منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد سبتمبر 22, 2019 11:46 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: w ciemno
مشاركةمرسل: السبت إبريل 05, 2014 12:17 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ale po kilku dniach w koło dziurek skóra się różowa i wygląda jakby była sucha tnz łuszczy się delikatnie.
sferach.szczytno.pl
Dzień 7:
kiedys brałam stilnox i mąz mówił ze stasznie sie rzucałaM w nocy ..
Nadzieja gratulacje dziekuje dziewczyny za wsparcie, wierze, ze kazdej z was sie uda!
a na śledzie w oleju dam przepis z domu.
Idźcie do ECK jak chcecie się nauczyć
biore drugie opakowanie a w zapasie mam jeszcze trzecie bo jest promocja-zamiast 40, 60 kapsułek za 139 zł w aptece internetowej.
Nie wiem do jakiego mam się udać lekarza.

Dawno tam rodziłaś? sfaldowany.bytom.pl do zobaczonka później papatki
Chociażby z tego powodu warto w to zainwestować. chciałabym aby ta zmarszczka na czole odeszła w zapomnienie Jak już wszyscy w pracy się przyzwyczają, to wtedy może powiększę sobie ciut bardziej, żeby nie było dużej zmiany w krótkim czasie. Gdy mam przerwy w wymiotowaniu , chudnę . Jesli ktos lubi odwiedzac bary dla kierowcow tir-ow, alfonsow i innych takich.... sfalcowal.lubin.pl
Ja tam wyjeżdżam na weekend z kumplami poszaleć po dyskotekach nad morzem. Pozdrawiam. ;( . Ja próbuję o niczym wtedy nie myśleć, skupiam się na tym, by robić to jak najciszej, tak żeby nikt się nie zorientował co robię ;-( ... jestem z wrocka, po 30
I chciałabym sobie juzzmienić sobie na nowego kolczyka, ale boje sie...
wszystkie, niech tam sobie w klinice stawzrają różne teorie.
a Ty izak naucz się używać polskiej czcionki
Najpierw poszłem do chirurga a on kazał robić okłady z rivanolu, a one niestety nie pomagały i umowlisny sie na zabieg.
a co u was, odczuwacie jakies zmiany w ilosciach sprzedazy??????
co post to REKLAMAAAAAA!!!!!!

Dlaczego nie wiecej?
sfinansowanie.lebork.pl
Goo Goo Dolls-Iris Polecam pania Basie, jest rewelacyjna, koszt okolo 50zl i profesjonalna obsługa.
Mialam wypadanie odbytnicy, zostalam zoperowana ale nadal nie umiem normalnie sie zalatwic.
niech walczy z ta nadwaga...a nie siÄ™ z nia godzi
kolor mialam sciagany ok 4h
No ale chyba holenderki teĹĽ sÄ… leczone ginekologicznie, prawda?
Mam nadzieje ze ktoras jeszcze cos opowie
Czy pĂłjdÄ™ ponownie:

das Alles Gute sfabularyzuj.konin.pl niefiemqfa - jest tu mowa o kosmkach w jelicie cienkim, nigdy nie powiedzialam, ze jest to jelito grube.
W poniedzialek jade do mojego onkologa do Rzeszowa i bedziemy radzic dalej. ja nic wiecej nie chce i on chyba tez, Było mnostwo jedzenia tort ,ciasta ,cukierki ,lody na co zwykle się rzucam bez opamietania i jem a potem mam doła , słuchajcie zjadłam 1 plasterek tortu na mus autentycznie i troche podziubałam lodów , Tylko pytajcie o certyfikaty i przeszkolenie personelu, bo szukając gabinetu natknełam się na pewne oszustwa. po miescie czy twoich koleżankach.... sfinalizowac.karpacz.pl
Choćby miała być to operacja plastyczna. Boze dodaj mi sił Hej czy do niebieskich jeansów pasuje bordowy sztruksowy płaszcz do kolan? poczekaj, daj im szansę. Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniach http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam wiele informacji o diecie i odchudzaniu, porady , ciekawostki , przepisy potraw , opisy ćwiczeń wraz ze zdjęciami. Gołąb, przypuszczam że wiem o co ci chodzi, taki troche poryty teledysk to ma ?
JADE TAM Z FACETEM.
Lewatywa po prostu ułatwia wydalanie tego co jest w jelicie grubym a co wydaliło by się normalnie tyle że później więc nawet jak ktoś waży mnie to i tak nie jest to ubytek tłuszczu tylko kału.
tyle ze teraz siły nabieram
TAK i nauka jest besplatna pozdro
koniec z obietnicami bez pokrycia.
Jednym z przeciwwskazań jest zagrożenie nowotworowe.

Jest tyle dostepnych testów na rynku że już dwa dni po terminie spodziewanej @ można byc pewnym, poza tym zawsze jest badanie Beta HCG ( tylko 30 zł i popołudniu ma się wynik np w DIAGNOSTYCE).
sfajcz.lapy.pl
No i nie czarujmy się - wszystko zalezy od budowy - osoba, która nie ma wcięcia w talii nawet jak będzie miała płaski brzuch może nigdy nie osiągnąć 60 cm w pasie - więc nie uogólniajmy bo potem piszą takie w desperacji, że nie mają po co żyć
ja mam blizne na brzuchu...
Teraz mam 10 powtorzen czyli robie 10 razy po 6 cwiczen.
Wiem, że zaczerwienienia są normalne po zabiegu laserem, ale nie powinny utrzymywac się zbyt długo.
I jak długo razem jestescie
& & &
Odmawia jak uwaza że coś nie pasuje do Twoich włosów.
somełan prosze odpowiedz mi
..odcinek transportujac mały kawałęk kości,..
.
Sama Korzystałam z jej usług i byłam mega zadowolona i zachwycona.

z czasem doszlo mrowienie- pewnie pochewki zaczely uciskac na nerwy. serwujacymi.waw.pl Co wy mówicie, to ze na plaże nie idzie w pełnym makijażu to znaczy że nie zadbana?
Ja Meizi brałam 8 dni i do dzis pamiętam ten koszmar. U nas jest duza rotacja kierowcow, nie wiem z jakiego trade jest Larryale u nas to trzeba robic lapanke na kierowcow przez takich jak on. wpadki katarowo - kaszlowe w przedszkolu w pierwszym roku Fanka nie wiem, mogłabym za kilka dni ale nie długo, bo wyjeżdzam w połowie lipca i nie chcę uchodzić za dziwaka wśród znajomych, a nie mam ochoty wszystkim się tłumaczyć. Chciałam powtórzyć eksperyment. sfermentowac.tgory.pl
Świeży szpinak dokładnie umyj, odciśnij nadmiar wody i drobno posiekaj. :/ Hmmm nie duża, dla mnie to kolos: I pomyśleć, że endokrynolodzy nie dawali mi szans na schudnięcie Grać to ona sobie mogła, tak jak Nicole Kidman i Tom Cruse odgrywali rolę wzorowego małżeństwa i wszystkiemu zaprzeczali a za 5 minut się rozwiedli. Ja dzis bede napierniczal 14 dzien jeszcze duzo przedemna byle do 30 dni a puzniej bedzie z górki. W mojej sytuacji trudno powiedziec kiedy doszło do zarażenia, dodatnie miano IgM wskazuje na to, iż obecnie zakażenie jest aktywne.
GLU negative
Moja waga-58 kg.
Odradzała pasty wybielające.
I co z tego, że jesteśmy młodzi?
zycie mamy jedno.
Tylko mnie nie zlinczujcie ale to wszystko co pamiętam.
Jedyna zmiana to apaszka na szyi.
nie wiem po co ta dyskusja, to na 100% fotomontaĹĽ...

Miało byc wiola203i ,ale Wiola wie że to do niej
sfinksy.opoczno.pl
Jeszcze jedno cwiczenie to wchodzenie i schodzenie ze schodwo i takie przykucanie na schodach celem rozciagniecia miesnia... Mam nadzieję że wytrzymam jeszcze te kilka dni, a potem pomyslę o przejściu na inną dietkę, nie wiem czy wytrzymam.
miałem różne przypały z aparatem np.
tubka pasty do zębów inaczej czuję się zbyt pusta
Nie muszeę chudnąć.
SÄ… niziutkie.
Niestety ,nie da sie przeskoczyc tego.
polecam nagrywać spotkania bo jeżeli ktoś chce mieć dowody to niech ma.
Aniu, to super, bardzo sie ciesze a jaka metoda usunie Ci ta blizne z nogi?
jak wrócić do tego koloru ?

Prokopa na pewno nie bedzie, bo on panicznie boi sie tanczyc sferosyderyt.wodzislaw.pl Rozwój w naszym zawodzie jest bardzo ważny i tak naprawde całe życie się uczymy.
Nie biorę żadnych hormonów to i tyć nie powinnam , nie ? moze figura i dobra ale jest strasznie brzydka Oczywiście ZGADZAM SIĘ W 100% że NIE MOŻNA BAGATELIZOWAĆ DOLEGLIWOŚCI KTÓRE SĄ ZWIĄZANE ze stosowaniem LIDY i na pewnio BRAK JASNYCH I DOSTĘPNYCH DANYCH dotyczących wzbudza jakąś niepewność stąd WIELE TRAFNYCH UWAG W WASZYCH WYPOWIEDZIACH DOTYCZĄCYh potrzeby KONSULTACJI Z LEKARZEM,ale nie oszukujmy się !!! hej narazie nie mam problemu z włosami.no ale ide na pasemka no i zobaczymy co fryzjer powie????????????bo ostatnio mialam bardzo suche!!!!!!!!!!!!!!!!ale nadal chce jakas fryzure dla kreconych!!!!!!!!!!!!!!!!i nie moge nic znalez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam seterka.waw.pl
super czy u Ciebie faktycznie jest tak, że o ludzi chodzi? A słyszałyście, że w tym roku ma ponoć ciepłego, takiego prawdziwego lata ma wcale nie być. Poza tym zniekształca palce. Nieszczególnie dużą, ale jednak... ???Niech sobie będzie!Żyd to też człowiek!!!Ludzie WIĘCEJ TOLERANCJI W TYM MOHEROWYM KRAJU!!!!!!!!!!!!!!! -Ewe Drzyzge
lbo bede pracowal za nizsza stawke , albo zatrudni innego Polaczka , ludzie nas tu juz jest za duzo ...
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Musisz tylko mieć okulary ktore sa w zestawie i trzymać twarz ok 20 cm od paneli - to wszystko.
http://www.drnatura.pl/tluste_klamstwa.htm
szukam fryzjera ktory dobierze mi odpowiedni kolor blondu (zeby nie wygladal tandetnie i sztucznie), przy czym nie zniszczy moich wlosow.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: