منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:17 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: jakby nie wyglÄ…daĹ‚ jest skreĹ›lony i skazany na Ĺ›mierć za sam fakt,ĹĽe jest pajÄ…kiem...
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 10:00 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ja używam Lidy i na razie jest wszystko dobrze- DZIĘKUJE FORUMOWICZOM za zamieszczenie swych opinii bo na pewno uczuli to bardziej na OBSERWACJI WŁĄSNYCH REKACJI ORGANIZMY i przede wszystkim może ILOŚC WYPOWIEDZI NAKŁONI LABORATORIA do tego aby WKOŃCU ZBADAĆ LEK i postawić DIAGNOZĘ !!
sfastryguj.podhale.pl
Kupujecie actimela raz na pół roku, bo myślicie, że wspaniale was to oczysci uważam, że mam na tyle świadomości, że nie musze w obecnej chwili stawiac sobie takich ograniczen. tylko pytanie jakimi?
niestety ciężko się czyta i na przyszłosć proszę wszystkie furomowiczki o nie pisanie z użyciem caps-locka, bo tu nie trzbea krzyczeć;D;p
Jeśli zaś chodzi o efektywność leku - czyli o to kiedy ustąpią uciążliwe dolegliwości (pieczenie, świąt, upławy) - tu reakcja organizmu jest różna, ale kilka pierwszych tabletek powinno już pomóc (co nie oznacza, że można wtedy przerwać kurację!!!
Jednak nie polecam całej serii, bo może obciążać włosy a jedynie odżywkę/maskę do spłukiwania.
Nie chciałam dać ani bardzo wymyślnego imienia typu Kewin, ani bardzo popularnego typu Kubuś czy Kacper.
Do zupy nie dodaje siÄ™ soli!
dzięki
hahahhahahahhaha
brzuszek, tluszczyk, grubasek, ktosik, kupka, penisek, autko itd.

Mam nadzieję, że następne ząbki pójdą mniej boleśnie, bo teraz czasem jest strasznie. seryjnego.waw.pl pozdrawiam,
no wiesz jak schudłaś 30 kg, to ile ważyłaś wcześniej?, i nie sądzę, zebys łatwo mogłapozbyć sie kolejnych 15 kg. kurcze strasznie to dziwne.. Dopiero gdy j odstawiam miesiaczka pojawia sie po 2 dniach. hmm 3 sekundy trzymam w najwiekszym napieciu. napiszę tylko (bo aż mi sie płakac che jak pomysle ile sie napisałam), że czuję sie bardzo dobrze. serwowalbys.waw.pl
ogólnie mam wziąć 10 tabl. no to sie pochwalilam... Czyli to nie jest taka calkowita glodowka . Od ramienia po same palce nie czuję ręki. Hej Dziewczyny! mocnooo bo wierzę, że się uda, nie Tobie pierwszej i nie ostatniej, więc będzie db Po 6 dniach nieważenia się (waga zdechła pode mną,kupiłam nówkę)
blehh
Ci ktorzy maja mało badz wcale zawsze i wszedzie sa traktowani jak ci gorszej kategorii,nie tylko z powodu operacji ale nawet z uwagi na stan posiadania.
no dobra, Wy tu gadu gadu a zabaw nikt nie podpowiedział...
nie moglam sie wziac za siebie bylam zdolowana ...naprawde -bo skoro cale zycie wazysz52 kg i nagle robi ci sie prawie 70 kg to jest tragedia dla mlodej dziewczyny ...ale pewnego razu powiedzialam sobie dosc narzekania -czas sie wziac za siebie..duzo czasu spedzalam na czytaniu o naprawde zdrowym odchudzaniu -nie jakis cud dietach 15 kg w miesiac tylko powolne chudniecie DIETA (a wlasciwie zdrowe odzywianie) + RUCH ...no i w prawie 8 miesiecy zrzucilam 17kg ..
nie , nie podoba mi sie michal wisniewski , nie lubie zaspolu ich troje jego charakteu , wygladu ale ich wystep zaslugiwal na wejscie do finalu!
a pracuja na firmie z niszy polki,,,,dobre,,,,niepolecam ich wogule bez poziomu....
witam .
Matrix to przynajmniej jakaĹ› marka a na czym pracujÄ… w Select?

Witam Tez mam kręcone włosy, przez długi czas było to moje utrapienie.
serwitutu.waw.pl
Znalazła taki artykuł:
pozdrawiam
(35dni?)
Mozna w 2 tyg po glodowce zrobic taka krotka jak Ty robisz ,mozna tez 1 dniowa ,ale nie dluzsze w tak krotkim czasie
Spedzilismy wspaniale 3 dni nie wychodzac z lozka!!!
Masz za to normalnÄ… pensjÄ™ i wyciÄ…gajaj od PolakĂłw drugi raz za to samo

Wspolzycie w wieloetnicznej spolecznosci powinno uczyc tolerancji i nie na odwrot. setera.waw.pl Pozdrawiam Was wszystkie!!!!
Nigdy nie miałam żadnych objawów oprócz suchości w ustach,ale piję 2 l. w kazdym raze mała nie ejst;/ Tak ja tez mam w ruchomym miejscu na nodze, i nic się przez to nie zepsuło. Nie rozmawiam z nikim- będę się wygadywać w internecie- teraz Wy kochane jesteście moimi słuchaczkami. albo..www.abcfryzjer.pl sfalcuje.malbork.pl
Są bardzo widoczne, i bardzo kłopotliwe jest ich ukrywanie. Piszcie o swoich doświadczeniach - będzie wszystkim raźniej i ten czas jakoś szybciej zleci. W każdym razie biorę się za siebie bo juz nie mam siły tak w każdą noc bać się położyć do łóżka. masz tutaj moj adres megi44412@wp.pl i wyslij mi chocby slowo zebym miala Twoj adres to sie odezwe... Koszykowej. brrrrrrr Tylko jeszcze troszki poczekam ze zmiana kolczyka...
Przyjdzie prawie wiosna i zacznie się dla was pora miłosna.
Masz luzne tam gdzie na poczatku krecilismy?
Pamiętaj najgorsze są 3 pierwsze dni.A później już z górki.A jak będziesz miała kryzys to idź do.łazienki i rób.lewatywa.Dla mnie to zawsze działa.
kotlety schabowe w ziołach, brokuły z wody z masłem.
niby 41 najwieksze, ale wczoraj na swoja stope (normalnie 40-41) zalozylam 39.
ja mam troche obawy,bo w sumie nie jem tlusto, ale przypuszczam,ze to wlasnie weglowodany mnie tlucza,wiec musze sprobowac.
Doskonałe preparaty, przystępne ceny.

Mam siebie dość,,,
serwitucie.waw.pl
nie mialam nic lepszego.
Ja widze ze moj paznokiec juz dawno wyszedl..
.../.
potem lekarz wziął mnei na ostatnie badanie i pyta - czy pani przypadkiem wody nie zeszły???
Nie jest Ĺşle, bo ubrania mniejsze o 2 rozmiary.
Jestem tak zadowolona , ze wyslalam dentessie efekty po 4 latach po powiekszeniu i to jak to strasznie wyglada od wewnatrz.
nieładnie

wyjezdzam z polski do ukochanego i chce sie zmiescic w dzinsy sfery.wroclaw.pl Czyli opiekujÄ™ siÄ™ dziadkiem.
Nie mam łupieżu, włosy się nie przetłuszczają, ani nie łamią i są zdrowe. Woda z racji swoich fizycznych właściwości jest bodźcem bardzo specyficznie oddziałującym na receptory dotykowe, zarówno poprzez temperaturę, drażnienie stref erogennych jak również siłę strumienia wody. Po 3 miesiacach brania poszlam na kontrole do lekarza.Kiedy weszlam do gabinetu to lekarz pierwsze slowa ktore do mnie skierowal to byly\\\widze, ze Pani juz po operacji\\\ a ja na to, ze nie. 40 blach ciasta to przegięcie, tego ciasta nikt nie zje, a obdarowana nim rodzina połowę będzie musiała wyrzucić. czy oryginalne, jak przechowywane, no i czy w ogóle przyślą. serwujacymi.waw.pl
pierwsze slysze zeby kobiece hormony sie z masla robily Podali mi swojego fb http://www.facebook.com/pages/Centrum-Zdrowia -i-Urody-Chantal/146201732098691 i tam jest cennik, ale nadal nie znam opinii uzytkownikow witam wszystkich..o co chodzi z tym zabrzem bo ja nie wiem nic na ten temat.. Mam kręcone włosy, do ramion, pocieniowane żeby lepiej sie układały ale już nudzi mi się ta fryzura ... Nie wiem, gdzie będziesz operowana. wreszcie jakaś odmiana Licze na waszą pomoc.
Wszystkie wczesniejsze cztery dni przetrwalam,chociaz nie bylo latwo.
Poza tym wyglada nieproporcjonalnie - tulow jest niezgrabny, szczegolnie przez ten brak wciecia w talii.
yazoo -don`t go
Obracam sie glownie wsrod Brazylijczykow i portugalczykow - Ci sympatyczni ludzie tez mnie przed nimi ostrzegali!
mana1122 ile za trwała a ile za obciecie?
I pij wode, sporo wody..
pozdrawiam ania
I jestem ciekawa czy go beda potem badac bo tamtym roku mi sie powiekszył.

Witam
sflaczeje.podhale.pl
do Thomas_26
MIAŁAM O.5 ML
a ja uważam że Kwaśniewską powinni już wywalić, bo ani to zgrabne, ani ładne i do tego tańczyć nie umie w cale !!!!!!!!!!!!!
do boa
ja uwazam ze nie kazdy musi pracowac, tym bardziej ze praca wcale nie oznacza rozwijania sie (moze troche uszlachetnia, ale czy to wazne).
słuchajcie
myslisz ze to działa?
Ja też kiedyś ok 5kg przez 7 dni schudłam.
http://s11.bitefight.onet.pl/c.php?uid=81042

no ale on nie ma prawa do myslenia i uczuc no bo przeciez pijak i zatruwa ci zycie sfilmowal.elblag.pl Zastanawiam sie nad wella sp, schwarzkopf bc lub kerastase.
I nie daj sobie przebić tego pęcherzyka, bo jeśli to faktycznie ciąża, to zabiliby Twoje dziecko. juz kiedys oglądałam z nia program i równie debilnie zachowywała sie jak u Szymona. cieniutko wybranych pasemkach ) uzysklam balejaz w kolorze miedziano zlotym...Z natury jestem bardzo niecierpliwa osoba, dlatego juz po 2tyg zdecydowalam sie na bardziej radykalny sposob i podjelam sie zabiegu dekoloryzacji tzw. Jedna sprawa to dzienne zapotrzebowanie a kolejna to pokrywanie go odpowiednim pożywieniem i o odpowiednich porach. Robiles cwiczenie ze stawaniem na jednej nodze? setkom.waw.pl
Gipsy Kings - La cucaracha / La bamba wiecie co. Pozdrówka!!!!!!!!!!!!! no i z tego wszystkiego juz 3 dzien wrzucma w siebie co popadnie-wiem ze mi to posluzy ale...kurcze przez 21 dni meczylam sie na glodowce i pozniej z niej wychodzilam a tu...gowno!za przeproszeniem. A raczej powinny być.... Parę miesięcy temu pofarbowałam je kremem koloryzującym, który po ok 26 myciach miał zniknąć;/ I d**a ciągle jest, a włosy mi pożółkły heh Chciałabym sie tego pozbyć z głowy;/ Moje odrosty mają ok 3 cm i nie wim co robic? sprawianie przyjemnosci tej 2 osobie jest poniekad (wg mnie) obowiazkiem.
Mińskiej ( przychodnia Remedis) jeśli chodzi o dzidzie naprawdę polecam, a jeśli chodzi o inne rzeczy to nie wiem
Ok spadam spać.
gdybym juz wtedy znala skutki tych chorob, nigdy nie zapedzilabym sie z nimi tak daleko.
Zapomniałam się spytać tylko czy już mogę współżyć??
gegu moĹĽliwe ze sie mijamy na korytarzu kto to wie?
To tak mniej wiecej, na pewno zrozumiesz
no ale żeby nie uogólniać bo sa też wolni to zgadxam się z Tobą i denerwuje mnie jak mężczyzna zapomina o tych przyziemnych sprawach typu świecąca żarowka i pozostawia ten problem kobiecie a sam interesuje się kobietami i odczuwaniem
Ja kiedys tez mialam grzybice od antybiotyku.
www.
majowy deszcz ale temperatura spadla tylko do 19-20°.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: