منتدى طيز العرب

اليوم هو الأربعاء نوفمبر 13, 2019 9:15 am

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Ja braĹ‚am xanax, i Ĺ›rednio dziaĹ‚aĹ‚.
مشاركةمرسل: السبت إبريل 05, 2014 10:13 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Marianko ,rozsądny na pewno NIE,słusznie mówisz ale nie mogę być
setow.waw.pl
Ja do endokrynologa dostałam się szybko, bo przy rejestrowaniu się przez telefon skłamałam, że mój lekarz w przychodni kazał mi NATYCHMIAST się leczyć z powodu guza tarczycy.( podobno taka postawa powoduje szybszy termin u endokrynologa, na którego czeka się normalnie conajmniej pół roku). Tabletki przeczyszczające - brzmi tak niewinnie , są przecież ziołowe , a też mogą dużo szkód narobić
Tytuł Dżentelmena Roku otrzymuje człowiek, który nie był w stanie znaleźć rymu do słowa zupa.
Powodzenia zycze i odawgi pierwszy krok najwazniejszy by zaczac cos robic,uswiadomic sobie kilka spraw
Ani nie nie kręcą, ani nie chcę wyprostować, mam jakieś dziwne prześwity, kompletnie nie umiem sobie z nimi poradzić.
Brałam przez 5 dni Lutcinę 50 (dzisiaj ostatni dzień).
Spedzilismy wspaniale 3 dni nie wychodzac z lozka!!!
Od jakiego wieku dajecie tran maluszkom?
Efekty sÄ… naprawdÄ™ rewelacyjne!!
Kwalifikowało się do zabiegu - to był zabieg Chirurg miał na myśli co innego - salę operacyjną.
Najważniejsza jest systematyczność i to daje trwałe efekty.
pomocy, tez nie spie

u mnie jest taka opcja,ze jakimś trafem paznokiec zaczął mi wrastać pod paznokieć.cała płytka się uniosła i pożółkła;/ najpierw chodziłem do dermatologa ,bo podejrzewałem ,ze to grzybica czy coś tam.ale po badaniach mykologicznych okazało się ,ze nic nie ma;/ Na moje nieszczęście posłuchałem kogoś kto mi powiedział,zebym nic nie robił,a przycinał paznokiec na prosto pomyślałem,że nie boli,to może będzie ok. sformalizowac.radom.pl -rozmaz niezbyt czytelny z powodu licznych erytrocytow.
Może tam tacy są. proszek do prania albo rozważyć kupno innej pralki Jeśli tak, zgłoś swoją chęć wysyłając e-maila na adres: i jeszcze dodam ze to jest taki dance aga0211 no ja jestem ciut ponad miesiac po operacji i czesto mam takie stany przygnebienia, wydaje mi sie ze to jest spowodowane hormonami. seter.waw.pl
Dostałam krwotoku w szkole Poszłam z mamą do ginusia i dał mi skierowanie do szpitala, na nieistniejący oddział w Lublinie ;3 Zrobili mi USG i wysłali do szpitala ginekologicznego na ul. Brokuły dostarczają dużej ilości kwasu foliowego, żelaza i witaminy C. Podchodzi pod piosenke Mr. No proszę teraz zauważyłem że już sie wypowiadałem w tym temacie ech.. Jest jeszcze jedna rzecz, ktora stawia krajowe lecznictwo nizej niz zachodnie: .dziewczyny,czy mozna dac do zupy kapuste kiszona? Życzę zdrowia.
3,5 g węgli.
**
witam serdecznie i goraco wszystkie zbłakane dzieczyny...!!!
Biegam nieraz, sklep rzadko - jak juĹĽ po coĹ› idÄ™ to patrzÄ™ tego i raz dwa do domu.
do zaniepokojonej , mam tak samo że co jakis czas coś się zaczyna z nim dziać .Też tego nie rozumiem ;/
może ktoś korzystał z tego?
nie wiem czy ktoś próbował takiego zabiegu ale słyszałam że z upływem czasu można uzyskać coś lepszego niż ciemny brąz.
Ktos chyba w górze nade mną czuwa zebym nie zdjęla aparatu za szybko Okazało sie, ze miejsce w szpitalu jest dopiero na 13 maja, wiec jeszcze 3 tygodnie z hakiem zamiast 2 Troszke mi szkoda, bo wesele kuzynki przesiedze w takim razie, ale moze moja kosc bedzie mocniejsza troszke
i powtarzam - nie jestem rasistą, nie przeszkadzają mi ludzie o innej barwie skóry, ale nie chcę być poprawny politycznie, patrząc na to całe zło jakie czynią muzułmanie w imię religii !!!
tp odwodzili mnie od zrobienia sobie fryzury z grzywka -bo do mnie nie pasuje .

A musisz zaraz sie zwalniac , wez moze bezolatny urlop na pol roku i poejedz poszukac szczescia w swiecie.
seryjke.waw.pl
Jak minal poranek? pozdrawiam i zdrowych dzidziusiow zycze!!!
czesc dziewczynki!
zdrętwienie tej jednej nogi na której miałam zmiane i boli,
ja nie widziałam orbitreków składanych
I wonna get love,I wonna get love...I wonna get love love love love.....
Psychoterapia
*1 Ĺ‚yĹĽka majonezu
Ani nie nie kręcą, ani nie chcę wyprostować, mam jakieś dziwne prześwity, kompletnie nie umiem sobie z nimi poradzić.

Kitek a to nie jest tak ĹĽe tobie to nic nie pasuje? serwitorat.waw.pl Po prostu wystraczy zwracac uwage na ceny i nie przeplacac.
Co do aplikacji opracowałam sobie już sobie jak to robić, po zwilżeniu jest dużo łatwiej! Mo problem jednak polega na czymś innym... pozdrawiam Pozdrawiam serdecznie i czekam na maila spadam bo się obudziły potem zajrzę sfabrykujesz.katowice.pl
szczególnie ta od grota. Mimiiibea: Nic dodać nic ująć Chetnie spotkam sie z ta osoba w 4 oczy i pokaze co mam teraz w ustach. Wiesz, jest duża róznica, kiedy kobieta ma dość i odchodzi a kiedy zostaje postawiona pod murem, bo mąż nagle zakochał się... gg 46914444 Wszystkiego po trochu, bo i kręgosłup szyjny jest zwyrodniały.
Toxo IgG - 253,3 IU/ml - dodatni
wszystkie, niech tam sobie w klinice stawzrają różne teorie.
Benusik- powalczyłam z tymi otrębami- nie pożałowałam ich i ..
piszcie sobie
5.
Jak faceci powinni na to reagowac?

No i prawie koniec dnia numer 2
sesji.waw.pl
nie zgadzam sie z tym, ĹĽe pracownicy J.L.D.
Przeprowadził wywiad i ustalił PRZYCZYNĘ - wysunięcie dwóch dysków .
Pokoju...nie widział jej ktoś ?
Kupiłam wspomagacze i do tego dieta p.t.
Ja poznałam około 25-30 osób, z różnych środowisk.
Mam nadzieje ze ktoras jeszcze cos opowie
Obym ja na nastepnej wizycie nie uslyszala ze jeszcze musze czekac.
Jeśli chodzi o odrosty to będę sobie robić czarny szampon (do 24 myć) żeby głupio nie wyglądało.

Dzisiaj się ważyłam kolejny kilogram w dół, czyli po 5 dniach 3 kilo mniej. sfatyguje.przeworsk.pl Cze m712, takie rzeczy na mnie nie działają, ja od 10 lat lecze się na hormonalne sprawy i tak naprawde to wszytko jest na chwile, ale teraz to już wpadłam w panike, bo mam 1 stopień otyłości
czuję sie swietnie. a co tam jest na tym kudamie? ;] Ale trochę czuje się głodna Nie wiem co ja tu jeszcze robie, chyba brak mi odwagi A i przepraszam z wyrażenia i za to że żyje seryjnie.waw.pl
Powiedzcie mi prosze, co jesli zyla przy nadgarstku w lewej rece z miesiaca na miesiac staje sie coraz grubsza, szersza i dluzsza? Ja sam się załatwiłem na cacy przez skubanie paznokci u nóg podczas oglądania telewizji. Pozdrawiam Serdecznie witam wszystkich,od wczoraj jestem w domu,a operację miałam w czwartek.Wszystko ok,nie brałam żadnych środków przeciwbólowych,bo nic nie bolało!Mówiłam zaraz po przebudzeniu,blizna niewielka - jestem bardzo zadowolona z pobytu w Raszei (Poznań).Nie ukrywam,że trochę się bałam i to głównie dzięki ludziom - większość dziwiła się ,że idę do tego,a nie innego szpitala...a ja chciałam możliwie szybko usunąć truciznę z mojego organizmu.I udało się!Wszystkim potencjalnym i byłym pacjentkom życzę dużo zdrowia!Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie - dan47. Robiłam już u niej usta 2 razy i za każdym razem wychodzą śliczne, bardzo dyskretne a nie napompowane jak się widzi u niektórych dziewczyn Polecam Było raźniej gdy było nas więcej... Ja juz sie pogubilam i sama nie wiem jak juz mam to liczyc.
WZW typu B w naszym przypadku, a było to w 2010r.
- porozciagajcie sie przed ciwiczeniami
Pozdro byle do wiosny
W moim ĹĽyciu wielkie zmiany-same pozytywne
to jedząc 1600kcal nie przytyjesz, bo nie ma takiej mocy, skoro będziesz dostarczała mniej kcal, niż wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie (oczywiście w odpowiedni sposób, stosując dobre nawyki żywieniowe).
trzeba wiedziec czego sie chce po prostu, ja nie chcialam sprzatac (nie, zebym to uwazala za cos zlego, bron boze, zarabialam tak pol liceum i cale studia, ale uznalam, ze nie po to poswiecilam piec lat, zeby nic z tego teraz nie miec...).
wszystko mozliwe moze nawet siÄ™ znamy haha ale by byla heca
spróbuj rezonatora biofotonwego, może to być zakrzepica, ja mam zakrzepicę, ale zamiast dretwienia miałam straszną tkliwość rąk, i rezonator mi pomógł, teraz jest już ok.
a jeszcze dodam - dziewczyna, która szlajała się z Turasem nie ma czego u mnie szukać - więc ni bój się - nie o Ciebie jestem zazdrosny hehehee

z gĂłry dziex
setboli.waw.pl
Usta powiekszane były pre[aratem restylane kiss jeden z najlepszych...koszt powiekszenia 750zł za ampułke oczywiscie ze znieczulniem stomatologicznym... witam w naszym gronie co do alkoholu podobno nie polecaja bo cisnienie wzrasta i głowa boli ja wole nie łaczyc ale to moze indywidualnie moze jedno piwko lub lampka wina , ale to juz od ciebie zalezy
to jedząc 1600kcal nie przytyjesz, bo nie ma takiej mocy, skoro będziesz dostarczała mniej kcal, niż wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie (oczywiście w odpowiedni sposób, stosując dobre nawyki żywieniowe).
Nadzieja gratulacje dziekuje dziewczyny za wsparcie, wierze, ze kazdej z was sie uda!
hej!
po 3latach zdecydowałam się na ścięcie dreadów.
ja podobnie tak jak niektórzy z Was skończyłam studia i niestety rzeczywistość okazała się brutalna...;/ ale nie ma tego złego...
normalnie
Kiedyś słyszałam taką opinię, że najprzystojniejsi faceci to księża i homoseksualiści .I chyba coś w tym jest ..............

a mało się o tym kiedyś wiedziało. seryjnym.waw.pl Witam forumowiczki,
ja mieszkam koło Jeleniej....... Black Po zabiegu stopa bardzo boli - trzeba brać silne tabletki przeciwbólowe. A jak jest a praca we Wloszech? Jeśli taki zabieg nie zagraża dziecku to może nie ma co się martwić. sfaluj.olawa.pl
Jeśli na rynku płacą powyżej tego, co przewidujesz na koszty bytowe, super. ... patrz co znalazlem? No ale domyslac sięmozna. no tak!kiedy ja się odezwę to cisza i nie mam motywacji pisać dzis trzeci dzień 6W porządnie robiony Powiecie pewnie,że jestem głupia,ale ja zawsze myślałam,że efekt utrzymuje się cały czas...
Niestety, cierpie na bezsenność od paru lat ( mam 26l.) do lekarza poszłam dopiero po przeprowadzce do Norwegi, przepisał mi Imovane, 0.5 tbl nie działa na mnie, biore 1 ale, ...
Witajcie!!!!!!!!!!!
Jedyna zmiana to apaszka na szyi.
Z takim dłuższym wężykiem( wygodniej) i żeby można było regulować przepływ wody.
a proszę bardzo,tylko pamiętaj aby badania robić w odpowiednim dniu cyklu,ja naprzykład prolaktynnę robię w 5 dc,a progesteron w 21,testosteron również w 5dc.
:
DJ Alien - Driver 2003 [Clubbasse Remix]
Ja mogę zapłacić nawet te 300 zł więcej, ale dobrze by było, żeby ktoś zrobił porządek z niektórymi położnymi, wtedy człowiek będzie pewny, że będzie dobrze obsłużony, a nie zestresowany na jaką zmianę pielęgniarek i położnych trafi.
Chcialam zeb ktos polecil mi komsetyczke dobra w Warszawie gdzie moglabym zrobic bezinwazyjne oczyszczanie twarzy, gdyz wiem ze odchodzi sie juz w Polsce od tradycyjnego oczyszczania twarzy.
Każdy musi się kiedyś nauczyć ciułać

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 2 زائر/زوار

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى