منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد سبتمبر 22, 2019 11:19 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Od rÄ™ki dostaĹ‚am Rovamecyne.
مشاركةمرسل: الاثنين إبريل 07, 2014 8:43 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Chyba (ze strachu) na wagę z tydzień nie wejdę.
sferofon.warmia.pl
ale skoro widac rozstepy to znaczy, ze deko zmalal, a od cwiczen nawet juz mnie przed okresem nie boli ;D Wiec pozostaje mi tylko zainwestować w conversy
Olala i ja cieszÄ™ siÄ™ ĹĽe masz juz wszystko za sobÄ… , a przede wszystkim obawÄ™ i strach.
Witam loczki i ich włascicielki!!!
Teraz już nie ogarnia mnie takie przerażenie, bo wiem co muszę zrobić.
aha zapomniałam dodac ze u kosmetyczki koniecna jest zgoda rodzica ( nawet napisana na kartce) pomózcie mi :] a własnie mam jeszcze jedno pytanko jak to sie dokładnie odbywa wbija igłe i co dalej robi ??
Tokso nie jest wyrokiem dla dziecka, nie ma co martwić się na zapas, choć wiem że to tylko łatwo powiedzieć.
Pozdrawiam paaa

mam jeszcze troche metypredu i czasami jak mi rece za mocno dokuczaja to zazywam sobiejedna tabletke 4mg i jest poprawa. sfalowany.nowaruda.pl StudniĂłwka przede mna i chce zeby ta blizna byla juz jakas w miarÄ™.
ja na to , że to TO świństwo ale ja nie umrę i że to propaganda. Ludzie sa nietolerancyjni, szczegolnie w maszym kraju. Poza tym nauczyli mnie robić trwałą i w sumie wszystko, co mi potrzebne do pracy w zawodzie. Muszę coś robić ( druty odpadają hahaha) . uid=6562764 sfatyguj.pulawy.pl
Ewuniu, masz absolutna racje, ze majac 20 lat malo rozumiemy co jest najwazniejsze w zyciu i bardzo czesto nie potrafimy ponosic konsekfencji wlasnego postepowania a co dopiero brac odpowiedzialnosc za drugiego czlowieka. 2. A! Kręcą mi się tylko końcówki da radę coś z tym zrobić?? ja tak go kocham, a nie wyobrażam sobie, że nie mogłabym mieć ślubu kościelnego. Okazało się że na kozetce podczas badania odeszły jej wody. Boy George
do ania byk
Okolice PrÄ…dnika czerwonego, ew z dojazdem...
I włosy wyglądają na bardzo zdrowe.
p.
chodzi tu o wygodę tego żeby bliscy mogli do ciebie dojeżdżać.
A dlaczego pytasz?
Czy warto?
A on:
Bardzo zawiodłam się na fryzjerze Okuniewskim z salonu VICI.
SÄ… to objawy ostrzegawcze.

Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania .
serwilizm.waw.pl
Pozdrawiam wszystkich.
Nie wiem po co te przeklinanie ?
a ja mam pytanie????
no cóż.
Czy ktĂłraĹ› teĹĽ tak ma?
zapraaszam
test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan)
tu znalazłam fajne:
Zwykle w 14 dniu cyklu (przy cyklu 28 dniowym) pod wpływem LH następuję pęknięcie pęcherzyka (tzw.
Właśnie mam doła.

no moze i ma co miesiac ale nie bede przeciez czekala roku az bedzie cos co mi najbardziej odpowiada ok 30 funtow miesiecznie moge wydac na telefon (abonament 11 funtow za miesiac) i neta (ok 15) sfinansowanie.lebork.pl ludzie , dlaczego ludzie dla ludzi sÄ… tak nieludzcy..????
Po drugie aeroby!! ja mam kolczyk od p5 lat.. Chcesz to sobie robisz i tyle... Skandal dzis Niedziela chcialam podciac u dziecka wlosy ,trafilam w to miejsce przypadkiem i nigdy wiecej. 3. sflaczenie.pomorze.pl
Przebijanie trwało dosłownie moment. ale by bylo super znalezc jakiegos lekarza polskiego...Dziekuje dziewczyny za pomoc bo opieka medyczna tutaj jestem zalamana Kiedys kladac sie do lozka zobaczylam takiego na dywanie ,szedl w moja strone ,zaczelam krzyzczec i ucieklam. clotrimazol, pimafucin, lamisil, canesten). cos za duzo sie mnie tutaj porobilo,net dzisiaj mi sie zawiesza sorki;] Włosy w ogóle się nie zniszczyły - wręcz przeciwnie były bardziej miękkie niż kiedykolwiek przedtem...dziś jestem po drugim etapie - pasemka. hmmm ja testowałam StylAge Lipc, StylAge M.
wszyscy sa zachwyceni moim kolorem i strzyżeniem, jeszcze nie miałam takiej fryzury, faceci sie za mną oglądają jest super!!!
Ale jestem zmeczona....wieczorem jeszcze biegalam
Tylko że nigdy nie było sprawdzane czy pęcherzyk peka...
Opracowała:
Witam Tez mam kręcone włosy, przez długi czas było to moje utrapienie.
W przeciwieństwie do was ludzie potrafie pod swoją wypowiedzią podpisac sie swoim imieniem
Ja swĂłj sprzet zakupilam w decathlonie , firma Domyos.
a u nas sexu jak na lekarstwo..

Na koniec wlasciciel wystawy zaproponowal zdjecie z brachyelma smithi ( badzo spokojny ptasznik- cuda wyczynial z nim najpierw go poklaskalem potem wzialem na reke..
sfastrygowany.pila.pl
MAJA NAJLEPSZE PREPARATY Podpisuję się pod powyższym rękoma i nogami...
jest taki specjalny zbieg.
bo wiesz....za kilka m-cy to ja chętnie i całą Europę oblecę
galeria centrum?
Polecam serdecznie, m.in.www.przystanekzdrowie.pl
pielęgniarka ją goliła.
A mĂłj znajomy pyta:

Ile kosztuje? serwowaniu.waw.pl Wcześniej pracowałem w Expanderze na ulicy Długiej ale musiałem szybko zrezygnować.
słuchaj ja nic nie mówię w domu, dzisiaj maż też przygotował obiadek jak wróciłam z pracy, ja od jutra zaczynam. dzwonilam do lekarza i udalo sie, zgodzil sie na konsultacje jutro rano i moze przyjecie do szpitala ( bo na dzis mialam termin na laparo) Hello ! ja gdzieś czytałam ze 168, a gdzieś, że 172 nooo mi to przepisal na nadzerke i lekkie zapelenie. serwolatce.waw.pl
takie eksperymenty koncza sie tragicznie jesli nie macie mocnych i grubych wlosow. podobnie jak hepp poszłam do szpitala około miesiąca temu i dostałam termin na początek grudnia.. no nie?? Daja cos przecibólowego? hej kobitki ..mam problem słyszałam że testy owulacyjne wykrywają wczesną ciąze..zrobilam 5 dzien po dniu wszystkie pozytywne..tem..w pochwie mam od ponad tyg.powyzej 37 c,,jestem 4 dni przed @ zrobi,łam 2 testy ciążowe i negatywne..myslicie że zawcześnie je zrobiłam ..że moge być w ciązy ?mam jeszcze szanse .. to moze zmien kierunek i date, i lec ze mna do Shannon ? Kto z nas nie stał bezradnie nad przewlekle chorym pacjentem nie mając już dla niego żadnej alternatywy leczenia… Może warto spróbować tej szansy?
Tylko pierwsza glodowka byla dla mnie trudna ,ale to nie z powodu niskiego cisnienia tylko tego co sobie nazbieralam w ciagu zycia
Chris Isaak -''wicked game''
Chyba nie, nie wyglądaja kompetentnie, chyba chcieli być zabawni.
Jak zaklęta.
2.
iĹ›, moze za krotko napinasz miesnie?
Natomiast rzadko sie zdarza gdzie to na NFZ rodzina nie musi sie odmeldowac do p.ordynat.z kopertka.Jesli ktos mowi ze cos było za darmo to i tak nikt w to nie wierzy.Zreszta głośno o tym piszą i mowią w mediach więc żadna to tajemnica.
hej,ja wczoraj sie nakosiłam z córkami na przystani a potem sama w domu,
3 teraz liczÄ™ na sukces w postaci kochanego dzieciÄ…tka

owoce, maślankę i wodę.
setbole.waw.pl
na brĂłdnie E tam Ciekawe ile kosztuje taka wizyta??
pozdrawaiam i zycze wszytkim powodzneia
a ze mam kilka sppaw do zalatwienia to musze wstac dzis ide do psychologa
I lody - moja zguba.
der Gang ,der Vorlust die - e die Katze , die Ende , die Blume - i die Freundin , die Ärztin , die Läuferin - frau die Bürokauffrau , die Bankkauffrau - ei die Schneiderei , die Schweinerei , die Träumerei , - keit die Süßigkeit , die Müdigkeit , die Herzlichkeit- heit die Gesundheit , Krankheit , die Faulheit - schaf die Freundschaft , die Brüderschaft , die Gesellschaft - ung die Sendung , die Heizung , die Endung - at -ik -ion - ie -ur -enz die Universität , die Kritik , die Position die Demokratie , die Kultur , die Existenz -wiele nazw drzew i kwiatow jest rodzaju zenskiego :die Tann dieEiche ,die Rose ,die Lilie das -chen(zdrobnienia) das Häuschen , das Mäuschen , das Höschen -lein(zdrobnienia) das Häuslein , das Mäuslein , das Höslein -ment das Testament ,das Dokumen -nis dasGeheimnis , das Gefängnis , das Gleichnis -tum das Griechentum , das Brauchtum , das Eigentum -um das Datum , das Mauseum , das Zentrum Rzeczowniki utworzone z innych czesci mowy :
Boze skąd ja mam brać siły żeby to przetrwać!!!

NIGDY NIE SĄDZIŁAM, ŻE JA MAM TAK KRĘCONE WŁOSY DOPÓKI NIE ZACZĘŁAM ICH ODPOWIEDNIO NAWILŻAĆ..BO SEKRET PIĘKNYCH LOKÓW TKWI WŁAŚNIE W NAWILŻENIU WŁOSA. sfabrykuj.kartuzy.pl I że bede wygladać gorzej niz w blond....
Myślę więc, że leczenie nerwicy i leczenie bulimii to 2 różne drogi, choć czasami te choroby mają ze sobą wiele wspólnego. Roch (Roszek) u Kayah może to Robie Nevil : To oczywiscie tylko moja interpretacja jego slow i jak najbardziej moge sie mylic. a żeby wspomnienia zostały na długo - wspólna sesja zdjęciowa -w przebraniach? setach.waw.pl
kirkor tak wiec to czy bliznowca mozna usunac zalezy od tego w jakim on jest miejscu (miejsca powyzej pasa sa na nie najwiecej narazone ). Czesc Dziewczyny! ja mialam i zel na naturalne, zel na tipsie , akryl na formie i polecam AKRYLOWE. Prosze tez zastanowic sie i ew. To naturalny bieg rzeczy. Brzuch sie obnizyl jakis miesiac przed, a klucia to mialam cala ciaze
http://www.revitol.pl/cellulit ,34.html jest lista.
sprobuje podpowiedziec jesli macie jakies sprawy zwiazane z firma Zepter.
itp.
fryzurka faktycznie wyszła super ale do 1 mycia- potem masakra.....
Najepsze teraz to sÄ… chyba Kaczuchy.
Badania jednak przede wszystkim.
Jestem więc dzieckiem matki która zaraziła się będąc w ciąży.
Sama zobaczysz, że nie warto się denerwować.
czy jest to kategorycznie zakazane?
A nie wolałabyś zmienić Gynalginu, skoro Cie uczula?

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: