منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:28 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Czy ktos moglby polecic w jakim banku najlpeije zalozyc konto zeby moc wysylac kase do Polski na konto walutowe?
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 12:55 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
trzymajcie siÄ™ mnie ostatni teĹĽ nie za lekko...
sfora.pulawy.pl
Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu (czemu nie centymetrze;P?). Poczekamy na dalszy rozwój, zobaczymy co z tego wyniknie, ale jakoś powoli trace i cierpliwośc i nadzieje.
Siemka!!!
Nie wiem czy sie zdecyduje, boje sie jak zaragują w pracy i ze bede wygladac dziwnie, Opinie zadowolonych osob dodają otuchy Dziękuję
Nie jest Ĺşle, bo ubrania mniejsze o 2 rozmiary.
tak bylo u mnie ale niewiem jak u innych .
Jest specjalistą od USG i dojrzy wszystko czego wcześniejsi lekarze nie widzieli.
mi mija dziś 4ty dzień od spodziewanej miesiączki...
średnio 16 zł.
SprĂłbujÄ™.
polecam pizze , ryż z kurczaczkiem w sosie warzywnym, albo pyszne placuszki ziemniaczane, de volajki i różne takie

Moze wasi byli zmadrzeją jednak po jakims czasie - ojcami są juz na zawsze.Moga nie chciec byc z wami, ale obowiazki wobec dzieci powinni wypelniać. serwowales.waw.pl A jak u was?
Pojawiły mi się również male plamienia i obawiam sie że coś moze byc nie tak. Wez kobieto zejdz z tematu sobie obcego. czytalam, ze poznali sie w ten sposob ze ben odezwal sie do owena kiedy zobaczyl Bootle rocket a moze py tak Tadzia poprosili by bez kiecki potanczyl Ja mialem odwrotny problem. sfalowany.nowaruda.pl
Moze te cwiczenia pomoga. ale naprawde ciagle nie jestem pewna :/ Czy to nonormalne? Najlepiej przed snem wypić piwo albo dwa i wszystkie mysli odejda ,a po dłuzszym czasie takiej kuracji odwyk ale spi sie super Salon nowy, pracujemy na LOrealu. ale i tak wole jest 100 razy bardziej niz wychudzona kreglicka czy neurotyczna koroniewska. bunia a przed toba chyle sie najserdeczniej wiem ze dasz rade juz raz dalas i to z 30 kg.
JeĹĽeli ktĂłraĹ› z Was czuje podobnie, to napisz do mnie.
Fanka ja przeprowadzałam głodówkę 2 lata temu na wiosnę, 12 dni pierwszy raz, czułam sie po niej jak po wczasach 3 tygodniowych, SUPER słudłam wtedy 9 kg ale 6 z tego wróciło, czułam tak niesamowity apetyt i za duzo jadłam.
Lambada
Rejczel23----> Myślę że to rozsądna decyzja
- trwalosci tego co mam na paznokciach, bo jestem brojaca istotka
pozdrawiam
krĂłlik z warzywami.
otco faktycznie operacje mam prywatnie bo nie refunduje mi jej NFZ, nawet nie rozmawiałam z Barczyńskim o tym.
Ja konczylam w Gdansku w Europejskim Centrum Ksztalcenia.Trwal pol roku,codziennie oprocz weekendu.Ucza tam dobrze aczkolwiek malo jest czasu na strzyzenia jak dla mnie bo sa tez inne programy.Jednak mozna z niego wyniesc duzoi najlepiej isc potem do salonu gdzie daja poprostu juz dzialac.Niemowie by robic kazda klientke ale mysmy pokazy robily na modelkach i nawet powiedziala nam niby prowadzaca na...a nieprowadzila z braku czasu.....ze dlugie wlosy dobrze strzyzemy i czeszemy na szczotke a mimo to niedala zadnej klientki...to jest poprostu rywalizacja bysmy klientek niezabraly.....jak dla mnie chore.....Ja kocham ten zawod ale niemam zamiaru sie z nikim porownywac.Jest sporo moliwosci i jesli bym miala pieniadze bym jezdzila na kursy w Polske bo tam sa konkretne a w Gdansku jest ich malo i sa krotkie niektore.
Dąbrowskiej ale nie była zadowolona więc dlatego zapytałam o jakieś inne miejsca - tylko głodówkowe Nad morzem jest kilka miejsc a w górach nie znam żadnego.

to moja droga głodówka w krótkim czasie, samopoczucie extra, może mam troszeczkę mniej siły jak podczas jedzenie( czuję to przy podjazdach rower pod górkę).
sfingowanych.mazowsze.pl
Czy ktos z Was robil sobie tam korekcje warg sromowych?
Fe!
Nigdy siÄ™ tego nie dowiem, ale przecieĹĽ najwaĹĽniejsze, ĹĽe synek jest i to zdrowy.
Ale nie powinnaś się nadmiernie stresować operacją.
U nas NIKT lewatywy nie dostawał, więc pewnie u Was też tego nie robią.
no mi najtrudniej wytrwać bez chleba i słodyczy...

Zbieram pieniądze i bardzo zalezy mi na lekarzu z powołania. sfolgowac.pomorskie.pl Porażka :/ Nie dało się z tymi włosami nic zrobić.
Więc jest to okazja do wykonania serii zabiegów w cenie nie przekraczającej 150zl. Dla jednych jest on silny dla innych do wytrzymania. TRZYMAM KCIUKI!!!! zdarzyło mi sie nawet ze na moim paznokciu pękł żel-skleiłam go odrobiną superglue i trzymał do nastepnego uzupełnienia Znacie jakieś dobre szampony, które działają troszkę dłużej ... serwujace.waw.pl
Chciałabym mieć duże pełne usta, nie tylko pogrubione i wypełnione. Najlepiej by było, gdybyś zapytała swojego lekarza, gdzie jest najlepiej rodzić. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5108125 Nas natura wyposażyła w inne mechanizmy, my mamy program dawania genów na lewo i prawo. Fakt, lepsze są naturalne sposoby, tyle że wypicie szklanki ciepłego mleka lub melisy nie zawsze działa. med.Lesław Sozański.Jest najlepszy i najbardziej kompetentny ze wszystkich jakich znam.Dodatkowo jest niezwykle sympatyczny.Serdecznie go polecam.A poza tym ma swoją strone internetową gdzie można go znalezć i dowiedzieć sie więcej o nim.Jeszcze raz go polecam.Będziesz bardzo zadowolona,jak wszystkie moje koleżanki ,którym im go poleciłam.pozdrawiam Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże.
Walka to trudna bo u prawej nogi trwała ponad 1,5 roku i narazie jest OK ale zaczeło się cos robic niestety u lewej nogi.
prosił bym o jakąś rade najchętniej na maila ;(
jestem dojrzala, odpowiedzialna, spelniam kryteria itd itp
uwierz pasemka to idelne rozwiazanie, no chyba ze wybierzesz jakis znany salon i zaplacisz kupe kasy wtedy bedzie wszystkie dobrze ale polecam matrixa sama tam chodze maja swietne farby!
Ja obrzeralam sie maxymalnie przez tydzien (jadlam nawet w nocy o 2 pizze heh) i przytylam 3 kg .
prosze pomocie i piszczie
Atkins ieta doktora Atkinsa na długie życie
Mnie się podobały zawsze polskie imiona.
Po co tyle szumu,przeciez ta dyskusja niczego mÄ…drego nie wniesie do tematu,jedni umieraja z HTZ inni bez niej.
IgG 307.2IU/ml ujemny 3

sklon do prawej a potem do lewej daje 1 powtorzenie - wiem wiem latwiej byloby gdyby prawdziwa byla druga opcja, ale tu niestety
sezonujesz.bedzin.pl
A co jeżeli tips zrośnie .Niestety nie doczekałam się klientki żeby często uzupełniała pazurki mając ozdoby.(nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam) Moj tez mi obiecywal slub itd.
Takie kółko na którym się kręci to działa na bokyy ale nie tylko;D
Co do nadĹĽerki, to niestety nie mogÄ™ pomĂłc, bo nic o tym nie wiem
Ciagnie mnie do nich coraz bardziej.
No to czemu dostałam zapalenie akurat bo długim spacerze ??
I schudłam........
Powiedziałam mojemu lekarzowi,że nie mogę tego brać,bo przecież mam małe dziecko(niepełna 2letnie) i jeszcze muszę mieć siły żeby się nią zajmować.A tu nawet sobą nie mogłam się zająć bo na czworaka do wc szłam.
To tylko są dla nich kolejne oszczędności.
Hej

- wczesniej sklony, rozciaganie, sferoidzie.wielun.pl Ja nie stosowałem żadnych klamer ani nie byłem u chirurga tylko dałem czas naturze i same wyrosły do takiego stanu jak przed wycięciem paznokcia, nie stosowałem żadnych leków bo nie miałem czasu na pieszczenie się nad sobą.
Założył szwy, dał antybiotyk tak jak kolega wyżej pisał co 12 h ten Dylmaclin czy jak mu tam, Ketanol jakby bolało (tak zapamietałem) i wsio. pieciodniowej, tzn bylam tylko na swiezych sokach owocowo warzywnych i wodzie i schudłam 3 kg, cera piekna po prostu jak z okladki czasopism, kosci obojczyka wreszcie ujrzałam, bylo ok, ale po skonczeniu zaczelam jesc normalnie, potem juz nienormalnie i wróciły mi kilogramy, wyskoczyly pryszcze i mam wielki brzuch - a i jeszcze jeden minus - mialam duze pelne piersi, schudłam to i one, teraz wisza sobie i niemoge na nie patrzec poprawka... ma 158cm więc jak nie wiesz to nie mów kiedys powtorze ten zabieg sfingowanych.mazowsze.pl
operowana byłam w Gdańsku w szpitalu wojewódzkim. nie sposób oglądać go przez 5 min. generalnie dostałam tylko masc (clotrinazolium czy jakos tak) doraznie na swedzenie, i potem mam sobie kupic feminella vagiC - jak czytalam to sa globulki dopochwowe przywracajace wlasciwe ph w pochwie.. Pięknie. ostatnio znalazłam taką wizazystkę, która za makijaż ślubny chce 300zł i za sam próbny 300zł. Mam kolczyk w pępku od 4 dni. pusza sie, kedziorki nie ukladaja sie juz tak ladnie..ogolnie siano i totalna zalamka.
Bardzo Was proszę o szczerą i dokładną opinię na temat studia fryzjerskiego M&M Mariusz Oleksy Maciej Jarząbek, w Krakowie na ul.Królowej Jadwigi..
Od kilku dni przeglądam wasze posty, ponieważ również chcę sobie zakupić orbitreka, mam tylko dylemat dotyczący firmy tego sprzetu.
Zdarzyło mi się raz znaleźć pająka, ale miał z 2cm i był prawie przezroczysty.
krzysia
Blizna jest częściowo taka jak powinna być i patrząc na ten kawałeczek (1,5 cm) smutno mi, że cała nie jest taka śliczna - właściwie niewidoczna...
Dostałam GYNALGIN na infekcję grzybiczną, jestem już po 2 dawce na noc, z tym że lekarz kazał mi też brać FLUMYCON i zacząć przy pierwszej dawce gynalginu, niesty nie pamiętałam o tym leku aż do dziś, powiedzcie czy można wziąść FLUMYCON w trakcie kuracji GYNALGINEM?
Ola - jej ostatni rok zaj**ista piosenka pierwszy raz jak jej słuchałam to sie poryczałam
Nie jestem wariatka i jak pisalam zrezygnowalam ze slodyczy, ziemniakw i niezdrowych rzeczy wiec nie rzucaj sie prosze.
;/

Zjedz zupÄ™ przynajmniej raz w ciÄ…gu dnia.
seryjnosc.waw.pl
Siema paulineczka27. po co pani w internecie czyta te głupoty? a gdzie mam sie dowiedzieć?
WidzÄ™, ĹĽe nie jestem sama...
Witam , ja jestem po operacji od 25 maja, czuje sie ogolnie dobrze tylko podczas operaracji uszkodzono mi struny glosowe, mam niedowlad Czuje sie przez to niekonfortowe bo mam chrypke i mowie nie wyraznie co jest dla mnie klopotliwe no ale coz i tak bywa.
lekarz mówił mi o jakiejś zewnętrznej sztabie .
Sam proces oczyszczania watroby jest wysilkiem dla organizmu i jest tez oslabiajacy ,dlatego koniecznie trzeba odczekac troche.
dzieki

poza tym same widzicie gdzie osoby z nadwaga maja opinie lekarskie setna.waw.pl Nie mam nic do dbania o zdrowie, głodówek leczniczych, wegetarianizmu itp.
Dziasiaj mój 10 dzień z meridią. Nasuwa się więc pytanie, kto o zdrowych zmysłach pozwala na szczepienie tyloma patogenami dziecko, które w 6 tyg życia nie przekroczyło nawet 4 kg masy ciała? Rolliza, chyba masz rację z tymi białkami. wykrył u mnie nadrzerkę zrobił badania (cytologię) spoko my robimy wszystkie.po ile sklepow i hl wywozicie dziennie sflaczeje.pila.pl
Boli mnie fakt, że na świecie jest tyle cierpienia tyle chorób i problemów z którymi jakaś część nas wogole sobie nie radzi.. Za to chorą i zakompleksioną - TAK. POLECAM Jak sobie policze wedlug tego schematu to bede kupowac suknie za jakies 10-15 lat Groszek_a mowisz ze masz to juz za soba? Na dłuższą metę z samymi szybkimi numerkami, to Ty w nerwicę wpadniesz... ja mam ten straszny problem od 1.5 roku. Przestal mi mowic ze mnie kocha, zaczal coraz czesciej spotykac swoich kolegow turkow itd.
Hej dziewczyny znów ja ;] niestety dziurka mi ropieje ale tylko w środku mogę ta ropę wyciskać.
NA TWARZY
Paznokieć odrósł zdeformowany i natychmiast zaczęły się problemy od nowa.
Kukulska jest beznadziejna wyje jak rozdarte gacie...ciągnie na siłę jakby ją szlachtowaliiii...tak chce śpiewać!!!, Górniak ma ciekawy głosik...ale badziewie totalne...już jest artystycznie martwa
Jopek ma Franka i Stasia
Nie ma co się męczyć i niepotrzebnie wydawać pieniądze na specyfiki, które tylko chwilowo pomogą, a nie rozwiążą problemu.
* tipsy brokatowe
fragmenty ksiÄ…ĹĽki na mym bloguwww.wierszeireny.bloblo.pl
Natalia
Aktualnie jestem ruda, zawsze marzyłam, żeby być ruda, ale niestety moje włosy jzu od dwóch lat są męcząne przeze mnie tą okropną farbą, więc stwierdziłam ze chce wrócić do naturalnego koloru.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: