منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:26 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: MiaĹ‚am kilka operacji w ĹĽyciu.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 9:51 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
2300kcal to nie oznacza to, że jeśli zjemy 5 czekolad na dzień to nie przytyjemy.
sfilmuje.jelenia-gora.pl
to jolie jest jej posiadaczkÄ…: [01.06] 12:26 sama siÄ™ zastanawiam nad
(022) 502 16 12 w godzinach 11.00-14.30 Pani powie Ci dokłądnie co masz zabrać ze sobą (ubezpieczenie i dowód chyba) kiedy masz przyjść itp.
Bzdura.
Czy kiedy koniec jest dobrze natłuszczony, nie ma ryzyka żadnych podrażnień?
I rzeczywiście dzielnie towarzyszyła mi od 3 w nocy do 16.
Po dwóch tygodniach brania tego leku zaczęłam spać jak suseł.
Tak nawiasem mówiąc po takim wczorajszym jedzeniu nic nie przybrałam na wadze.
Klapeczka
Reakcja sprzedawczyni była do przewidzenia- najpierw spojrzała na mnie jak na wariatkę a potem powiedziała, że takiego romiaru nie mają...
wzrokowcem )i nie dziwcie się, że moze chcieć się kochać w pełnym świetle.

bo juz prawie wszedzie te kolczyki w pepkach, teraz mam na paznokciach i to jest fajne niespotykane a dziury nie mam zarosla, jakas dziewczyna pisala ze w ciazy jej ta dziura rozrosla sie jak mniejszy pepek to juz wolalam wyjac choc jeszcze nie planuje, tez polecam te lepsze nie oszczedzajcie a na zlote mozna alergi dostac chociaz nie mialam, tak sobie mysle czy ozdoby na zeby sie przyjma pozdrawiam sfiksowac.augustow.pl NIE MAM NIC DO IMIENIA STAŚ ALE IMIĘ NIKOLA JUŻ NIE JEST OKLEPANE A OKLEPANE SĄ WŁAŚNIE STASIA, STAŚ MARYSIA, FRANIO JÓZIO ITP.
no i dostalam okres.. Ktos wie co jest grane? Miłe panie, uśmiechnięte, salon zadbany, czysty! Ludziska,szukam pomocy,w co mam sie ubrac na przyjeciny i na chrzest???Pomozcie!!! Witam. sfabrykuje.karpacz.pl
Ale widać Tktakusiu, Tobie jednak co innego potrzeba. Zdecydowałam się na leczenie w Warszawie w te wakacje kiedy zauważyłam że w otwocku jestem....zbywana i każdy ma mnie gdzieś, a lekarz jedyne co robi to mówi że...mam nie pracować fizycznie.. A od poniedziałku wielki START.Z głodówkami miałam juz przyjemnośc - co nieco wiem.Potrzebowałam jednak takiego kopa. Jak ktos nie ma warunkow w domu do jej przeprowadzenia to moze wynajac tania kwatere u kogos ( poszukac w necie) za ok.30zl doba czasem i mniej i tez zrobic. Czasami jak mnie najdzie to pieke sama chleb z mąki z pełnego przemiału z dodatkiem siemienia lnianego i słonecznika. Zakochani na przykład mają bliskie ich sercu miejsca, do których lubią codziennie powracać.Czasami jest to ławka w parku Podobnie ma się rzecz w miłości z Bogiem. * zdobienia hologramowe (w zależności od kąta padania światła mienią się kolorami tęczy)
Narzekasz na wszystkich a tu nie,a tam nie,a moĹĽe to z tobÄ… jest coĹ› nie tak!
Jadłam głównie mleko,owoce,sery(białe), pieczywo chrupkie itd.
nie pokazał się post.
10-20 oliwek, pół małego awokado,30g kwaśnej śmietany,100g kremówki,2-3 łyżki soku z cytryny lub limonek
http://www.stwardnienie-rozsiane.org/Cwiczeni a-dlloni-i-palcow-t122.html

Witam tez cierpie na bezsennosc tyle ze na tle nerwowym.
sfilmowanie.gorlice.pl
to tyle, thx za help. Niekiedy czerowne sie robi na dłuzej.
A jak Wam stronka nie odpali, to wpiszcie w google sara may i zobaczcie stronÄ™.
hehe nie...
7D polega na tym, że cały fotel rusza się we wszystkich kierunkach zgodnie z akcją filmu, czuje się zapachy, powiew wiatru, lekkie ochlapanie wodą, itp.
a w Łodzi?
ALE NIE DAJE TO 100% PEWNOSCI , BEDE JA MIALA JAK WYJDE Z GABINETU ...

Tym bardziej nie w dużej ilości. serwisowy.waw.pl Witajcie Dziewczyny !
Drugi dzień minął a ja nadal żyję. jako niebieskooka brunetka stawiam na połączenie turkusu z brązem, brązu z pomarańczą, lubie tez delikatny róż i biel A teraz podaje Wam adres, pod ktorym znajdziecie moj oszpecony brzuch. bo ta maszyna nie wie co to ch*ja jest Ciekawe jakich? sfaldowan.bieszczady.pl
Hej Eurydyke takie mam pytanie, mam jeden jajnik, poziom prolaktyny w badaniu przed bromergonem byl 9-krotnie wyzszy (badanie pod obciazeniem), biore bromergon i ze wzgledu na pojawiajace sie stale i permanetnie torbiele i dodatkowo ze wzgledu na zapalenie w okolicy zrostow po drugiej operacji biore tabl anty; Niektorzy robili badania Tu jednak do nas nalezy pokazac, ze sa w bledzie.... Są różne sposoby Ile masz lat? Dodatkowo kofeina w niewielkim stopniu wspomaga spalanie tłuszczów.
ĹĽycie.
Regularne odżywianie wydaje się więc niezwykle ważne.
Hehehh fajnie byłoby się spotkać na karmi...ciekawie byśmy wyglądały wszystkie z okazałymi brzuszkami
I napewno siÄ™ ucieszÄ™
wiekszosc czego?
MANEZ i jeszcze raz MAGNEZ Mailem taki sam problem - drętwienie rąk, kłucie w okolicy serca.
Byłem klientem znanego salonu w centrum Katowic blisko ulicy Wawelskiej.

http://www.skins.be/wallpaper/aishwarya-rai/4 523/1024x768/
seryjek.waw.pl
Pierwszy lodzik nie był za dobry w jej wykonaniu i z tego co pamiętam nawet nie doszedłem.
wzruszajÄ…cy??
Wieczorami przewaznie kazdy odpoczywa w domowych pieleszach, jedynie w weekendy jest szansa na troszke ozywienia.
za slubny bierze 120 za probny 60
A następnie jeszcze troszkę wosku wgnieść we włoski i gotowe myśle, że to powinno pomóc Twoim włoskom pozdrawiam!
Tobie siÄ™ tylko wydaje, ĹĽe masz nad tym kontrolÄ™, z tego co piszesz widzÄ™, ĹĽe jest kiepsko.
Jestem jej stałą klientką i cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce!
ChcÄ™ i na pewno wytrzymam jeszcze 5 dni.
Możecie sprawdzić - szukałam dziury w całym i radziłam się w tym wątku właśnie (str 2 albo 3) bo mi wydawało ze dużo płacę i nie warto....
mam pytanko jakiej firmy macie meridie?
Alżbeta Leńska

Sroga teacher-dobrze że nie ty jedna jesteś nauczycielką na tym świecie! setbol.waw.pl W koncu tego kwiatka jest pół światka .
Smutne i pocieszające że jest nas więcej.Opisze wam moją sytuację. myslicie ze na ta nadrerke mi pomogą te tabletki?/ moje czynnosci polegaja na codziennym przebywaniu w domu jak narazie wiec robie to co zazwyczaj robia kobiety a przy kompie nie siedze wiecej niz 4 godz dziennie ale w tym czasie dretwienie ani nie ustepuje ani sie nasila...ogolnie staram unikac sie jakichkolwiek tabletek nawet od typowych boli np glowa czy brzuch jestem temu przeciwna jednak jak jesli po wizycie u neurologa dostane recepte bede musiala sie dostosowac...czytalam ze przyczyna moze byc nerw lokciowy,kregoslup i bodajze sprawy mozgu nie wiem do jakiej jeszcze grupy naleze ale z kregoslupem nie mam wiekszych problemow.jesli ktos mogl mi cos podpowiedziec to bede bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkich nie - źle mnie rozumiesz dziewczyno!!!! Mój numer GG: sfinalizowane.katowice.pl
ja nie licze w ten sposob ogolnie to nie jadlam chleba tylko wasa żytnie 2 -3 kanapki dziennie, brak masła, wedlina drobiowa, twaróg, zero cukru, mleko piłąm dalej o%, na obiad zjadzlam to co wszyscy ale w malej miseczce i staralam sie nie jesc smażonego i ziemniaków, jako slodki dodatek do kawy jadlam jogurt owocowy a na kolacje jablka, jablka to moja obsesja i waga nie powrocila a nawet leciala dalej. Jak bedzie zle to chyba zjem, bo ileż można tabletek zjesc możesz mi napisac jak zamówic oryginalne zioła u zakonników, obawiam się kupic na allegro Pozdrawiam jakbym miala inny charakter to ta wizyta zniechecilaby mnie juz do ginekologow na cale zycie :| Jak facet bada mnie ja mowie ze mnie boli a ten przy seksie tez tak sie wydzierasz? Naerszcie- gratulacje i szczesliwego rozwiazania o kurde..
Nic z tego, kÄ…piel obowiÄ…zkowa.
tez wybieram sie na inne konsultacje i wolalbym prznajmniej wiedziec do kogo nie isc...
Pływam o 6 rano, przed pracą bo później nie mam czasu.
JA CHODZILAM DO TEJ PORY DO ''GALAXY'' NA PIASTOWSKIEJ,ALE TERAZ JUZ TAM NIE POJDE BO ODESZLY STAMTAD FRYZJERKI DO KTORYCH CHODZILAM A MIANOWICIE KINGA I KASKA,POLECAM KINGE ONA TERAZ STRZYZE W SALONIE W DAWNEJ KRAKCHEMI,POLECAM JA
pomidor - tutaj zalezy od wielkosci i rodzaju
Jeżeli chodzi o zmiany skórne, to nie mogę nic powiedzieć bo nie zaobserwowałam tego u siebie.
u mnie 5 dzień i tylko -2,2kg.
BYŁAM TAM I POLECAM 100%
Oj dziś to będzie puściutko tu u nas , wszystkie pewnie po długim szykowaniu się ruszyly w stronę Kościoła (oswajać sew uczucie Ja dla odmiany idę popatrzę na Małysza i innych latających chłopaków Pozdrawiam
wlasnie dzis stamtad wrocila

moj email:
setboli.waw.pl
Ja zwykle,gdy zmniejszam racje ĹĽywieniowe zazwyczaj przez kilka dni
Rano umyję, a wieczorem są już tłuste ...
Bardzo zawiodłam się na fryzjerze Okuniewskim z salonu VICI.
Cześć dziewczyny.
Kocham CiÄ™
Nie szukam przygody, tylko trwałej zmiany.
Przyslalam jej listem poleconym w lipcu br., ale ona do tej pory udaje Greka.
Technik jest parę,lekarz sam dobiera i on ponosi odpowiedzialność za zabieg, dlatego nie zawsze każdy chce się podjąć wszystkich przypadków.
zastanawiałam się na co was skusić?
z tego co wiem to jesli bierzesz luteine kilka dni aby dostac miesiaczke to nie przytyjesz bardzo,o ile wcale,nie wiem bo kazdy ma innym organizm i jeden przytyje,drugi nie...taak samo jest z tabletkami anty.na kazdej ulotce jest napisane ze nie maja wplywu na mase ciala i libido a jednak mi sie przytylo 5kg bo drogich tabletkach a kolezanki nawet chudly wiec nie mozna dokladnie okreslic jak sie zachowa organizm...pozdrawiam
zamienil stryjek siekierke na kijek...

no nie no przez gumke, litosci sfalszujesz.jaworzno.pl Ja mieszkam w Salonikach.Pozdrawiam!
Nie wiem co mam robić i gdzie się udać, myślę też o innych metodach niekonwencjonalnych oczywiście Bardzo rzadko chodze do fryzjera ale bede czesciej , zaniedbałam włosy były matowe brzydkie Zrobili mi lekka koloryzację zeby mnie ożywić i jest ok. 150g.mieszanych sałat ale fakt faktem wysusza śluzówkę, koło tyłka też i da się to czasem odczuć, miejsce w pochwie, do którego mi sięga palec jak wkładam tabletkę też mam opuchnięte i to czuję jak sobie ją aplikuje ale tak poza tym żadnych innych problemów nie mam; Wodecki jest trochę popaprany, ale w sumie miły. sfinalizowany.kobierzyce.pl
Zawsze podczas diety chudłam wszedzie oprocz brzucha, jakos tak odstawał. i nic mnie nie cieszy... tel: Kobako cieszę się, że wpadłaś w rytm zajęć w pracy. Mam podobnie a dodałabym jeszcze..............ciekawość poznawania,brak strachu przed ludźmi,radość z chwil i małych rzeczy,łamanie zakorzenionych stereotypów,przestałam sie wstydzić swojego ciała i niema takiego słowa które by mnie obraziło albo przeprosiło A po śmierci Ptaśki przestałam się bać odejścia.Boję sie tylko choroby i cierpienia. Ja na jednego takiego kątnika w pokoju nasłałem kota Raz dwa i po sprawie TEKST PRZEPROSIN za niewlasciwe wlaczenie dra A.
ygladalam jak Kupa.
Ale kapsułki są INNE !!!!!
BYŁAM U FRYZJERA TYLKO PRZEŻADZIC WŁOSY I JEST SUPER...
Jeśli ktoś będzie miał ochotę skrytykować, opisać swą opinię na mój temat to z góry serdecznie za wszystkie opinie, czy dobre, czy złe DZIĘKUJĘ
Za mniej niz 10 tysiakow nikt Ci nie zrobi plastyki brzucha...
Zjedz zupÄ™ przynajmniej raz w ciÄ…gu dnia.
zaczełam robic tipsy metoda akrylową, i cos mi to nie wychodzi..;/
To teĹĽ jest nienormalne , ale chyba zdrowsze
).

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى