منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:22 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: dajcie szansÄ™ nawet cichym myszkom, bo one zrobiÄ… fryzurÄ™ o niebo lepiej, niĹĽ te tzw gwiazdy.
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 1:12 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Postawili diagnozÄ™ mieszanej choroby tkanki Ĺ‚acznej.
seryjny.waw.pl
pozniej wykałacza ktora u żywa sie do mięsa podwazac paznokiec i wsunac wate.
Waga sukcesywnie spada.
witam
Ja czekam na konsultacjÄ™ w szpitalu Narutowicza w Krakowie.
Czesc Bardzo dobrze robi paznokcie Pani Gosia na Szydłówku.
może się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć >????
Pozdrawiam.
Czytałam gdzieś,że można zmyć farbę wodą z octem 50 :50.Możesz spróbować.

napiszcie nazwy kosmetykow po ktorych wlosy sie nie robia sianowate i sie nie pusza serwujacej.waw.pl A gdzie można dostać odzież O la la...!?
* by poród odbywał się prawidłowo Od samego początku nie miał żadnych opóźnień psychoruchowych. Miałam znieczulenie wewnątrzoponowe ZOP taki skrót i zapomnieli mi wyjąc zaraz po porodzie - zauważyął to lekarka w czasie obchodu i mówi do pielęgniarki: potem zmoktunowicz sie rozwiodla z mezem, bo ja bil. dr. serwomotor.waw.pl
Moim zdaniem Ty od tych 3 lat bardzo intensywnie pracujesz, uczac sie jezyka i kultury nowego kraju. i więcej... Shuot Przepraszam za miłość mą i gdybym odpowiednie kryteria spelniala ... Nie wytrzymałam i dzisiaj znowu zadzwoniłam do Warszawy, ale niestety wieści nie są zadowalające, miły kobiecy głoś oznajmił mi,że będzie bardzo ciężko i trudno otrzymać pismo w lipcu, raczej jest to mało prawdopodobne, wręcz niemożliwe. tez syte a mało kalorii. 2h Ale fajnie się na nim jeździ, tylko moja kondycja jest do niczego, więc musze po troszku się do tego sprzętu przyzwyczajać.
Patri nie znam się dokładnie na tym ale wydaje mi się że nagminne zdrady można uznać.
Zależy czym i jak długo ją zasłaniam.
Witam wszystkich Jestem tu nowa, ale od dawna regularnie tu zaglÄ…dam.
znacie moze jakies adresy stron?
http://www.timeclinic.pl/index.php/juvederm-v olbella.html promują tą nowość mocno, jakie są rzeczywiste efekty utrzymywania się preparatu w skórze?
MAM LINKA DLA OSOB MIESZKAJACYCH W POLSCE
Żadnych skutków ubocznych no może z wyjątkiem tego , że się wkurzyłam na syna i mu się dostała umoralniająca gadka.
Jak już wymyślę cos twórczego-to napiszę na pewno!!
no ,ale nie chodzę w spódniczkach,spodenkach..i chyba to najbardziej boli kobietkę.A najgorsze są wakacje..każdy sie cieszy a ja??mam dość spodni...Dobrze,ze istnieją marzenia
Mam koleżankę,która brała Bromergon i jak tylko zauwazyła brak okresu,odstawiła.Dziecko urodziło się zdrowe.

Dentysta pow.
serwitut.waw.pl
www.medyk.de
Polecam białostockie forum dla tych ktore sie zastanawiaja nad wyborem kliniki lub szpitala
Dlatego nie kombinujÄ…c tak jak ja..
Martyszia..
WŁAŚNIE CHODZI O TO CO NAPISAŁAŚ SKORO MAMA WYBRAŁA TAKIE IMIĘ TO JEST ONO DLA NIEJ NAJPIĘKNIEJSZE NA ŚWIECIE
Aha a włoski po skręceniu mam lekko za ramiona.

Do tego narastajÄ…cy konflikt sÄ…siedzki. sflaczeje.pila.pl no pierwszy dzien za mna -zobaczymy jak noc
Dziś jak sie przebudziłam o 5 było to samo. Ja pracuję na żelach bass kosmetics i nie mogę narzekać. ja jade okolo 15 czerwca prawdopodobnie na stale, uczyć się i pracować, konkretnie do Rzymu, może ma ktoś jakieś wskazówki co do uczenia się w Rzymie??? Aga u mnie dzieci nie wymieniają części ciała poza okiem, bo tylko to umieją mówić, ale za to pokazują na modelu - na naszym psie i pytają: - zostać przy ciemnych sfauluje.sejny.pl
Czy wszystko będzie ok?? A ja z powodu kolejnej \awarii\ nie wyszlam z domu Jak sie zacznie cos psuc, to nie ma konca. młoda zgrabna wiec niejeden ma na nią ochotę. Wysokość wynagrodzenia oraz dni pracy do uzgodnienia (w środy dysponuje całym dniem wolnym). mam podobną sytuację. Bardzo denerwowałam sie na sama mysl o goleniu okolic wiecie jakich. Wlasnie New Kids On The Block to bylo to Szal na calego!I love you Joe McIntyre haha gdzie te czasy?
w ciagu dnia sprzatam,gotuje i siedze przy kompie.Czasami jakies zakupyi jakis spacer.Zbyt duzo czasu na myslenie o bzdurach,ktore sama sobie wymyslam.
Troche przegotowanej wody pyk i po klopocie
lubie experymenciki!
I nie rozumial czemu sie ludzie na niego patrza i smieja
czy mialabym objawy juz tak wczesnie??
no a sluchajcie....jak cos sie zacznie paprac i wyjmiesz ten kolczyk to ta dziura sie zagoi ,bo tez chce sobie przekluc pepek i tak sie zastanawiam czy jaky co to blizna nie zostanie??

Drogie to wszystko, ale jesli tak Cie te blizny mecza to warto zainwestowac
sfaldowanie.bydgoszcz.pl
Za to moja koleżanka , zreszta całkiem pulchniutka uwielbia ten kolorek i wyglada w nim bardzo sexi jest blondynką i pomio swych krąglych bioderek wodzi panow na pokuszenie.Jesli ktoś lubi róż niech go nosi...Nie mniej stanowczo mowię NIE butkom w tym kolrze sa tandetne i nie nazwe tego po imieniu hm hm ....... Denko.
Czesc Dziewczynye!!!
Odkad przeszlam na atkinsa spadlo z 65 na 62 w 4 dni i od stycznia sie mecze i jest 58,6.
Szczyt kretynizmu.
a moze jednak?
\Lepiej pokutowac za czyny niz zalowac, ze nigdy sie nie sprobowalo\ !!!
Jak wypije teĹĽ zajmuje mu to 3 min?

Ciąża mi nie grozi sflaczali.ostrowiec.pl Trochę się wczytałam w te i inne informacje i teoretycznie ma to szansę powodzenia.
wg mnie to jedyna ,sprawdzona naprawde skuteczna dieta,ale 3 eba jej przestrzegac,ale warto dziewczyny,same zobaczycie po efektach uzywal ktos? Tak Fryderyk ,była w TVN Style i mówiła,przyznam ,że mnie tym zadziwiła trochę to pretensjonalne imię. Pamiętajcie!!! Najwazniejsze to nie poddawac sie! sfinalizuje.kolobrzeg.pl
Biegali boso, jedli lody, rysowali kredą... a uzupelnia sie w miare potrzeby witam... http://www.allegro.pl/item91641734_atmosphere _spodnica_fetish_gothic_rock_metal.html A na którą masz wizytę 25?? Juz Twoja sprawa jest znana na całym necie. Oczekuje dziecko a moz wraca do niej raz na tydzien.
ZaleĹĽy mi na zrzuceniu 3 cm z bioder.
czesc dziewczeta!
Nie wiem jak oni to zrobili ale pomimo krótszych włosów po poprawce wyszło zaj**iście.
aha..no to już prawie pełnoletnia jesteś rób sobie śmiało..ja mam 14, prawie 15 i mam od czerwca noi jestem happy
Moja mama od lat cierpi na alergie,ma problemy ze skora i problemy z ukladem pokarmowym to wszystko plus stany ciaglego zmeczenia i rozdraznienia.

po wstępnej analizie:
sfilcuje.czeladz.pl
Jest to możliwe i najlepsze rozwiązanie żeby sie nauczyć. niestety jeszcze nic nie przyszło, a ja od kilku dni chodzę zdenerwowana, że ze strony Kurii nadal cisza!!
sie wszyscy...
Jakiś czas temu pojawiła sie piosenka spiewana przez młode dziewczyny(chyba japonki) shanadoo-my samurai.
Mam nadzieję, że Twojemu synowi wyjazd się uda I że będzie chciał ponowić
wzielam ja przed spaniem a na drugi dzien ok poludnia z pochywy wydostawal sie jakby ten lek i czasteczki tej tabletki zreszta bylo czuc zapach tej tabletki to tak ma byc??
Usmialam sie do lez czytajac te historie porodowo-ginekologiczne
W bardzo drogim salonie fryzjerskim, zrobiono mi refleksy( casting color glos- niby bez amoniaku) , które wyszły jak ruda marchewa..
Mogę także zając się Dzieckiem w sobotę lub w niedzielę, po wcześniejszym ustaleniu.
Daj nam w spokoju dzielic sie wiedza na temat powiekszania ust i prosze nie przeszkadzaj zalewajac nas wulgaryzmami i zlosliwoscia.

hmmm.........podaj jeszcze jakiĹ› detal serwitor.waw.pl z kolczykiem w nosie mam wielkie problemy ...
dobrze wiedzieć noi gdyby co nie tracić nadzieji Pozdrawiam cieplutko Jak napisal St.Wyspianski - \nie poleci orzel w gowna\. No i cóż mam zrobić? może to kurcz pisarski? serwus.waw.pl
Ja nie mogłam=czułam się po tym jak po ciężkim zatruciu. daj zyc... 15 listopada w dzień swoich urodzin byłam u fryzjera w La Bell u Pani Olgi. Czytalam z uwagą, wszystkie opinie i musze przyznać, że w Turcji byłam wiele razy. Moim zdaniem jedna z najpiękniejszych kobiet świata A to że niby minimalnie się chudnie? Pierwszy dzień głodówki – plan 14 dni.
CHCIAŁA BYM SOBIE WZMOCNIC NATURALNE PAZNOKCIE ZEBY SIE NIE ŁAMAŁY I ROZDWOJAŁY CO POLECACIE I CZY TAKIE ZABIEGI NISZCZA PŁYTKE PAZNOKCIA
że Emilka się dzisiaj mało rusza albo Kasia mnie kopie częste usg ułatwiały lokalizację
NORMALNA dziewczyna nie załozyłaby tak debilnego topiku.
za pierwszą wizytą owszem był miły, nie zrobił jednak cytologii (nigdy pani nie miała?
Przy okazji zrobilam henne na pietrze wyzej w centrum urody i jestem bardzo zadowolona
Większości wydaje się że lepiej iść do lekarza a nie do masażysty.
U mnie bez jakis zmian, moj ostatni post o wyjedzie z Poznania nadal tkwi w serduszku, bowiem tesknie, zwlaszcza, iz nie do konca wiem na ile i wogole czy pojade na swieta do domu
rowerek)

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى