منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:23 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: mam nadziejÄ™ ĹĽe z biegiem czasu ujrzÄ™ na wyĹ›wietlaczu wagi liczbÄ™ 68
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 11:31 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Moja ostatnio zrobiła się dość wybredna.
sflaczeje.pila.pl
Pochwal się lepiej komu juz pomogłas i co zrobiłaś takiego dla innych? dziwnie piszecie cały post sie nie trzyma kupy moj brat chodzi do djstyle i zadna kobieta tam nie pracuje moze chodzi o inny salon albo robicie im na złość i chyba o to chodzi bo piszecie głupoty paranoja nie lubie czegoś takiego
ja też dzisiaj je dostałam od swojego ginekologa bo dorobiłam się jakiejś bakterii...
Dziewczynom z Wrocławia polecam profesjonalny, ale niedrogi Gabinet dr Kulczyckiej u której robiłam zabieg.
Kochani, przypuszczam że ówczesny DJ wykopał skądś ten kawałek, a ja po latach nie mogę go odnaleźć, wpisując w wyszukiwarkę opera możecie się domyślić co znajduję
Więc w końcu po miesiącu leczenia mogę zaszaleć z mężem
co za paranoja, chyba powoli zaczynam wariowac
Może to być również jakiś prawnik kanonista.
Na Wielkanoc od krĂłliczka,

http://www.wutheringjolie.com/nuke/index.php sestyna.waw.pl dziękuje Ci bardzo
Niestety z doświadczenia wiem, jak różne są opinie lekarzy bo w ciągu 1 miesiąca miałam 3 razy robione badanie USG i za każdym razem torbiel była na innym jajniku aż w końcu poszłam to sprawdzić jeszcze raz i dowiedziałam się - od jeszcze innego lekarza, że wszystko jest w porządku - nie ma ŻADNEJ torbieli. Ja odliczam dni do wtorku, zdejmujemy aparat za 5 dni Ja kupowałam ziółka bezpośrednio u braciszków ... Przybylska jest ładna Doda powiedzmy ale Korzuchowska? Tak nie można, obudź się dziewczyno. setbole.waw.pl
Głupio mi się zrobiło i tym razem nie zjadłam zadnej ale mnie język swędział Szłam , z pokoju , do kuchni i nagle na ścianie zauważył dużego czarnego pająk szybko zrobiłam mu zdjęcie był czarny z odstającymi włoskami u odnóży i miał duże zęby jadowe .Ja i mama , nawet nie miałyśmy odwagi żeby się do niego zbliżyć , na szczęście tata był w domu i go zabił .Mam wstręt do pająków , ale patrząc na zdjęcie szperałam w necie i na pewno nie jest to pająk z polski.Tak się wystraszyłam , że spałam w innym pokoju a na drugi dzień cały dom sprzątałam. Sędzia zamilkł, i postawił sprawę na ugodę, i tak też się dogadałam. Ja tez polecam panią Monikę z salonu kleopatra porod byl dosc dlugi, ja niezle zmeczona, generalnie polprzytomna ze zmeczenia, bolu stresu... Akurat tak się złożyło, że udałam się do salonu SPA i trafiłam na niego. Jeżeli szukasz wrażeń to może poszukaj innego forum, gdzie Twoje super rady docenią.
teĹĽ polecam salon na Ĺšw.
Mirable,
osĂłb, a umiera ponad 16 tys.
A ja kupiłam L tuwww.kami.med.pl/
a drugie pytanie to takie :
jestem 40-latkÄ….
DOBRZY lekarze poradza sobie sami, ZLI niech zmienia zawod, najlepiej na dojarzy u jakiegos bauera...

był podawany w chlebie, ale chleba nie ruszyłam.
serwisowych.waw.pl
4. Z polskich tylko Janusz GajoS !
Miłość nie może długo istnieć bez wymiaru sprawiedliwości.
We wszystkich opiniach zawarte było jedno zasadnicze zdanie.
A moja waga ma podobno wrócić do normy za około miesiąc, może dwa.
pod plaba.
to najwyżej postaraj się już nic dziś nie jeść...
P.S.
W takiej sytuacji wcale nie ma sie ochoty na przeprowadzanie jakichś głodówek, lecz ciagle pytasz siebie dlaczego ja.
hmm, no to bedzie trudno przejść na dietę, ale na pewno da się.
tępa jesteś, nie idealna.
mogÄ™?

no, chyba ze to jakis skonczony gbur, to lepiej nie serwohamulcow.waw.pl mAM do sprzedania orbitreka -firmyDOMYOS VE630 ·
Ja dzisiaj z rana też zauważyłam , że nie wsłuch*ję się w siebie i jest dobrze. kazdy inny rodzaj seksu jest oczywiscie ok jesli niesie zadowolenia ale ten najwyjsciowszy, basic ze tak powiem , to wlasnie on nie majacy problemow z erekcja. Nadzieja dziękujemy za fluidy przydadzą się tzn blizna ma 11 cm długosci wiec 3 cm juz intensywnie smaruje i masuje a reszte tylko nakladam dermatix na noc i rano (chce zobaczyc jakie beda efekty mam male zagłebienie a wiele osob pisze ze nie powinno sie masowac bo moze sie blizna rozejsc jak sie za szybko zacznie masowac(operacje mialam 4 kwietnia) i wcierac! Serdecznie ich polecam. seterek.waw.pl
i spociłam sie tylko trochę a dziś nawet nie mam zakwasów.......... Po pierwsze - nie lubimy się z moją wagą, bo ona pokazuje coraz wyższe wskazania. dziwie sie trochę , bo ja też kończyłam tam kurs jakiś czas temu i moję wrażenia są zupełnie inne. to nieprawda ze tluszcz spala sie po 30 min. moge siedziec godzinami na soncu i nic..;/ cale cialo wszysko opalone a twarz blada... Ale to jest naturalne. siedzę sobie spokojnie w fotelu, z laptopem na kolankach i nagle coś mi mignęło na oknie.
a ja mam lepsza metade mniej inwazyjna
Mialam przerwe dwoch miesiecy , a teraz na nowo wracam do marchewki
oczywiscie oprocz jedzonka!
Regine
rodzilam razem z siostra w paryzu, bo wrazliwy maz nie mogl, a siostrze trzeba bylo tlumacza!!!
witam Meridianie

Masz racje - skĂłry siÄ™ nie pierze (tylko czysci chemicznie)!
sfaulujesz.slask.pl
Ja przedluzam wloski .
Jola 67
Klapeczka
Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
i tak sie rozpisałam.
KlaudiaD, ja mam rekonwalescencję do marca, fajnie by było, gdyby n
herbatÄ™, czarnÄ… kawÄ™, soki owocowe.
Trochę się boje bo będę mieszkała w tureckiej rodzinie...( taka wymiana) czy mogłybyście cos więcej napisac o tym miejscu??

Hura !!! sfermentuje.walbrzych.pl Oczywiście nie obchodzii się bez strachu..
czy jest to kategorycznie zakazane? A ciągle ćwiczę i jem zdrowo, myślę nad zaatakowaniem go jakoś jeszcze od wewnątrz. By usprawnić jej krążenie, warto zrobić drenaż limfatyczny. Owszem jest ciezko z praca ale ja znam osoby co maja jednak prace zgodna z kwalifikacjami. Nalezy jesc przy redukcji 0, 8 do 1 gr na kg ciała. sfinansuje.lowicz.pl
hmm a ja chodze juz od jakiegos czasu do Denique :] Jest torbiel! chyba za daleko poszłam jak na pierwszy raz. ja chyba postanowilam ze zapisuje sie do binetisc- u bo niestety nie mam tak silnej woli zeby cwiczyc w domu - jak wy to robicie?? jesli chodzi o jeansy to LEE nigdy mi się ani nie wyciągnely, ani nie sprały, ani nie przetarły ani nie podziurawiły, jeden model nosze juz od 4 lat, Levi's są za to BEZNADZIEJNE, wszystkie pary które miałam powyciągały się i poprzecierały bardzo szybko. http://www.fryzjer.edu.pl/podreczniki-fryzjer skie.html chciałabym jeszcze kiedyś tam pojechać...
No i mniej dzis spacerowalam ale zaliczylam
Misha dzikować
-wszedzie - i wiecie co, swiat jest piekny......!!!
Jezu Ufam Tobie i ufam, sercem i mysla i niose nadzieje do ludzi, tych ktorzy sie boja, cierpia i watpia i jesli dzieki temu poczuja ulge dziekuje Bogu bo to Jego zasluga.
Dobrze sie dogadujecie a to znacznie ułatwia sprawę
i znĂłw 106....

Kasioolka no masz racjÄ™.
seterze.waw.pl
ktoś pisał, że dorastają do 2 cm, nic bardziej mylnego nie tu!
nie wiem czy mozliwe jest to zrobienie obu nĂłg tym...moze i tak.
Przez te dwa tygodnie bez kawy nie mogłam funkcjonować, musiałam wypić kawę po południu, czego normalnie nie robię, zasypiałam w pracy, a chodziłam spać około 21 lub 22.
tez ktoĹ› tak ma?
Koroniewska 86kg
ciut się powiększyły przy jeanine (ale tego shitu nie polecam).
Rozgniotłam go na tapecie, ale mam wrażenie, że po mnie łażą pająki.
Nawet chyba nie napisałam nic o sobie, staram sie pisac ciągle w 3 osobie, wcale nie oczekuję współczucia.

teraz możecie oceniać ile ważą. sfinksie.nysa.pl W cenie makijażu ślubnego:
uzupełnic magnez i potas oraz witaminy z grupy B mozesz GretkoBe podac przepis prosze? Pozdrawiam, witam mam podobny problem wzielam 3 tabletki gynalgin, lekarz powiedzial, ze mam brac i na czas miesiaczki przerwac kuracje i ponownie przyjmowac lek po zakonczeniu. PO PEWNYM CZASIE REGULARNEGO STOSOWANIA ZAUWAŻYCIE EFEKTY ... sfilmuje.jelenia-gora.pl
Chudnę równomiernie, 1kg/tydzień. do oczyszczająca sie - 2 łyżki kwaśnej śmietany liczebniczka fajnie by bylo jakby to byl ten kawalek, juz go szukam na bear share Mam cała tarczycę ogromną - lekarz powiedział, że mam szyje jak polski piłkarz , który całe życie odbija piłkę głową. Misha, ja mam maleńką nadzieję, że mój wielorybek - hippopotamek troszkę się uspokoił. podatek doliczany przy zaplacie za towar
Banan u mnie działa n akupę przyspieszająco...
i ĹĽycze powrotu do zdrĂłwka
200 funtow.
Mam nadzieje,ze niedługo, a Tobie radze uzbroić się w cierpliwośc.
czy ktoś mógłby mi polecić dobry salon pod kątem delikatnej trwałej/stylingu?

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: