منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:20 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Lekarz dal mi nadzieje!!!!
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 3:41 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Tez mam problem z dosc jasnym kolorytem skĂłry twarzy...sopot jak kto woli, bo u mnie np.
sfabularyzowac.kepno.pl
Było super. Reasumując - nie masz się czego bać, najgorszy będzie pierwszy dzień po operacji, owszem, trochę boli, ale w końcu ktoś gmerał w Twoim ciele głowa do góry i niczego się nie bój.
Pije wtedy kiedy czuje pragnienie.
i ĹĽyczÄ™ szybkiego gojenia ran
Koszmar.Co do Berendowicz-Kublin to widząc jakie fryzjerzy z ich szkoły mają braki to myślę ze albo zdolni ludzie się skończyli albo program nauczania jest zbyt krótki żeby przez miesiąc zostać fachowcem bo coś nie gra.
Rozpoczynam 3 serie i tak do niedzieli.
Hot butter - Popcorn
Piszesz, ze jesteś atrakcyjna, wykształcona, ale kobiet ładnych, wg mnie po prostu pięknych, wykształconych, które osiągnęły sukces zawodowy, mają kasę jest naprawdę dużo.
Buziaki.
Czy wszystko jedno po drugim, aĹĽ padne?
Mam 19 lat a problem mnie dotknął gdy miałam zaledwie 13 lat.
niektĂłre zabawy sÄ… ciekawe...

jeśli by miesiączka wystąpiła to też mama brać od 5 do 9 dnia cyklu clostilbegyt i do niego przyjść 10 dnia cyklu. sfanatyzowal.olsztyn.pl Ja bardzo chciałabym aby w 4 edycji tanca z gwiazdami wystapili:
Dzięki Sand, Mojej koleżance ona pomogła, ale mi to sie wydaje, że po tej maśc boli mnie... Nie bede ci opowiadac jak wyglada praca na moim stanowisku bo i tak nie uwierzysz........ sól, pieprz, pietruszka, bulion lub jakaś ostra przyprawa. Gosc 2 sezonujesz.bedzin.pl
ALe maluśko zjadłam, no i musiałam przeciez uzupełnic kalorie Doda jest gwiazdą? Dzisiaj czwarty dzień mojej głodówki i czuję się zdecydowanie lepiej niż poprzednio, to moja druga głodówka w krotkim czasie. Dzidziuch..kiedy wracasz?? A co do kalorii i pieczywa to właśnie nie odmówiłam jogurtu z chałeczką.... http://www.kuchnia.e-tools.pl/przepisy_spis.p hp?dane=Surowki witam moje kochane gdzies was wcieło czy skutki uboczne sie nasiliły ,że nie dajecie rady ,napiszcie bo sie matrwie
Czy ta minuta gryzienia tej chałeczki była tego warta ?
uczelni w niemczech jest Universität Regensburg .
które niestety przez organizm są odrazu wchłaniane prawie w całości do tego zła przemiana = wszystko bezskutecznie.
Przede wszystkim praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.
Modelki lub modela.
białaczke ( ci lekarze ).
5Usuwanie gumy do żucia z dywanu również może być prostsze niż myślisz, musimy tylko pamiętać, by nie robić tego gwałtownie, gdyż można uszkodzić dywan.
Właśnie dziś ustaliłam w szpitalu termin operacji mojej ukochanej tarczycy, właściwie jej prawej połowy - będzie to dopiero 9 lipca, ale stracha mam już dziś , dlatego byłam przeszczęśliwa, gdy udało mi się znaleźć takie fajne forum tematyczne.

Nie rozumieją że może zrobić im krzywdę.
sfer.swinoujscie.pl
Mógłby mieć lepsze USG te które on ma
A zagoi mi sie na 100%?
no gegu chyba masz racje, kukuryku dostała podwyżkę to teraz musi tyrac...
Zauważyłam jedną rzecz, łatwiej jest mi nie jeść nic niż jeść mało
!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiamwww.zdrowe-stopy.com
no i wiem kto sie kryje za tym pomaranczem
Ja swoja glodowke zaczelam 20 czerwca z waga 84,2 przy wzroscie 169.
Pozdrawiam Nula

na to wychodzi ze musze je myc codziennie;/odzywki powoduja ten sam efekt ochlapnięcia...przynajmniej te ktore stosowałam....napiszcie co robic zeby te wlosy nie opadaly po jednej nocy i zeby były jakies bardziej fest....bo jak mam miec takie cos to juz chyba wole je prostowac....;/ serwus.waw.pl Polecam pomidory bez skory, a najlepiej na poczatek soki, ale tez nie winogronowy tylko pomidorowy, z zielonych warzyw.
Mozna byc wiec niemile zaskoczonym. Nie łączą mnie żadne relację z żadnymi włochami,nic nic..pasja,fascynacja tym krajem. Jej Wam, ja właśnie wczoraj wróciłam ze szpitala, bo pojechałam tam z podejrzeniami wyrostka, lekarze wykryli torbiel i nagle wszyscy sie zaczeli za glwe lapac, ze ja w tym wieku, a takie prblemy mam... bo na zdjęciu to ładnie wyglądają ale na mnie to pewnie bedą wyglądać beznadziejnie ;( Kazdy dokonuje swoich wlasnych wyborow sfiksowac.augustow.pl
ja dzis bylam u ginka i powiedzial ze mam torbiel czy to cos strasznego? Ja na kursie strzygam moze 1 czy 2 mężczyzn a inni nie robil tego w ogóle. Wczesniej ' swietni fryzjerzy ' w wielkim cudzyslowiu nei dosc , ze popalili mi wlosy i kolor byl nie do przyjecia ! Wyciął mi brzeg paznokcia(pod znieczuleniem oczywiście) i założył szwy, ale po kilku tygodniach odnowiło mi się i musiałam przeżywać to samo. Domyślam się więc że wyląduję wg OM, czyli 6 sieprnia. Trochę to dziwne, bo wszędzie mam takie samo hasło ...:> Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund.
ktos ma doswiadczenie w tym temacie??
http://www.ebaumsworld.com/flash/britney_spea rs_pregnant.html
Co prawda ogarnęłam się w pół minuty, rozluźniłam mięśnie ud i łydek, wstałam i zapomniałam o tym, że w ogóle ćwiczyłam, ale te ostatnie cykle - masakra.
tak myślałam, by zrobić wprowadzenie około 7 dni, a potem 4 lub 5 dni głodówki na samej wodzie.
one tak jak tluszcz sa niezbedne dla zdrowia, oczywiscie w rozsadnej ilosci.Pozdrawiam
POWODZENIA DZIEWCZYNYKI JA ZACZYNAM OD NOWA OD DZIISIAJ A OD JUTRA DIETE JAKA MOZE WPROWADZE (to bedzie najwieksze wyzywanie od cwiczen )
dj czy zespol, co myslicie?
--szczepienia WZW
Witam was kobitki!!!

A ostatnio tez calkiem niezla
sfora.pruszkow.pl
http://www.cellinea-tabletki-na-cellulit.098. DziĹ› mam 22 lata.
Witam wszystkich szukam takiej fajnej piosenki niestety tytulu nie znam a co do wykonawcy to nie jestem pewna utworek chyba z lat 90 refren leci mniej wiecej tak:
ja kupilam dla dziewczynki :
w ogole nie chodze w rozpuszczonych wlosach.
Czy któraś z Was mogłaby mi napisać?
Wiem cos o tym, mieszkam tu 5 lat ale warunkiem jest znajomosc jezykow obcych (minimum 2) i dobre wyksztalcenie.
(i moimi piersiami od doktora Bromy
Ulla a ja mam takie pytanie gdyby Tomek zaczął jeszcze bardziej przybliżać się do ciebie i byłoby tak jak zapewne czasem o tym myślisz czy zostawiłabyś swojego chłopaka??
Pozdrawiam.

Fanka dzieki za odpowiedz. sezony.beskidy.pl 3majcie siÄ™!
Chcialabym zobaczyć, czy dużo mi brakuje Nie ma czego zazdrościć. Co prawda on nie doszedł we mnie,ale na pewno pociekło mu trochę tego płynu co wydobywa się przed wytryskiem. Hej Jak każda z was mam problem z tymi lokami.....fajnie ze mam takie włosy...ale to duzy problem. Alternatywą w przypadku mniej zaawansowanego wrastania jest klamra plastykowa lub rurki sulci protector. sfermentuje.walbrzych.pl
Tym razem tak nie będzie, za bardzo się cieszę z tego co osiągnęłam taak, zwlaszcza porownujac ilosc wpisow moich (3) i twoich (nawet mi sie nie chce licyc) Konsultacja przebiega super, można się go o wszystko zapytac i nigdy się nie poczuje ze Dr niechętnie na coś odpowiada, jest pewny siebie i to mnie bardzo do niego przekonało. Poznasz tam ludzi i naprawde bedzie dobrze...zaufaj mi! Jeżeli spadnie lub nie zmieni się to zakażenie zostało już przebyte i osoba taka nie zachoruje ponownie. fajnie by bylo wyjechac do innego kraju- mam kolezanke Estonke, jest bardzo szeroka i gruba a zawsze miala chlopakow, nie wiem, jak ona to robila, ale nigdy nie byla sama...w Estonii, potem Danii, potem Niemczech... przypominam, że jesteśmy na forum i każdy ma możliwość wyrażenia swojej opinii..
Gdybym nie leczyla niepłodnosci pewnie tez bym sie nie dowiedziala.
Jesli chodzi o Twoje skupienie sie na pisaniu pracy to naprawde jest mi bardzo trudno cos powiedziec ,ale tylko dlatego ,ze kazdy inaczej moze reagowac na glodowke.Moga byc zalamania nastroju,przygnebienie, moze byc zupelnie odrotnie.Niektorzy maja wielka jasnosc umyslu .Bywaja stany radosci i euforii .To sa zupelnie skrajne stany u roznych osob.Moze byc bez takich drastycznych wachniec i bedziesz sie czula tak jak zazwyczaj .Nie jestem w stanie tego powiedziec jak Ty to przejdziesz bo tego nikt nie wie.
[15.03] 09:22 yettti
Żdaen ptasznik nigdy nie spowodował śmierci zdrowego człowieka, nie mówiac już o naszych narodowych pająkach.
Odchudzam się od 10 maja, lekko ponad miesiąc i schudłam 8,5 kg.
mnie siÄ™ podobaja dwie pierwsze -ciemne...
MASAKRA..
Chyba jednak najlepiej mozna nauczyc sie plywac na desce indywidualnie z instruktorem...
Nie narzucałam kosmetyczce nic.

Gosiaczek rzeczywiście teraz jest o wiele łatwiej jak dzieci maja 2 latka niż rok czy pół roku temu.owszem trzeba pilnować żeby nie podeszły pod hustawke itp ale jest o niebo lepiej.spacery na piechotę robimy coraz częściej.częściej sie też słuchają i pilnują,potrafią iść za rękę,interesują sie pustkami,golebiami.z tygodnia na tydzień widzę różnice.już nie pędzą z dzikim obledem w oczach i nie uciekają.uwielbiam ich umorusanych ale szczęśliwych,wybieganych.
sfeminizuje.stargard.pl
Tzn.
Mam nadzieję , że teraz będzie inaczej.
Najważniejszym krokiem, gdy decydujemy się na nią, powinno być uwierzenie w to, że nie grozi nam śmierć głodowa.
A mi fin nic nie pow aby po kuracji przyjść sie zbadac.
Oto moje ulubione wielkie hity lat 70,80tych koniecznie sciagnijcie i posłuchajcie bo warto!
jesli chcialas miec z waskich, pelne usta 1ml restylane no to powodzenia, bo najlepiej gdyby to kosztowalo jak najmniej, zrobilo z Ciebie piekna kobiete i jeszcze trzymalo sie cale zycie, a zadna nie mysli o tym ze skora sie starzeje, zmienia sie mimika twarzy, z czasem pojawiaja sie problemy z zebami....
Dlatego chcialabym sie spytac czy ktos tez mial kiedys takie objawy jak ja tzn na czwarty dzien na brzuchu zaczela pojawiac mi sie wysypka tak sie nasilila ze zaatakowala mi klatke piersiowa pod pachami i podbrzusze.
Ja tez juz po ubraniach widze, juz nie musze brzucha wciągać zeby sie dopiąć
Zafunduj sobie i Ty odrobinÄ™ luksusu.
Pozdrawiam

Nareszcie! sfinksowa.olawa.pl Jan Hammer - Crockets theme - sama muzyka
Ból brzucha jest normalnym objawem ciąży, choć nie zawsze występuje. BIL negative Przed operacją jest tak (przynajmniej u mnie w Łodzi tak było): Do Poznania to mi trochę daleko Odradzam Awangarde w Silesia center. sfalcuje.malbork.pl
Ceny troszę wygurowane, ale naprawdę się opłaca. finka. Cze Ona chyba poprostu zrobie sobie wiecej pasemek które zniwelują moje rude. pierwszy raz w zyciu jestem tak zadowolona z fryzjerki a jestem osoba bardzo wymagajaca!! Ciesze sie ze zastalam Was wszystkie po powrocie I ile nowych twarzy! Otco,ja przez kilka miesiecy,ok.5-6,stosowalam HTZ w postaci plasterkow,po czym urosly mi guzy i to znacznie,endo zaraz zapytala czy nie biore hormonow,kazala przerwac HTZ i zazywac ziolowe,jakos sie ztym pogodzilam i bylo OK,a menopauza tez do mnie szybko zawitala i mysle,ze to za sprawa tarczycy.
Budząc się rano, zazwyczaj nie mamy apetytu, wypijamy jedynie szklankę mocnej kawy i wychodzimy pośpiesznie, aby wypełnić codzienne obowiazki.
Od 11 dni odkÄ…d biorÄ™ bromergon czujÄ™ siÄ™ okropnie.
Hormony jak to hormony różnie działają na organizm.
legalna praca za 4f/h???
www.members.lycos.co.uk/defacto/news.php
Wtedy tez wlosy strasznie wypadaja...
I MOJE WŁOSY STAŁY SIĘ NIE MIŁĘ W DOTYKU..PRZESTAŁY SIĘ UKŁADAĆ W LOCZKI A MIAŁAM JEDYNIE NA GŁOWIE POFALOWANY PUCH...
Zmiany hormonalne mogą spowodować utratę włosów poprzez bezpośredni wpływ na komórki odpowiedzialne za porost włosów, bądź też na poziom składników pokarmowych i przepływ krwi do torebek włosowych.
help
jw

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى