منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:18 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Badz wellaflex i taft.susz suszarka z dyf.
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 5:33 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Czy nie wiecie moze czy żel utwardza się takze pod solarium - mam na myśli solarium takie do twarzy?
sfalszowaniu.glogow.pl
cinzano bianco
Operacja to był sławetny Pikuś (pan Pikuś!), potem trochę dolegliwości bólowych ze strony blizny było - ale nie jakieś straszne, do dziś zdarza się , że szyja mnie ciągnie, zwłaszcza gdy podźwigam sobie trochę , ale naprawdę funkcjonuję normalnie.
podobała mi sie 6 część , chociaż szok naprawde duuuży mimo wszystko coś z tym Snapem jest nie tak , czy naprawde jaest taki z zły?
MoĹĽe tam tacy sÄ….
Czytam właśnie wasze załamki w związku z włosami i dodam parę rad=]
ja rowniez mam problem z dretwieniem dloni najbardziej lewa mi dokucza,ostatnio zauwazylam ze jak rano sie przebudze to cos mi strzela jakby chrzastka :/ w dloni jak chce zgiac i boli ale potem przechodzi a dlon nieraz mnie boli w ciagu dnia i juz nie wiem jak mam ja trzymac aby nie bolala...puchnie mi ta dlon i jak opre sie na palca to czuje tez bol
...przepraszam bardzo Panią, za takie niedyskretne pytanie, czy Pani ma naturalne włosy czy perułkę??

Kapustę szatkujemy. sfabrykuje.kaszuby.pl Codziennie w mieszkaniu było 50 nowych pająków.
Z góry dziękuję na klasztornej (nowa huta) jest salon fryzjerski, za strzyżenie płacę ok. słoneczko, kochanie, żabko itp. naprawde zal mi was wszystkich ktorzy maja blizny mi tez siebie zal bo ja ja tez mam.Ale uwazam ze najgorsze jak sie ma blizne na twarzy bo w koncu twarz jest wizytowka czlowieka.Ja mam na twrzy dokladnie na podbrodku wszyscy z rodziny mowia mi ze tego nie widac ale ja wiem ze mowia mia tak tylko dlatego zebymi oszczedzic przykrosci.Nie jest latwo zyc jak sie ludzie natarczywie patrza na czlowieka.Blizne mam po wycieciu znamienia i myslalam ze bedzie mala ze bedzie bo cudow nie ma ale taka na 2 mm dlugosci i 3 cm szerokosci na ale rozeszla sie .Smarowalam roznymi masciami nawet chcialam sie zdecydowac na mikrodermabrazje ale Pani mi odradzila mowiac ze jeszcze sie nie pozamykaly naczynka.Trudno to zycie ale trzeba zyc dalej tez sie nie poddaje szukam ciagle w internecie cos skutecznego.Zyje nadzieja ze kiedys moze bedzie mozliwe skuteczne usuwanie tych okropienstw co byloby prawdziwa rewolucja w medycynie w koncu zyjemy juz w 21 wieku.Założe sie ze za granica to jest mozliwe tylko Polska ciagle do tylu we wszystkim,Np.w na wspolnej byla dziewczyna ktora miala blizny na twrzy a jej usuneli tak samo w tym filmie twarza w Twarz-gosciu mial na policzku .A wiem to tylko filmy w nich wszysko jest mozliwe.Pozdrawiam wzystkich jestem z Kraka i jak ktos bedzie wiedzial cos o jakis zabiegach to niech napisz .Blizna moja jest 1x4 cm-prawda katastrofa i to na twarzy w miejscu widocznym.Studiuje ale nie jest latwo papappaki solidaryzuje sie ze wszstkimi majacymi podobny problem!!! Smietana moze byc do 2-3 lyzeczek dziennie !!!!! serwujecie.waw.pl
Sluchaj ja nie musze nic udowadniac. woda Dziekuje Wam bardzo za wsparcie, jestescie wspaniale!!! No dobra...przyznać się...chodzi mi po głowie znowu ta dieta Mam pytanie chce sobie zrobić po raz pierwszy paznokcie żelowe lub akryl dotąd nosiłam własne naturalne ale od jakiegoś czasu zaczęły mi sie okropnie łamać i rozdwajać zapewne przez to e sie zaczęłam odchudzać i biorę meridie wiec proszę napiszcie które wytrzymają mi dłużej ponieważ pracuje i moje ręce mają styczność z rożnymi chemikaliami i środkami czystości wiec boje sie ze jak stylistka mi takie pazurki założy one mi odpadną lub sie rozpłyną w tej chemii poradźcie które dłużej wytrzymają i jakie są ceny akryli i żelek 1 ml koszt 1200-1800. u mnie tez jest taki problem, tez mi dosc sporo wypadaja, ale mysle, ze dlatego, iz prostowalam jes za czesto, bo z natury mam krecone wloski, ale olalam teraz prostowanie, krecone tez sa ladne (choc nie wiem co o tym sadzicie), teraz uzywam odzywek i maseczek intensywnie regenerujacych, poza tym wlosy zawsze po zimie mi wypadaja i to wypada ich sporo, a mojej mamie strasznie zaczely wypadac po czestym farbowaniu, wlsoy moga tez wypadac po odchudzaniu lub w trakcie kuracji odchudzajacej, pisze o tym, bo wiele kobitek na tym forum, w tym tez ja, odchudza sie.
Niestety jestem bezrobotna i nie stać mnie na zakupy za 700 zł, więc wybrałam Orbitrka Magnetycznego za 460 zł, Czytałam, że odradzacie zakup sprzętu tak tanio.
GorÄ…co polecam Czarnowiejska 82.
Do Ulla:
jak po operacji miałam drętwienie dłoni i buziaka to moje towarzyszki niedoli z sali powiedziały mi co to jest a nie lekarz...a poznije mówią:
tylko mam prośbę proszę o podanie pani bądź pana w wieku 40 lat i wzwyż,razem ocenimy,osoby około 30 -tki sama się zgodze mogą mieć jeszcze rysy bardzo młode,więc czekam na przykład
michael scott..
Sceptycy mówili, że odstawienie węglowodanów może doprowadzić do poważnych uszkodzeń nerek.
chciałabym mieć mniejszy, czasem się odchudzam,widzę,że maleją,ale później jem i jem i znów wydają mi się większe.

Witam wszystkich mam bardzo łatwa naprawde skuteczna metode na wrastajacy paznokieć gdyz dizkei tej metodize ktora polecil mi lekarz nie musieli mi wycinac po raz drugi hirurgicznie paznokcia a wiec wystarczy moczyc 2 razy dziennie nogi w cieplej wodzie z dodatkiem szarego mydła np.biały jeleń ktory mzona kupic w prawie kazdym sklepie trzeba zluszczyc troche mydla do miski i pomoczyc okolo 20minut naprawde działa choc wiem ze trudno uwierzyc przekonajcie sie same!!!
sfajcze.kutno.pl
! Dzięki za poprawienie
dzięki za podpowiedż w sprawie drzwi
Mnie bardzo zainteresował ten http://www.akademiastylizacji.pl/# /pl/training/def-women uczyć się pod okiem jednej z najlepszych i najbardziej kreatywnych stylistek w naszym kraju to jest coś.
dobrze od 8 wieczorem do 5 rano.
Roxi co u Ciebie?
a my jutro siÄ™ wybieramy do zoo do Chorzowa
Katarzyna
Tak sobie szukałam opinii, bo może ja miałam złe wrażenie ale jak widzę to się nie pomyliłam.
pasemka mnie kosztuja okolo 80zl.
Nie była to żadna brutalna masturbacja, zwykłe masowanie przez majtki.
sama dieta.

Bo SANEPID im zamknal ten lupaner i prawdopodobnie przyjmuja na lewo. serwus.waw.pl DZIEWCZYNY NIE NOĹšCIE BUTĂ“W Z ZABUDOWANYMI PALCAMI
Przy twoich skłonnościach do wrastania? miednica nadal pozostanie szeroka Można tak? Pozdrawiam cię i nie martw się,zacznij jeść 1500 kcal i dużo chodzić a efekty będą,główka do góry bo jeszcze możesz być szczęśliwa Witajcie Dziewczyny ! serwisow.waw.pl
Jeden z najlepszych lekarzy w USA przestrzegl mnie abym nigdy nie robila nic czego nie moge wyjac lub sie nie wchlonie. Jak ja dostałam uwagi OWM byłam załamana.Chciałam nawet skorzystać z adwokata kościelnego ale krzyknął 800 zł a że nie miałam tyle pieniędzy spróbowałam sama.Wtedy dostałam takiego natchnienia że jak się rozpisałam to skończyć nie mogłam Odpisywałam na każdy punkt osobno.powodzenia ja 24 lipca zaczynam 3 dniówkę w CO w Wawie Praktycznie wszedzie: W pracy ok. AŻ SIĘ CHCE WYMIOTOWAC JAK SIĘ NA TO PATRZY... U mnie 70 DD i wcale sie nie zmienjsza mimo ze wszystko inne chudnie
jezeli ktos ecyduje sie na sciagniecie paznokci, polecam wizyte u specjalistki.
Kiedyś w nocy ugryzł mnie w rękę pająk, zrobił się guz pod tkanką przez jakieś 3 tyg.
salon urody la fayette poznań plaza-obsługa ma tak w nosie klienta jak zeszłoroczny śnieg!!
Obserwuje się długotrwałe stany rozdrażnienia, irytację, lęki, depresje, zmęczenie, drętwienie rąk i nóg, trudności z chodzeniem, jąkanie się.
ja też właśnie słyszałam że takie typowe brzuszki (i różne ich kombinacje) wyrabiają jedynie mięśnie a tłuszcz zostaje!
Muszę poszperać jeszcze po necie i poszukać dobrych przepisów.
Jeśli chodzi o pytanie wyzej, to tak
wiec wiecej ...
A kto czeka to siÄ™ zawsze doczeka.

jesli tylko będe mogła to służe radą czy wsparciem....
serwohamulca.waw.pl
Ale bieganie, robienie brzuszkĂłw i rowerek zdecydowanie w tym pomaga. wygodny.
Modereatorzy w kaĹĽdym dziale zawsze pomocni!
nadal to trwa.
po 6 tygodniach facet nie wytrzymal i sam zaczÄ…l najpierw rozmowe a potem seks.
IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie.
hm.....proponuje pokaz chippendales (tych original from USA z tego co wiem przyjada do wawy 9 paĹşdziernika i wystÄ…piÄ… w kongresĂłwce.
Mąż mi dzisiaj takie coś przywiózł z połowów oprócz 8 sztuk dorsza.Paskudne takie,brzydkie.Chciał go wyrzucić ale ususzę sobie tę rybę.Do jedzenia się nie nadaje.Za sam wygląd...nie wzięłabym tego do ust U nas po długim czasie padał deszcz ale tyle co kot napłakał niestety
Mojego chlopaka poznalam tutaj..
Pozatym stosowanie każdej diety jest ingerencją w nasz organizm albo przynajmniej DAJE ORGANIZMOWI ZNAĆ ŻE COŚ SIĘ W NIM ZMIENI - i organizm od razu zareaguje - bez względu na to czy będzie do dieta MAŁA MICHA MAŁA ŁYCHA czy tez dieta związana z LIDĄ !!!
To moje jedyne przestępstwo dzisiaj.
Mamuśka na pełny etat.

6 pelnych tygodni picia pierwszej fazy herbatki wspomagajacej spalanie, zero cwiczen, jedzenie wszystkiego(poza slodyczami), lecz w malych ilosciach (bez obrzarstwa i zapychania sie na maxa, jak dotychczas) i regularnie 3 x dziennie sfinansowac.kutno.pl Ale SkĂłra nie przesiÄ…ka potem !!!
Pozdr! Jej mąż Michał Dąbrówka gra na perkusji w zespole Adama sztaby, aktualnie gra w Tańcu z gwiazdami. Dzieli na 50 km i widujmy się rzadko. Postanowiłam, że spróbuję po sesji (bo teraz będzie mi potrzebna kawa, oj potrzebna... Są o wiele lepsze produkty o 10 razy lepszym składzie a kosztujące 3-4 razy mniej. sfaldowal.bielawa.pl
Od czego powstaje torbiel...? Prosze o parade co i gdzie wybrac. Dr. Jak wyjdziesz ze szpitala to ci napisze co robic by blizna była gładka jak wyprasowana żelazkiem i nie było zrostów. Pozdrawiam Ciebie gorąco i trzymam kciuki za pomyślny dla Ciebie wyrok Zasypiamy. Anakonda- ty jesteś ciągle na tych 4 jajach i maśle??
Czytam ze u cibie ok ciesze sie power był mieszkano lsni to spiuchnać bedziesz ciekawe jak ja najwyzej bede was zanudzać pisząc bez sensu więc jak rano beda posty ode mnie bez ładu i składu prosze o wybaczenie i wyrozumiałość to sie nazywa efekt Lida ,bo prasowanie mam za soba ,ksiazka odpada bo mnie oczy szczypią (polecam kryminały COBENA ) Ewentualnie moge podłogi Pronto przelecieć jak mnie wema złapie
Jem szybko a najgorsze to jest mi obojetne co?
Zycze wszystkim by oczywiście bolało jak najmniej.
a i tak krótkie spodenki do kolan, które mieszczą się na ten tyłek to sięgają za kolana ;/.
Przynajmniej tak by nie wżynało się w skórę.Przed tym najlepiej moczyć codziennie po pare razy palec w szarym mydle w ciepłej wodzie, pare dni przez można także robić okłady z Rivanolu.
To jest pytanie na ktĂłre nie ma odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkie osoby, ktĂłre tak samo bojÄ… siÄ™ pajÄ…kĂłw!

http://www.megaupload.com/?d=BB27TL16 -pilates ,bodajże na pośladki i biodra
sfeminizowac.slupsk.pl
Normalka taka. W pierwszym tygodniu schudłam 2,2 kg, teraz chudnę 1 kg tygodniowo.
Miałam swój wypróbowany podkład, puder, na ustach błyszczyk w delikatnym kolorze i takim odcieniu, przy którym moje zęby są śnieżnobiałe, oczy wycieniowalam takim neutralnym kolorem brązowo-szarym jak naturalny cień i rozswietlilam jasnym różem, wytuszowalam rzęsy, twarz wymodelowalam brazerem, na policzki odrobinę różu.
Konieczna jest wĂłwczas regeneracja, co najmniej co miesiÄ…c.
niania lat 21...doswiadczenie..zaopiekuje sie dziecmi we Wrocławiu...
Zrobię badanie w piątek, ale już chyba nic słodkiego nie będę jadła, chociaż i tak nie jem prawie wcale.
5) Przybylska,
Ceny biletów zmieniają się mniej więcej co 2,3dni

Byłam na Wawelskiej w Carlo Biani zobaczyć co i jak. sfaldowac.bialystok.pl Mandy Moore - I Wanna Be With You
Jakim trzeba byc zacofanym nieukiem to az rece opadają. Gratuluję ]kwiat] Dlatego nie można nic wcisnąć, albo to Was boli. A moze ktos sie orientuje czy są jakies kursy w wawie po których moge zdawac egzamin czeladniczy?? bede musiala jutro go rozkrecic (parapet, ma sie rozumiec). serwujacego.waw.pl
Takie jelita sa zrodlem ogolnego zatrucia. miła atmosfera, wszystko na temat przedłużania paznokci, przewidywany konkurs w najbliższym czasie Żeby nazwać kogoś głupim trzeba mieć ku temu powody , a ja w żadnej mojej wypowiedzi nie dałam ci podstaw byś mogła tak o mnie myśleć . Na izbie przyjęć Pani pielęgniarka chyba nie była zbytnio zadowolona że przyjechałam właśnie do nich ale nic nie powiedziała. Zerwałam się wczesniej z pracy, ale.... Ja też używam tego płynu firmy Scholl .... ?
nigdy !
Wierzę, że za 3 miesiące będę zdrowa i wszystkim dziewczynom tego z całego serca życzę .
przez 2-3 miesiące było wszytsko dobrze ale pozniej coraz bardziej mi rosło;/ wiec poszłam do innego chirurga on tez mi polecił isc jeszcze raz na zabieg a pozniej rozne mascie.
Też się przymierzam do tej higienizacji i prawdę powiedziawszy 100 zł to bardzo tanio.
Po przeczytaniu paru zdań na temat fryzjerów ze śląska postanowiłam oddać swoje włoski w ręce Pani Asi z Q10 z Piekar Ślaskich.Niestety ,kiedy przyszłam do salonu (byłam umówiona) poinformowano mnie ,że Pani Asi nie ma i że moimi włosami zajmie się kto inny!!!
Jola Fraszyńska ma dwie córki:
Za to ile kobiet osiąga sukcesy i spełnia swoje marzenia bez żadnej pomocy jakiegoś faceta!!!

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: