منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:24 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Klimat jest inny, nawet przy takich \okazjach\ to widac.
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 5:13 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
ale w pewnym momencie samo ustalo i wlosy na nowo wrocily .
seryjny.waw.pl
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia i jestes przeciwny to tu nie wchodz i sie nie wypowiadaj.
vp20@vp.pl
A Białystok ma te tendencje.
A skąd miałaś Jego numer GG, czy też maila????
a jakÄ… dietÄ™ ty uwaĹĽasz za najrozsÄ…dniejszÄ…??
Butki sÄ… swietne,bardzo mi siÄ™ podobajÄ…
mysl o sobeie tylko pozytywnie, w koncu uweirzysz w to i facet sam sie za toba zakreci.

jesli chodzi o oxazepam to niestety nie moge pomoc, nawet nie wiem na co to lek.. sfinansujesz.lubin.pl Ale trzeba im przyznać, że mimo że się kłócą, to jeden za drugim obstaje.
Witam! jeszcze był drobiazg na sali zaraz po porodzie - wyjęli mi dziecko z brzucha, dali położnej, a ona z zachwytem - jakie śliczne włosy! Mam pytanie, też wczoraj gin przepisała mi ten lek i wziełam wieczorkiem pierwszą tabletkę i spodziewałam się ze będzie wyciekać... Do Majk xx: To była miłość od pierwszego wejrzenia! sfermentowanie.tychy.pl
Widać nie mają klientów i próbują na wszystkie sposoby. Witam. Dzieki dziewczyny . Potrafi wywołać straszne objawy uboczne , od pecherzow , pokrzywki na ciele, goraczka, porażenie mózgu, autyzm, porażenie nerwowe. a czy moglby mi ktos powiedziec jak trzeba zrobic ta lewatywe bo nigdy nei robilem a chcialabym sie oczyscic z toksyn i calego syfu i nie wiem jak Zaczęłam sobie smarowac rumiankiem i spirytusem salicylowym moja ranke, a dzisiaj zauwazyłam koło pepka łószcząca sie skórę... Co za zycie.
www.eDieta.pl
Jesienna mamo co do mojej koleżanki to przełożono jej termin cc na 11.08 no chyba że zacznie rodzić sn wcześniej to ma sie z nimi skontaktować i wyznaczą innego lekarza do porodu.
P.S.Trzeba sie tylko zalogowac!
uĹĽywam odĹĽywek, ale i tak nie pomagajÄ….
Nie ma buzi idealnej w kształcie koła, bo jest właśnie wydłużona poziomo w tych miejscach, ale moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać.

po 3 - całe życie piłam kawę -jestem a może byłam niskociśnieniowcem.
serwowalem.waw.pl
Moim pragnieniem jest zycz normalnie. martaaaaaa!!!!!!!!!
Najlepsza jest dla mnie pozycjakolanowo-lokciowa czyli ukleknac i podeprzec sie na lokciach.
ale problem w tym że od dwóch lat nie mogę zajśc w ciąże czy to może być efekt tej chorej tarczycy
np teraz mozna umawiac sie na narty...
a to kogo polecasz?
upinam je malymi spineczkami tkz.
Nie sÄ… mi potrzebne.
Spruboj makrele w pomidorach, lososia pieczonegoz z dodatkiem masla i kopru, paste z jaj, makreli, pomidorow i smietany.
Proponuję abyśmy się trochę bliżej poznały- ja i tak czuję się już z wami zaprzyjaźniona ,ale myślę ,że jak będziemy wiedzieć troszeczkę więcej o sobie to będzie jeszcze milej.
Pozdrawiam
i niestety na dlugo nie starcza takie powiekszenie...

a od czego masz tą blizne na przedramieniu. sfabrykuje.karpacz.pl Jeśli mogę wtrącić słówko.
Mam nadzieje że wytrwam. wojewódzki tez jest gejem i nigdy sie nie ozeni ale dla niepoznaki plącze się z ta woją Mucha i czasem bzyknie ja pewnie, ale i ...nie tylko ja pewnie...... Teraz jak pocztałam to forum jestem przerażona... Marinno ,zaproś ich na kawkę to nie będą walić i będzie spokój Stosuje nastepujace lewatywy: sferami.tarnobrzeg.pl
Mam orbitreka od roku, intensywnie użytkowany, gdy pogoda nie dopisuje na trening w terenie ,zostaję w domu i na mim ćwiczę. Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie bywalcowi1 P.S. Pewnie lada dzień padnie z wycieńczenia. Ale to tylko połowa drogi ale wiecie jutro wstaje z zamiarem niepierwsy raz zresztą ale może tym razem się uda.... Wyglada mi to jakby cos z tetniczkami bylo nie tak
29.Jesse Mccartney - Beautiful Soul
Zmien firme jezeli mzoesz, Orbis juz dawno przestal byc na Topie...
der Skoda ,der Volvo ,der BMV -rzeczowniki odprzymiotnikowe bez koncowki :
Zdążyli co nieco nawiercić w ścianach, ustawić rusztowanie i zedrzeć wierzchnią warstwę bloku.
P.
Czy istnieją lepsze i gorsze aparaty do fotoodmładzania bo oglądam cennik salonu z Krakowa -tam cena 1000zł za twarz u mnie w dawnym mieście wojewódzkim to samo - 300 zł a na gruponie zdarzają się ofery - 3 zabiegi za 100zł .
Jeśli nie nosisz na codziń spudnic, bo żle się w nich czujesz, głupio bedziesz wyglądać.
Aż przedwczoraj postanowiłam, że zrobię sobie dobrze bez prysznica, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście mogę mieć potem problemy w spółżyciu bez prysznica...

Chciałabym jednak dobić do czwórki z przodu, więc zobaczymy jak to będzie...
sfatyguje.radom.pl
Pracuje gdzieś w okolicach rynku, i słyszałam, że ma się gdzieś przenosić.
Wyniki jej były pozytywne, ale spadały w kierunku zera wraz z upływającym czasem.
to mnie DOSLOWNIE wysmial...
Myślałam że wyjdzie jak czarny...albo jakoś fajnie...ale tylko na odrostach wyszło...i prawie jak taki rudy..fuuu.
Ja się odważyłam i umówiłam się na konsultację w osteomedzie - to właśnie coś dla Ciebie, bo to w krakowie
skoro są takie podobne do siebie to jedna i druga powinna być uważana za ładną, nie?
Ludzie!
Praca wcale nie jest ciężka ale przez 8 godzin pracuję nadgarstkami.
mamamagdalena nie wiem co ci doradzić , może książki, gazetki, albo umów się z koleżanką na pogaduchy
Hej dziewczyny!

regine, a jak bede na samej zupie bez tych dodatkowych warzyw i owoców to chyba tez bedzie dobrze? sfiksuje.bielawa.pl Poza tym okazało sie że włosy mi wypadają bo mam niedoczynność tarczycy.
No ale nie musiałaś nawet tego pisać, wiadomo że w szpitalach państwowych traktują ludzi jak zło konieczne. NAdziejka84 Nie mogłam znależć sobie pozycji w moim ukochanym łóżku. i ktos znajdzie jakies zaleznosci, ---> ja nie pije alkoholu i moze dlatego nie poradzilam sobie z tym kacem ból jest jak przy okresie, a czasami gratis jakby skurcze czuje sfiksuj.bialystok.pl
Włosy po umyciu są bardzo ładne (najczęściej myję je wieczorem) a rano to dosłownie we wszystkie strony i brzydko pokręcone! Najlepiej jest udać się do lekarza na konsultacje. prawie bezchmurnie Wszystko siedzi w psychice wystarczy pomyśleć przez chwilke o czyms np nieprzyjemnym i samo odchodzi o kilka minut to najlepszy sposób wypraktykowany. hmmmm... Robi nam się tu giełda pomysłów. Ja cenie sobie je obie z tym , ze Malgosia stanowczo wygrywa w kwestiach stylu
Oni co prawda nie pracują w niedziele, ale zadzwoń i spytaj Sylwia robi bardzo dobrze upięcia!
KOLEJNA OPERACJA.
Pozdrawiam wszystkich
pozdrawiam wszystkich serdecznie
miałam dosyć śliczne włosy i grube..
Po prostu jestem wysoka.
Super.

Na ogół najgorzej znoszą głód ludzie otyli, choć dla nich właśnie jest on szczególnie wskazany.
sfaldowanie.bydgoszcz.pl
mmm ....
Fiction Factory - Feels like heaven
ja mieszkam trochę daleko od wrocławia, bo w okolicach legnicy, ale moze znajdzie sie ktoś własnie z tych okolic, z ochotą mogłabym pogadać czy spotkać się na żywo.
Slyszalam opinie ze jezeli raz jedyny zrobi sie piaskowanie to pozniej trzeba zabieg ten regularnie powtarzac bo zeby szybciej przyjmuja brudy...
glodowka to oczyszczanie organizmu
A tak w ogole to nie jest tu zbyt tloczno.
Nie mogę wejść na stronkę!
mój brzuch bardzo sie zmniejszył dalej nie moge w to uwierzyć ...

czesc dziewczyny seryjnym.waw.pl Jak na tego rodzaju pytanie odpowiedzieć jeśli szuka się tak naprawdę pierwszej pracy?
Mama bliźniaków - jak będziesz odwiedzać rodzinę w Kielcach to zapraszam na kawę gratulacje dla Jasia! Na pewno sa wyjatki, ale niestety sie z nimi nie spotkalam. ( motylku jak bedziesz to odpisz mi na gg. kjjjjjvftyc, nie przesadzaj... serwitutowy.waw.pl
PS zebyscie zaraz nie najechaly na mnie , ale i tak pewnie to bedzie. Obsługa średnio miła - Pani na recepcji nie raczyła mi odpowiedzieć dzień dobry. nigdy nie ma nic do powiedzenia, taka prosta, pusta blondynka. Do tego są dobrane zabiegi wodne.flegma i zolc zawierają w sobie wodę. pozdrawiam byłych i obecnych pracowników Od wczoraj powróciły silne bóle brzucha, najbardziej intensywne są wieczorem, krwawień, ani plamień odpukać nie miałam ani razu. Jakie są efekty i na jak długo?
zaburzenia myślenia
5 cm to żadna różnica.
Białe dodatki zupełnie odpadają za względu na w/w.Ja proponowałabym jeśli już ma tak być dodatki w kolorze jasny beż,żeby całość była utrzymana w takich harmonijnych pastelach.
Znacie jakÄ…Ĺ› fajnÄ… pasmanteriÄ™ internetowÄ…?
Tak ja tez mam w ruchomym miejscu na nodze, i nic się przez to nie zepsuło.
Kama_ama.
podejrzewam, że zawsze jest ten drugi też - u mnie nikt nie zgłaszał żadnych prostesów - widocznie taka jest procedura, że wyrok lubelski (u mnie) musi jeszcze przyklepać wawka (i tak już jest lepiej, bo kiedyś przyklepywał Watykan - to dopiero trwało....)
Visage
troche podczytuje twojego bloga,ale narazie staram sie wymyslac sama,a jak braknie mi weny,napewno wyprobuje twoje przepiski jutro albo popije siemienie woda jak polecasz albo dorzuce sobie lyzke do salatki.
Czy moge iśc do medycyny pracy i uśmiechnąć sie o przedłużenie mi ważności w tym roku?

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: