منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:25 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: filia w chinach?
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 4:38 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Jeśli bardzo ci to przeszkadza:
sfinalizowania.kepno.pl
To nic strasznego. mi.sie.poprawily paznokcie z ktorymi mialam problem
OSTRZEGAM WOBEC TAKICH LUDZI CZŁOWIEK JEST BEZRADNY
Po prostu wiem ze to nie dla mnie, nigdy bym sie na to nie zdecydowala...
A ja co?- powiedziałam położnej, że ja tu rodzić nie będę.
Myślę, że warto się pomęczyć i ponosić aparat aby później chodzić bez wkładek do butów i nie utykać.
Młoda, ciepła nauczycielka z odpowiednim podejściem do dzieci zaopiekuje się dwulatkiem lub starszym dzieckiem w swoim domu.
Ekspert Gelacet, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące kondycji włosów i paznokci.
a wczoraj dowiedziałam się,że dolegliwości, które przypisywałam L.

ja uwazam sie za normalna, kwestia ubior i wygladu jest dla mnie wazna, lubie czuc sie dobrze w tym co mam na sobie, lubie wygladac i czuc sie kobieco.. setnie.waw.pl Judas Priest - You've got another ting comin'
Do tego czasu najwięcej przechodzi do dziecka przez łożysko. gdzie się wybierasz? Dobrze ,że miałam blisko do pracy , bo zimą chodziłam w klapkach . Ledwo się doczołgałam na salę. Jeśli będę mogła w czymś pomóc to czekam na pytania! sformalizowal.rawa-maz.pl
jak mam obaczyc te zdjecia? Można zobaczyć ofertę na stronie www. I jeszcze dodam, ze mamy zamiar na urodzinach, zeswatac kolezanke i jej (przyszlego co prawda) chłopaka, a ja chciałam coś na tym z Michałem skorzystac, ale nawet jak sie nie uda to trudno . czekam na wyniki badania Ca 125(oczywiscie platnego 38zl) i mam nadzieje ze nic nie znajda ale i tak czeka mnie operacja bo to kolos ma 7x8 cm i moze grozic przyklejeniem sie do macicy a wtedy i jej sie pozbede.... Na pierwszą kolację mimo zgłoszonej diety bezalergennej podali mi pierogi ze śmietaną (o z grozo) a rano żólty ser, masło, miód... a8ba9ed3c42f91b93a95e30100497332 http://roma-portogallo.wdhffe.org/ http://sessoataranto.sphfph.org/casa-colla-va ld-elsa/ http://tavolini-alti.mjifwc.org/ http://volibucarestbari.sphfph.org/villaggio- puglia-it/ http://cronaca-santa-maria-capua-vetere.zgqwu r.org/ http://contrattocollettivonazionalelavorocomp artoscuola.xheadf.org/arresti-cocaina-firenze/ http://hotel-spiaggia.zgqwur.org/ http://lo-zio-acquatico.djrtlt.org/ http://suoneria-sony-ericsson-z1010.wdhffe.or g/ http://pellegatti.wdhffe.org/ cda9cd96507def8918671c23330ec82a czy to w tym salonie peggy sage ten artur
gotowe do boju w nastepnym dniu diety?
Sadze, ze jest to komorka, wiec stad sie nie dodzwonie, niestety.
NIe mam wyniku przy sobie.
I choc DSH jest latwiejsze od certyfikatow z instytutu Goethego, ja wolalam zaplacic w Polsce(oczywiscie normalne oplaty egzaminacyjne!), przyjsc na egzamin, zdac i miec spokoj.
mam 26 lat
Hej, muszę się tym podzielić, no po prostu muszę...

!
sfaulowany.sanok.pl
Ale przyznam, że wolałabym miec takie usta jak Lima bez malowania i takie wlasnie wydęte ale nie mam pojęcia skąd wziąc kasę i w ogole czy jakakolwiek meoda da idenyczny efekt barwi trochę na żółto, skórę mniej, bardziej widać to na paznokciu
ale nawet YORK'a za 1200 zł to dostaniesz z maualnym ustawianiem obciążenia a nie z komputerem
kazdy ruch spala kalorie i tego nie powiecie.
Skomunikuuj sie z twoimi szarymi komorami i wyrzuc kompa za okno.
na spółdzielców 3 czekam na odpowiedź
Zastanawiam sie nad powrotem i zamieszkaniem tam, ale mam wiele watpliwosci.
do gość - radzisz spróbować?

Hej Julia sfinansujesz.lubin.pl nie mogę się powstrzymać żeby nie zaglądać na fora takie jak ten bo starania w toku...
Takie sa czasem okolicznosci,ze nie mozemy sami decydowac o pewnych sprawach ...bo sa jakies uwarunkowania. A- zdarzenie polegajace na trafieniu 3 Histopatologia też. Mam 3 szwy, które jutro mam zdjąć. http://ilizarow.jogger.pl/2007/08/01/skromna- autobiografia-pod-katem-choroby/ sformalizowanego.rybnik.pl
tak to prawda czasem i plecaki mogą być denerwujące, ..ja raczej nie mam z tym problemu bo jak mam katarek to zawsze tą jedną husteczkę chowam do kieszeni o cenę już nie pytam - przeczytałam na stronie jest nadzieja,że będę laską. Nawet skóra nie zdązyłaby skurczyć sie do takich rozmiarów, musi to byc rozłożone w czasie. strona symptome.ch to szwajcarska strona jak widac zaczynaja mnie skurcze łapać bardzo się cieszę bo to właśnie ubywająca waga motywuje mnie do trzymania diety.
Wtedy bardzo sie poce - to także nie jest miłe.
Gdzie najlepiej wykonac to badanie prywatnie, niestety nie dostalam skierowania na nie panstwowo???
tez licze na dluzsze leczenie, ale wiem ze warto.
czasami prostuje je prostownica ale wystrczy ze przejde sie po polu i juz zaczynaja sie podkrecac wystarczy ze powietrze jest minimalnie wilgote .
zobacz moj watek z 17.08 ja też miałam torbiel tarczycy w cieśni , widać było gołym okiem guz poprzez skórę , / torbiel tworzy się w guzie, pękają naczynia i do środka wylewa się krew/ jestem 3 tygodnie po operacji, nie miałam żadnych dodatkowych objawów, nawet wyniki tsh, ft4 miałam super.Endo od razu kazala mi usunąć won to świństwo chociaz ten guz nie był nowotworem to jednak , profilaktyka przeciwrakowa wszystkie guzy powyżej 1 cm - rosnące sie usuwa bo mogą sie uzłosliwić.Jak chcesz dodatkowe informacje to napisz na maila podbiala@o2.pl
Myślę że w niedługim czasie rozjaśnię sobie je pasemkami.
Na dodatek mam wysokie czoło, a grzywka nawet na bok jest kłopotliwa przy takim rodzaju włosów.
Ja szukam ciÄ…gle kogoĹ›, ale przez internet i nie idzie mi to Ĺ‚atwo.
Aniu, to super, bardzo sie ciesze a jaka metoda usunie Ci ta blizne z nogi?

Zywa jestem pewna że w niedługim czasie jeszcze im za to podziękujesz.
sfilmowanie.gorlice.pl
Gratuluję Wam Waszych wyników,dziewczyny s a twardzielami..żaden facet nie wytrzymałby tyle ile Wy,ba..wielu ludzi by się na to nie porwało.. Teraz zamierzam farbować włosy Castingiem na 24 mycie, by ich tak nie niszczyć.
Nie troche!Strasznie zbrzydla
nie przejumuj sie jak za chwilke zaczna najeżdżać że nic nie wiesz i to nieprawda no i cytuje jedna panią która ukrywa się cały czas na pomarańczowo \Od razu wiadć że twoja opinia jest wiarygodna w ch*j \
* French - 60zł
Najbardziej dziwie sie wlascicielce MODEL - MED, pani M.MODZELEWSKIEJ - ta kobieta tezkiedys zostala okaleczona, ale dobrzy chirurdzy - plastycy (bron Boze nie w Warszawie!) zoperowali ja i przywrocili radosc zycia.
Placz nic nie pomoze,
niedawno poznałam kogoś , jest miło, ale nie wiem czy jeszcze kiedyś zaufam
2) przed operacją - zrobilam szybko ostatnie siku, zdjęłam skarpetki (o niepomalowanych paznokciach juz dziewczyny pisaly wcześniej), wazne to zdjąc zegarek, kolczyki, lancuszek.
Najgorsze są pierwsze dni.Po jakims miesiacu o operacji bedzie Ci przypominała tylko gojąca sie ranka.
Witam wszystkich.

Miałam nakładana klamrę i nic . sfajcz.lapy.pl Nigdy nie chodzę do sieciówek, bo tam kosmetyczki bardzo często się zmieniaja i idą na ilość a nie na jakość.
Okazalo sie ze ok 70% ludzi - tez panow - byli ogoleni. Powodzenia Dziewczyny słuchajcie ja tez niedawno chciałam na gwałd miec blond pasemka i tak kombinowałam z farbami ale nie ma co!! Robię 2000 stepów codziennie wieczorem, zajmuje mi to około 40 min. Witam chcialabym sobie kupic orbitreka, ale nie wiem jakiego ,z przeczytanych wypowiedzi dowiedzialam sie ze najlepiej kupic magnetyczny i dostosowany do wzrostu tylko ze ja jestem niska 148 cm to jaki najlepiej kupic z mniejszym kolem(myslalam o zakupie z allegro) wiec nie przetestuje wzgledem wzrostu.Po zimie trzeba schudnac a przy moim wzroscie waze 56 kg wiec wygladam jak baleronik. sfinalizowac.karpacz.pl
skoro Kręglicka waży jakieś 48-50kg to spokojnie może mieć te 58cm w pasie natomiast nie ktoś kto ma ten sam wzrost i waży 10kg więcej Ostatnio ciągle czuje się jakby to miało zaraz nastąpic Moja mama (4-ro dzieci) i siostra (2) są stworzone do rodzenia, bo najdluższy poród u nich trwał 3 godz. Zreszta przed zabiegiem Pani doktor dała mi tabletkę, która zapobiegła większym krwiaczkom ( uprzedziłam ze mam tendence do siniaków i boje się tego) Poleca panią doktor tak do dżinsów, do szkoły Proszę o pomoc, chcę wreszcie rozpuścić włosy, odkąd pamiętam noszę kucyk... najlepszego Niech urodzi zdrowego dzidziusia Ma juz synka i jak chce miec drugie diecko to na co kma czekać?Ja im dobrze zyczę i fajne,że będzie mieć drugiego bobaska Moje odchudzanko średnio, bo jakoś trudno mi się zmobilizować na całego, ale malutkie kroczki w tym kierunku już poczyniłam
Nawet jak dla mnie - faceta - jest on wystarczajÄ…cy.
podstawa ale chyba tylko czasami, kłótnie rodzinne są na pożadku dziennym, i są to mamoni chociaż znam kilka miłych rodzin
tak z ciekawosci ile masz lat ?
@aspirance - pytaj tutaj
Ćwiczę na średnim obciążeniu (czasami zaczynam od mniejszego, a potem zwiększam) a po miesiącu efekty są duuuużo lepsze niż po zwykłych ćwiczeniach (na podłodze).
hahaha
ale za to potem wycisk na siłowni.
Uwazasz, ze kobiety zwiazane z alkoholikami, damskimi bokserami czy hazzardzistami powinny zostac z nimi do konca cierpiac?
nie wiem co jeszcze Ci doradzic, ale mam nadzieje, ze choc troche pomoglam

zaleĹĽy na jakie siÄ™ trafi.
serwowan.waw.pl
Kiedyś chodziłam do tego salonu, pamiętam, że tam pracowały 2 fryzjerki (Asia i Marcelina).
Przebijanie odbyło sie na stojąco a nie na fotelu.
WES
I bardzo dużo osób mówi , że to jest świetne imie , a mam w d**** czy komuś się podoba to nie jest takie pospolite imie jak agnieszka , kasia , asia bleee .
Wiesz co,nie mam pojęcia tez mnie to zastanawia...hmmm...
No, a tak wlasciwie, to nie wystarczy uczyc sie samego rodzajnika, ale trzeba tez od razu wkuwac liczbe mnoga, bo tu jest bardzo roznie
nie współżyj przed ślubem, bo to grzech (a potem są problemy), nie zawieraj związku kolejnego, gdy pierwszy się nie udał i gdy nie ma możliwości jego rozwiązania.
Kochane ja przerobiłam wiele środków nasennych i uspokajających, czytałam nudne książki, brałam gorącą kąpiel i piłam ciepłe mleko przed snem.
nie odzywacie sie, czyzbyscie zrezygnowaly???
to zmeczenie sorki .

i powstał problem... sferze.zagan.pl połowe ulicy zajmują śmietniki
Ja siebie taka najbardziej lubie, moj Narzeczony tez. to już lepiej łyzeczkę cukru. co prawda lekarz nie badał mnie od tej strony ..ale skoro nie mam bóli głowy..dodal ze większość dziewczyn ma zawyżoną prl..więc nie ma się czym martwić ..i ze są dużo większe wyniki!!!- to mnie wtedy zaskoczyl-ważne zeby spadala prl po tych lekach ..inaczej musze robić bardziej szczegółowe badania (ale to juz ja wymyślilam ) na razie lekarz kazal czekać cierpliwie... Spowodu zbyt dużego zadłużenia Szefowej. 2 - szósta sflaczal.ostroda.pl
realizuje reportaz na ten temat Szkolenie trwać będzie 100 godzin (od 4-6 godzin dziennie oprócz niedziel) w tym egzamin teoretyczno-praktyczny.Po ukończeniu zaświadczenie i dyplom.Bliższe informacje pod numerem 606936884.Zapraszamy. Podpisuję się pod powyższym rękoma i nogami... Powiem wam jedno, jeszcze nie tak dawno w zyciu by mi do głowy nie przyszło ze ta znajomosc z ksiedzme którego traktowałam jak przyjaciela pojdzie w takim kierunku. Lekarz rodzinny ma uprawnienia do badan z wziernikiem, ciezarnymi opiekuja sie polozne, ale taki zawod jak ginekolog tez istnieje DZIEŃ CZWARTY: Witaj Sloneczko 78.Mieszkam we Wloszech od 1,5 roku,20 km od Mediolanu.Mam meza wlocha i mamy poltorarocznego synka.Nasz synek niedlugo bedzie mial siostrzyczke lub braciszka gdyz jestem w drugim miesiacu ciazy.jestem bardzo szczesliwa.Rozmawiam z Kevinkiem(moim synkiem)po polsku gdy jestesmy w domu,a gdy dzies wychodzimy,np do tesciow lub sklepu rozmawiamy po wlosku.Wiec Kevin mowi i po polsku i po wlosku.Dopiero zaczyna mowic a juz porozumiewa sie w dwoch jezykach,i moim zdaniem tak powinno byc bo nie wyobrazam sobie ze moi rodzice nie mogliby porozmawiac z wlasnym wnukiem.Skad dokladnie jestes SLONECZKO?Jezeli mozesz to opisz mi jak mniej wiecej wyglada porod we Wloszech gdyz ja rodzilam jeszcze w polsce i teraz przy drugim dziecku troche sie stresuje...serdecznie pozdrawiam
Przewracam siÄ™ do godĹş.
http://nuclearts.pl/choroby/bezsennosc-proble my-z-zasypianiem-przyczyny-zapobieganie-leczenie-/
do Mlagosi-po kilku dniach diety apetyt Ci przystopuje i nie bedzie dokuczal nawet wieczorami,mnie w tej chwili-6dzien-5kg mniej-w ogole nie chce sie jesc,ochota na slodycze sama przeszla,piszcie dziewczyny jak mija dzisiejszy dzien,czy podjadacie-ja dzielnie trwam bez podjadania,buziaki
Kiedy zaczne chudnac???
monkey brian idz juz stad ludzi wkurzasz swoimi glupimi tekstami
Co do grupy wsparcia - tamtych zostawiłaś - ale zostań z nami .
W każdym bądź razie przez kikla pierwszych części twierdziłam że facet się całkiem nieźle ustawił.
i jeszcze pytanie na inny temat- czy podczas tych 10 dni zupelnie nie mozna uzywac kremów do twarzy i balsamów do ciała?

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: