منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد ديسمبر 08, 2019 3:41 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: jeszcze jedno!na otwarcie nie starczy 1500zĹ‚,ale musicie być przygotowani na sumÄ™ ok.5000zĹ‚(kasa 2500,opĹ‚ata za koncesj
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 04, 2014 10:40 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Po całym zabiegu byłam już szczęśliwa, bo było widać ,że mam usta.
sfinksy.opoczno.pl
WĹ‚osy wkoncu mi nie wypadajÄ…! u nas jest podobnie ph ma bardzo duzo do powiedzenia i liczÄ… sie z jegozdaniem
Stosował ją 5 dni, 2 dni przerwy i tak w kółko.
Dziewczynki-wpadłam tylko powiedzieć,że żyję,chudnę i pojawię sie wieczorem- spadam do pracy
http://film.onet.pl/N ,33369,13,0,0,galeriao.html
cześć
właśnie jestem po zabiegu chirurgicznym..
Zgłoszenia pod numerem telefonu 032 2000 215 lub numerem 071 342 73 62.
Normalnie.
Na dodatek mam wysokie czoło, a grzywka nawet na bok jest kłopotliwa przy takim rodzaju włosów.

az poszlam do fryzjerki. seryjnego.waw.pl ->Crow0 pewnie chodzi Ci o to :
i miałam 1,5 tyg. Boże ona jest brzydka jak gówno,te małe krzywe oczki,piskliwy głosik. Jeśli jesteś zainteresowana moją ofertą proszę o kontakt Ale jeśli masz mniej wiecej włosy jak ona lub krótrze, ale nie za krótklkie to myślie, że wyjdą Ci. blaze feat barbara tucker - most precious love serwowalismy.waw.pl
i w związku z tym mam także problem niedługo studniówka, wypadałoby coś ładnego z nimi zrobić najlepiej jakiś kok, jakoś związać, nie wiem na co dzień noszę rozpuszczone i jest wszystko ok, jestem z nich dumna ale nie mogę w internecie znależć żadnej fajnej fryzurki na studniówkę nikt nie ma żadnego pomysłu...? prosze o pomoc mieszkam w duisburgu mam wlasna firme ale nie jestem ubezpieczony jest teraz ze mna kobieta ktora jest w ciazy gdzie sie ubezpieczyc by ona mogla z tego korzystac albo moze ktos zna namiar na ginekologa w duisburgu ktory by mi powiedzial co i jak mam zrobic prosze pomozcie Takie idealy z Was.....??????????????????????????????????????? Ja schudłam trochę mniej, ale odchudzałam się juz wcześniej. Nie mowie ze wszyscy sa jednakowi. Na płaski brzuch zastosuj ćwiczenia z hula hop. jw
nie jestem na tyle uzdolniona zeby sama sobie robic pazury.zrobie je sobie w salonie ale chce najpierw wiedziec ktore mozna malowac lakierem i ktore beda lepsze jesli wykonuje duuuzo prac domowych
NaprawdÄ™ podziwiam
mam iść na kolejne konsultacje za 100zł??
Lewatywa po prostu ułatwia wydalanie tego co jest w jelicie grubym a co wydaliło by się normalnie tyle że później więc nawet jak ktoś waży mnie to i tak nie jest to ubytek tłuszczu tylko kału.
JADE TAM Z FACETEM.

Pozdrawiam.
serwisowy.waw.pl
Tak mnie zauroczyla, ze poczatkowo nie zarejestrowalam nawet ze abonament jest- delikatnie mowiac-ciut wysoki.
na stornieWWW.gehwol.pl iwww.miralex.pl znajdziecie adresy gabinetów które zajmują sie takimi przeypadłościami, jak ktoś ma problem ze znależieniem, piszcie, chetnie odpowiem, i błagam nie majstrujcie same bo narobicie sobie wiecej szkody, jak pożytku, wiem że to boli, ale idźcie lepiej do fachowca, bo jak was bolą ząbki, też idziecie do dentysty, a nie dłubiecie sami Prawda?
Czesc!
Dlatego podjęłam decyzję o pójściu na zabieg.
1 raz miałam robione piaskowanie w 2007 r.
Tez kiedys myslalam o firmach zjmujacych sie import-export, ale szybko sprowadzilam sie \na ziemie\, bo prawda jest taka, ze nie mam nic do zaoferowania.
akryl i żel jest ok,jeśli nie wiecie co wybrać proponuję raz zrobić sobie akryl a raz żel.Jak czytałam wpisy to w tych salonach takie głupoty wam mówią że aż głowa boli.Akryl zdejmujemy mocząc w acetonie,można bajery z akrulu zrobić(kwiatki itp.) żel nie wolno zrywać ,piłujemy aż do swojej płytki.Jak nakładacie żel czy akryl nie pozwólcie żeby w salonach mocno piłowały waszą płytkę paznokcia ,będzie cienka jak papier TYLKO LEKKO MATOWIMY!Dobre żele nie odchodzą,zabezpieczamy brzegi paznokcia(zamykamy)żeby powietrze nie dostało się,często zapominamy skupiając sie tylko na płytce i kształtu zeby pięknie wyglądał.Ja robię żel ,akryl,(na formie i tipsie),fiberglass.Nie byłam takazdolna jak wy ,poszłam na kurs.Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie pomogę gg10676899.Pozdrawiam wszystkie zapalone panie.przepraszam za błędy ort.
ĹĽycze powodzenia i ja tam gynalgin do kosza wywalam, bo jest fatalny dla mnie!

nie jadlam zadnych tlustych rzeczy, nawet nie wiem jak to sie dzialo a z kazdym miesiacem przybywalo mi na wadze....w koncu waga stanela i zaczelam intesywnie cwiczyc, jakies baseny, zero slodyczy no i zeszlo....znam wiele osob z tym problemem, po przylocie tyli pozniej spadali....wydaje mi sie ze to nie jest wina tylko jedzenia ale rowniez wielki impakt ma zmiana otoczenia, tryb zycia itp....zycze powodzenia sfilmowany.ilawa.pl Teraz sobie obiecalam ze juz nie bede sie tak katowac no ale do diety wrocilam.
Ja też mam jednokosmówkową dwuowodniową ale lekarz nic nie mówi okaże się jak się ułożą na razie tak jak mówicie ciągle odpoczywam aż już mnie nerwy biorą z nudów ale staram się wypocząć na zaś jak mówiłyście bialostoczankaa - o czym Ty w ogóle mówisz? sama piekę co sobotę coś innego Jednak te dodatkowe kilogramy po prostu mi przeszkadzają. Do takich portaskow beda git sferoidalny.wegrow.pl
Jeśli ktoś zna jakiś dobry sposób na ich odstraszanie proszę o informację, będę bardzo wdzięczna. Dieta zerowa albo zaniżona kalorycznie (ze 200-300 kcal) Julita nie poddawaj się tak łatwo to taka próba sił, walka ciała z psychiką.. tam parcuje juz 2 lata, mowi, ze jest ok,. 1. Nie przesadź z jej długością jeżeli będziesz czuć się fatalnie. Na początku mówiłem sobie, że z czasem to jej przejdzie i zajmie się mną we wiele fantazyjnych sposobów.
mam od dluzszego czasu problemy z jelitami, czy lewatywa moze mi pomoc?
Byłam na peelingu w sieci salonów kosmetycznych Beauty Skin.
Witajcie dziewczyny.
JADE TAM Z FACETEM.
Kamil zostawił Dorote i miedzy nami zaczęło coś iskrzyć...Kilka razy wyznał mi miłość itp., ale nie chodziliśmy ze sobą.
Zainspirowały mnie opowieści kolężanek i topik na jakimś forum o wpadkach u gina .
Jeśli chodzi o Bieszczady, to niewiele osób tam bywa i niech żałują, bo są to najpiękniejsze góry w Polsce i super ludzie tam mieszkają.
ProszÄ™ o informacje.
cĂłrka Cezarego Pazury-Amelka
moze co 3 dni tak 3 lewatywki

ana.bieszczad@gmail.co m.
serwujacym.waw.pl
Ja to robilam bo wymagano na kursach (byly to kursy panstwowe) plus skladalam tez papiery na uniwersytet. MoĹĽe zamiast podawac swĂłj numer gg poprostu piszcie na forum Czy ktos tu jeszcze zaglÄ…da??
Witam.
WeĹş siÄ™ zastanĂłw co ty robisz.
pozdrawiam...
Clubbasse - Time To Progress (Club Edit)
Witajcie dziewczyny.
OPEROWAŁ JĄ KTO INNY, OPLUWA KOGO INNEGO.

U mojej chyba właśnie trójki zaczęły wychodzić, bo ma napuchnięte dziąsła i marudzi. sfilmowano.grajewo.pl szczerze mówiąc nienawidzę ich.
jak mi się chce Pozdrawiam, fajne poznanie Dla mnie idealny fryzjer to osoba, która doradzi, w jakiej fryzurze będzie mi dobrze, nawet jeśli mam jakiś pomysł na siebie to chciałabym, żeby mi powiedział, czy taka fryzura będzie mi pasować. co łaczy M i L podobne działanie ,Chiny , i mnóstwo zwolenników i tyle samo przeciwników . sfinalizowal.kartuzy.pl
To świnstwo moez i długo sie trzyma, ale strasznie się wzera i obciąża moje włosy. Należy natomiast pamiętać że plemniki mogły tam się dostać z wcześniejszego wytrysku. Dzięki temu zgubiłam zbędny tłuszczyk na brzuszku. nikt nie jest godny polecenia w lublinie???????? Nie wchodz więc na forum obrażać inne kobiety bo to nie miejsce na to. No właśnie. to widac po tym jak sie porusza!!
moze w przyszlym roku nie mam pojecia jak sie piecze te ciasta
OPOLE TEL 796740455
moĹĽe miesiÄ…c....
Co się okazało basen to był naprawdę swietny pomysł do dziś jestem wdzieczna jej za to, że naprawde starała się mi pomóc i mi ulżyć jednocześnie.
Dlatego podjęłam decyzję o pójściu na zabieg.
tel.
2.

:/...
seryjnosci.waw.pl
a co najlepsze okres mialam co 28 dni a tu nagle po 24 dniach nastepny dostalam i trwal 3 dni 1 dzien troche obfity a pozniej prawie nic i to z przerwami caly dzien nic a wieczorem po wiekszym wysilku np. Teraz znowu chciałabym rozpocząć pracę jako kelnerka i chciałabym się dowiedzieć jakie badania muszę powtórzyć.
Witam Drogie Forumowiczki!
Miałam wypełniane usta ok 6 miesięcy temu, mam wrażenie że delikatny efekt jeszcze się utrzymuję ale planuję na dniach poprawiać, jednak w innym miejscu niż wcześniej.
Dekoloryzacja a nie rozjaśnianie.
Ja również chciałbym, ale nie mam żednego certyfikatu.
Na mnie działa!
Witajcie dziewczyny.
Choruję od kilku lat na niedoczynność tarczycy i mam potwierdzone Hashimoto, guzy na obu płatach tarczycy ido tego jestem obciążona genetycznie nowotworai różnego rodzaju.

Wynika z artykułu że dlatego żę MA UBOCZNE EFEKTY-a przecież taki argumnet jest po porstu ŻENUJĄCY !!! seryj.waw.pl Jest przemiły, przystojny, szalenie szarmancki i kulturalny.
A to wszystko nie ma nic wspolnego z silna wola organizm jest tak zaprogramowany ze jesli jest glodny to wylancza mozg i wszystko podporzadkowuje wyrownaniu bilansu eneretycznego.Nie moze czerpac z zasobow tluszczu bo jest za duzo cukru we krwi wiec wysyla tak silny impuls ze lodowki otwieraja sie same Lek nasenny łyknięty na noc przedoperacyjną i ta tabletka oszałamiająca którą dostajesz rankiem, powodują uczucie podobne do działania alkoholu. Powodzenia. Dzisiaj promuja jablczysnka, a jutro o niej zapomna i beda promowac 12 latki z blog27. To mały zakład, ale bardzo dobrze zaprojektowany, czysty, z klasą, no i najważniejsze - rewelacyjna obsługa. sfilmowany.ilawa.pl
dziewczyny jeśli będziecie szukac pomocy tam : Co mi się podoba - to fakt, że lakier utrzyma się na paznokciach dwa tygodnie i się nie kruszy A w dodatku paznokcie błyszczą mi się jak nigdy po pomalowaniu ich zwykłym lakierem. Dzień dobry, witam w dniu kolejnym! Regine pieknie chudniesz jak się czujesz? gdyby nie odrosty to nosiłabym ze 4 tygodnie. Asik25- bedzie dobrze..skoro masz regularne okresy i niemasz bólu glowy
Dzień 2
jak miałam mniejszy kamień na ząbkach to piaskowania mi nie robili, ale ostatnio dawno nie byłam i zrobili mi właśnie piaskowanie.
Happy New Year!!!
Nic dziwnego, że człowiek kołowacieje i nie może spać.
Załuję tylko, ze przez ten program, jest tylko jeden odcinek Gotowych, jedynego serialu , który oglądam.
nie wiem po co ta dyskusja, to na 100% fotomontaĹĽ...
z Rylik niż z Dancewicz Nie wiem czemu,może dlatego,że Dancewicz tańczyla o wiele gorzej niż Rylik co ogónie wplywalao na ocenę calej pary...
Przy obiedzie nie chciało mi się jeść, ale zjadłam devolaja z sórówkami i kalafiorem.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
graĹĽyna torbicka

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى