منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد ديسمبر 08, 2019 4:28 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Efekty marne, bliznowiec troche zmalaĹ‚ i zbladl.
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 04, 2014 8:45 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Dlaczego jesienna mama zdecydowana na poród naturalny ma się nie martwić że trzeba pomysleć nad awaryjnym miejscem?
sfinksie.nysa.pl
Ciezse sie ze ty jestes zadowolona w 100%. Ja przez 4 tygodnie nie spadlam z wai nawet o pol kilograma podczas gdy stosowalam diete 1500 cal i chodzilam na silownie 4 razy w tygodniu i wykonywalam cwiczenia silowe i aeoroby
mam 23 lata i zarabiam 2000 miesiecznie.
a ALOES na przetłuszczanie włosów strickte.
KROK 1
ORSAY, H&M, TALLY WEIL, NEW YORKER, HOUSE, CROPPTOWN, CAMIEAU, DIVERSE itd.
a wczoraj dowiedziałam się,że dolegliwości, które przypisywałam L.
Również na ulotce znajduje się informacja, że nie należy stosować leku podczas miesiączki.
a jeszcze dodam - dziewczyna, która szlajała się z Turasem nie ma czego u mnie szukać - więc ni bój się - nie o Ciebie jestem zazdrosny hehehee
Dziewczyny poradźcie ,2 wrzesnia mam byc w szpitalu na całkowite usunięcie tarczycy , spóźnia mi się okres i co jeśli dostanę go w dniu operacji ?

Znam co najmniej 3 osoby ktore tak samo potraktowali serwowaliscie.waw.pl Według mnie kursy i szkolenia są świetnym sposobem na dokształcenie się lub całkowitą zmianę zawodu.
Aldoctor, wnioskuję, że Pan nie jest Polakiem.Dokladnie się z Panem zgadzam.Jednakże jedna kwestia jest denerwująca....Wszyscy Muzułmanie maja lekkie podejście, w sensie materialnym, Oni nei przejmują się co będzie jutro, a potem żyją Jakpsy w studni - tak słyszałam, a jednak w Polsce trochę inaczej patrzymy na te kwestie....Chcemy sobie kupic sukienkę,buty, iść do manikiurzystki czy kosmetyczki, żyć w miarę na dobrym poziomie ( nie wspominam tutaj o bogaczach). bywalec 1 - dzięki za szybką odpowiedź, teraz czeka mnie kilkanaście dni zamartwiania się w oczekiwaniu na wyniki. Kingę chodzi.Napisz gdzie dokladnie ona pracuje,zeby sie inne nie nacięły kolejna wizyta zaraz 2.01 po tym czeka mnie seria badan cytologia , morfologia , ustalenie moje gr krwi , badanie moczu itp a po tym juz tylko karta ciazy i wizyty dzis wybieram sie na basen zobacze jak sie bede czula mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku sformalizowanego.rybnik.pl
Ale z drugiej strony słyszałam że wystarczy wziąść dwa pyralginum i ból przechodzi (nie chodzi mi oczywiście o ten po operacji tylko już w czasie wydłużania) Czy to prawda ? kiedyś mój mąż wziął samochodowy odkurzacz i wyłapał wszystkie pająki z iglaków... Podobnie z kosmetyczka czy fryzjerem - bylam w domu 2 tygodnie temu i wszystko zalatwilam tam. cytryna a ja nie wiem co robic, bo CHYBA zalezy mi na nim ..ale cholernie sie boje ... HEY...MIESZKAM W IRLANDII I W PONIEDIALEK TUTEJSZA FRYZJERKA BEDZIE MI ROBILA DEKOLORYZACJE..MAM NATURLANE CZEKOLADOWE WLOSY ALE 4 TYGODNIE TEMU PRZEFARBOWALAM NA CZARNO I NIE MOGE TEGO ZMYC...W KAZDYM BADZ RAZIE DORADZILA MI ONA KOLORYZACJE I POWIEDZIALA ZE TO JEST BARDZO PROSTE I NA PEWNO ZASKUTKUJE...JEDNA ZE ZNAJOMYCH JUZ TO MIALA TUTAJ ROBIONE I WYGLADA TO REWELACYJNIE...POZDRAWIAM 1.
marysiu buzi daj!
W pracy mam super stołówkę, w domu mężuś gotuje (a jest kucharzem z zawodu
BoĹĽe ludzie cudĂłw nie ma!!!
na odreagowanie.
wejdz na allegro i popatrz...to sklep w ktorym jest wszystko.

pozdrawiam i zdrowych dzidziusiow zycze!!!
sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
pozdrawiam Ale to lekarz na izbie przyjec zdecyduje prada?
22.
ariam- mam tyle samo wzrostu i nie ma co mieć kompleksów, bo mężczyźni naprawdę lubią takie małe kobietki, mój facet ma np.
PO PEWNYM CZASIE REGULARNEGO STOSOWANIA ZAUWAŻYCIE EFEKTY ...
tak więc zyczę wam powodzenia, zmieniajcie nawyki i nie przejmujcie sie,jak ktoś tu wpadnie i zacznie was opieprzac ( tak było na naszym topiku o lidzie i M.) po sobie widzę,ze to naprawdę mozliwe-przestawic się na razowy chlebek i jogurty naturalne nawet do zupy dla całej rodzinki.
Wiem ze to glupie.
pelerynki urabane z past fatalnie a fryzjerka to totalna porazka moze mogla by obcinac owce ale ja sie balem ze mi ucho odetnie bo 3 razy jej grzebien spadl jak cieła a rece jak galareta.....
Zapoznaj sie z ta choroba, pomoz sobie.

Juz widac to po chorych glowach. serwisie.waw.pl Zakładam jeansy które nosiłam jak miałam 19 lat (mam 27), i w które 8 miesięcy temu jeszcze nie wchodziłam (nie wspominając o dopięciu się!).
nikt nie nie wie???? plissssss Ważę odpowiednio (tak po środku, nie przy górnej granicy), ale ten kaczy tyłek i baryłki zamiast nóg powoduje, że wyglądam jak gruszka nie mogę założyć spódnicy ani krótkich spodenek (nawet do kolan) bo wyglądam śmiesznie. jest kilku wspolnych oczywiscie ale takich moich to w sumie sa tylko 2 dziewczyny, z ktorymi ' mozna pogadac' . Dobry pomysł z tym zarobieniem kasy i powrotem tutaj. sflaczejesz.podlasie.pl
na receptę w aptece koszt około 300- 350 zł. Właściwie to nastapiła rok po porodzie kiedy pojechałam do mojej kuzynki , zaprosiła mnie przedstawić narzeczonego i zaprosic na ślub. aha niestety ze sportem jest u mnie ciężko, brak mobilizacji i trochę czasu. ja poszłam do endokrynologa prywatnie . Lekarz dyżurny kazał mi to przezyć brać cokolwiek mam przeciwbólowego (powiedziałam,że tylko Tramal,a on na to że może być-kolejna bzdura!) i iść do swojego ginekologa. Woda Żywiec donoszona w butelkach.To tyle o jadłospisie. Hej wszystkim z problemem!
Spróbuję więc jeszcze raz.Pozdrawiam
i powstał problem...
Dopadają mnie wątpliwości, a może jednak nie jestem w ciąży ....
http://film.onet.pl/N ,33369,13,0,0,galeriao.html
pod warunkiem ze pracodawca nie bedzie wspoludpowiedzialny za prywatne sprawy pracownikow
Chyba też sie tam wybiore, bo mam baleyage do odświeżenia.
Istotne jest rowniez, co Ty uwazasz za wazne w zyciu, Wlochy to piekny kraj, o dobrym klimacie..Jesli dobrze trafisz to moze bedziesz miala rowniez fantastycznych kolegow w pracy i niezapomniane przyjaznie poza nia ..Dla mnie na przyklad to jest tak wazne jak zarobki, dwie oferty kilka lat temu odrzucilam wlasnie z powodu ludzi i atmosfery, ktora mi sie nie podobala.

lucki love, lucky lover, lucky never.
serwowaloby.waw.pl
Po 6 latach powracam na Atkinsa. Strasznie mi pomoglo to co tutaj napisalycie,przeciez moj tradzik jest wlasnie spowodowany zlymi nawykami zywieniowymi plus uzywki jak to odstawilam to cera natychmiast ulega poprawie,ale ze nie moglam sie uporac z kompulsami to ciagle popelniam-popelnialam bledy i ta cera biedna wariuje,teraz sie zaparlam i definitywnie wzielam za siebie,juz dosc danwo zrezygnowalam z cukru,soli,czanej herbaty,slodyczy,miesa ,ale w czasie napadu niestety wkladam wszystko do ust,ale kiedys taki napad byl u mnie 5 razy w tygodniu a teraz 1 takze jest duza poprawa,wierze ze wyjde z tego,mam sporo pracy,cellulit juz zredukowalam prawie do 1 stopnia niedlugo w ogole go nie bedzie,cera jest w lepszym stanie ale czeka mnie jeszcze dosc dluga droga,przekonalam sie ze glodwka dziala a teraz mam w sobie tyle samozaparcia,checi ze nie zawale,mam dosc psucia siebie byle czym,i prawda jest ze nie kremy a to co jemy ma duzy wplyw na wyglad,kluczowe jest tez samopoczucie :] A to napewno bedzie wspaniale kiedy zrobie gruntowne porzadki w sobie
Teraz sÄ… dwie 3,5x4 i jedna 2,5x3.
pełną parą.
Na pewno kazdy Ci powie, ze poziom zycia we Wloszech zalezy od wielu zmiennych.
Polecam gabinety Nomasvello - zabieg fotoodmładzania kosztuje 99 zł (to hiszpańska sieć gabinetów w całej Polsce), po zabiegu kupiłam specjalny krem z witaminą C za 100 zł - rewelacja!
zdrętwienie tej jednej nogi na której miałam zmiane i boli,

Myślałam o grzywce ale obawiam się, że przy kręconych włosach wyjdzie z niej jakieś niewiadomo co :/ Może jakieś fajne cięcie? serwujac.waw.pl miałam podejrzenia co do poważnego problemu zdrowotnego mojej córki- na szczęście w poniedziałek udało się zdobyć diagnozę, że jednak wszystko jest w porządku a właśnie przed chwilą dostałam telefon od księdza, bardzo zresztą miły, że mam przyjść dziś po mszy na rozmowę
Pozdrawiam U nas taka sama pogoda, niby słońce świeci i te 25 stopni może i jest, ale wieje taki wiatr, że temperatura nie jest wcale odczuwalna i moje dzieci dziś na długi rękaw chodzą. Cześć. Okres wprowadzajacy ktory trwa okolo 14 dni to praktycznie samo bialko i tluszcze i zawartosc tluszczu powinna byc w okolicach 70-80%. W większości korzystam z konsultacji u specjalistów prywatnie bo na NFZ bardzo czesto długo się czeka a jak wiemy w niektórych przypadkach chorobowych licho nie śpi... sfabularyzuje.kolobrzeg.pl
Popieram Mistrza. Odnośnie tych cen to chyba mieli małe zamieszanie, bo jak w połowie czerwca znajoma pytała, to ceny miały pójśc w górę dopiero na jesień. Teraz 2 lipca 2007r. Próbowalam wczoraj z lubrykatem , wkońcu jest na bazie wody ale nie duzo to pomogło bo tabletka poprostu bardzo podrażnia skóre, mięsnie się napinają broniąc sie przed tym i tyle. Benusik i wszystkie kobietki ktore sie staraja Zycze Wam Wesolych Swiat i prezentowa w brzuszkach pusza sie, kedziorki nie ukladaja sie juz tak ladnie..ogolnie siano i totalna zalamka. http://www.allegro.pl/item772116692_atmospher e_primark_torebka_z_guzikiem.html
Tak więc, gdy ktoś ma podobny problem, radzę zrobić badania tarczycy, np.
Ja też mam zamiar pisać jak mi idzie, bo to mobilizuje i dodaje otuchy A jedzonko odstawiam w następny poniedziałek.
Rano profesor powiedział mojej mamie, że będzie trzeba zrobić badanie wziernikiem, tak jak u dorosłych kobiet.
Kilka lat temu polpasiec na twarzy.
mam od dluzszego czasu problemy z jelitami, czy lewatywa moze mi pomoc?
(Nie myślcie, że chcę mu zrobić reklamę).
DIAGNOSTYKA
Nie kupiłabym.

Jeśli weźmiesz na siebie odpowiedzialność za wszystko, oduczysz mnie podejmowania odpowiedzialności.
sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
Witaj Eurydyke Piłam wszystkie herbatki, schudłam ok 3,5 kg ale po skończeniu picia po jakimś czasie waga podniosła się znacznie wyżej.
no i efekt taki ze kupilam sobie psa i wolny czas to spacerki , szkolenie i nie mam czasu myslec gdzie by tu jakiego poznac , będzie co ma byc
Normalnie.
jak nie chcesz zeby wystawaly Ci skarpetki ponad buty np.
Ale nadal mi siÄ™ zbiera- pijÄ™ duĹĽo kawy, herbaty i tak juĹĽ mam.
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Natomiast mam zapytanie do Was odnośnie salonu w Katowicach, który prowadzi chworwat Miro...Mam strzępkowe informacje jedynie, szukałam opini ale nie natrafiłam na wiele.
NIE OBCIĄŻONE NIEPOTREZBNYMI KOSMETYKAMI(MAM TU NA MYŚLI BIOSILK I TAKIE TAM JEDWABIE) NIE BYŁAM Z NICH ZADOWOLONA..

Aerosmith - Crazy sestyn.waw.pl Do uwazajcie na siebie
ostatnio jednak znalazłam fryzjera który wie co robi i jak ma obcinać kręcone włosy. na chirurgię plastyczną jest szlaban i można sobie czekać 10 lat bez skutku - w Niemczech nie ma takich chorych układów i klik. A waga wrednie mi stanęła. Ja tam wyjeżdżam na weekend z kumplami poszaleć po dyskotekach nad morzem. A wczoraj chcialam sobie kupic buty. sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl
Poszlam tam bo musialam, na zadna prace nie licze. K**wa jak tu nikt nie przyjdzie to się zeszczam wam na łózko--reakcja natychmiastowa no bo komu by się chciało w nocy podłogę myc . Wielkanoc w Polsce...nie ma to jak w domku. ale nic w necie nie znalazłam Moze kiedys tam probowac udawadniac ze nie jest juz uzalezniony od rodzicow, bo taka byla przyczyna uznania malzenstwa za niewazne. Macro,to szykuje sie u nas \Wielka Pardubicka\ w dniu porodu Mam takie pytanka:
niech walczy z ta nadwaga...a nie siÄ™ z nia godzi
Gdy będzie upieczony-ale wciąż wilgotny dołóż do niego na 5 min.pieczarki.
PomoĹĽecie ?
pozdrawiam...
Wstap do klasztoru - to w sam raz miejsce dla ciebie
nie bronie turkow bo ich wszystkich nie znam, a tym samym nie uwazam, ze by ktos kto nigdy nawet w turcji nie byl mogl sie uwazac za eksperta w tej domenie...byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje..
z Rylik niż z Dancewicz Nie wiem czemu,może dlatego,że Dancewicz tańczyla o wiele gorzej niż Rylik co ogónie wplywalao na ocenę calej pary...

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 2 زائر/زوار

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: