stacjonarnym,bo chwilowo nie ćwiczę.Nie wiem czy to psychoza,ale odczuwam dziwny ból szyi szczególnie przy skręcie.zaczęlo się to wczoraj.Więc szybko sobie wymyśliłam,że zbliża się wylew.Chyba oszaleję.Ciekawe jaka jest prawda z M/L?Czy jako konkurencja dla Meridii jest tak tępiona,czy naprawdę szkodzi?Czekając na odpowiedź zażyję niestety kolejną tabletkę! Noga , gratulacje Podczas operacj zostały nruszone nerwy i nietylko, co było nieuniknione. Jutro jakoś wytrzymam, zresztą do 16 rzadko kiedy jadłam. Ja tez mam bardzoooo krecone włosy.
doda jest blondynką pało!
dziekuje za pomoc ten lekarz co chodze do niego raz mowi tak a raz innaczej a ja czuje ze cos jest nie tak a on ze to jajeczko jest jeszcze z przed ostatniej owulacji i trzeba je przebic
Takie tez sie zdarzaja bez ingerencji chirurga plastyka, ale to zalezy od genow i typu urody -nie od dlugosci wlosow.
dziewczyny dostałam info od osoby od ktorej kupiłam L,bo zapytałam sie co sie stało ze usuneli wszystkie aukcje na allegro z Li napisała mi tak
Nie bede probowala gdyz chyba jestem od tego rowniez uzalezniona.
W ciągu pół roku organizm zrzuci cały zbędny zapas tłuszczyku.

Drugi dzień wypić 1,5 do 2 litrów soku z jabłek w 6 dawkach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa.
sfigmomanometr.zgorzelec.pl
http://www.ukhairdressers.com/style/search.as p?length=short
Ani nie nie kręcą, ani nie chcę wyprostować, mam jakieś dziwne prześwity, kompletnie nie umiem sobie z nimi poradzić.
aj...
w poniedziałek odebrałam wyniki ogólnych badań, na jakie skierował mnie ginekolog prowadzący ciążę.
pozdrawiam autorke topiku )
Podobno maluje sie ladnie ( dobrze czuje sie w makijazu, ktory robie sobie sama) i ciesze sie, ze to nie tylko moje zdanie ( to znaczy, ze nie jestem kompletnie bezkrytyczna).
A w jakim mieście jest ta Klinika ?
Czekaj mnie teraz koncowe hormonalne badania ( i HSG) i w lutym sie okaze na wizycie u lekarza czy In vitro to wyjscie dla nas.
Pewnie w duzej mierze to zaleĹĽy od organizmu .
CZY NIE MA ani w Polsce ani zagranicą KOBIET SAMOTNIE WYCHOWYJĄCYCH DZIECI KTÓRE SAME MUSZĄ WSZYSTKIEMU STAWIAĆ CZOŁA ???

up ponawiam zapytanie sfabrykuj.kartuzy.pl Ludzie dlaczego obrażacie księży i te biedne kobiety które się w nich zauroczyły to ludzka rzeczy tylko zależy co się z tym zrobi?
Nie zapytalam czy mozna przez cale zycie a on nie mowil jak dlugo mogę to robic. Ja też byłam przekonana że wypisuja na 3 dobę..2 razy się pytałam czy dobrze zrozumiałam że po 2 do domu...ostatnio jak czekaliśmy na wizytę to akurat była wypisywana dziewczyna..widać było że bladziutka..ale tak poza tym to całkiem dobrze wyglądała..także chyba faktycznie cuda potrafią czynić...U mnie nikt nie dowierza wśród znajomych że bedę wstanie samodzielnie wyjść po 2 dobach do domu..generalnie pókają się po głowie... Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie w lewym boku w podbrzuszu. Dopiero teraz po 4 miesiacach? Nie zaluję.....i śmiało polecam tego dr wszystkim którzy wachają się nad wyborem lekarza, Dr Broma przyjume w warszawskim model medzie na zoliborzu. sestercji.waw.pl
Jesli chodzi o oczy to wokół ran zrobili mi laser ( można powiedzieć że zostały zaszyte moje rany ) dzieki temu właściwie nie ma mozliwości o ich powiekszeniu . wczoraj mialam robione usta preparatem Princess Volume, wczorajszy efekt byl super, dzis juz opuclizna zeszla ust jest mniej ale nie jestem pewna czy dobrze masuje usta (nie dopytalam az tak bardzo dokladnie o to masowanie). Jeśli ma byc to naprawdę półgdłodówka czyli oczyszczanie w wolniejszym tempie to ziemniaki sa wykluczone ,nie można ich jeść,nawet 1 szt dziennie. nie dokońcylas wpisu Niektórym wystarczy jeden raz i zaskakują, a tu człowiek się męczy i nic Ja rozmawialam z nim wielokrotnie. Pozdrawiam slonecznie !
a co wy ja tak krytykujecie?
W listopadzie 2007 roku dowiedziałam się że jestem w 6 tygodniu ciąży.
Ja szukam salonu w którym można wykonac zabieg keratynowego prostowania włosów ...
Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać, bo mnóstwo czasu w ciąży spędziłam w szpitalach i słyszałam masę historyjek
w ciemno

Nie spotkalam sie z ani jedna zla opinia .Moj kolega tez byl i jest zachwycony pobytem.Soki owocowe i warzywne do wyboru do koloru bez ograniczen ,owoce i warzywa rowniez ,smaczne salatki warzywne ,wszystko ile tylko zdolasz zjesc,a mimo to sie chudnie bo jest malo kaloryczne Do tego super warunki w pokojach i niskie ceny .
sfinansowac.kutno.pl
Jedna awangardowa strzyże super nowocześie i druga klasyczna, bardzo stonowana robi super koki.
Trzeba trafić na osobę która wykona dobrze paznokcie, które nie będą ani się napowietrzały i w rezultacie odpadały, ani nie będą wyglądały jak przyklejony plastik bez obróbki.
Musi!!
mysle, ze powinnas po propstu poszukac dobrego lekarza na poczatek, a potem moze pracy;
Królowo, a pamiętasz jak to się wszystko u Ciebie zaczęło?
Mysle że za jakis czas to bede mogła ćwiczyc po 20min.
Dziś powinny być już widoczne pierwsze efekty diety, oczywiście pod warunkiem, że ściśle jej przestrzegaliśmy.

PS.MOJA KUMPELA NA TRENINGU WYRWALA SOBIE CALEGO KOLCZYKA ZE SKORA(!) I MA BLIZNA NAD SAMYM PEPKIEM!BLEEEEE! setow.waw.pl Ciesze sie, ze jestesmy razem i mozemy sie wspierac.
Dziewczynki! kukulska - nie wierz mi nie ufaj mi polecam beauty point a co do lergii, nie ma innej rady tylko wypróbować - alergia to sprawa indywidualna, jeden ma a inni nie, i juz Bo cos obilo mi sie o uszy setera.waw.pl
Z tego co do tej pory czytałam, a czytałam wiele na temat relacji kobiet z tamtejszymi męzczyznami to większość określa żle własnie tych, ktorzy wyjechali ze swojego kraju i żyja własnei w Niemczech czy Angli, a szczęsliwe zwiazki płyną w większości z tych par, w których para mieszka w Turcji czy Polsce, a zmienili miejsce zamieszkania nie ze względów zarobkowych a własnie chęci bycia razem. pozdrawiam Was dziewczyny i zycze szybkiego zafasolkowania Aleksandra Adamczyk Okazalo sie ze obciazone. Dzisiaj będzie trzeci raz,a mnie też to piekło jak próbowałam włożyć tabletkę,po tej papce to troszkę mniej piecze,ale też. każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nie trzeba kogoś za to potepiać. moj chlopak jest sardynczykiem i jestesmy razem 2 i pol roku.
Kiedyś w nocy ugryzł mnie w rękę pająk, zrobił się guz pod tkanką przez jakieś 3 tyg.
Cindy Louper (czy jakoĹ› tak )
Pozdrawiam!
Chodziłam do nich na kurs przedłużania włosów Cre Cap i jestem zadowolona, przede wszystkim dlatego, że to rzadka a bardzo fajna metoda.
I mam za szerokie w pasie , na biodrach.
Bedzie troche stresujaco i czeka cie duzo nauki.
czy ktoras z Was orientuje sie jakie jest panienskie nazwisko Moniki Richardson (prowadzacej m.in.
jak nie chcesz zeby wystawaly Ci skarpetki ponad buty np.
Martyszia widze ze zacumowalas w domku po udanej operacji Ciesze sie.Wracaj szybko do zdrowia,wytrwalosci Ci zycze abys sie nie poddawala i szla doprzodu,dasz rade
ja zdecydowalam, sie na miesiczny kurs w POlsce , mam nadzieje ,ze pojade w speirpniu albo wrzesniu, a potem jak juz dostane jakis certyfikat to postaram sie dostac do collegu w Lodnynie na drugi poziom,bo na pierwszym to jest glownie farbowanie i ovlsuga klienta,a z tym to raczej nie bede miala problemu, chcodzi mo o scinanie i styling,bo zawsze cokolwiek uzywam to napapram za duzo na wlosy

od 10 do 30 dnia mozna diete urozmaicac,zaleznie od dostepnosci produktow trzymajac sie zasady odzywiania roslinno-mlecznego ( kefir ,jogurt)z maksymalna zawartoscia witamin i soli mineralnych.
sfinksie.nysa.pl
a możesz ty dziewczyno napisać o co ci chodzi, bo za nic nie kumam? Ja chodzilam dwa razy w tygodniu przez pol roku jednorazowo przyjemnosc za 50 zloty blizny dalej są ale napewno gdyby nie te zabiegi byly by wieksze i po 7 latach nadal maleją tylko trzeba pamietac o smarowaniu ...
mam 25 lat i jestem mamÄ… 3,5 rocznej dziewczynki.
Gryziel stepowy.
Ale staram sie jesc racjonalnie 4 razy dziennie.
- porozciagajcie sie przed ciwiczeniami
Jeszcze jedno ..zabojczy dla mnie jest wysilek fizyczny wykonywany reka ...
johurtova@yahoo.com
Rano,czy wieczorkiem??

Gdzie go mozna kupic? sfinansuje.limanowa.pl Zamierzam iść na studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości i interesują mnie takie kwestie:
Nie przeczę, że forum jest po to, aby pomóc potrzebującemu. Trzeba wierzyć że będzie dobrze, tym bardziej, że wyniki leczenia u wielu dziewczyn są bardzo dobre Pisze tego posta również dlatego że sam odczuwam lekkie odrętwienie w lewej dłoni. Całe zycie chciałam być chuda. clover - popieram... seterce.waw.pl
No cóż, pozostaje wiara, że BĘDZIE DOBRZE ! Byłam bardzo zadowolona i przed sesją zdjęciową również ją odwiedziłam. I z tym niestety trzeba się już pogodzić. Pozdrawiam http://shushu.pl/odziez/legginsy-z-materialu- skoropodobnego-1 bardziej spodnie niż legginsy... Czy ktoś jest może po usunięciu tarczycy , albo guza tarczycy? ciesze sie że jest coraz wiecej zwolenniczek L
ale dziekuje za informacje
wystarczy ze włożę krotką bluzkę do opiętych spodni i mój facet już głupieje, albo jak tylko wyjdę w bieliźnie z łazienki zaczynam posądzac go o seksoholizm
Ja właśnie złożyłam tam swoje dokumenty aplikacyjne.
A jak porozumiewalas sie Ty ze swoim chlopakiem jak nie znalas jezyka?
No ja przemywam sobie ranke najpierw rumiankiem, potem poprawiam spirytusem salicylowym, a na sam koniec smaruję sobie troszki maścia od mojej kolezanki, bo Tribioticu niestety jeszcze nie zakupiłam...

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: