منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد سبتمبر 22, 2019 11:29 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Chyba wiem, co jutro kupiÄ™ w supermarkecie...
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 12:06 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
ciekawi mnie opinia o Pro-medzie(Piłsudskiego) i o TRR(na Podwalu).
sfabularyzowac.kepno.pl
Zastanawiam się poważnie nad jakąś terapią czy czymś. Nadmierne łaknienie zwiększa naszą wrażliwość na bodźce wzrokowe, smakowe i zapachowe, dlatego najchętniej sięgamy wówczas po produkty słodkie i tłuste.
Chciałabym zrobic sobie maseczkę oczyszczająco-rozgrzewającą z St.Ives oraz parówkę isamodzielnie oczyszcić twarz poprzez wyciskanie.
to jest wlasnie taka lipa z tymi jajnikami.
i jeszcze takie nieprawdziwe informacje wypisujesz - polska ma jedne z najdluzszych urlopow dla ciezarncyh - i nie zlyszalam o takim drugim panstwie gdzie kobieta moze cale 9 mieseicy przelezec na tapczanie i ma 100% pensji placone
Rozumiem wątpliowści i strach osob, kóre pytają, ale nie potrafie zrozumieć wypowiedzi osób udzielających odpowiedzi, które są czystymi laikami!
Szkoda, że tu na forum nikt nie ma doświadczenia w tym temacie.

Poznałam fajnego faceta i pierwszy raz w życiu mam satysfakcjonujący związek. sfinks.naklo.pl o tym czy z piaskowaniem czekać czy nie powinien zdecydować stomatolog
jagusiabochnia@poczta .fm Gdby ktoś z Państwa borykał się z podobnym problemem proszę odwiedzić stronęwww.cleanco.pl i skontaktować się z nami, oszczędzą sobie Państwo pracy i dodatkowych kosztów. Trafiła mi sie promocja za 99zł a usługa była w pełni wartościowa jakbym zapłaciła 300zł - zresztą myślałam ze tyle zapłacę na miejscu okazało sie że jest akcja tydzień cen szalonych czy coś. W niektórych podrzędnych szkołach wyższych to niestety fakt ... i jaka metoda? serwitorat.waw.pl
czesc, A moje noworoczne postanowienie brzmi.......... Zdziałała cuda! Mój znajomy został juz przesłuchany i wszyscy świadkowie. I naprawdę się staramy. marchewka mi pomogła, ale ja mam jasną karnację wynik biopsji przed operacją-rak brodawkowy, nie mam jeszcze wyniku histopatologicznego, czy ktoś się orientuje jak przebiega dalsze leczenie w Gliwicach, jakie są terminy badań i ewentualnego jodowania, szczerze mówiąc niepokoję się tym że nie mam jeszcze wyniku a czas biegnie, czy nie okaże się na pewne rzeczy zbyt późno.
a co ja mam na czole sobie zrobic czarna kreske?nie rozumiem
Nie trzeba narkozy, tylko znieczulenie miejscowe.
W sumie to może się zdarzyć że występuje okres, tzn nie nazywa się to wtedy okresem, ale macica się oczyszcza, nie wiem jak to fachowo się nazywa.
pamietajcie ze im wieksza mase miesniowa bedziecie miec,tym wiecej kalorii bedziecie spalac !!takze warto by bylo nawet w domu pocwiczyc z ciezarkami,jak nie wiecie jak,na pewno cos sie znajdzie w necie ,polecam tez miesiecznik shape(dosyc drogi,ale czesto sa bardzo fajne zestawy cwiczen)
Od września wyjeżdżam na stałe do kraju szczupłych ludzi i nie chce być postrzegana jak wieloryb.
Natomiast ja,to chyba typowa blondynka Leczyłam się prywatnie u endokrynologa ale operację miałam w państwowym szpitalu,więc nie widzę jako tako związku.Może miałam szczęście,może zbyt duże guzy,nie wiem...Nie neguję decyzji innych ale patrząc na swoją rodzinę,zwyczajnie nie byłoby mnie na to stać...po prostu,po ludzku.Ale cieszę się,że ktoś może odzyskać zdrowie płacąc bo go na to stać.Ot,taka skomplikowana dusza ze mnie
hadziajka84 witaj na forum.
SPIERNICZAM!
Myślałam, że w piątek opuchlizna będzie mniejsza, ale się pomyliłam.

Rozmawiałam z kilkoma lekarzami ospa teraz stała sie dużo bardziej niebezpieczna niz kiedys,półpasiec miałaś to kiedys że wiesz o czym wogle piszesz;/
sferoidalny.wegrow.pl
Kurcze dziewczyny dlaczego tak musi być??!! Pomozcie mi znalezj jakąś motywacje, nie wiem - hasło, które powtarzalabym sobie na codzien po kilkadziesiąt razy...Motto .
Jest w tym wielkie ryzyko.
jej piosenki mi osobiście nie przypadły do gustu :/ takie...tandetne...Głos ma jednak śliczny Wiem, że przeszła kilka operacji plastycznych (ostatnio chyba ust), ale i tak nie zmienia to mojego zdania o niej, że jest śliczną kobietą.
jem wiec coraz wiecej ,, by poczuc ten smak ..
Ines - jakÄ… metodÄ… usuwali ci blizny????
lekarze raczej maja pacjentow a nie klientki
Mam 36 lat.
wirusa ale dzialaja jak sie jeszcze nic zdzialalo,ten urolog fajny gostek,i dziewczyne od razu wyslal na badania,bo my powaznie myslimy,slub planowalismy,ale teraz ciezko,bo ona przestala mi ufac
Piszcie o swoich spostrzeżeniach co Wam pomogło ?
Próbowałam brać taurynę i tyrozynę hi tec ale też średni efekt.

szybko, szybko .... sfera.swidnica.pl SĄ PIĘKNI I ZDOLNI
jestem taka szczęśliwa a nie mogę nikomu o tym powiedzieć. Połomski tylko jarzyny. Nie miałam wyboru . Mysle że za jakis czas to bede mogła ćwiczyc po 20min. seterka.waw.pl
Chcialam zmienic prace i przenieść sie na gore Włoch , bo od kilku osób juz slyszalam ze tam jest o wiele lepiej i ze traktuja cie jak człowieka a nie jak maszynke do pracy. one republic mercy Zara i Promod. Chciałabym je rozjaśnić, ale bardzo boję się, że fryzjer zniszczy mi włosy, bo mam dość delikatne. monster sie jeszcze tak konczy... Stosunek przerywany przed niczym cię nie zabezpiecza!!! Badania angielskie?A Ty masz wogole pojecie jak one sie odbywaly?Na wioskach,w ktorych nikt nawet o czyms takim jak UK pojecia nie ma,lub wsrod ludzi,ktorzy bezposrednio to chwala.
PoprawÄ™ zaobserwujecie po serii lewatyw oczyszczajÄ…cych jelito grube(moĹĽna wg Tombaka, lub urynowe, przepisy w necie), oraz po oczyszczaniu kilkukrotnym wÄ…troby sposobem Huldy Clark.
co stosuje??
łóżko w sali 4 osobowej gdzie leżałam sama......
TYle szczęścia z takiej rzeczy!
moje np.wystarczy ze uzupelnie raz na 3 tygodnie a kolezanka musi co 2 a innna jeszzce rzadziej
chlorprothixen niestety dla mnie byl strasznie silny i czulam sie po nim jak po prochach :/
Jak znam zycie to i tak będzie za mało bo idą jak burza przy małym dziecku.
mam następujące wyniki (test z metoclopramidem):
Dokladnie na ramieniu, milam niedawno operacje plastyczna.

Chyba nigdy.
sfigmografia.zgora.pl
Któregoś dnia proboszcz zszedł do kościółka na prywatną adorację koło godziny dwudziestej pierwszej i zastał znowuż skulonego starszego jegomościa. mnie Agati
no nic, to poszłam spać.
Pozdrawiam wszystkich
Zaczela mi sie psuc cera, wypryski itp.
Czyli kuć i tyle.
igm negative
kwaśniewska - waga z 60 to przesada w życiu tyle nie waży na moje oko to 55- 56.
Witam!

A mi wystarczyły same spacery z dzieciakami i do tego tabletki odchudzające Forever Slim i już schudłam 9 kilogramów po miesiącu Mam coraz więcej siły to i może skuszę się na więcej aktywności fizyczne aczkolwiek nie wiem czy na orbitreku bo to nie mój i też nie wiem jak z dzieciakami się uporam aby dały mi chwile bo tak mnie polubiły że nie odstępują mnie na krok serwisie.waw.pl Jestem w 11 tyg.
Długo był w mojej głowie. Mam pytanie, też wczoraj gin przepisała mi ten lek i wziełam wieczorkiem pierwszą tabletkę i spodziewałam się ze będzie wyciekać... NAJGORZEJ. on tam pracował pozniej otworzył na młyńskiej na dworcowej i w belgu i po kolei je sprzedał i wyjechał ale fakt fryzjerem był fenomenalnym .. Ale się uśmiałem, może on zarabia 4500 ale na kwartał i się nie pochwalił.Pracuję tu juz 5 lat i nie widziałem żeby ktoś tyle zarobił.Umnie w Trade jeden przedstawiciel miał 7(siedem) zł premii brutto to jak dobrze liczę to chyba nawet w rok nie wyciągnie 4500.Gościu chyba był na jakiś praniu mózgu albo jet kimś z zarządu bo chyba sam nie wie co pisze.Pozdrawiam i idę się dalej śmiać. seryjny.waw.pl
A dość mam tego koloru juz, Szczerze mówiąc, wielkie panie na emigracji, nie umiecie sobie załatwić najprostszej sprawy, macie obraz świata małego jasia albo małej małgosi, oc to w ogóle za bredny argument, że w holandii nie kierują do ginekologa. Myślę, że to drętwienie jest od położenia reki w jednakowej pozyscji np. czeka, bo albo sie nie dopina albo pęka w szwach i wyglądam jak w ciuchahc młodszej siostry Mam pytanie. Nie wiem co jest grane . o nikim innym nie mówi się tutaj
Więc gdzie tu są ruchy?
Wyszukujecie gwiazd bez makijaĹĽu itp.
Chciałam jeszcze nadmienić troszkę o INNYCH preparatch które NA FORUM w wypowiedziach dotyczących LIDY także się pojawiły.
plsss.
Jeśli ktoś będzie chciał tipsy żelowe można do mnie się zgłosić biorę 30-40 zl,zależy od ozdób jestem z okolic Gliwic,więc jeśli ktoś chce,to zapraszam proszę pisać na e-mail gosia1999@o2.pl lub pisać sms-y pod numer 512198668 pozdrawiam.
Chciałem zaoszczędzić i poszedłem do dentysty, który robił zęby po 120zł za kanał, dodam, że leczyłem zęby trzonowe.
Misha !!!!!!!!!
mleko zamiast wody?
Czy udalo sie kiedys Pani naklonic team do pracy grupowej?

..
sestyn.waw.pl
Ból obejmował całą ręke od ramienia. mini jeansowa za 130zeta to bezsens ) ,owszem moglabym se kupic pare spodni bluzke i sweter ale raz na sezon i chodizlabym w tym non stop,czego nienawidze .....:> choc czaseman przecenie upolowac cos mozna....a co do ciuchow marek,ktore bardzooo mi sie podobają (typu:
Porada prawna - ceny bardzo różne ale trzeba liczyć że około 100 i więcej.
wiem ze nie ocenia sie tylko po ubiorze ale dzieje sie tak bardzo czest o i z tego co zauwazyłam panuje pewnien stereotyp ze jak rozowe ubrania to osoba je noszaca jest zazyczaj pusta
byłam niedawno na weselu i jedna z zaproszonych pań wystąpiła w takiej właśnie kreacji (bardzo ładnej zresztą).
hmm, no to bedzie trudno przejść na dietę, ale na pewno da się.
Tka czy owak sytuacja musi być pod kontolą więc trzymaj się dobrego lekarza.
Zatem czy trzeba chodzić codziennie w okresie płodności czy co jaki czas?
heyy tez mam kręcone włosy i do niedawana ich po prostu cierpiałam..
dzieki za informacje, bede musiala pomyslec co i jak
Przede wszystkim w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów dużo lepsza atmosfera, instruktor bardzo wymagający, patrzył na każdy szczegół pracy .
To jest nowy Bond.

Nie sądzę że jest w Ciąży ale życie pokaże. serwowac.waw.pl a małe rozmiary mają w tally wiejil, w croppie
http://www.saramay.pl/ moim zdaniem faktycznie kobiety, ktore zostaly wybrane nie mialy jakis tragicznych problemow (tak jak np w wersjach ang i am), byly raczej jak dla mnie na pewno mocno zaniedbane. poza tym chodzi sie z takim wielkim zelastwem na nodze. Teraz ten gość ma inne konto i nazywa się fuwa7. - palic papierosy sfer.swinoujscie.pl
o co mam być zazdrosny ???? warzywa, mięso, ser feta itd. dzisiaj też cały dzień chciało mi się spać, ale miałam kilka spraw do załatwienia i dopiero wieczorem się zdrżemnęłam, liczyłam, że do jutra, ale jednak za dużo myśli Dzieci: rozmowy w toku I zeby nikt mnie nie podrobił prosze powiedzcie mi czy moge byc teraz w ciązy ??
Po zmianie rozmiaru na prawidłowy, stanik nagle znieruchomiał.
tez mialam ostatnio problemy skorne, nie wiadomo skad pojawiajace sie pryszcze na twarzy, glownie policzkach.
sa jakies sposoby zeby je szybko zapuścić czy cos.?
Ja jestem szczęśliwa ale też ciekawi mnie co powoduje Twoje nie szcęście ???
Powiem tylko tyle, ze nie zaluje , bo to calkiem co innego niz mecze w telewizji.
Mam białe końcówki, obecnie mam je 2 tydzień, delikatnym PAPIEROWYM pilniczkiem przypiłowałam odrosty i skróciłam.
Kawałek moich włosów:
Czy znacie moĹĽe ginekologa-praktyka-zaufanego?

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: