منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:29 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Chcesz bez problemu uprawiać sport?
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 6:49 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Więc dziewczyny, lepiej zapłacić, a nie mieć przykrych doświadczeń...
sfinalizowana.kaszuby.pl
ja też sie nad tym zastanawiałam, ale póki co nadal tu jestem. W zasadzie bylabym w stanie zjesc caly garnek na raz Mam jeszcze dwa pytania do was:
dziewczyny nprawde Ĺ‚adnie to wyglÄ…da !
Najbliżej jeszcze ten Wrocław by byl...
Byłam w szpitalu na operacji i wycieli.
bo ostatnio dowiedziałam się ze właśnie przy koślawości i aparacie na udzie to ma się całą nogę w tych metalowych kręgach no to ja nie wiem czy się w jakieś spodnie zmieszcze
niby 41 najwieksze, ale wczoraj na swoja stope (normalnie 40-41) zalozylam 39.
http://www.deansplanet.com/nomakeup_avril.htm l
Może to i mieści się w normie, ale jest na granicy z niedowagą.
Skomunikuuj sie z twoimi szarymi komorami i wyrzuc kompa za okno.
lekarz jeszcze przed założeniem szwów przepisał mi maść braunovidon tzn.mama chciała zeby spróbować czymś smarować a w ostateczności dopiero zdecydować sie na wyciecie.
wspaniały człowiek, fotograf, urodziłam nam córkę, kochał ją, była jego oczkiem w głowie, był czuły i dbał o nas.........niestety 2 lata temu miał wypadek zginął.

Zbieram pieniądze i bardzo zalezy mi na lekarzu z powołania. sfingowanych.mazowsze.pl jestem na tak- polecam
Czy żel czy akryl? Moze ktoras z was wie ile kalorii sie spala po 20min. - naturalnym (!!!) wygladzie Jednen raz za wiele nie da - robi sie rzez pierwszy tydzień codziennie, drugi w co drugi dzień, w trzeci 2x w tygodniu w czwartym jeden raz i póżniej przez kilka miesięcy 1x w miesiącu. 666524671 sesyj.waw.pl
drzwi szerokie jak w remizie wiec wszyscy sie jakos wcisna Ostrzegam szczególnie przed panią Lidzią, młoda dziewczyna, a potraktowała mnie -klientke- jak zło konieczne. dziewczyny nprawde ładnie to wygląda ! W chwili obecnej formuje sie grupka najmlodszych Dzieci ktora bedzie liczyc 12-15 osób,dzieki czemu do kazdego Dziecka mamy indywidualne podejscie. A jak bylam juz na porodowce to obok mnie rodzila i starsznie sie darla, a akurat byla msza. Robią ci zastrzyk w palec i po sprawie. sand - deep, dzięki za odpowiedź.
Podbijam, piszcie proszÄ™!!!
Tam asystentki chirurga powiedziały mi, że wstrzykną mi przez welfron środek usypiający i tak, jak uprzedzały, zrobi mi się ciepło i zacznie się kręcić w głowie coraz bardziej i będę potem miała tylko przyjemne sny i tak też było...
STYLIZACJA PAZNOKCI:
Druga sprawa to jakosc wykonania.
nie wiem czy za wcześnie po jedzeniu zaczęłam
Tak jakbym miał piasek w oczach.
Kolorowy j.
dj czy zespol, co myslicie?
Jestem pozytywnie nastawiona do zycia czego życzę wszystkim zarażonym toksoplazmozą tylko tak można ja pokonać
Kiedyś próbowałem wcześniej chodzić pomimo braku bólu, szwy się rozeszły wżynając się głębiej w palec i w pewnym stopniu kosmetycznie deformuje tkankę palca.

Może macie jakieś sprawdzone pomysły?
sfeminizowac.slupsk.pl
Jem szybko a najgorsze to jest mi obojetne co? Bezsennośc u mnie zaczeła sie grudniu czyli trwa pół roku.
Polecam topic na kafaterii o oczyszaczniu i glodĂłwkach.
Ciągłe kłotnie.
A ile miałaś cm w brzuchu na początku?
Fanka o Biodrain to naprawdę niewiele wiem, kolezanka brała to na wiosne i mówiła że czuła sie lepiej.
Tragicznie

Pozdrawiam - czap sfioletowiec.opole.pl Jak w zyciu.
pisząc o larrym ze jest prawą ręka pana g? Strach to potezne narzedzie i latwo je stymulowac. dzięki A tych dluzszych i tak bede dalej szukac. Wychodzone cialo nie jest ani zdrowe ani ESTETYCZNE ,o czym juz kiedys pisalam. serwilizmu.waw.pl
Witaj EKD Ja też Dolny Ślask jak coś, to pisz na maila pod nickiem. Ludziska zamiast zacząć czytać, szperać po necie w tym temacie - stali się strasznie apodyktyczni. Nie kompromituj sie prosze Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do: 1 to rewelacja!!!! dzieki wpisujcie się smiało a ja bede zasysać filmiki tu studiuja dziewczyny w niemczech
Jeżeli znasz bardzo dobrze inny język możesz stać się popularna wśród zagranicznych kobiet rodzących w polsce.
Jeszcze trochę i będą robili łapanki na ulicy żeby znależć jakiegoś nowego pracownika.
DZIEŃ DRUGI:
W DOMOWYM ZACISZU MAMY TAKIE URZADZENIE WYTWARZAJACE PODCISNIENIE......
zdecydowanie , doda jest wulgarna , nie mozna jej w ogole porownac do Malgosi

ja w zeszlym roku za pol roku placilam 140 euro i wydawalo mi sie to dosc uczciwe, zwazywszy, iz moglam uzywac sobie do woli
sesyjce.waw.pl
cześć jeśli też sie spali, to się wścieknę
słów brak ...
Avalanche,polecam brylantyne w wosku.Idealna dla włosów suchych i puszących się.Idealnie modeluje włosy.Dla mnie jest rewelacyjna.Możesz wypróbować
Tak,prawidłowo,w nocy leżysz więc tabletka spokojnie sobie działa a w trakcie chodzenia,ruchu wypływają resztki.Zakładaj wkładki i spokojnie.
masz minutę na napisanie wszystkich zastosowań spinacza, jakie wpadną Ci do głowy (nie wymyślajcie za dużo skomplikowanych...)
Bylam na Atkinsie jesienia przez 2 miesiace i to co mnie zalatwilo to byla smietanka do kawy za czesto i za duzo i tak sobie rozhustalam organizm ze skonczylo sie calkowitym zawaleniem diety.
nie ma to jak bad boys blue albo modern talking!!!
Co do bólących szyi i szczęk:
Ciekawe czy \'kocham vino\' pil kiedys czerwone chardonnay, widzi mi sie, ze tak!!!
A pisanie, że takie, czy siakie imiona nadają na wsiach, czy w patologicznych rodzinach to po prostu ŻENADA!
moĹĽ komuĹ› tez to sie przyda...

ktos powiedzal ze w q10 jest dobry fryzjer to pani marcelina to masakra chcialam blon a mam jajecznice.cicie jak od siekiery to porazka a zaplacilam jak w profesionalnym salonie.masakra sfabrykuje.karpacz.pl bo ma śliczne włosy
Dość niepraktyczne. IgG 9,70 Powstańskiej. Jeszcze jedna dziewczyna pisała o olpranie że ma - jak Wasze wrażenia? Pytajnik, sfaluje.nysa.pl
Pozdrawiam obecne i przyszłe mamuśki czytające forum. A wrastały mi bardzo. Dlaczego Oktavka jadąc z daleka może się nie obawiać że nie będzie miejsca? Ja powiedziałam swoim rodzicom od razu, jak zaczełam być ze swoim chłopakiem, owszem nie jest mi lekko w domu, ale na pewno gorzej byłoby u mnie gdybym powiedziała im dopiero po 1,5 roku!! spalilam sobie wlosy okropnie!! Bo na przykład jesli mąz był niedojrzały emocjonalnie do obowiązku małżeńskiego za pierwszym razem, to nie będzie też dojrzały za drugim razem. Stara igłupia.
zgrzewanie rany.
Juz po jednje tabletce?
Poradziłem sobie z tym.
oktavko-----według om miałam termin na 25.09 i na ten dzien umowiłam sie na cc z dr.Czyli to był 40 tydzien skonczony,jak juz pisałam dr namawiał mnie na sn i dlatego tak zwlekał z tą cc.A dotego od10.09 był na urlopie wiec umowilismy sie na 25.09.Ale zjawiłam sie w klinice ze skurczami i z 6 cm rozwarciem dzien wczesniej i doktorek jechał własnie do domu,moja niunia jakby wiedziała ze nie należy wczesnie j wychodzic na ten swiat i poczekała na lekarza az wroci z urlopu,tak zartowalismy w klinice z lekarzem hehe.
szukałam czegokolwiek o nim ..
Ja tez mam ten problem!
ale jestem ciekawa jak on to zrobił.
Chodzi mi nie tylko o kulturę czy życie ludzi ale o to jakie sklepy warto tam odwiedzić.

(20.01.2010 środa) byłam operowana, w piatek wyjeli mi dren ktory odprowadzał ropę z krwią.
sfere.swiebodzin.pl
Do naklikania !!! Nie tylko ty jestes nieszczesliwa ja tez choc dopiero jestem mezatka 4 lata.
i po co sie zdejmuje zelowe paznokcie (wyczytalam tu na forum)
Otoz biore tabl.
Najwazniejsze ze sa efekty.
reszta to poprostu pracuje bo musi .
Dziewczyny z Lobby Małobiuściastych (sic!) się skarżą, że nie mogą kupić ciuchów, bo jak coś jest dobre w talii to w biuście za małe - to przecież jakaś paranoja!
napewno obejdzie sie bez doczepianych rzęs-mam dlugie naturalnie i bez ciemnych krech pod i nad oczami-tragedia.

bądź silna-napewno się uda! serwujacej.waw.pl Piersi mniej jędrne są często kompresowalne, tzn.
hhhh w tabletkach nic nie wzrosło a nawet zmalało. ja miłam 4 funty wiec ona musiała miec wiecej.pozatym to była praca legalna Tutaj sie wspieramy w glodowce, staramy myslec pozytywnie, chcemy cos polepszyc, dlaczego winisz nas za swoje problemy? GŻ spłaszcza struktury kierownicze wciągać brzuchy seryj.waw.pl
POLECAM! Zastanawiam się czy nie będzie problemu jeśli wcześniej użyto innego kwasu a teraz pani doktor wstrzyknie mi inny??? PO PEWNYM CZASIE REGULARNEGO STOSOWANIA ZAUWAŻYCIE EFEKTY ... (Nie myślcie, że chcę mu zrobić reklamę). ja dzisiaj byłam pierwszy raz. Szczerze ? Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zarówno mężczyźni jak i kobiety tracą włosy z podobnych powodów.
przecież to soda pod ciśnieniem
a trening ten nie jest tylko dla facetow - i zdanie ze niech oni sobie robia jest bez sensu.
czytalam kiedys o tym i sama tez mialam robione kiedys innym a teraz restylane
Hej dziewczyny,
nie masz wpływu na wyrok, co się zdarzy to będzie a jak wydarzy sie dobrze to będziesz miała wielkie święto.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: