منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:25 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: ani miedzy cwiczeniami, ani miedzy seriami ani tym bardziej miedzy poszczegolnymi dniami!!!
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 8:09 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ale tak mnie cisnęło, że aż pupę musiałam do góry podnosić.
sfinksem.nowaruda.pl
Byłam zachwycona, zwłaszcza masażem - pełen relaks!
Alka
już kanapy w takim stanie, że wstydziłam się przed gośćmi, a dywany były jeszcze
A mieszkasz w samym Turynie?
ja na to \'\'teraz\'\', i po tym zapadlam sie w blogostan, bez bolu, bylo fantastycznie
Nie stosuje diety...
Wszystkim polecam najlepszego Chirurga w Trójmieście- dr Krystian Krupski, przyjmuje w Gdańsku i w Gdyni.
jestem ruda.a u nasady dalej wlosy sa zolte.
Po prostu gdy wkładam naoliwiony palec (rurkę od wlewnika też smaruję), to wyczuwam od razu palcem NA ZEWNĄTRZ coś miękkiego, jakbym jakiejś gąbki dotykał.
http://www.ukhairdressers.com/style/main.asp
a faceci przed 30 sa ok kobiety po 30 czy 40 sa zadbane,wiedza czego chca,nie szukaja na sile meza i sponsora,sa dojrzale i niezalezne;sama jestem trzydziestka ,nie sadze,ze po 40 zmienie sie(moze pare zmarszczek wiecej,ale grunt to je zaakceptowac

No i jest zaczerwieniony... sferami.tarnobrzeg.pl Będę Ci kibicować!
Ktoś poleci może jakieś kursy na terenie Katowic, bądź okolic? Jest w tym wielkie ryzyko. Waldek Goszcz. Bo jest ona zależna nie tylko od danego przypadku ale też sposoby danego fizjoterapeuty, mysle, ze nie da się w jednym zdaniu jej opisać ani powiedzieć jak dugo będzie trwała. polecam stronkęwww.scarinfo.org sfilmowania.gniezno.pl
Byłam u znajomych gdzie było pełno jedzenia ciasta, ciastka, piwo, drinki,spagetti ... hej, jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka Chce byc piekna. andzik79, moja mama też miała problem z drętwieniem palców w prawej ręce jednak samo jej przeszło w krótkim czasie. do ----> lady_in_red21 no tak, dobrze Cie rozumiem, nie zmuszaj sie chociaz powinnas... Troche dzis Wam wkleje informacji ( zauwazylam,ze jak pisze to robie w tekscie mase literowek ,mam nadzieje ,ze mi wybaczycie ) Wyszły blond ciemny + jakieś odcienie miedzi.
paappaapap!!!!
A jeszcze podobajÄ… mi siÄ™ kolczyki w brwi.
Jak widzicie są pewne reguły i mogą być niewielkie różnice .Najważniejsze jest to żeby zanim się zacznie- przygotować się wstępnie czyli oczyścić się poprzez jedzenie tylko warzyw i owoców bo jeśli tego nie zrobicie to może być bardzo złe samopoczucie w czasie głodówki.
pozdrawiam
16)Deepack VS.
po jakim czasie wam urosły?
Żadnych wymiotów, za to ból karku, głowy, szczęk i zębów.
Do ust dolnych poczebna nam druga pszczoła.
co masz namyśli
Wiem tez że trzymają 2 doby,a jeśli jest konieczność to zostaje sie dłuzej bez dopłaty.

Pamiętaj jednak, że twój organizm może reagować na bodźce gwałtowniej niż zwykle.
sfajczony.lebork.pl
To zalezy od tego jakie masz usta i jakie chcesz miec, bo 1 zastrzyk daje delikatny efekt.
Hej jak dlugo czeka sie na op u Lonia ?
hej, ja się spodziewam chłopca i nie mogę się zdecydować - moje propozycje to Paweł, Jeremiasz, Sebastian i Szymon.
Kwas mlekowy w pochwie uniemoĹĽliwia rozwĂłj niepoĹĽÄ…danej flory bakteryjnej.
Jakoś sobie poradzić bede musiała..
Juz nie przesadzajcie ze w polskich domach takie wielkie pajaki zyją i jestem pewny że ci co przesadzają w stylu O BOZE JAKIE ONE WIELKIE!!!!!!w życiu na własne oczy prawdziwego ptasznika nie widział.
GRATULUJE!!!
Mam 45 lat jestem praworęczny ale statyczną siłę zawsze miałem większą w lewej ręce.
Do zabaw włączam elementy ćwiczeń logopedycznych, grafomotorycznych, plastykoterapii.Mogę tez podjąć się zaprowadzania/odbierania zerówkowicza lub pierwszoklasisty do szkoły na ul.

a zycie codzienne...? seryjnych.waw.pl Ja jem M od 7 dni ...
Pozdrawiam Do dziś bywam w tym mieście, tak mnie wciągnęło. Umoczył buty, nogę, myślałam że zwariuję, bo akurat jechałam do teściowej i nie miałam butów na zmianę, poza kaloszami, ale te akurat średnio im pasowały. to raczej faceci by pozdychali - niestety w wielu współczesnych rodzinach, faceci nawet kanapki nie potrafią sobie zrobić!!! Czytałam wypowiedzi dziewczyn łykające tabletki 2-3 miesiące i wyniki rewelacyjne ( jejku jak ja bym juz chciała mieć tyle za sobą ... serwisowej.waw.pl
Selwetka 24- niestety tak to już jest z tą prolaktyną- ale ja póki co czuje się tak rewelacyjnie, że nawet jak mi lekarz mówi, że tabletki będzie trzeba brać nawet do końca życia- to mnie to póki co nie martwi Hmmm jak wygląda w samej koloratce ..... wyszly jej czerwone wlosy za pierwszym razem wiec mama jej poleciala do sklepu po nastepne 3 saszetki ..... mysza 82 - dlatego pisałem o tej odpowiedniej wiedzy, miałem kiedyś podobnie - w sensie nastawienia do własnego ciała, chciałem mieć beztłuszczową sylwetkę i stosowałem nieodpowiednie metody (wtedy nie było jeszcze takiego dostępu do wiedzy jak obecnie). A wynik awidnosci dostałam wczoraj, bo laboratorium nie wydało mi wczesniej (pewnie mieli bałagan). ANIA MUCHA ma fajny uśmiech. taka prawda.
PodobajÄ… mi siÄ™ takie malutkie piersiaczki a nie te moje cycuchy...
Mona jesli chcesz zrzucić wage to chyba sie nie obędzie z rezygnacji z piwka ...
mam nadziejÄ™, ze informacja byla na wyrost i to grubo na wyrost...trzymam mocno kciuki.
Jeśli chodzi o dietę, to nie ma żadnych przeciwwskazań.
Mam tylko takie pioseneczki-Jeśli cosik przpasuje,będzie mi bardzo miło,że mogłam pomóc
Sara May - co to wogĂłle za pseudonim?
Stosunek przerywany przed niczym ciÄ™ nie zabezpiecza!!!
ŻENADA.
Najwazniejszy okres zwiazany z glodowka to czas odbudowy.Wtedy wlasnie od dnia zakonczenia glodowki pamietajcie o wlasciwym odzywianiu bo z tego co dostarczacie organizmowi tworza sie nowe komorki,w tym czasie wyglad cery sie poprawia.Nie mozna jesc co popadnie i co sie nawinie pod reke

Cóż, byłam strasznie naiwna, bo ja się pojawiłam żeby zobaczyć zamknięte drzwi salonu.
setke.waw.pl
juz, to moze lepiej ,ze je zdarlas
Oj musisz uważać, zauroczona jak na razie nie jesteś, ale wiesz tu fajna rozmowa, tam fajna rozmowa ....
Była bardzo piękną kobietą - to, jak się poruszała, mówiła, to była klasa sama w sobie.
trzymajcie sie dziewczynki oby wam kiecki pospadały bo cm gubicie ze az miło
Właśnie jestem po 3 zabiegu nic ekstra...Ale stwiedze to dopiero po 10 razie choć nie bo jutro idę na saune na podczerwień wie ktoś jak to działa?
A macie tak czasem ze w swietle wasze zeby wydaja sie wam biale a bez oswietlenia ciemniejsze lub nawet zolte???
pogryzc wanne?
Po_la a gdzie miałas operacje?

date, od ktorej naleza Ci sie alimenty, ile to miesiecy, calkowita sume. seryjnosc.waw.pl Ona chyba zapomina że subitramina była legalnym lekiem dostępnym w aptekach.
A prasowanie - jak chcesz prasować firankę która żółknie po wypraniu w temp wyższej niż 30 stopni?? Polecam dobrą kosmetyczkę Wytłumia metabolizm, dopasowując go do obniżonych porcji energii i w ten sposób oszczędza tłuszcz zapasowy. Paweł Małaszyński TEN NUMER JEST WLASCIWY, wiec nie wiem, kto usilowal kontaktowac sie ze mna tak nieszczesliwie. sfaulowal.rzeszow.pl
A JEDZENIE BEZ MOZGU NIBY DOBRE? Jak ci sie podoba to imie to i tak nazwiesz tak swoja corke, niewazne co ci napiszemy. Struzyna. mam porównanie kolezanki która była zszywana w klinice i w szpitalu nfz, w klinice oczywiscie nic nie czuła, a nfz - szarpania, blizna nie do porównania. Zaintrygował mnie ten odkurzacz jako sposób na cellulit, ale sama jakoś się nie podejmę tego. Witam, prosze o pomoc .
Niestety jakies 3 tyg temu jak jest paznokieć U__> tutaj od dołu zaczeło mnie cos boleć.
haha dobre dobre nie myślałam że przytulanie pomoże gdybym wiedziała już dawno bym to zrobiła
Gdby ktoś z Państwa borykał się z podobnym problemem proszę odwiedzić stronęwww.cleanco.pl i skontaktować się z nami, oszczędzą sobie Państwo pracy i dodatkowych kosztów.
po kilku dniach (w zaleĹĽnosci od zaawansowania wrasatania sie paznokcia) poroblem znika...
jak spacerowalam sama, to nie moglam sie od nich odpedzic...
Przemywajcie wodÄ… z solÄ… fizjologicznÄ….
trwalo do od pażdziernika do końca maja, w tym czasie odroslo mi 15 cm kości, dosłownie 7 miesięcy urosło mi 15 cm piszczela..
Mam zapisane leki na rozkurcz mięśni i masaże.
Ostatnio powtarzałam sobie, że absolutnie jak dostanę @ nie zrobi to na mnie wrażenia, ale jednak byłam rozczarowana....
czesc wszystkim!ja swoj kolczyk mam od 1,5 roku.Przebijalam go sobie sama i moge powiedziec ze niejest to nic strasznego.Bol nie byl duzy a przede wszystkim dalo sie go znies.Nierozumiem,a wlasciwie zastanawiam sie czy niektore z dziewczyn na tym i innym forum poprostu nie klamia!!!Twierdzac ze bardzo bolalo itd,,,niektore nawet byly pod znieczuleniem dlatego dla mnie to jakas paranoja!Jak pod znieczuleniem moze bolec?Skoro\\\boli\\\ to po jasna cholere znieczulenie nazywa sie zznieczuleniem,i poco jest skoro nie daje efektu?To glupota!No chyba ze ktos jes slabej d**y i sam sobie wmawia okropny bol,a potem straszy inne dziewczyny.Rozumiem ze kazdy jest inny ale nie przesadzajmy...

SUPER ŻE JEST NAS WIĘCEJ!
sformalizowania.sanok.pl
Ja piję Żywiec Zdrój niegazowaną.
Jesli sie dowiadujesz o jakiejs chorobie w swoim organizmie, to powinnas poczytac w internecie, popytac lekarzy.
mojej sytuacji tez nie znasz wiec rowniez nie pisz glupot!
Matka parę lat wcześniej rodziła mojego brata, no i rodziła go chyba ze 40 godzin bo miał prawie 4,5 kg a ona 40 lat i panikara dodatkowo po pęknięciu macicy i takich tam przebojach.
Wczoraj zastanawiałam się nad kupnem książki, o której piszesz;
nie wypróżniam się,dopiero później.
W kolko odchudzam sie, mysle o zmarszczkach i innych pie**olach....

o to: seryjce.waw.pl Trzeba brać probiotyki
noc - jedna tabl, rano - połowa. Mystoryof- dzieki za tak szybko odpowiedz na moje pytanie Skorzystam moze z tych masci. Cieszę się że na razie nie mam tych wszystkich skutków ubocznych, mam nadzieję, że sie nie pojawią. Moze ktos zna adresy szpitali zajmujacych sie tym problemem pozdrawiam Przepraszam za błedy ale to mój pierwszy tekst w internecie a poza tym emocje związane z mim problemem ,pozdrawiam wszystkich którzy to chcieli przeczytać to i tak w wielkim skrócie napisałem. sfabularyzuje.konskowola.pl
Nic nie pomogło Indywidualne podejście do klienta. Ceny niektórych kursow sa poprostu kosmiczne i poprostu mnie na nie niestac. jestem w 10 tygodniu ciazy , ponad dziewiec miesiecy podejrzewano u u mnie infekcje wezlow chlonnych bez szczegolowych badan, krew rozmazem w normie , troche za malo plytek. PODSTAWOWA SPRAWA - NIGDY NIE CZESZCIE KRECONYCH WLOSOW NA SUCHO, NIGDY!! Ja się właśnie chciałam dzisiaj zapisać na kursy Fryzjerskie w Profesji w Sosnowcu, ale niestety muszę czekać, aż utworzy się grupa co najmniej 5-cio osobowa :/ I tu jest ten problem, bo chęci mam, ale nie chcę czekać o nie wiadomo ile to może potrwać... ale mam pytanie, po jakim czasie ginie ta obręcz wokół dziurki?
czy mięśnie mogły się zastać???
Там, в метро, где все ауры переплел
kontakt:
Ja na początku też robiłem z wody i z soku z cytryny a potem spróbowałem innych.
Wtedy schudlam z 67 na 61, w trzy miesiace.
r=red>Ci꿡arne powinny przestrzegać następujących zaleceń:
Witam ....ostatnio bolą mnie bardzo mięśnie rąk ...może ktoś wie z czego ten ból się wziął...czasami nie mogę kubka z herbatą podnieść...lekarz przepisuje tabletki przeciw bólowe, pomaga tylko chwilowo a nie leczy z góry bardzo dziękuję.
Trwało to niecałe 2 minuty, kawałek paznokcia wyciął i opatrunek założył i żadnego większego wycinania nie było.
czytalam,ze mocz uzyskuje wlasciwosci lecznicze tylko u osoby bardzo dobrze oczyszczonej,nie stosujacej uzywek,odzywiajacej sie wylacznie produktami nieprzetworzonymi-naturalnymi.Ciekawa jestem ilu jest takich ludzi........
Ja też dzisiaj zaczęłam tą dietę i muszę wytrwac i moje zdanie też jest takie, że po każdej diecie trzeba się bardzo pilnowac, bo jak zacznie się objadac, to kilogramy na pewno powrócą.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: