منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:18 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: ja teĹĽ mam problem z wrastajÄ…cym paznokciem.
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 12:28 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
https://www.step4hair.com/produkty/Schwarzkop f_BC_Oil_Miracle_maska_gold_shimmer?cat=2844
serwitutow.waw.pl
Ja także jestem aseksualna, tak możecie mi mówić, że mam dopiero 14 lat i nic o życiu nie wiem, ale ja i tak swoje będę wiedzieć.
Trzeba napierw czuc sie ze soba dobrze, byc wyluzowanym i szczesliwym, chociazby z tego, ze sie zyje i wtedy jest latwiej kogos poznac gdziekolwiek.
ZastanĂłw siÄ™ nad tym ignorantko, zreszta samo to, ĹĽe niektĂłrzy lecza sie tak silnym lekiem (na litere i, nie napisze bo uznajÄ… post za spam) chyba swiadczy o tym, ĹĽe z cera jest okropnie.
Mona007 - to może przez ta tarczycę zwiększyła Ci się waga i jak pobierzesz lekarstwa to samo ucieknie Tego Ci życzę
nie mialem wczesniej na bank.
znow zwymiotowalam.
2) gdyby wyciac z jego zdjecia tylko oczy to nie byly by szczegolne bez SAMEGO zainteresowanego
To coś z Nike nie powinno mieć prawa nazywać się stanikiem, to jest szmatka nie nadająca się do niczego.
TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ, ŻE PRZY KARMIENIU CYCKI SĄ TROCHE WIĘKSZE?
A co jest cbore ze to cywilizacja i tabletki wymyslili chorobe.Dziecko chorujac usuwa toksyny.Jesli.podaje sie mu tabletki to nigdy nie bedzie usuniete nie dokonuje sie.czyszczenie genow.I przechodzi to na nastepne.pokolenie
Woda z racji swoich fizycznych właściwości jest bodźcem bardzo specyficznie oddziałującym na receptory dotykowe, zarówno poprzez temperaturę, drażnienie stref erogennych jak również siłę strumienia wody.

Sorry za te moje wywody, ale musiałam się z Wani tym podzielić, to znów sumienie krzyczy, więc piszę, by żyć było lżej sfalszowaniu.glogow.pl Pozdrawiam
a nie pojedyncz osoba zaczelam uzywac gynalgin-u ale jednoczesnie uzywam srodkow antykoncepcyjnych nuvaring nie przerwalam kuracji. Moja wytrzymuje spokojnie 3-5 dni ( z tym,że w trakcie snu włosy układam do góry, aby na nich nie leżeć i ich nie gnieść). Oczywiście byłam na to tak napalona, że od razu wyłączyłam racjonalne myślenie... Mniej nie ma sensu- żadna z nas nie chce jo-jo sfabrykowane.kalisz.pl
kolejny dzien 6W za mna Zakładają topik i myślą ze inni bedą im przytakiwać. Ten gosc jest beznadziejny I w ogole malo pije, czasami nawet chyba nie 0.75. witam.Tak sobie czytam i chyba sie przyłączę,a co!!!Tylko nie moge nic znależć na temat meridii-powiedzcie mi jakie sa realia i czym jest ta cudowna hihihi MERIDIA.Gruba prosze odpowiedz mi. Pozdrawiam Was Dziewczynki Okolice Prądnika czerwonego, ew z dojazdem...
Ja chyba bedę musiała nie mogew pracy wygladać jak półtora nieszczęścia bo mnie szef wywali
prawię się wyprowadziłam!!
Santana ja też o tym myslalam ostatnio, stosowałam kiedyś głodówkę 2 lata temu 14 dni, nie wiem czy robiłam wszystko jak trzeba, teraz też się tak zbieram od wiosny.
ĹĽyczÄ™ powodzenia, naprawdÄ™.
antynikola -imie wiktoria nie jest mało polskie ono wcale nie jest polskie,jest pochodzenia łacińskiego
to nawet w szkole mamy wiecej czasu dla jednej
ona jest nienawidzona bo ja lansuja te wszystkie vivy i gale na nowy symbol seksu :| ni to piekne ni szczegolnie madre, jest w moim wieku a wyglada jakby byla ode mnie najmniej 3-4 lata mlodsza, taka poczatkujaca licealistka.
ale w sumie kazdy czlowiek potzrebuje przyjacioł, pa
Polecam Pania Anie,ma maly,bardzo klimatyczny , nieprzytlaczajacy salonik o nazwie Body Activ Studio ktory miesci sie na osiedlu Borki kolo sklepu Viking.
To jest jedna z wielu bolÄ…czek polskiej sluĹĽby zdrowia.

denerwuje mnie to ze lekarze nie zlecajÄ… badania na toxoplazmozÄ™ przed ciÄ…ĹĽÄ… a potem tyle nerwĂłw
sfabularyzuj.konin.pl
POLECAM
Jest strasznie chyda, ma wyłumpiaste oczy ta kasia, oj jak anorekcja bądz ne leczona tarczyca.
Poradzcie cos kochane!!
po pierwsze poszlam do fryzjerki.
Cichą podziwiam za odwagę, ale też zazdroszczę umiejętności prowadzenia auta, bo mnie nikt nie zmusiłby żebym wyjechała gdzieś w nieznane Cykor jestem i tyle!
Witajcie,
to tyle, thx za help.
juz ułożyłam quiz sama i takie mam pytanka/niektore tandetne ale zawsze cos-sa i dotyczace tego jak dobrze poznali siebie i swoje rodziny/imie z bierzmowania czy zawod rodzicow i siebie-zdecydowana wiekszosc.Do pytan zwiazanych z bielizna i sukniami slubnymi wybralam kilka zdjec i wydrukowalam by moc wybrac-Kinga to imie narzeczonej jak pewnie sie domyslacie pozdrawiam i jak ktos zna inna zabawe,ma propozycje to czekam..bo czyms trzeba zajac caly wieczor.jakie macie koncepcje ogolnie?gdzie,co robicie i w ogole kazda informacja jest cenna!
w tym opis normy:

Ani i zdecydowanie ją polecam. sfinalizowac.karpacz.pl dosyc mam oklapnietego kołnierza
Ale minimum, w razie braku czasu to raz wieczorem Typujmy ulubioną postać tego filmu i przy każdej odpowiedzi napisać dlaczego właśnie ta osoba! Natomiast Turccy mieszkający w Europejskiej części chodzą zwyczajnie nowocześnie ubrani, zwyczajnie się zachowują, jeżdżą samochodzmi, prowadzą własne firmy ( często są to sklepy, a raczej salony odzieży lub restauracje czy kawiarnie bądż hotele). 7 miesiecy a jadna piers nadal boli ,mało tego jeden cucek wyzej a ,drugi nizej ,w lewej piersi powstało dublle podwójna piers ,blizny wokół otoczki duze i pomarszczone na gołe oko widac odrazu ze cycki zle zrobione .a dr.nic nie widzi i twierdzi ze jest ok.ze tak musi byc i ze wtej piersi co mam podwójna to powiedział ze to sa moje silne mieśnia, no kąpletnie jakies brednie nie mam juz siły by do niego jezdzic ,juz dam sobie spokuj bo i tak mnie zbywa ,jak mam mu zapłacic za poprawke to pojade do innego specjalisty ,bo i tak nie mam pewnosci czy by poprawił mi dobrze. Jeśli jesteś z małego miasteczka to najlepiej będzie pojechać do najblizszego większego miasta i odwiedzić poradnię, o której Ci napisałam. sfabrykowal.jgora.pl
46.The Reason - Hoobastank żałosne! Ja mam do niej stosunek obojetny.Ale mówienie,ze jest aktorka to naduzycie.Aktorka jest Dykiel,Tyszkiewisz.A ona to zwykła epizodystka,ktora powinna swoja kariere skonczyc na reklamie czekolady. a który proszek jest dobry? heej, pisalam do Was wczoraj ale post sie nie pojawil :/ po pierwsze zaden dramat tylko proste pytanie,jak nie znajde odpowiedzi to tez spokojnie spać będę,a po drugie to powiedz mi prosze w jakim to wybitnym filmie MM zagrała?,a po trzecie ty raczej przy tej wadze masz 65 tylko patrzysz z góry i wydaje ci się ze masz 56 nazywayja sie Lip Fusion, probowalyscie?
The ways that omega-3 fatty acids reduce CVD risk are still being studied.
i jestem bardzo zadowolona.
Próbuje się na zastraszyć aby ktoś inny mógł liczyć zyski..........
nudny jesteĹ›
Trochę się bałam efektów ale za namową siostry zamówiłam z resztą ryzykownie zdjęcia do reklamy na robimyfotografie.pl w studiu neston i miałam super makijaż i fryzurę na ślub za darmo
Mam probelm, w ogoe mi sie twarz nie opala.
?????
Dziś sie zmierzyłam ...

wynik biopsji przed operacją-rak brodawkowy, nie mam jeszcze wyniku histopatologicznego, czy ktoś się orientuje jak przebiega dalsze leczenie w Gliwicach, jakie są terminy badań i ewentualnego jodowania, szczerze mówiąc niepokoję się tym że nie mam jeszcze wyniku a czas biegnie, czy nie okaże się na pewne rzeczy zbyt późno.
sfajcze.kutno.pl
A wy mieliście rtg szyi? W podudziu nie ma duzo tkanek miekkich i po zdjeciu aparatu wlasciwie nie ma krwawienia, na udzie wyglada to nieco inaczej, a jeszcze inaczej jeśli ktoś miał dużo grotów stabilizujacych np.
Wyjezdzam niebawem i tez sie zastanawiam czy dam sobie rade, nikogo tam nie znam i jade sama.
Czy koszt samych odrostĂłw jest mniejszy czy taki sam jak pasemka?
zaczynałam od tych tanich których ceny wahały sie od 300-500zł...
W razie potrzeby pomiędzy dawkami proszę stosować Nurofen, Ibuprom, Paracetamol lub Pyralginę.
Polecam Annę zajdel z warszawianki - robiłam u niej makijaż permanentny, ale wiem, że ma również więcej usług - z których wszakże nie korzystałam, ale jestem bardzo zadowolona z tego makijażu.
Tunczyk i kurczak, jesli masz okacje to zwaz sobie 3 dkg kurczaka i zobacz jaka to jest ilosc Tunczyk odpada bo ma takie ilosci olowiu ze nikt rozsadny go nie wprowadza do diety.

Prawda? sfanatyzowac.olkusz.pl Spadło mi od wczoraj 0,9kg i oby tak dalej Wiem, że do 5 pierwszych kilogramów pozbywamy się głównie wody, niemniej jednak się cieszę.
http://www.youtube.com/watch?v=GeZWwjceDuI marcinek jest boski.jego oczy zwalaja z nog.och Proszę o odpowiedź =))) powodzenia Zarezerwowałam już pokój. sfaldowac.bialystok.pl
Intralipoterapia. Z tym traktowaniem przez ubiór to faktycznie coś musi być, bo ostatnio miałam remont i nie mogłam się za bardzo dostać do ubrań i pierdułek, więc wyskoczyłam ot tak, żeby trochę odpocząć od stuku, krótko mówiąc masakra, czułam się jakbym była natrętem, zabieg też na odwal, no bo co my tu będziemy robić takiej ... prasowałam go milion raz ale i tak nadal oklapuje .. Czy znalazlby sie ktos z Bialegostoku kto moglby mi zrobic paznokcie zelowe lub akrylowe? Jeżeli będziesz chciała mieć znowu kolczyk to poczekaj aż się dziurka zarośnie i zrób od nowa Wejdź na dyskrecja.pl trzymajcie sie
K:
Dla mnie ta dieta ma sporo plusĂłw - poprawia sie cera, znika cellulit, jest siÄ™ sytym i najedzonym.
Scinala mnie szczupla kobietka z ciemnymi wlosami spietymi w kitke.
Hej dziewczyny!
Slyszalam o takiej metodzie jak tatuaz w kolorze skory - tak, zeby blizna byla prawie niewidoczna (to sie jakos nazywa ale nie wiem jak) ale nie moge znalezc zadnego gabinetu, w ktorym wykonywaliby tego typu zabieg...
Fafrelka jestem obeznana w nazwach laserĂłw nic poza tym niestety.
takich jak my jest wiele, niestety
Prawie kazda ma takie buty.
Warto udać się tam po poradę.

po pas , po szyjÄ™ ,
sfinalizowal.kartuzy.pl
Dziecko moze spać w tym samym pokoju i napewno sie nie obudzi
całe życie ortopedzi jedynie wysyłali mnie na rehabilitacje kazali nosić wkładke i chodzić na basen :/
Przez te dwa tygodnie bez kawy nie mogłam funkcjonować, musiałam wypić kawę po południu, czego normalnie nie robię, zasypiałam w pracy, a chodziłam spać około 21 lub 22.
-Magdalene Różdżkę
ja mialam go przepisanego na mieszana infekcje, bo czytalam, ze on skuteczniejszy w przypadku bakterii a drozdzakow mialam dosc malo...
Ja robie to z siostrÄ… gdy rodzicĂłw nie ma w domu mam 15 a ona 16 lat.
A ja byłam dziś w Douglasie na 3 Maja i mają tak stoisko fryzjerzy z Carlo Biani!
Wybacz, ale chyba jesteś osobą, która zawsze musi mieć rację - to ją miej!!!
Black był taką ciepłą i wesołą postacią, i bardzo ważną osobą dla Harrego, z drugiej strony nie wiem czy zauważyliście, że Voldemort pozbawia Harrego pokolei wszystkich osób które najbardziej kocha.

Ania prowadzi swĂłj salon w krakowie SALON FRYZJERSKI AK.KK sfinksowy.olsztyn.pl Pozdrawiam serdecznie
NORMALNIE NIE SÄ„ TAKIE WIELKIE! aua a ja mam pytanie???? (tzn. czyli nie mozna nic ...tylko woda??? sfeminizowany.stalowa-wola.pl
Moje nawyki zywieniowe do tej pory nie byly na tyle rozsadne aby zaczac glodowke bez przygotowania wiec daje sobie dwa tygodnie na przygotowanie sie. zaczynam bac się ze tez będę miec problemy z ciąza. zapłaciłam 90zł za stracone 2,5 godziny, włosy w końcu upięłam sama w kucyk i pokręciłam końcówki prostownicą. Farbowane na ten kolor od dawna. 29.12.2011 - wyrwanie prawej dolnej ósemki. * pijcie zimna wode Tam kosztuje 90 zł!
A moĹĽe macie jakieĹ› inne internetowe porachunki Tak, tak tan topik jest dla kulturalnych ludzi tzn.
i szczerze mało mnie to obchodzi.
И в минуты тоски и печали вдруг сердце забьeтся безжалос
Chorowalam 7 lat!
jakies pytania do nas:
Czy coĹ› takiego.
FAKT FAKTEM TRZEBA WCZEŚNIEJ WSTAĆ...

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر