منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:19 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: choc i tak nie polecam tipsow ale bede musiala zrobic bo swoich zapuscic nie potrafie
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 10:32 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Bo za chwilę znajdzie się jakiś jeszcze tańszy!
sfalszuje.ilawa.pl
kompleksow nie mam!
A czy ktoś miał przyjemność być na weselu, gdzie grał Zespół Jandy?
a czy ktoś używa żeli SPN NALIS??i jakie według was sa
W cieple rozszerzą się też pory skóry, co ułatwi potowi wydostanie się na zewnątrz.
dzis rano po wejsciu na wage doznalam szoku
2 porcje
W 15-16 dniu mojego cyklu kochalam sie ze swoim chlopakiem, kompletnie bez zabezpieczenia.
Na poczotku myslałam że to cos ze mna nie tak,ale poczytałam i widze że u Was tes tak jest

Wyszły blond ciemny + jakieś odcienie miedzi. sferofon.warmia.pl A nie obwisłe.
Oko i głowa boli, stawy trzeszczą. Oczywiscie biore to na wieczor ale rano i tak to wszystko ze mnie wypada. Chcialabym tez wiedziec co ile trzeba się zjawiać na kontrole u doktora.Dla mnie to wazne bo chcialabym wiedziec co ile musialabym dojezdzac do Warszawy. prawdo podobnie zwolnienie masz na 30 dni Takie pająki w Polsce to rzadkość, osobiście spotkałam dwa - szczęśliwie jednen był już martwy, a drugi spacerował po moim balkonie, siedział pod dywanikiem, który chciałam wytrzepać, a kiedy uniosłam dywanik moim oczom ukazała się paskudnie poruszająca nogami bestia, a na wyspach prawie wszystkie tak wyglądają.. sfaulowal.rzeszow.pl
Masakra. Zespół cieśni kanału nadgarstka corpawda nie widze jeszcze efektow ale jestem baaardzo zmeczona wiec mysle ze sylwetka powinna sie ksztaltowac powolutku Groszek juz na \warcie\ I jak minely swieta? mam dopiero 16 lat a juz mialam z tym doczynienia... ZOSTAWIASZ MNIE....SAMą...No trudno.... W bardzo krytycznych sytuacjach raz na 12 godzin ale nie dluzej niz 2-3 dni bo bardzo szybko uzaleznia a w dodatku w koncu przestanie dzialac.
35.Mayday Parade - Miserable At Best
jest fajna kostka do ustabilizowania już wcześniej wyciągniętego paznokcia i do cieńszych paznokci napewno efekt jest fajny,jeśli są bardzo zwinięte i grube przerośnięte jest to niemożliwe bez użycia klamer vho na przykład.
Jak wspomniałam wyżej nie próbuj mu się narzucać , ani tym bardziej nie wyznawaj mu swoich uczuć - to była romantyczna wersja .
niepowiedziała nic otym czy mam przyjść na kontrole tylko przepisala i papa.
Ostatnio mam ciągle klopoty i zmartwienia, może to też ma wpływ-jakoś nie mogę się zdecydować na wizytę u dr i doczekać tego durnego okresu.
Jednak chyba zaden lekarz w przypadku asymtrii nie zaoferowal dostrzyknięcia preparatu za darmo, nie znam takiego przypadku.
A co jem?

Ja mysle ze tu trzeba patrzec na kulture i religie tego kraju oni sa wychopwywani tak a nie inaczej od urodzenia i co i dla was piekne Polki oni sie zmienia .....Zawsze bedzie jakis wyjatek ale to tylko wyjatek, reszta wam pokarze jak cudnie byc zonka Turka.........powodzenia.
sesyjce.waw.pl
a ja wlasnie zawzse wolalam te czarne charakterki - może lepiej wybrać coś innego?
- przechodzenie powolutku przez baleyage z jasnymi pasemkami (ale to nie tak kolorowo, bo później te pasemka nie tak łatwo wybrać i w efekcie możesz rozjaśniać znowu część tych samych pasemek podwójnie je niszcząc)
Zdarza się, że budzę się w nocy, bo jest mi bardzo zimno i już wiem co się stało.
Ich plusem jest to, że nie niszczą włosów jak rozjaśnianie.
Człowieku a ty zatrzymałeś się na epoce chirurgów i nie widzisz że wszystko się zmienia?
A moze znacie adresy polskich lekarzy(najlepiej ginekologow)w Dresden?Szukalam,ale nie moge znalezc..Pomozcie prosze!!
Może kiedyś byli tam dobrzy specjaliści, ale obecnie 3lekarzy odeszło ze szpitala i przyjmuja w przychodni, dodam, że są to ci moim zdaniem lepsi.
proszÄ™ odpiszcie !
Don't hang around and let your problems surround you

Mam tym razem wykonane prześwietlenie kręgów szyjnych i są tam zmiany ale do końca nie jestem przekonany czy to trafna ocena. seta.waw.pl byłam u neurologa, w zasadzie nie leczył mnie, badania kręgosłupa nic nie wykazały, drętwienie minęło samoistnie.
poparcie dla chińskich baniek i aktywności fizycnej.....to działa DZIEŃ CZWARTY: Natomiast jak to na straganie bedziesz muiala umiec sprzedac, obsluzyc klienta, byc moze poprosza cie o znizke. Wtedy trzeba wymyslic dla swojego dobra cos innego- cos co tez dziecko zainteresuje. pozatym u kosmetyczki nie robimy kolczyków !!! serwujaca.waw.pl
a bedziesz masowac ta strona ktora wsysa czy ta ktora wydmuch*je Ponczoszanka, pisz jak ci idzie, bo jestem ciekawa Szczególnie efektów i po Słupsku. Co do opłat mam odłożone na ten cel około 46 tys zł (dar babci), a chciałabym utrzymywać się z pracy, jeśli się da ze stypendium no i oczywiście jeśli będzie taka konieczność rodzice mi pomogą, ale wiadomo, że nie chciałabym ich obciążać. Ktos wie co jest grane? A tą torbiel wykrył przypadkowo. tak do chodzenia :>
Coraz więcej nagłaśnia się przykładów błędów przy porodach.
Ja za 2 ml dałam 2500 i to tez duzo jest.....
NIE WOLNO W TYM DNIU JEŚĆ ŻADNYCH OWOCÓW!!!!
Ja ci cos powiem i nie boje sie negatywnych komentarzykow dziwnych dziewczynek z tego forum - ja używam Diane 35 półtorej roku i .....
Moja mama ma mięśniaki od dwudziestu lat.
i jak dbałaś o usta bezposrednio po zabiagu ?
Znalazłam klinikę DENmed (z Torunia jestem).
Strasznie mi przykro!!
6.Jaki kolor lubisz najbardziej?

Trzeba mieć pieniądze, odwagę później.
serwowaloby.waw.pl
ja sie czuje bardzo dobrze jestem pobudzona i pełna energii niechce mi sie jeść troche mnie suszy ale mało ogólnie mówiąc SUPER Wiem, że trzeba być dobrej myśli i kontrolować stale wyniki, które wyszły jako dodatnie, powtórzyć je jeśli trzeba.
poniedzialku.
a najgorsze że oni mają swoją wizję aby praca nie była przyjemnością a obowiązkiem na siłę ,nie dającym żadnych efektów.
Witajcie kochane!!!!
Ale co z tego jak nie moge mieć dzieciaczka na razie bo nie ma owulacji przez ta wstrętna prolaktyne Poza tym mój gin cos mi wspomniał ze mnie podejrzewa o PCO - zespół polictycznych jajników Chyba sie załamie.
Lekarz dal mi nadzieje!!!!

Zajęłam się sobą i mężem. sfastrygowal.ostrowwlkp.pl napisal zeby nie przemywac woda utleniona i spirytusem noi tak wlasnie zrobilam i wyszlo mi to na dobre.
w tym czasie miałam też kilka przerw. moja dobra znajoma była na tym zabiegu i tak: Ćwiczyłam na orbitreku ( intensywnie) basen, nie jadłam słodyczy. Reverie Jeśli to ropa kup maść tribiotic i smaruj nią pepek wieczorem na ok.30 min.( nie za grubą warstwe) . sfatygujesz.rawa-maz.pl
Witam, chciałbym kupić orbitreka za około 400-500zł... Efekt po dwóch miesiącach jest sraczka bo wszyscy wiedzą jak jest. Tez uczeszczam na beauty i nie poznałam kogos kto by miał spartaczony nos przez skupina. Miał ktoś tak maskowaną bliznę?ile się goi taki makijarz? a ja od razu poszłam do faceta, wiadomo, że na początku mały wstyd, ale tłumaczyłam sobie, że nie jedną widział i że nie ma się co krępować. I oto widac jak w bardzo prosty sposób gosciu sie odsłonił...Operacja tarczycy,guz uwarunkowany genami...nie stosowanie srodków antykoncepcyjnych...no po co...soda wystarczy....na wszystko.... Adrietta, ona by chciała, żeby to był jej chłopak A ja jej po cichu sekunduję, po jakbym za głośno była, to by się wściekała, że zaraz się wszyscy dowiedzą.
uzupełniać materiał - wszystko można pogodzić (chyba,że w grę wchodzą jakieś kosmiczne odległości...).Druga sprawa :
Daj znac, ze wszystko jasne
Sok powinien być świeżo przygotowany, jabłka powinny być słodkie (nie spożywać żadnych posiłków).
Wiele moich koleżanek urodziło w szpitalu i były bardzo zadowolone z opieki
To sa w zasadzie dwa glowne watki, ktore ich tu interesuja.
Mam 19 lat a włosy wypadaja mi garsciami.
A po drugie idziemy jutro do mojego Mariana siostry na imieniny.
Wiem, co mówię, bo stosując dietę 1000 kcal i ćwicząc 4 h w tygodniu udało mi się parę lat temu schudnąć 13 kg i utrzymać wagę przez dłuższy okres.

bo moj facet kocha sie ze mna od 1 godziny w gore, czasem bywa ze i 5 godzin, a i zdarzaly sie nieprzespane noce.
serwilizmie.waw.pl
Pół roku później, jak już straciłam dziewictwo i poszłam po tabletki, było jeszcze lepiej - wypisał je po szczegółowym wywiadzie, badaniu, usg i badaniu piersi, wszystko profesjonalnie i jak najbardziej w porządku, do tego skierowanie na próby wątrobowe.
wie ktos moze ile wyniosilby koszt w przyblizeniu ?
Dokładnie będe wiedzieć pewnie jakoś w końcu grudnia bo wtedy ide na wizytę ustalić datę operacji.
I nic!
A propos gdzie to tacy nadgorliwcy fotografowie po porodĂłwkach biegaja ?
pozdrawiam i życzę miłego słuchania
dodam, że chudnięcie nie pomaga...
a w czasach, gdy tak drastycznie schudła to ile ważyła?
Sunny Daisy witaj w klubie
Dzisiaj wyjęłam mojego pierwszego kolca i zmieniłam na ślicznego kobiecego sexy kolca

trzeba wskoczyć w piżamę i leżeć bezczynnie pół dnia w łóżku?Czy mąż może być ze mną na tej sali? sfaulowal.rzeszow.pl Kurcze wyjazd tam to moje marzenie ale troche sie boje i nic w tym kierunku nie robie....
jest na to jakis sposób? Zimne dłonie i nogi, to u mnie normalka. nie ważne, czy blizna jest mniejsza czy większa, to jest równie przykre.. Dopiero wówczas z tymi wynikami do specjalistów!TYLKO JAKICH ????pozdrawiam! Własnie jestem w kropce...... sfeminizuj.starachowice.pl
Podczas całej kuracji miałam chyba tylko jeden taki raz, że mnie nie swędziało... Za 2 tygodnie wybieram sie na uzupełnienie. Dolacze je do skalpela i mysle, ze bedzie git ;D Drugie opakowanie Meridii oczywiście juz mam nie za taka kosmiczna cenę bo 400 PLN co miesiąc to chyba lekka przesada a myślę że Meridia 15 kosztuje nawet ponad 400 PLN. Są ostrzy w s...i natarczywi, czasami mało delikatni.... pozdrawiam gorąco Witam!!
trochÄ™ chore :/
i tak w kolko..bezsensu...
Do nettka28
Droga Moniu.Bardzo dziękuję Ci za odpowiedż,ale napisz mi proszę gdzie mogę kupić taki spalacz tłuszczu i jaka jest jego cena,ćwiczę na 3 poziomie ( zaczynałam na pierwszym) ponieważ zależy mi bardzo by spalić nadmiar tłuszczyku,jak sądzisz mogę ćwiczyć na 3 czy lepiej ustawić na lżejszy by uniknąć przyrotu mięśni.POZDRAWIM!!!!
stwierdziłam, że są do d...
do korekty stopy konsko-koslawej.
Pozdrowionka
Co polecacie??
Tak samo jak sa polacy zlodzieje - i tu mamy baaardzo wyrazna etykietke POLAK BE.
Ale ja się uparłam i szczerze jestem mega zadowolona.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: