منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:23 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Ja jestem zwolenniczkÄ… nieinwazyjnych zabiegĂłw, takich jak np Harmony XL do usuwania blizn ale jednoczeĹ›nie zdajÄ™ sobie
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 12:00 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów.
sfinksie.nysa.pl
jak z Dody zakonnica Jeść mi się nie chce, na wadze kilogram mniej, wiem ze to woda, ale jednak mniej
a juz sie przygotowalam na wiecej ale sie milo zdziwilam.
Fakturzystka nie ma tak dobrze - czy przerobi 10000 faktur czy 20000 to nie ma to znaczenia.
Kazda minuta czekania szła na niekożyśc mojego dziecka.
Peat Ir and Ferdnando-Let It Be Love( Pulsedriver Remix) )
ktos ma doswiadczenie w tym temacie??
Foksal 10 ,

W poniedziałęk mam wizyrtę u dr L i mam nadzieję że dopnę wszystko na ostatni guzik. sfinansujesz.lubin.pl mam w planach wybrać się do fryzjera tylko że sama jeszcze nie wiem co chcę z nimi zrobić.
i Bittle rocket i niestety na dlugo nie starcza takie powiekszenie... Zapytajcie te ggggggg, czy zwroci Wam forse, gdy \cudowny\ pan Broma, pracujacy jako jedyny lekarz w cichociemnym MODEL - MED, spieprzy Wam zabieg. jest wiele sposobów usunięcia tego śladu może Pani zostać zapisana do dr Jagilelskiej dermatologa na mikrodermabrazję , bądz do Pani Agnieszki Groszewskiej , ktróa wykonuje makijaz permanetny. Meggyn, sfalszowany.gniezno.pl
ale tak naprawde nienawidze... Poza tym mozesz jeszcze sprobowac jakis srodkow pobudzających. Będe wdzięczna ! Wczoraj zapomniałam o ćwiczeniach.. 1. wreszcie jakaś odmiana Doradzono mi nowoczesną fryzurkę, a ciecie i kolor - rewelacja!
pozdrwaiam
Róznimy się tym, że jedni potrzebują wiecej czasu drudzy mniej i nie możemy na to wpłynąć..
CO do efektow poczekaj nic od razu ile czasu zdobywałaś kilogramy i co chcesz w 9 dni je stracic ,nie kazdy jest jednakowy i kazdy chudnie inaczej troche cierpliwosci poczytaj inne dziewczyny na forum z eksperymentu meizitang to one pisza ze niektore najpierw cm a potem kg albo wogole stoi waga
może się Wam przyda jeśli szukacie nowego fryzjera w kraku
ja mam taki pasek ;] noszÄ™ do normalnych ciuchĂłw, sportowych........
kaĹĽdy na rece jej patrzy
PodnoszÄ™
Długo się zastanawiałam czy zdecydować się i pojechać do polecanej przez was Cleopatry - p.Moniki.

Sama posiadam trampki firmy converse juĹĽ prawie 3 rok i mocno je sobie chwalÄ™.
sfalszowaniu.glogow.pl
Ja jestem w podobnej sytuacji....
APORUE, czytam Twoja odpowiedź i zastanawiam się czy może mam faktycznie jakąś odmianę depresji, bo moja córka twierdzi,że mogę ja gdzies spychać w podświadomość .Ja nie zauważam u siebie nic co przypominałoby depresję, ale faktycznie moja bezsenność bardzo nasiliła sie 2-lata temu po śmierci mojej bratowej, która też była moją koleżanką, przeżyłam to bardzo ale w tej chwili już pogodziłam się z jej brakiem i jakoś doszłam do siebie, Czy sądzisz, że powinnam udać się do psychiatry??
POmyslalam, ze na pewno to sen.......i spokojnie usnelam.Rano przyszla do mnie moja mama i spytala sie co lezy pod lozkiem.........ukleklam no i znalzlam trupa.
Hej
8284006
Teraz czekam aż moja rana się zagoi do tego stopnia że będę mogła wznowić moje starania o dzidzie ok rok od operacji a teraz leczę się hormonalnie żeby uniknąć nawrotu.
Choc najlepszych przyjaciol mam z poludnia.
Reszta glodujacych tez niech relacjonuje

Poszłyśmy i wróciłyśmy szczęśliwie. sfinalizowania.kepno.pl Hej, wiecie może kto wykonuję taką piosenke starą, co w refrenie jest Hej now,hej now .. W teledysku spiewa taka babka w żółtych,krótkich włosach.
nie czuje sie niedowartościowana, wrecz przeciwnie. 3.osiem ścięgien zginaczy palców II-IV I tak oto reczniki staly sie tematem do dyskusji.Bravo!Nie ma jak przewaga formy nad trescia!Zycze wszystkim debilom, siedzacym na tym topiku duzo szczescie w zyciu. na pewno Witam mnie juz od tygodnia kluja jajniki i to oba na przemian raz prawy raz lewy. serwuja.waw.pl
-bądz tu człowieku mądry Zobaczymy. na poczatku stosowania to lekarstwo chyba mi pomagało bo ból ustepował. U mnie bez zmian, kolejny, 5 laser bedzie 11 grudnia, chodze tam bo w sumie nie wiem co moglbym oprocz tego, ale po tych 5 zabiegach niewielka poprawa, chociaz moze troszke lagodza blizne i przyspieszaja bledniecie, albo bardzo chce w to wierzyc. my się wczoraj wyrwaliśmy z mężem na 2h, byliśmy w kinie 7D, niesamowite wrażenia - polecam! Ja nie miałam cewnika. Blizny zabrały mi wiele radości z życia Zostały mi po wypadku samochodowym, w którym doznałam urazu twarzy.
można mieć jak nie będzie pary młodej na weselu
Witam wszystkich, wykupiłam sobie grupon na rekonstrukcję i strzyżenie w Haircoccon, nie będę się rozpisywać ale efekty rewelacyjne i obsługa na wysokim poziomie, polecam
obecnie zastanawiam się nad kupieniem depilatora i usuwaniem włosków, czy któraś z was tak próbowała i jakie były efekty??
ziemniaczki i zśadłe mleko to taka już kropka nad \i\
szkoda tylko ze wiekszosci z nas sie poprostu nie chce.
no i jestem
czy stali sie juz poganami.
a zaleĹĽy mi naprawdÄ™ na sporych ustach.

Wojtek Antczak
sfinksowa.olawa.pl
Mysle równiez ze warto sie poddac terapi hormonalnej, niz od razu połozyc na stół operacyjny . Nawet jak sa polskie to mozesz otrzymac ich nostryfikacje.
A tak w ogole to coraz czesciej myslimy o tym, ze moze w przyszlosci przeniesiemy sie do mojego rodzinnego miasta.
Nie pije.
salon urody la fayette poznań plaza-obsługa ma tak w nosie klienta jak zeszłoroczny śnieg!!
znowu wysyp ciężarówek
I co z tego, że jesteśmy młodzi?
Och coz to byla za milosc...dopoki nie zamienil jej zycia w pieklo.
Ale polecam HTZ!!

Zaraz jak okres Ci się skończy to masz znowu wziąść. sfajczyc.lezajsk.pl nieumialem znaleść 2giej kliniki dziś zrobiłem format komputera i wyczyściło szukam i nieumiem znaleść.ale znalazlem inna kliniki
poza tym staram się nie włączac juz kompa w domu i długo czasu przed nim nie siedzieć. Seler korzeniowy Idę smażyć jajka. Teraz jest już naprawdę dobrze. Stan palów mialam taki jak Ty, identycznie to wygladalo, latem wyglady one ldniej poniewaz wiecej nosilam sandalki ale zima byla tragedia:/ Nie wspomne juz o braku mozliwosci zalozenia wysokich butow:/ sfinansowany.lezajsk.pl
w dniu spodziewanej @ i wyszedł negatywnie Myrevin, co znaczy minge po angielsku ? http://kuba.interia.pl w gore JETHON!), robionego wlasnie w MODEL - MED. Nie zazdroszcze twojej kumpeli Nie tak bardzo drogie, a jednak naprawdę skuteczne są produkty z profesjonalnej serii L'oreal (do kupienia jest chyba tylko w sklepach fryzjerskich).
• cebulowe (cebula, czosnek, por)
black-carmen- jakoś nie widzę jakiś skutków ubocznych na opakowaniu jest napisane , ze 2 tabsy dziennie ja biore jedną.Poczytała trochę w necie i faktycznie opinie ma kiepskie więc ją przestanę brać dam rade i bez tego.
jak myslicie :
- utwardzeniu wlasnej plytki
Moje zamiłowanie do wizażu, dusza artystyczna, wyczucie piękna i subtelności są gwarancją efektu jaki tworzę.
Mam to samo lewa ręka mnie drętwieje w nocy ostatnio chwilami piecze szyja żyję z tym już jakiś czas i wiem że to od kręgosłupa i Ostatnio szwagier podpowiedział pić sok pomidorowy w nim jest potas jakiś czas miałem spokój ale dzisiaj o już się wystraczyłem po trzech godzinach snu zdrętwiała ręka lewa jak się obudziłem opuściłem ją w dół i przeszło ale w górnej części pleców czuję ciężar.Być może że było to spowodowane nie tylko przyczynami które tu wymieniliście ale mechanicznym uciskiem .Położyłem się w podkolanówkach być może że ten ucisk pogłębił dolegliwości.Ponadto może być spowodowane słabym krążeniem spowodowanym przez miażdżyce i tu wskazany byłby polocard Siostra jest pielęgniarką i bierze go ale bez lekarza nie radziłbym brać .Długie siedzenie przy komputerze też może wpływać na te dolegliwości Ja siedzę codziennie po kilka godzin.
ja uzywalam odzywki po wysuszeniu, bez spłukiwania.
a u mnie nic ciagle to samo chyba nie dla mnie odchudzanie za bardzo kocham jesc
we Włoszech 9 miesięcy.Właśnie na południu -na Sycylii.Mam podobne zdanie jak Ktoś wcześniej pisał ,ze sa troche zacofani.Mają swoja kulturę,troche mi to przypomina nasze lata powojenne.Nie dbaja o wykształcenie ,liczy sie tylko kasa.-pozdrawiem Basia.A kuchnia no cóż mozna sie przyzwyczaic ,lepsze i gorsze jedzenie.Bardzo mi smakowały ryby prosto z morza.Może pojade znowu w przyszłym roku ,ale juz tylko na urlop.

Wzięłam ją dopiero dziś rano.
serwujac.waw.pl
Tel.
byłam załamana..reklamacja usługi (w salonie i pisemnie) nic nie dała, pani Basia odmówiła mi zarówno bezpłatnych poprawek jak i zwrotu poniesionych kosztów (zapłaciłam niemało bo 240 zł)., mówiąc że muszę się do nowego odcienia po prostu przyzwyczaić!!
A jeszcze poza tym przecieĹĽ na Zamenhofa jest klimatyzacja.
narazie jest oki dzięki za rade.
bardzo chcę doznać mega odlotu...
WITAM , MAM DO SPRZEDANIA KETTLERA VERSO 307 , SPRZET ZAKUPIONY W PAZDZIERNIKY 2008,SKRECONY I ....STOI NIESTETY, UZYTKOWANY DO 10 RAZY MAX, CENA 1000 ZĹ‚ DO NEGOCJACJI TEK KONTAKTOWY 601616516
ps:ja rodze za kilka dni i teraz okazało się,ze mam cukrzycę...Wierz mi,ze zawsze moze znalezc się cos co zagraza nam lub dzidzi,dlatego nie wolno bez przerwy się zamartwiac i o tym myslec,to nie ma sensu.
Po trzydziestce ciÄ
już jestem po okresie i wczoraj wieczorem wzięłam tabletkę ale to tej pory mi nie spłynęła...
efekt za kazdym razem super, naczynka schowane, po przebarwieniach nie ma sladu, skora rozjasniona.naprawde polecam tylko poszukajnie gabinetow z nizszymi cenami, bo niektorzy przeginaja- 1000zl za zabieg a 99 to jest roznica.

Szkoda Oktavko że wyszło Ci tak późno z tym terminem, więc pewnie nie będziemy miały okazji się poznać sesyjny.waw.pl nie mam pojecia skad sie te przeklete muszki biora, bo zadnych owocow nie ma ...
Oczywiscie, masz racje mowiac, ze trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa i ja ja biore, bo UFAM Bogu, wierze, ze wysluc***e naszych prosb, gdybym w to nie wierzyla moja wiara bylaby nic nie warta. tan glow i medium i light Tak mi się spodobała ta rozmowa, że muszę się włączyć, zwłaszcza, że mam taki sam problem. 2gi dzień był już lepszy.Ochota na słodkości odeszła, została na białe pieczywo. no cóż ... serwujac.waw.pl
Pytania także są moje takie jeśli chodzi o klinkę W Rzeszowie trochę czytałem ten temat i kilka osób pisało iz mieli robione w miejscowości Rudna Mała, Jakie sa opinie. Jak pisałam chcę ukonczyc taki kurs własnie ,ale w Gda nic ciekawego nie organizują..Jesli mam szukać to na co zwracać uwagę? na ul. Pierwszy dzień z L....co to będzie??? No sorry... Najgorsze sa rozmowy z nim,twierdzi,że wszystko jest jego,na wszystko sam zarobił,mimo,że ja pracuję odk ąd skończyłam szkołę! Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę.
Chudnie sie naprawde super szybko pod warunkiem ze sie przestrzega zasad.
Na pocieszenie dodam, ze Niemcy sami bardzo czesto nie wiedza jaki jest rodzajnik...
Mam męża, wspaniałego syna i przyjaciół.
miala to samo - rece zimne jak lod i bardzo czeste dretwienie rak i nog podczas snu, nie wiem co to bylo ale samo przeszlo.
Pozdrawiam wszystkich życzliwych i pokornych głodujących, a co Ty myślisz, że ludzie majacy choroby, być może rzadko spotykane (a to dodatkowa frustracja) beda pokorni?
przyjrzałam się oknu a tam ich było więcej pokukrywanych po kątach...
Dr Ewa Dąbrowska podaje szereg przykładów skutecznej poprawy po zastosowaniu diety warzywno-owocowej w takich chorobach jak:
Jednak obecnie sprzedaje się paracetamol o większym zagęszczeniu i wspomniane dolegliwości dotykają już młodzież.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: