منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد ديسمبر 08, 2019 3:12 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Chyba 3-4 lata temu byl niesamowity wysyp pajakow.
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 03, 2014 9:16 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Jak je ogarnąć?
setboli.waw.pl
DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH..
Chyba też sie tam wybiore, bo mam baleyage do odświeżenia.
NIE OBCIĄŻONE NIEPOTREZBNYMI KOSMETYKAMI(MAM TU NA MYŚLI BIOSILK I TAKIE TAM JEDWABIE) NIE BYŁAM Z NICH ZADOWOLONA..
Parę chwil przed orgazmem go zobaczyłam i muszę powiedzieć,że bardzo byłam podniecona, tym że ktos na mnie patrzy.
Zainspirowały mnie opowieści kolężanek i topik na jakimś forum o wpadkach u gina .
Jesteś jak najbardziej normalna , Ullluś chyba trochę przesadziła w ocenie A więc mailuj sobie dalej i spędzaj miło czas z zakonnikiem, tylko,uważaj żebyś znów nie cierpiała !!!!1 Trzymaj się Pozdrawiam
[15.03] 08:55 pijawka
Czy w czasie głowdówki są wskazane codzienne ćwiczenia?
& & &
pierwsza cĂłrka jest zdrowa ma prawie 4 latka, druga to zosia i trzecia ma miesiÄ…c teĹĽ jest zdrowa.
i bede ta diete stosowala tak jak Ty-czyli jesli dobrze zrozumialam to na sniadanie pijemy maslanke i do tego jablko i pozniej przez caly dzien zupe?

Pozdrawiamy serdecznie sfabularyzuje.kolobrzeg.pl The Beatles- Please Mr Postman
wiesz ,jak się nie widzi to trudno radzić,ale mi się wydaje ,że do brązu srebro nie pasuje,ja też złota nie lubię ale ono z brązem koresponduje,jest jeszcze opcja moze do tych koralików na sukience by ci się udało coś dobrać-i myśle ze to byłby strzał w dziesiątkę,a w ostateczności jakaś sztuczna biżuteria w kolorze starego matowego złota,powiinno się fajnie na ciemnej karnacji odbijać polecam salon na chmielencu inspiracje!!!! Trzymajcie się dziewczyny wieczorkiem zajrzę. Dosc niska dlatego mam opory. Cicha, wyślij mi na maila zabka-k@wp.pl, niestety w archiwum wiadomości nie mam namiarów na Ciebie, odgrzebałam np. sfinksowa.olawa.pl
Pozdrawiam. ja bawie się prysznicem od około miesiąca. Tylko, gdy w szkole zobaczę się w lustrze to normalnie strach się bać! Kupić jakiś środek, albo zatrudnić jakiegoś specjalistę eksterminatora Najważniejsze żeby nie panikować zainwestowanie w cos a potem powrot). Ja planuję zostać w UK dobry rok, dwa lub dłużej. ja uprawiam przerywany z gumka, i przynajmnije sie nie obawiam ze moge byc w ciazy.
nie dosc ze ogromna, bo pol kilowa (dalam za nia 24zl.) to wlosy byly po niej gladkie jak jedwab i swietnie sie rozczesywaly wiec mysle, ze reszta tych profesjonalnych produktow rowniez bedzie dobra (w koncu uzywaja ich fryzjerzy...sama widzialam ).
Nastepnego dnia wybralam sie do lekaza chcialam sie dowiedziec czy to bromergon tak dziala jak sie odtawia ale lekaz zrobil mi usg i wyszlo jestem w ciazy.
Jaki adres?
zero pomocy,zjem to i tak nie spie.
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką
choc juz raz to przeszlam to i tak sie boje a co sie stanie jesli ta torbiel mi peknie??

jak juz bylo widac glowke Malutkiej, to ktos \skoczyl\ po lustro, zeby moja siostra tez mogla ja zobaczyc!!!
sfermentowanie.tychy.pl
Od \dziecka\ niemal chodzę do salonu \Maria\ na Bronowickiej - na przeciwko pętli tramwajowej 24.
Sama atmosfera salonu jest tego warta a cała reszta to już sama przyjemność.
http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forum s&file=viewforum&f=29&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f
Cześć LEDYWEDDING ,jesteśmy na tym samym etapie ,ja mam termin na 7 lipca,ale mój gin.mówi że przy bliżniakach nie ma co liczyć na terminy.Ogólnie czuję się dobrze,ale szybko się męczę,a co do ruchów to jest różnie czasami kopią cały dzień a czasami tylko parę razy dadzxą osobie znać.Napisz mi czy twój gin.
Chyba też sie tam wybiore, bo mam baleyage do odświeżenia.
A nie wolałabyś zmienić Gynalginu, skoro Cie uczula?
wzrost - 174 cm, waga - 54 kilo (cóż, po świętach mogłam mieć więcej), w pasie - 57 cm.
& & &
Pani Basia - chodziłam do wielu kosmetyczek ale ta bije wszystkie na głowe - ręce które leczą, inaczej wypowiedzieć się nie mogę, począwszy od depilacji na czyszczeniu czy kwasach skończywszy, każdy zabieg jest jak rytuał spa.Ufam jej bezgranicznie i jeszcze nigdy się nie przejechałam.
choc juz raz to przeszlam to i tak sie boje a co sie stanie jesli ta torbiel mi peknie??
NIE OBCIĄŻONE NIEPOTREZBNYMI KOSMETYKAMI(MAM TU NA MYŚLI BIOSILK I TAKIE TAM JEDWABIE) NIE BYŁAM Z NICH ZADOWOLONA..

Problem mam taki sam, to znaczy dotyczący unieważnienia ślubu kościelnego. serwowania.waw.pl Ogladałam wczoraj mojego malucha na USG, ba ciągle go oglądam bo dostałam film z USG do domu.
ale tylko ją bo inne rzeczywiście się ciągle spieszą do innych klientek. M : Poza tym sprawia wrażenie przemądrzałej flądry i cieszę się że wyleciała z TVNu bo w tańcu miała grację kobyły - normalnie wyglądała jak koń Lucky Lucka i nie jestem zawiastna. He ja też lubie czasem sobie tak sprawiac przyjemnosc.Mam 29 lat ale wciąż mnie to bawi i daje rozkosz.Kucam sobie i od dołu strumien na myszke i odlot Dziekuje i pozdrawiam wszystkich serdecznie milego wieczoru serwowalo.waw.pl
To z ksiazki Oczyszczanie Organizmu- Malachowa 3 tys zlotych /w funtach/ i polplecaka zarcia zeby nie musiec od razu tych pieniedzy wydawac. Omijaj potrawy i napoje słodzone aspartamem Pozdrawiam W Niemczech i Angli nie nawidza Polaków, według nich Polki to dzi**i, a POlacy to alkoholicy i nieroby... Nie wiem czy udalo sie Tobie samooczyszczenie watroby na glodowce czy robilas juz kiedys ta kuracje z oliwa i sokiem z cytryny? mam nadżerke i zapalenie szyjki macicy, ale nie było objawów.
potem kolejne 4 dni 1/2 tabletki ,
z Zabrza ktory przyjezdza do nas i robi operacje w naszej klinice podjÄ…Ĺ‚ sie tego wyzwania.
wole kogos poszukac albo sama sprawdzic miejsce,
Masakra.
to normalny chwyt, jak si ewchodzi n ascene, to nie gada sie od razu, tylko czekas zchwile, zeby wzbudzic wieksze zainteresowanie,

niestety,to nie ten film...
sfilmuja.jaworzno.pl
Niebezpieczne jest wyrywanie wokół brodawek i nawet od pachami ( bo podrażnia się te strategiczne miejsca) jesli już ktos ma kompleksy i chce usuwać, to lepiej inny sposób depilacji zastosować.
ja tez mam wstretne blizny, 3 na twarzy (4,5, 2 i 5,5 cm lekarzowi nie wyszla operacja usuwania znamion...podobno zle zszyl i blizny sie rozeszly.
Jem zgodnie z zasadami zawartymi w ksiÄ…ĹĽce i musze powiedziec ze czuje sie narazie swietnie.
I mam za szerokie w pasie , na biodrach.
Jeśli jednak ta opinia nie jest dla Ciebie zadowalająca i są jednak obawy z Twojej strony- skonsultuj po prostu z innym lekarzem.
Mam nieciekawe rzęsy- takie ani to gęste, ani długie, czy będzie lepiej sprawdzać się tradycyjna szczoteczka, czy moge poeksperymentować z grzebykiem?
Pani Basia - chodziłam do wielu kosmetyczek ale ta bije wszystkie na głowe - ręce które leczą, inaczej wypowiedzieć się nie mogę, począwszy od depilacji na czyszczeniu czy kwasach skończywszy, każdy zabieg jest jak rytuał spa.Ufam jej bezgranicznie i jeszcze nigdy się nie przejechałam.
i bede ta diete stosowala tak jak Ty-czyli jesli dobrze zrozumialam to na sniadanie pijemy maslanke i do tego jablko i pozniej przez caly dzien zupe?
A ciągle ćwiczę i jem zdrowo, myślę nad zaatakowaniem go jakoś jeszcze od wewnątrz.

Zasypianie jest w zasadzie natychmiastowe. serwujac.waw.pl w weekendy glownie wychodze do jakiegos pub'u w ivrei, a czasami jedziemy do turynu.
poszlam do fryzjerki...nalozyla mi platynowy..rezultat? DAMY RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nic więcej. KŁODZKO. odpiszcie najlepiej na meila gdyz nie zawsze was tutaj odwiedze.... sfera.swidnica.pl
od 2 dni cwicze na orbitku po 30minut ale to chyba zbyt krotko wiec dzisiaj pocwicze jeszcze 30minut a od jutra po godzinie Oczywiscie przytylam bo uroslamn w gore ale mamn brzydkie uda i brak piersi Witaj Nie macie innych topików... i więcej ruchu piszą do siebie listy gorące i zimne ciao ragazze
Parę chwil przed orgazmem go zobaczyłam i muszę powiedzieć,że bardzo byłam podniecona, tym że ktos na mnie patrzy.
Zainspirowały mnie opowieści kolężanek i topik na jakimś forum o wpadkach u gina .
Na mnie działa!
Cześć LEDYWEDDING ,jesteśmy na tym samym etapie ,ja mam termin na 7 lipca,ale mój gin.mówi że przy bliżniakach nie ma co liczyć na terminy.Ogólnie czuję się dobrze,ale szybko się męczę,a co do ruchów to jest różnie czasami kopią cały dzień a czasami tylko parę razy dadzxą osobie znać.Napisz mi czy twój gin.
zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach.
Czy w czasie głowdówki są wskazane codzienne ćwiczenia?
O ile wystąpią jeden lub więcej - są wskazaniem do diagnostyki układu moczowego niezależnie od wieku osoby, u której wystąpiły.
Jaki adres?

Czy sa jakieś środki odstraszające tak jak na komary?
sfanatyzuje.opole.pl
Dziewczyny, nie robiąc pseudo reklamy - zapraszam do siebie Wiem jedno-słowa do alkoholika niwe docierają, tylko czyny realnie wprowadzone w życie.
nie dosc ze ogromna, bo pol kilowa (dalam za nia 24zl.) to wlosy byly po niej gladkie jak jedwab i swietnie sie rozczesywaly wiec mysle, ze reszta tych profesjonalnych produktow rowniez bedzie dobra (w koncu uzywaja ich fryzjerzy...sama widzialam ).
;_))))
e zabiegu nie boli ale potem z pare dni,koszt myśle 250-350 zł
nie w polskim sklepie tylko u Hindusa, ktorzy maja polskei produkty prawie wszedzie , piwa najwiecej.
NEO NA GRODZKIEJ!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
O model-medzie wiele czytałam na innych topikach i ogromna częśc złych wypowiedzi to głownie mściwe słowa jakiejś zdesperowanej panienki.
A i jeszcze przypominam że jest zimno na dworze i ubieramy się ciepło i zahaczanie kolczykiem o ubrania powoduje zaczerwienienia nawet przy zagojonych kolczykach.

Dzięki.To bylo to drugie. sfiksowac.augustow.pl Dziś nawet pokusiłam się na słodycze i szczerze mówiąc nie wyczymałam długo i musiałam to zwrócić.
obrzydlistwoooo, po co to zyje ;/ jak sie opale to ich nie widac wiec mam specjalny brazer do twarzy - PERFECTA BRONZE jest fajny i nie zostawia smóg.! będę wdzięczna za odpowiedź Amelio, zaakceptuj siebie może wtedy nie będzie od Ciebie bić taką frustracją. Nie chudnie się po dwóch tygodniach stosowania . serwisow.waw.pl
Mam w tej chwili 25 lat, a z prysznicem znamy się od około lat 12-u. Zmierz się poprawnie, czyli pod biustem ściśle, na wydechu, a w biuście swobodnie, i sprawdź tutaj jaki rozmiar powinnaś nosić: Generalnie zywnosc byla tez bardziej dzialkowa, nawet kazda kanapka miala salate, ogorka, szczypior. Lidowiczki jak tam u was po L waga leci w dół czy stoi wmiejscu? I jeszcze napomnę, że chodzi o pająki dokładnie 6 cm. Pytając myślałem ze świat zawala mi sie pod nogami było naprawde cięzko ale sam sie zdziwiłem kiedy wypowiedziałem czy dostane gumową gruszke do lewatywy? Kiedy juz zapytałem okazało się że nie ma gumowej gruszki i niczego służącego do lewatywy, trafiłem dopiero w 4 aptece z rzędu. albo tak ciężko pracuja żeby coś osiągneły tu w Polsce ze już na jakieś tam pogaduchy nie mają czasu
Jesteś jak najbardziej normalna , Ullluś chyba trochę przesadziła w ocenie A więc mailuj sobie dalej i spędzaj miło czas z zakonnikiem, tylko,uważaj żebyś znów nie cierpiała !!!!1 Trzymaj się Pozdrawiam
Jeśli jednak ta opinia nie jest dla Ciebie zadowalająca i są jednak obawy z Twojej strony- skonsultuj po prostu z innym lekarzem.
Jestem z Gorzowa Wlkp.
Dziewczynki-wpadłam tylko powiedzieć,że żyję,chudnę i pojawię sie wieczorem- spadam do pracy
;_))))

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 3 زائر/زوار

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى