منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:28 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Jeszcze raz straszni z was szczęściarze/ry, ĹĽe macie kÄ™dziorki na gĹ‚owie
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 7:22 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
fryzjerka doradziłami co zrobić zeby kędziory sie nie rozwalały podczas snu
sfalowac.naklo.pl
Ja jej mówię ,że pierwszy raz będe miała ją robioną bo do tej pory czesto sama robiłam bojestem pielęgniarką.A pani na to Aaa, to jak pani pielęgniarka ,to ciepłej wody do tej lewatywy naleję, zaraz grzeję .
Wycieczko Natalka już ma chłopaka???
A ja nie smarowałam niem od razu tej ranki, bo kosmetyczka powiedziała, żebym tylko przemywała woda utlenioną...
http://highlander.wrzuta.pl/audio/1CbWf5dOxpi /piano_fantasia_-_song_for_denise
Inaczej będziemy mieć straszną szopę na głowie :/
Miłkowskiego 11A Kraków, owszem pan Klaudiusz bardzo jest czarujący i nie watpie ze wiele klientek wychodzi z jego salonu zadowolonych, i zauroczonych, ale sam jako tako malo uwagi poswieca klientce która akurat obsluguje, raczej dba o to by poswiecic wszystkim kobieta które akurat sa w salonie tyle samo uwagi i zawsze upiera się przy swojej koncepcjitak wiec ze mnie blondynki zrobil rudzielca z odcieniem kasztanu, przez dwa tygodnie mylam włosy codziennie i modliłam się żeby to g się wkoncu zmylo, usluga nie była tania jak na niecaly miesiąc trzymania się koloru!
Pozdawiam
pozdrawiam i życzę zdrowia 1 Mnie to pomogło może tobie równierz!
salon bardzo przyzwoity, tylko miałam problem z parkowaniem( podobno mają swój garaż)

Radzę ci udaj się do szpitali i tam poszukaj. sesji.waw.pl Efektów na oko jeszcze nie widzę, ale mam nadzieję, że jednak przybędzie mi w pasie trochę centymetrów , zmierzę się jak skończę cały cykl ćwiczeń.
Nie wiem, jak wy, ale ja jestem codzienne zasypywana masą spamu, który natychmiast ląduje w koszu. ja połykam i mis makuje jest słodkie a ja nazywam i on soczkiem kokosowym a actimel jest jak jeszcze to można nazwać ?? jesli jeden Turek bije zone i traktuje jak śmiecia, nie znaczy,ze kazdy taki jest... Pomóżcie ponizej zamieszcze równiez ogłoszenie i kupon, który pozwoli Wam przetestować jej umiejętności: sfanatyzuje.opole.pl
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Witam wszystkich manius30 życzę Ci szybkiego zajścia . W przeciwieństwie do was ludzie potrafie pod swoją wypowiedzią podpisac sie swoim imieniem wszystko fajnie tylko chodzić na kurs rok czy nawet pół to długo.. wpadlam w rozpacz juz nie wiem kto ma racje i czy powinnam sie leczyc czy nie, dzisiaj powtórzyłam sobie badania w sanepidzie i w jeszcze innym laboratorium, a jutro jade do innego miasta do jeszcze innego laboratorium...chce miec trzy niezależne wyniki. ożesz, i po co ja się tu produkuję...
Kobiety muszą się obudzić.
Świetni fryzjerzy i miła atmosfera.
ale ja mam problem z toxoplazmozÄ… oczna
Gdzie wyczytalas ze on mi czegokolwiek zabrania?
Tu się zgadzam z Tobą Mamo Nikoli że najważniejsza jest Miłość do dziecka, bo tylko to się liczy, a imię jest tylko otoczką młodego człowieczka.
Fryzjerka [profesjonalna /matrix] pozwala mi tylko na odrosty....
Dysfunkcja ma racjÄ™, jest lepiej poinformowana.
Na początku nosiłam syntetyki ale teraz wole naturalne.

Ja mam ślub za 2 miesiące i też rozważam, czy zaufać swojemu doświadczeniu w wykonaniu makijażu.
sfilmowano.grajewo.pl
Na koncu ciazy wazylam 72 kg a po porodzie kilka dni 61 i teraz 58.5 i waga stoi w miejscu. ale przypomnij sobie tez dobre chwile...
ja polecam na Brodnei p Basie 022 614 21 32 super!!!
Przypomina to uboczne efekty leczenia raka chemioterapią - zmęczenie, wymioty i utratę apetytu.
jak dla mnie rewelacja.
az ma sie ochote cofnac czas...
Hepp chcialam podziekowac za wszystko czym sie podzielilas wtedy gdy szukalam informacji o leczeniu w Warszawie.
JEĹšLI siÄ™ zmyje ....
maila.
Slabsze, mocniej dzialajace, plastikowe przyklejane, drutowe i w koncy najmocniej dzialajaca klamra Frazera- robiona indywidualnie dla pacjenta, jak aparat ortodontyczny.
Witam, mam pytanie czy po 5 m-cach od operacji mięśniaka mozna juz naprawdę swobodnie jeździć (głównie) na wycieczki rowerowe?

I mam do was pytanie czy uwaĹĽacie ĹĽe za duzo waĹĽe do mojego wzrostu?? sferyczny.zachpomor.pl Julii, super ze masz taki wybor kursow, na pewno cos ciekawego sobie zorganizujesz :
cześć dziewczyny Polecono mi go i jestem już umówiona na wizytę w czwartek ale nie jestem przekonana:/ http://www.adriana-lima.com.ar/pictures/adria na-lima9.htm Ciężko być dobrej myśli w takiej sytuacji,tym bardziej słysząc co chwile serduszka innych dzieciaczków i placz tych nowonarodzonych. Bardziej strachliwi przeprowadzaja lewatywe raz lub dwa razy w miesiacu. seter.waw.pl
W tytule wpisz kapuściana Kafeteria Piosenka oczywiscie najczesciej leciala na vivie Chciałabym keidyś ubrac jakies pantofle do zwiewnej sukienki, ale to chyba w naszym kraju marzenia nie do spełnienia! A Ty anulka majac dziecko nie pracujesz, prawda? 6 roku życia. nie bardzo wiem co robic. A Ty mieszkasz w samym Milano czy gdzies obok?
wiec zmieniałam pracę z nadzieja, że w innej będzie lepiej...
http://www.practimed.wroclaw.pl/
w Berendowicz - Kublin
Mój M ma być podobno z tydzień.........zobaczymy.
Zapraszmy na DARMOWY zabieg prĂłbny.
No przygotowalam sie raz dwa i do gina.
I spent the whole nine-hour flight with headphones that didn't work.

a ja teraz mam piękną fryzurkę.
serwowanie.waw.pl
Nie zmrużyłam dziś oka.. Porzadkow troszke zrobilam, ale jeszcze wiele przede mna!
Siema dawno sie nie odzywalem chyba z 2 miechy.NO po tym zdjeciu aparatu pekła mi kośc teraz juz nosze tylko luske ;p Takze juz blizej niz dalej.Chodzcie cwiczcie A zwlaszcza chodzcie .Mi peklo przez to że poprostu nie mialem rozcwiczonego kolana i jak mi zdjeli poprostu energia podczas podnoszenia nogi byla za duza i kosc pekla (chodzi o to ze jak sie kolano zgina energia sie rozklada na kolano a mi sie rozlozylo na kosc udowa.
Co robić ?
ponoć pobudzają estrogen do działania i piersi powinny się trochę powiększyć.
córka Nataszy Urbańskiej - Kalina
Natasza Urbańska
Ja mam brać przez dwa miesiące i po dwóch miesiącach mam się zgłosić do ginekologa.

mieszkam w Budapeszcie wiec zrobilam to tutaj...jest roznica ale ten lekarz nie chce mi zrobic wiekszych bylam u niego 2 razy i placilam po 1.000 zl chce isc 3 raz,chce miec duze usta naprawde...czytam wasze wypoiedzi bardzo mi pomogly serwitor.waw.pl Kradziez, wlamania to delikt kawalerski, a sprzatanie na nago to grzech niesmiertelny.
Pozdrawiam Wiecie co... pozdrawiam, Cześć dziewczyny hejka ja mam mieć operacje tarczycy 17.07 , już aż tak bardzo sie nie boje , jakoś mi już pzreszło , niektórzy mówią ze chudnie sie po operacji , czy tak jest zawsze , lekarz powiedzial ze bede musiała brać leki z hormonami tarczycy -chyba po nich sie nie tyje ??- sfanatyzowal.olsztyn.pl
Dziewczyny, może dodacie jakieś świeższe opinie na temat tego lekarza? poza tym np pielęgniarstwo lub fizjoterapia ma jeszcze trudniej... Ta choroba jest glupia. Juz tu kiedys byłam na tym forum.Mam blizne po znamieniu na podbrodku a wiec w miejscu widocznym.Płacze nie potrafie sie pogodzic z tym stanem rzeczy.Jestem załamana.Co ja mam robic?Czy uwazecie ze laser fraxel przynosi jakies efekty?Bo mi zaproponowano zabiegi ,tylko ze sie troche boje!!!!!Ale sprobuje bo niczego jeszcze nie probowałam.Pozdrawiam wszystkich i jak mozecie to odpiszcie?JA nie oiczekuje cudu wiem ze blizna bedzie ale czy nie da sie jej zmniejszyc wygładzic i sprawic ze bedzie bardziej podobna do skory obok.Potem bede mogła zastosowac jakis makijaz.Czy ktoraz z was uzywała podkład Coverderm Classic lub Covermark Foundation ?Podobno sie sprawdza na blizny troche je kamufluje papappa a Ty kobieto nie szalej z tą wyprawką, masz jeszcze czas to raz, a dwa że niech ojciec na to daje kasę.... to się nazywa elos. za kilka dni się odezwę i napiszę jak było później, ile razy udało mi się to zrobić i jakie są efekty.
z reguły tylko zaufany brat zna skład kompozycji leczniczej, więc nie dziw się,że nie ma ulotki...
teraz babeczka w Poznaniu bardzo fajnie powiekszyla mi usta i nie drogo !!
Polecem ten zespółwww.trio-band.pl Grali u mnie na weselu właściwie już nie jako trio ale kwartet.
a ja skończyłąm prasowanie, szykuję ubrania dla syna na wyjazd w niedzielę, więc jutro ciąg dalszy prania i prasowania
chybaś oszalała , ale z ciebie waratka , na głowe upadłaś \ RESPECT DLA WAS (CO NIEKTÓRYCH )!!
mysle że jasna zieleń byłaby oki
Szukam sobie zajęcia , jak najdalej od lodówki .
sprobuj czym tlustym wywabic-np.
to dobrze No, ale skupmy siÄ™ nad tematem
Yaiya , chciałam zaczepić Cię na gg , ale jakoś nie wpisałam Twojego nr ....

Druga jest po szwie i ma długośćteż około tyle samo.
sfigmograf.zarow.pl
http://starflower.pl/ Co za cudowna pożywka dla pasożytów i różnych drobnoustrojów chorobotwórczych, które potem giną, a ich rozłożone trupy i odchody z powrotem są wchłaniane z jelit do krwiobiegu.
Od pasa w dol to jest masakra a w gornej czesci ciala to jeszcze nie az tak zle....
juz biorac za to kase lamiesz prawo.dla mnie jestes zerem
nie wiem czy moga miec one zwiazek z tymi pajakami?
Nie mam tam żadnej rodziny :0 i to jest także powód, który powoduje, że bojsięwyjezdżać do niemiec.
Marianko,wybierasz sie na baseny???
Chciałabym wyjechać do USA do pracy jako krupierka w kasynie...
Ja też chciałabym wiedzieć czego nie jeść żeby mi np.
pozdrawiam
www.doktorbart.pl
oczywiscie ze pamietami tez od tego czasu rzadko udaje sie miec fajna fryzure szukalam jej wielokrotnie, moja kolezanka w koncu ja namierzyla, ale wtedy obcinala tylko w domu i jakos nie przyjechala kiedys i tak sie kontakt urwal, znamy jej nazwisko chociaz?

Boska fryzjierka , ale gdzies przepadła serwujacego.waw.pl To jest normalna kolej rzeczy.
to jest o wiele lepiej, a dodam że spalałam tam 500-600 kcl + brzuszki i ćwiczenia na nogi. Niestety nie zawsze mam orgazm, czasami wchodzi we mnie delikatnie a czasami szybko. Witam ponownie, niewiem jak długo utrzymuje się Igm.Ja leczę się na toxoplazmozę już pół roku i nie mogę się tego świństwa pozbyć. z dziewczyn: Niestety... serze.waw.pl
Stosować dopóty dopóki paznokieć się nie zagoi całkowicie. Jakies wskazówki? Przepisała mi teraz Lactovaginal - stosowane co 3 dni i Gyno-Femidazol - też co 2-3 dni - profilaktycznie. a i jeszcze mi sie przypomniało... Wlasciwie moglabym napisac tylko to co ona. Ale najprawdziwsze. Czasy sie zmieniaja Francuski nie jest juz jezykiem uniwersalnym, panny nie nosza bialych rekawiczek itp.
Napisalam te zasady gdyz wiem z doswiadczenia, ze wielu posiadaczy lampy ich nie zna.
[27.09] 04:45--- Czy jestes za mila?
A on albo by wyszedl albo by zostal jednak nie pozwolilabym mu sie nawet dotkonąć a po wszystkim powiedzialabym mu ze ja tak sie czuję codziennie!
to bylo okropne.
Pozdrawiam moje POKRECONE KOBITKI
też bym gdzieś się wybrała ,ale może nie w góry jakieś płaskie tereny
najlepsze jest to że on uwielbia mi robic minete ale jakos nie chce wzajemności
Stweirdziła, że do moich oczu będzie taki pasować!

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: