منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:24 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: hej!
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 5:20 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
no..ja też podzielam wasze zdanie.Gdybym tak nagle zaczęła nosić gacie rozmiar 36..to co by się stało z moim tyłkiem ?Prawie by zanikł.Nie wyobrażam sobie tego...
sfanatyzuje.opole.pl
Jeszcze jedna rzecz.
Ja juĹĽ mam 47 lat i bardzo siÄ™ bojÄ™ ze przy okazji wyjdÄ… jakieĹ› inne moje choroby o ktĂłrych nie wiem.
do Darii- czy mogłabym prosic o więcej informacji na temat działania komisu,naliczania marży,sposobu rozliczenia z fiskusem,rejestracji zebranego towaru itp.będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
mi sie bardziej rusek podobal...
jak mozna zarobic 2000 zl tygodniowo pracujac 2 godziny dziennie...
Prosze sobie wyobrazic ze paacjentka ktora przychodzi na konsultacje liczy na cuda, nie mysli o (cholernym czasem ) bolu, nie zdaje sobie sprawy z siniakow, opuchniec, czesto pacjentki po operacjach wpadaja w depresje bo nie myslala ze to TAK boli...
witam

dzisiaj byłam w studniu tam gdzie miałam przepity ponieważ pod górną cześcia kolczyka zrobiła mi sie dziura gdzie do połowy wpadała górna kulka co przy wyjmowaniu bola, miałam poprostu spuchnięte i za krótki kolczyk. serwisowych.waw.pl Dziewczyny ma któraś z was informacje o dr.
Mojego pięknisia nie było, co jednak nie przeszkodziło nam, w późniejszej, świetnej zabawie nie ma cudów niestety, przerwania ciągłości skóry nie da się bez śladu naprawić, blizna będzie zawsze, mniejsza, większa, ale będzie by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało Nadaje swietny kolor. Ale ja wolałam sobie zrobić maraton z żarciem i opychałam sie czym sie tylko dało, potem przychodziło opamietanie a raczej dól gigant, że znowu sie zapusciłam i katowałam sie przez następny tydzień dietą i ćwiczeniami, i tak w kółko niestety. sfastryguje.pisz.pl
witam jestem umowiona na konsultacje u Dr. Mam pytanko do Gruba... i co to jest ???? Znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Mam nadzieję, że głodówka pomoże mi podjąć ważne dla mnie decyzje i popatrzę na swoje życie z dystansem. Lary ja wiem skąd ty to wziąłeś-ty chłopie pijesz za dużo browarów i Ci się w głowie pomieszało.Wydaje Ci się że pracujesz a ty tylko pijesz a to nie jest to samo.Następnym razem pomyśl co piszesz.I nie daj się podpuszczać komuś z góry,bo nic z tego nie będziesz miał. Ja mam 5 gr węgli i nie mam ketozy.
żyj jakbyś niekogo nie miał, bo przysięgałeś.
22 marca Kasia Figura skończyła 44 lata
Przeglądałem różne oferty i wiem że wybór był strzałem w dziesiątkę.
Ranking lekarzy.
Wiedzieliśmy, że wszystko będzie ok.
Zmiany hormonalne mogą spowodować utratę włosów poprzez bezpośredni wpływ na komórki odpowiedzialne za porost włosów, bądź też na poziom składników pokarmowych i przepływ krwi do torebek włosowych.

Jeśli chcesz sobie tylko zrobic diete ...to co innego ,ale wtedy nie mówimy o oczyszczaniu tylko o diecie.
serwuja.waw.pl
Ten film uświadomił mi ogrom Jego męki! Wczoraj po powrocie z pracy zjadłam jedynie jogurt naturalny z płatkami i to mi w zupełności wystarczyło.
Jest to co najmniej niepowazne.
Jak znów będzie sama woda, to spróbuj tej z rumiankiem i siemieniem lnianym albo zagotuj 5 ząbków czosnku w litrze wody, pogotuj z 5 minut, odcedż, ostudź do temp.ciała, dodaj z pół litra wody i spróbuj wlać później (ja próbowałam) jak ci się uda wyrzymać z tym 10-15 minut i jak wtedy wyleci czysta woda,tzn.że masz super czyste jelito.
ja diane biore ale chce zmienic na jakies ktore tez dobrze na cere wplywaja
Manta_ma, chyba marzymy o tym samym Musimy mieć podobny wzrost - ja mam 172, a ty?
4 dzien -jedz owoce pij maslanke, duzo wody i zupe.W tym dniu twuj organizm potrzebuje potasu proteun i wapnia.Tracisz ochote na sladycze.
moja glowa mi tgak mowi nawet jak pojde na piwo i wypije 4 do tego pizza jak to na imprezach to poprostu mam dola jak niewiem......ale niechce z wszystkiego rezygnowac......mam sie spotykac ze znajomymi na szklanke wody ?bezsens
co z tego ze masz tak duze uda, brzuch czy ramiona, rownie wazna jest delikatnosc skory, zadbanie, depilacja itd...stosuj peelingi, mleczka, dopieszczaj siebie, pokochaj siebie bo jestes warta tyle samo co kolezanki-wieszaki.
w środku pływało jajko i mięsko.

Może nigdy nie miałaś (na pewno, bo to rzadkosc) i dlatego tak piszesz. serwowalem.waw.pl Moja Nikola ma już 17 lat.
cokolwiek kupię, zaraz żałuję!!! Hej. Życie składa się z drobnych przyjemnośći, a szczęście z niewielkich osiągnięć. tybeth@o2.pl nie mam pojecia skad sie te przeklete muszki biora, bo zadnych owocow nie ma ... sfiksowac.augustow.pl
No i głodu...Bo 4 jajka to wydaje sie być strasznie mało...A to masło to ile to jest mniej więcej łyżeczek?? kupiłam go na allegro, przyszedł po dwóch dniach. Grzegorz Ciechowski - mój nr. wazne zeby gdziekolwiek poszedl a w miedzyczasie moze isc na kurs jezykowy czekam na odpowiedz od Isy ale nic sie nie odzywa.. Mam zamiar wytrzymac 21 dni a jak nie to 18. „cyferki,literki”- wprowadzenie w świat liczb i liter
Najbardziej wypadaja przy kapieli i podczas czesania!!!
tez przyjedzie kolo 19 do domku...juz sie nie moge doczekac, bo okropnie sie nudze...I nic mi sie nie chce..
No i te moje odchudzanie cieĹĽko idzie.
A to fakt, ĹĽe jest naprawdÄ™ dobry
Polozna kaze przec no to ok pre...
450-500 euro, więc tanio!
Z trzydziestu kilku nagle do czternastu spadło!
Ja tez mam faceta sportowca i potwornie mało silnej woli!!!

aaaa i Giertych
sfora.pulawy.pl
Masz racje groszku, nie mieszkamy zbyt blisko siebie...
Po usunięciu kamienia piekielnym rylcem czekało mnie przebranie w wielkie okulary i jakieś okrycia.
To nawet wskazane- rozluźnia mięśnie, odpręża..
Mam 170 cm i waĹĽÄ™ 55 kg
Ja tez musze uzbroić się w cierpliwośc bo mój chłopak tez jest w trakcie unieważniania.
dla Ciebie, że pomogłaś mi na początku ...Teraz jest mi już znacznie łatwiej

ewela20 wierzę ze mi odpiszesz na maila proszę farbowałam na średni brąz a wyszedł obrzydliwy czarny setkom.waw.pl W końcu postanowiłam zainwestować w siebie.
Zobacz nawww.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe (Nie pieprzy głupot jak niektórzy fryzjerzy , którzy chcą w ten sposób przysłonić swój brak talentu), tylko z pasją i spokojem, tworzy naprawdę fajne rzeczy na głowie. Może jednak ktoś się wypowie?:> Ja jestem w podobnej sytuacji, Firma zapewni mi kurs na 2 lat. wiele lat palilam i pilam duzo kawy dlatego jak najbardziej chcialabym sie poddac temu zabiegowi tylko obawiam sie tego, ze zabieg jest nieprzyjemny U mnie taki zabieg kosztuje 120zl. sesje.waw.pl
Widzisz, moja była ładna a i tak się złamała nie wiadomo dlaczego. A która chce mnie poderwać ? Pozdrawiam wszystkich trejdowców i życzę wytrzymałości a kierowcom i dostawcom dużo siły i żelaznych kręgosłupów. A macie juz choineczke? ja planuje upiec mazurka, ale nigdy jeszcze nie robilam...i pewnie sernika, ktorego wszyscy uwielbiaja Ja długo nie mogłam się zdecydować na powiększenie ust. znajduje się wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz
a co ja mam na czole sobie zrobic czarna kreske?nie rozumiem
A ty jakaś niepełnosprytna umysłowo jesteś, że odpowiadasz ludziom, którzy dyskutowali tu sześć lat temu ?
Nie wiem, czy czytałaś moją historię / chyba str.
Jak tan dziewczęta,walczycie?
Witam wszystkich!Błagam pomóżcie mi znaleść piosenkę której refren brzmi mniej więcej tak:always tree (true) emotions nananan...
Wiem, że zabijanie nie jest dobrym wyjściem, ale dla mnie to reakcja odruchowa.
U nas jest akurat koncert Big Cyc.
przeczytałam sporo komentarzy i doszłam do wniosku że każdy ma inne zdanie, to normalne niedawno miałam żele ale po trzech dniach zaczęły się już zapowietrzać.
Powyżej w oknach rożne młode osoby hodują w doniczkach na oknie trawę, powiedzmy rośliny.
Jesli cos nie dzieje sie po naszej mysli to nie znaczy to, ze to jest dla nas zle, Bog wie czego nam potrzeba, musimy Mu TYLKO albo AZ zaufac.

Minus:
sfabularyzowac.kepno.pl
Zadaj pytanie ekspertowi. Nie wiem czy mialyscie kiedys taki stan ze chcialo Wam sie natychmiast cos slodkiego.
Hej dziewczyny.
witam.chcialam opisac swoja historie.w kwietniu mialam ciaze obumarła.nie staralismy sie o dziecko ze strachu.2 grudnia powinnam dostac2 ale nic z tego.8 poszlam do lekarza ktory powiedzial ze to najprawdopodobniej ciaza ale mam zrobic test.i dzis zrobilam i wyszedl negatywny.tylko ze mam objawy prawie ksiazkowe.wzdecia,zawroty glowy prawie 24h,czeste oddawanie moczu,sennosc,brak apetytu na przemian z apetytem.co do brzucha to jestem taka napompowana jak przed okresem i pobolewa mnie czasem podbrzusze,albo ciut jajniki albo w pachwinach a wieczorem biodra(kosci po bokach:.jesli bylabym w ciazy to to by byl 1 miesiac.co myslicie?
Raz wyleciał jakis mały skrzepik i koniec...
u nasz masz zawsze otwarte drzwi.
OVIDIUS
Powiem jeszcze tyle, ze ciesze sie ze sa obrazajace niedowiarki, my jestesmy zdrowi i piekniejsi a oni...coz natura zajmuje sie nimi w pierwszej kolejnosci.
Wiekszosc stad odpada bo tego nie rozumie kompletnie.
w wiekszym miescie 10 kilosow ode mnie kosztuja juz OD 120
jeśli chodzi o prywatne leczenie i płacenie TO jest to także tylko w wchodzenie w d*pe nam pacjentom a to dlatego ,że PŁACISZ a znajdz lekarzy i pielęgniarki na NFZ z takim samym zaangażowaniem jak za 6000 tyś ,wątpie a płacimy zasrane składki i oni wybrali taki zawód więc zapieprzać powinni czy to składkowy zakład czy prywatny tak samo ,więc po co ten cały wywód ????
co Wy byscie chcialy od razu na drugi dzien efekty widziec?

Własnie dzis sie dowiedziałam ze mój 4 miesieczny synek ma toksoplazmoze oczna ma blizny na lewym oczku i prawdopodobnie nie bedzie na nie widział.Czy ktos ma namiary na dobrego specjaliste.W poniedziałek jade na Wolska na badania.Jestem załamana bo w czasie ciazy robiłam badania i były oki sfermentowany.ustka.pl A co to?
http://www.fx4.pl/index.php?str=lf&no=14103 ja od dzis zaczynam smarowac ta blizne dermatixem zobacyzmy jak efekty ale nie licze na nic wielkiego!!! Ale on został zdjęty dzień po operacji, gdy pielęgniarka wyjmowała dren. Po tym tescie jest kilkudniowa przerwa- testy sa sprawdzane. niestety- zdrada nie jest argumentem stwierdzenia nieważności małżeństwa... sfalcowany.lukow.pl
Tak masz racje blizny calkowicie usunac sie nie da ale mozna sprawic to co polepszy jej wyglad.Jest teraz mnostwo metod.Dla niektorych wielkim sukcesem jest sprawienie aby blizna byla mniej widoczna.Wiem z ejak sie ma blizne to njagorzej jak ona jest na twarzy.Ja mam taka na podbrodku. no i efekt taki ze kupilam sobie psa i wolny czas to spacerki , szkolenie i nie mam czasu myslec gdzie by tu jakiego poznac , będzie co ma byc to było o kobiecie która z miłości do faceta chciała zabić 3 swoich dzieci, bo on ich nie akceptował.. No właśnie Czyli to autoreklama, to która to? Pani Babicz nie polecam. Hej, z gory dziekuje
razem łatwiej !O rezultatach dam znać
marchewka mi pomogła, ale ja mam jasną karnację
Ja jestem dzisiaj dwa miesiace po operacji.
jestem przerazona!\' mimo, ze ja juz predzej powinnam niz wy...
100 zł czy więcej (ja nie uważam, żeby to było dużo), ale można je kupić i za sporo mniej.
Anilay
w moim przypadku za mały fragment mojej blizny, ale myślę że warto spróbować, przynajmniej będę mieć pewność że zrobiłam wszystko co w mojej mocy.
Ps.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى