منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:21 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: A jesli chodzi o aquamid tez slyszalam o tym ze po wielu latach moze byc przykrym oszpeceniem buzi.
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 1:43 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
jezyki obce, obsluga komputera, faksu itp.
serwomechanizm.waw.pl
źle sie wyraziłam - Natalia jest podobna do matki (w końcu jest jej córką) natomiast rysy twarzy odziedziczyła po ojcu A mozna to robic na krotkie obgryzione pazurki ??
naprawde zal mi was wszystkich ktorzy maja blizny mi tez siebie zal bo ja ja tez mam.Ale uwazam ze najgorsze jak sie ma blizne na twarzy bo w koncu twarz jest wizytowka czlowieka.Ja mam na twrzy dokladnie na podbrodku wszyscy z rodziny mowia mi ze tego nie widac ale ja wiem ze mowia mia tak tylko dlatego zebymi oszczedzic przykrosci.Nie jest latwo zyc jak sie ludzie natarczywie patrza na czlowieka.Blizne mam po wycieciu znamienia i myslalam ze bedzie mala ze bedzie bo cudow nie ma ale taka na 2 mm dlugosci i 3 cm szerokosci na ale rozeszla sie .Smarowalam roznymi masciami nawet chcialam sie zdecydowac na mikrodermabrazje ale Pani mi odradzila mowiac ze jeszcze sie nie pozamykaly naczynka.Trudno to zycie ale trzeba zyc dalej tez sie nie poddaje szukam ciagle w internecie cos skutecznego.Zyje nadzieja ze kiedys moze bedzie mozliwe skuteczne usuwanie tych okropienstw co byloby prawdziwa rewolucja w medycynie w koncu zyjemy juz w 21 wieku.Założe sie ze za granica to jest mozliwe tylko Polska ciagle do tylu we wszystkim,Np.w na wspolnej byla dziewczyna ktora miala blizny na twrzy a jej usuneli tak samo w tym filmie twarza w Twarz-gosciu mial na policzku .A wiem to tylko filmy w nich wszysko jest mozliwe.Pozdrawiam wzystkich jestem z Kraka i jak ktos bedzie wiedzial cos o jakis zabiegach to niech napisz .Blizna moja jest 1x4 cm-prawda katastrofa i to na twarzy w miejscu widocznym.Studiuje ale nie jest latwo papappaki solidaryzuje sie ze wszstkimi majacymi podobny problem!!!
Wyholowałam dywan z jadalni na podwórko i uprałam go, a co!
Cześć Dziewczyny!
I co z tego, że byłas 50 dni?
Jednocześnie ważne jest żeby się NIE NAKRĘCAĆ hipnotycznie studiując Jego fotki i katując się psychodelicznymi piosenami Bo to jest już podsycanie uczuć które przecież chcemy oswoić żeby zdobyć nad nimi troszę władzy Maila rzecz jasna moża se puścić.
Jak go przeżyć? Napisany dla tych pozostawianych

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=8859 37614 sezonujesz.bedzin.pl A po trzecie powiedz mi z ręką na sercu, czy jakbyś miała wydać tę sumę na dżinsy czy jakieś super d*per modne spodnie z Hμ to też uważałbyś, że to dużo?
Witam Was....tak sobie czytam i czytam i czytam i sama nie wiem co mam myśleć?!?! Robiłam przeswietlenia kregosłupa ...niestety nic nie wykazalo. Raz biegam razem z rekami na kijkach a raz mam ulozone wzdluz tułowia, ugięte w łokciach tak jakbym normalnie biegala Poważnie zastanawiam się nad kupnem. Pokazać swojemu facetowi odrobinę temperamentu? serwisowe.waw.pl
http://www.youtube.com/watch?v=ZBpWdwXzpMk To chyba już perwersja, nie? gdy ma się problem z wysoką prolaktyna, to nigdy nie wolno stosować żadnej antykoncepcji hormonalnej, bo hormony pogarszają sprawę. Nie wiem czym to jest spowodowane - jestem w pracy juz 2 tygodnie po urlopie (pracuję przy komputerze fotel mam z podłokietnikami, i mysz obsługuję prawa dłonią) - zaczynam podejrzewać może ucisk łokcia na fotel zaowocował tym obrzękiem - nie wiem czy udać się do lekarza czy podjąć na razie własne sposoby (masaże, maść, witaminy) Na tej stronie wszystko jest opisanewww.dreamspa.pl hehe dobre! Proszę,poradź jak przetrwać pierwsza fazę,początki są najtrudniejsze,jak widać już jakieś efekty to motywacja rośnie i jest łatwiej kryzysy przetrwać.
jestes teraz w wojsku status quo
nie no jak bym miala buzie zmasakrowana po to bez problemu moglabym cos napisac, a jak tylko jest sie zadowolonym to juz psy na czlowieku wieszaja.
Najważniejsze jest to żeby kochać swoje dziecko i nie robić mu krzywdy.
Jak nasila mi sie objawy to pĂłjde do lekarza znowu...
A rolki sobie kupię - ale chyba w przyszłym roku.
Boję się tylko, że nie wytrwam do końca, ale spróbować zawsze można Pozdrawiam

Polecam fluid podkreślający skręt włosów Revlon ProYou Scrunch.
sezonujesz.bedzin.pl
czy może masz jakąś misję do spełnienia, a mianowicie nakłonić mnie bym sobie odpuściła? Poza tym dzieci tez wygladaja albo na swoj wiek, albo na starsze lub ponizej swego wieku, ale nikt nie daje im mniej niz o rok lub dwa.
na ranę, szwy stosować octenisept płyn, spray z apteki 25 zł, odkaża, nie barwi
Odejść nie mogę od Polaka bo powiedział, że mnie wszędzie znajdzie a jeszcze w dodatku zabije, mało tego- jestem w 6 miesiącu ciąży z bliźniakami
moja zonka juz tam jest nie na stale ,ale jak dojedziemy to pewnie tak , my chcemy do niej dolaczyc ?
Kilka lat temu pewien znajomy, który wyjechał z kraju na moje narzekania zapytał krótko:
Od kilku dni drętwieje mi palec lewej ręki,właściwie to on jest non stop zdrętwiały.Tak czuje ze to sie rozszerza coraz bardziej na drugi palec i w kierunku dłoni.
Oprócz zupki jest przecież mięso, chude mleko, warzywa i owoce ryż co siedem dni.
Pozdrawiam
witam!
kurrrrde:/
Po tygodniu stosowania tej kuracji stan zapalny minal.

Tego akurat możesz się najmniej obawiać!!! setkami.waw.pl I tak naprawde to mi bardziej dokucza niż zespół cieśni, cały czas odczuwam ból w łokciach.
najwazniejsze ze wiwsz o co mi chodzi a w tym sedno tematu. Dzięki Fakt, zaczyna się nowy okres w Pro Activ w Warszawie, które oferują naukę Strzyżenia damskiego, męskiego, koloryzacji, trwałej ondulacji, na ulicy jest tysiace pasztetow, obie panie tutaj omawiane sa BARDZO atrakcyjne jak juz ktos wyzej napisal, ale co do rysow twarzy to...znam wiele piekniejszych kobiet. p.s. serwilizmie.waw.pl
Sama wytrzymuję najdłużej trzy dni i klapa. Aha słoiczek chowajcie do lodówki. Powodzenia w poszukiwaniach! lekarz dopiero teraz zasugerował jednak zmniejszenie dawki do 0,5 tabletki-ale ja juz sie boje jaka bedzie reakcja jutro, podobno tak ma byc bo organizm musi sie przyzwyczaic... Pozdrawiam lokownikow i prostownikow zaciskająć pięść na końcu.. Za ile mozna wynajac mieszkanie czy pokoik w Turynie?
Czy można od razu po wycięciu i założeniu szwów chodzić czy trzeba cały czas leżeć?
Jestem z wami duchem i sercem i trzymam kciuki żeby sie nam wkońcu udało
Nie pamietam numeru ale jak bedziesz szla ta ulica to po jej prawej stronie obserwuj wszystkie wystawy.
Wczorajszy dzień to koszmar.
Przytula go, całuje.

Żyj wolniej, wsłuch*j się w siebie.
sferoidalny.wegrow.pl
Oczywiście to jest moja RADA i nie musicie się stosować kto z tym się nie zgadza. gladkie i czyste zeby, swiezszy oddech (bo brak kamienia )
kochaja szalenie ino krĂłtko
To nie przypadek, ze seksbiznes w Europie opanowaly gangi muzulmanskie.
ej, podaj mi swojego maila wysle Ci swoje zdjecie i ocenisz moj wiek.
wiesz co pomine fakt że mogłaś przeczytać odpowiedzi wcześniejsze (366,365 strona) no ale dobra .
tragedia, zatrzymalam sie na 23
dawno nie zaglądałam na kafe a tu tyle nowych zwolenniczek zupki
a zaleĹĽy mi naprawdÄ™ na sporych ustach.
http://www.youtube.com/watch?v=0SdqOC8NA7s
Ciekawe jak to sie leczy pewnie jakieś masaże czy ćwiczenia.

koszmar. serwomechanizmie.waw.pl nadmiar skóry wcale nie została zniwelowana.
witajcie! Nawet mi nie ropiało, wystarczy troche cierpliwości i tyle. To jest mój ostatni jajnik. Czytam i czytam na forum o różnych fryzjerach....trudno znaleźć dobrego. sam ośrodek bardzo nam odpowiadał, z przepięknym ogrodem, dwoma placami zabaw, basenem - jak dla osoby mieszkającej w bloku to prawdziwy raj w dodatku w ofercie łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, dużo zabawek ogrodowych i innych, jeździki, bujaki, itp. serwowane.waw.pl
Szajnar ale był problem z terminem.. Proszę o odpowiedź. Lubię koty, ale boję się kupować - a przydałby się, łapałby myszy - mieszkam obok lasu i wchodzą do garażu. ja uwazam ze swietnie wygladam i Tobie tez zycze zebys dobrze sie czula w swoim ciele Wciskasz ENTER Ja z kolei mam duszę podróżnika i czuję się uwięziona w miejscu Za późno jednak w tym wieku na zmiany, zwłaszcza że skomplikowałoby to sytuację fiansową. www.stasieczek.com
zobacz moj watek z 17.08 ja też miałam torbiel tarczycy w cieśni , widać było gołym okiem guz poprzez skórę , / torbiel tworzy się w guzie, pękają naczynia i do środka wylewa się krew/ jestem 3 tygodnie po operacji, nie miałam żadnych dodatkowych objawów, nawet wyniki tsh, ft4 miałam super.Endo od razu kazala mi usunąć won to świństwo chociaz ten guz nie był nowotworem to jednak , profilaktyka przeciwrakowa wszystkie guzy powyżej 1 cm - rosnące sie usuwa bo mogą sie uzłosliwić.Jak chcesz dodatkowe informacje to napisz na maila podbiala@o2.pl
Zdecydwoanie beż - zwłaszcza, jeżeli ma być też na jesień.
przeczytajcie jeszcze dlaczego warto robic lewatywy ,co one daja ,a znajdzie sie odpowiedz dlaczego tak sie poprawia cera itp.
Ceny troszę wygurowane, ale naprawdę się opłaca.
Magnez łykam na okragło (może za mało?).
Strajkuje A tak na powaznie to niezbyt sie czuje...chyba sie przeziebilam, boli mnie gardlo i glowa i ogolnie nic mi sie nie chce.
oczywiscie wymaga to czasu i poswiecenia ale warto chyba przysiasc by potem miec nieco lepsze szanse.
*1 Ĺ‚yĹĽka musztardy
Regine prosze bardzo A co do smazenia jajek to teoretycznie mozna ale jak probowalam to moj organizm z jakiegos powodu nie chcial zauwazac smazonych jajek i bylam glodna.

wiekszosc czynnosci ktore wykonujesz takich jak kapiel, mycie zebow, jedzenie fastfoodow, branie lekow czy suplementow diety jest ingerowaniem w organizm
sfer.swinoujscie.pl
5 dni przygotowania (bo tyle zamierzam) stosujac sie do zaleceń żywnościowych, za wyjątkiem jedynie kefiru, a jeść do końca po 1000-1500 kcal...
moze nam sie kiedys uda spotkac
W Polsce ani w Europie nie występują ptaszniki, a ptaszniki to nie tarantule.
Ja sie mogę też nieskromnie pochwalić pięknymi dużymi ciemnobrązowymi oczami z długimi rzęsami.I tymi oczami uwodzę mojego ks
firmy nie tworzy budynek tylko ludzie
Przeważnie ważyłam 54-55 kg.
napisz prosze co to za zabieg ?
Piaskowanie nie jest moim zdaniem nie przyjemne, poprostu to czyszczenie zębów pod dużym ciśnieniem.
bo ja nie wiem
ja cwicze na orbitku od sierpinia i widze rewelacyjne efekty!!!!

POLKI DLA NICH SA DZI**AM.... sfaulujesz.slask.pl hagnee !
Ja też mam totalny strach, jak widzę jednego z tych potworów. zabrze, nie mów, że nie wiesz dlaczego wstrzymali Wam trzynastki - przecież to wszyscy wiedzą (najlepiej zapytaj na MG ). Jakie i gdzie kupić??? Teraz zastanawiam czy włosy wrócą do swojego naturalnego koloru i czy to prawda,że nigdy nie wracają do koloru sprzed farby. Fools Garden - Lemon tree sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl
Jedyne co mi troche przeszkadza - to ze jak leze to piersi nienaturalnie stercza i sa duzo twardsze niz naturalne - ale moge z tym zyc i nie winie za to doktora, bo to akurat tez zalezy od tegoz czym przychodzisz, a ze ja bylam totalna Tereska (czyli mega decha!) to niebardzo bylo czym przykryc ten implant. ma blizniak515@interia.pl Podnoszę temat, bo właśnie jestem po nieprzespanej nocy. podczas ograzmu wystepuja skurcze to one sa przyczyna bolu brzucha i silniejszego krwawienia. Osiem osób na jednym pokoju? mam pytanko drogie panie.Czy polykacie nasienie swojego mezczyzny podczas sexu oralnego?Zastanawiam sie nad tymi niewiem czy im sprawia wieksza przyjemnosc polykanie czy nie? Chociaż jak czytam, że cały 1 ml w jedną wargę i nic czyli 1000zł w błoto to sama mam nerwy.
płytki do kontaktów, zawijane ślimakowo metalowe elementy tez do kontaktów, jakieś elementy do kontaktów świecące na niebiesko, spraye i proszki do rozsypywania przed wejściem do mieszkania i na zewnątrz okien.
Ale według mnie
mam pytanie, zapisałam się na obcięcie do salonu MARGINESS w Katowicach.
Ja pierdziele takie pieszczoty\.
Jakiś mięsień lub nerw.
Ja miałam paskowane zabki przy okazji wizyty u dentystki i nie pamiętam ile płaciłam ale nie były to jakieś zawrotne sumy.
Czy ktos ma moze podobne zdjecie takiejsukieniki i mógłby tu dać link?

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: