منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:23 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: czesc kukuryku, mam nadzieje ze sie nie zapracowalas na amen.
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 5:15 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Potem była przerwa świąteczna, w ciągu 3ch tygodni ząb zaczął boleć spowrotem samoistnie, a ząb przeciwstawny, któy już wcześniej mnie pobolewał - przy najmniejszym ugryzieniu dosłownie rał mnie z bólu.
sfor.przeworsk.pl
ale jak ktos sie zaprze to da rady!!! wali mnie to
4 tabletki anfy i spodnie jak nowe.....
A za tydzień w niedzielę mam powtórkę z rozrywki tylko że swojego dzieciątka.
Tak sobie własnie czytam ten topik i musze przyznac ze jest całkiem w porządku.
i nie myslec ciagle o chorobie
W ten sposób powstała PIĘKNA poezja i super pamiątka

witam wszytkich!!!!na prawym placie tarczycy mam torbiela, nie znam dokladnie wymiarow, ale jest wielkosci orzecha wloskiego, umiejscowiony bardzo blisko tchawicy, strasznie mi przeszkadza w polykaniu tabl , a gdy sie zdenerwuje mam wrazenie jaby uciskal mnie od srodka. sfalowany.nowaruda.pl Bardzo niska cena jak na taką firmę, jedynie 50 zł + przesyłka!
Terapeuta pomaga zrozumieć pacjentce czemu miewa napady żarłoczności; do Kwiatuszek 007 Zobaczymy. pare lat temu brałam amfetamine-po to oczywiscie zeby schudnąć Żelaznej. serwujacy.waw.pl
Jeśli znasz język niemiecki na średnio-zaawansowanym lub lepiej->zaawansowanym poziomie, to powinnaś dać sobie radę. może powinnaś dostać luteinę na wywołanie okresu, nie jestem lekarzem ale tak często robią w takim przypadku. do----->Jade ,wiesz mam jechać do Toronto, ale moja sytuacja jest dośc skomplikowana,mam dwojke dzieci i to rozstanie to dla mnie trauma,ale z drugiej strony to ja tu sama nic im nie zapewnie rozumiesz o co mi chodzi...?dlatego zobacze jak wszysko sie ułoży ---wszystko w rękach Pana Boga. rozumiem ,że jesteś młodą dziewczyną....mi z powodu mięśniaków usunieto całą macicę.Mam dwoje dzieci ,wiec usuniecie macicy nie było dla mnie powodem do rozpaczy.Teraz jestem szczęśliwą ,zdrową aczkolwiek nie miesiączkujacą kobietą.....a ma to nawet swoje plusy.....pozdrawiam i głowa do góry .Dzisiejsza medycyna na pewno da sobie rade z tWOIM PROBLEMEM bez skutków niepoządanych Mam nadzieje,że te bóle brzucha,piersi,kręgosłupa ulegną... kamasutra. Skoro one są to to nic nie zmieni już.
Lat mam 14 juĹĽ dzis
dziecko rosemary,sa katniki domowe, a drugie kturego spotkalas to Kątnik większy (Tegenaria atrica) - pająk domowy z rodziny lejkowcowatych.
nie zauwazyłam zreszta wszystkiego się nie widzi jak się czyta a tak ogólnie to chyba wogóle idiotyczny ten temat przypadkiem skręcilam i nic ciekawego się autorka tematu nie dowiedziała
HEJ!!
a mam pytanie czy ta choroba ma jakiś wpływ na ciąże??

Sama noszÄ™ 70E bryt.
sfilcowany.cieszyn.pl
Witajcie -proszę - podpowiedzcie - jeżeli żona odchodzi po 23 latach małżeństwa ze wspólnej sypialni - bez konkretnych powodow- mieszka osobno - trwa to już ponad 1.5 roku -/z dnia na dzień mnie znienawidzila/ prawdopodobnie - to albo jakaś choroba psychiczna - lub - co bardziej prawdopodobne wplyw sekty - lub poprostu psychomanipulacji z czyjejś strony - kompletnie nie portafie się z nia dogadać - .... Czemu sie nie rozwiedziesz?
Dziesiąta w półfinale była Macedonia, wygrała z Polską 6 punktami.
porzucił ją rodzony ojciec i wyjechał do Anglii, rozwiodła się z Wajdą, potem zwiazała z innym, córki też raczej wielkiej kariery nie zrobiły i nie są chlubą - ta starsza też rozwódka a w dodatku na jej posesji doszło do krwawej sceny.
i jeszcze coś-moje bliźniaki urodziły sie w prima a prilis
Przed operacją poziom hormonów miałam rewelacyjny i nic nie wiem czy będę musiała brać jakieś hormony bo lekarz mi nic nie powiedział.
ogĂłrek kiszony
Cześć,
Benusiku wielkie dzięki.
zalecam masaĹĽe karku i rozgrzewanie

Wracaj do swojego popapranego zycia setnicy.waw.pl Wynajmowalismy pokoj za 250 funtow za miesiac (naszczescie nie musielismy placic depozytu- nie bylo by nas na niego stac).
To samo z Muchą. Skąd biorą się torbiele? Po drugie- większość wiarygodnych źródeł medycznych podaje, że wym płynie są plemniki. Efulec, tylko, że mi rósł zanim utyłam ;/ taka moja uroda, byłam chuda jak patyk a cyc dość spory miałam. najlepsze jest to że on uwielbia mi robic minete ale jakos nie chce wzajemności sfanatyzowac.olkusz.pl
Ja przy prostowaniu i nie duzym wydluzaniu ok 2cm nosze juz aparat prawie 6miesiecy w dniu sciagania bedzie dokladnie 6. Dostałam krwotoku w szkole Poszłam z mamą do ginusia i dał mi skierowanie do szpitala, na nieistniejący oddział w Lublinie ;3 Zrobili mi USG i wysłali do szpitala ginekologicznego na ul. Naczytałam się trochę o L i M i mam pewne watpliwości... http://www.aishwarya-forever.com/fanzone/wall papers/large/foreverwall037.jpg Wynik oczywiście dobrze skonsultować na forum Lobby Biuściastych (wątek jaki powinnam nosić rozmiar), bo zależnie od marki, modelu czy stanu piersi mogą być niewielkie różnice, ale jeśli zamiast 75D wyjdzie Ci dajmy na to 65G, to znaczy, że musisz szybko wymienić zawartość szuflady z bielizną. ona bardzo, bardzo intensywnie cwiczy i tanczy, zeby moc wystepowac na koncertach, jest po prostu bardzo umiesniona! Trochę to dziwne, bo wszędzie mam takie samo hasło ...:>
Onanizm Grzech Grzech ZĹ‚y Brak wzmianki Grzech Nieszkodliwy Normalny
Od jakiegoś czasu mieszkam We Wrocławiu, przeprowadziłam się z mężem bo on dostał tu pracę.
Zastanówcie się trzy razy, nim głupio postąpicie !
no ale przeciez twierdza zgodnie, ze tluszcz szkodzi, wiec jak?
Moja mama Zaczeła odczuwać drętwienie ręki...po jakimś czasie dretwienie przerodziło się w niedowład.

Ja uwielbiam winko do obiadu,ale narazie sie nie skusilam,przeczekam te 2tyg.
sfora.pulawy.pl
az sie sama podziwiam, ze tyle wytrzymalam juz. Po to, zeby ta lafirynda przyszla i gwizdneła mi go sprzed nosa!
z gory dziekuje za odpowiedz...
Jak pójdziemy do dentysty to być może UMRZEMY NA FOTELU BO dentysya podał zbyt wysoką dawkę znieczulenia podczas zabiegów chirurgii szczękowej etc....
- najlepiej się ćwiczy kiedy leci fajny film
robie 6 juz od ponad 2 tygodni.
Zloty?
Do tego jak mówię, że zapuszczam i nie cchę za dużo obcinać - to ona mnie SŁUCHA!
Widze, że tak odkopujesz te tematy, mówisz, że mają złe staniki, ale nic nie piszesz o doborze rozmiaru.
Bezsennosć bezsennoscią ..
Mojej koleżance ona pomogła, ale mi to sie wydaje, że po tej maśc boli mnie...

Etap III ( 17- 24 tygodnia w trzy spotkania w dwutygodniowych odstępach) sfauluje.sejny.pl po daraprimie.
Nie sądzę bo musiałabym skłamać a to czysta prawda... facet jest tak skonstruowany ze jak sie mu czegos nie powie ze rzadko sie zorientuje o co chodzi. Przetestowalam kilka masci: Wszyscy mi mówili że akrylowe są lepsze, poszłam więc do kosmetyczki sobie je zrobić ale kosmetyczka wytłumaczyła mi że to nie prawda że akrylowe są lepsze, bo żelowe wcale nie są mniej trwałe i nie odpryskują szybciej, sama miała żelowe bardzo ładne więc zdecydowałam się jednak na żelowe. TOPIK SWIETNYYYY!!!! sferami.tarnobrzeg.pl
cewnik puścił i nic więcej. Warto choćby po to, żeby za 20 lat Twoje dziecko nie miało do Ciebie żalu, że pozwoliłaś na takie życie dla niego i siebie.i jeszcze dlatego, żeby nie czuć się winną, wściekłą, zawstydzoną...żeby poznać nowe normalne uczucia i zmienić swoje życie na lepsze. Tutaj dokładnie opisałam wszystkie metody jakie stosuję do walki z cellulitem także zapraszam: łyżka musztardy zdecydowanie polecam Zuzu gratulacje Jak podłożyłem waciki pod paznokcie to ulga jest niesamowita, nic ni boli i stan zapalny schodzi.
Po przeczytaniu opini na temat pracy w sieci żabka, moje wątpliwości co do weksa in blanco, kosztów itp, wzrosły do niebotycznych rozmiarów!
Europejskim?
moje dzieciaczki majÄ… 6 lat - Zuzanka i 4 - Antek
metoda ilizarowa( aparat dystrkcyjny)..Jeśli masz skierowanie na operacje nic nie płacisz, a w prywatnych klinikach jest to napewno baaardzo kosztowne (sam aparat kilka ładnych tyś)
Z reguły jakieś pół godziny muszę ją masować, żeby wróciła do normy.
jesc przez 10 dni np na snaidanie jedno jajko plus mleko , badz maslanka przed rowerem [rower -pol godziny]

http://fakty.interia.pl/gal/galeria?galId=634 5&photoId=235372&nxt=9
sfeminizowal.sosnowiec.pl
Nie farbuje od 2 lat.
tam nie ma złotej reguły co do firmy lub czegos w tym stylu.
Moj chlopak jutro wyjezdza do Norwegi na pol roku
bo mĂłj problem polega na tym ĹĽe mam okropnie chude i krzywe nogi
Może tu będzie inaczej, chociaż jedni mówią, że to jest to samo.
Tak więc pozdrawiam wszystkie prolaktynki i życzę zdrówka
MOJA DIETA MIALBY WYGLADAC TAK:3 DNI MIESKO GOTOWANE,CIEMNE PIECZYWO,NASTEPNE 2 TYLKO SOKI I WARZYWA I NASTEPNE 2 SAMA WODA?
Podaj adresik to napiszÄ™
A co do reszty zakupĂłw to na pewno zdÄ…ĹĽysz...

Oktavko, mój synek ma 2 lata i 8 mcy, jest z listopada. serwowano.waw.pl Zadzwoniłem, kazali przyjść, koleś popatrzył w zęba i powiedział, że nerw trzeba usunąć :/ nic to jednak nie dało, bo po kilku dniach znów bolało.
Głowaciński Z., Nowacki J. Narazie czytalam ze nie wolno wyrywac wlosow z brodawek sutkowych i okolic Tzn. Gdzie się wszyscy podziali? sfaldowac.bialystok.pl
na rynku a dawien dawna sa banki chinskie , koszt 16 zł za 4 szuki!!!! Ja też dziś zaczęłam z Meridią. Rowniez stosowalam Gynqalgin - ale nie bylo problemow z umieszczeniem jej tam gdzie trzeba- no moze tylko z pierwsza globulką a potem to juz ok było- a rano wiadomo wszystko wypywa, trzeba miec wkladki - no bo inaczej to lipa...Globulki bralam przez 10 dni- wszystkie wykorzystalam i zrobilam ponownie druga cytologie tak mi lekarz kazal - teraz czekam na wyniki .Mam nadzieje ze mi pomogły No chyba nie teges... ja sciagałam kolor z ciemnego brazu po 5 latach noszenia tego koloru mialam wreszcie dosyc w zeszłoroczne wakacje podczas pobuty w usa postanowilam zdac sie na amerykanskiego fryzjera co prawda to zaden styklista hollywoodzki czy nowo jorski ale...no i wygladalo to tak ze powtarzalam zabieg 2 razy kolor sciagneiety został do platynowego bladu który musiałam pokryc szatynową farba (to moj naturalny kolor) i do tej pory jeszcze mam ten efekt widoczny miejscami na glowie chocciaz odrosty nei rzucaja sie w ocvzy to jednak wlosy sa bardzo zniszczone i rozdwajaja sie na 4 czesci... Ale...drugi test 2 dni później innej firmy pokazał 2 grube krechy, w odstawkę poszły perfumy bo mi śmierdzą zjełczałym potem, woda z kranu pachnie metalicznymi rurami urósł mi biust mi i jest mi bez przerwy niedobrze Shrek 2001
Ja razem przy takich dietach zażywałam długo ziółka od księży aby poprawić perystaltyke jelit, bo jak sie mało je to się nie chodzi do wc!!
Jak siÄ™ nie podoba, trudno.
poszlam do fryzjerki...nalozyla mi platynowy..rezultat?
wlasnie wyprobowalam metode stara firanka + szare mydlo i jestem zachwycona!!!
w fabryce, przy starszej pani, dziecku, czy w restauracji.
A ja nic nie chudnę, piję herbatkę od 3 tygodni i niedobrze mi po niej, brzuch mam wydęty i przytyłam 1,5 kg.
To Ty trzymaj za mnie kciuki

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى