منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:28 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Mialam ktoregos dnia glodowki tak,ze nie moglam sie schylic,taki ciezar i olowiane nogi zauwazylam to dopiero jak chcial
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 7:39 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
73b521f18fec4d5401daf56c253d5082 http://11.skachaj.org/pagina89.html http://4.ska4aj.net/pagina85.html http://5.skachaj.org/pagina87.html http://11.ska4aj.com/pagina27.html http://7.ska4aj.org/pagina06.html http://24.skachaj.org/pagina99.html http://17.ska4aj.org/pagina21.html http://18.ska4aj.com/pagina57.html http://24.ska4aj.org/pagina93.html http://17.skachaj.org/pagina21.html 53f688e2d0ae01a48f96ad8f8181d4f6
serwowano.waw.pl
Jeśli chodzi o dietę, to nie ma żadnych przeciwwskazań.
I w końcu...
Jak juz bedziecie w Angli zachecam do kupowania w Lidlu tam ceny sa zblizone do polskich cen.
Ech...
Hej.
Witam!
Dzięki Yaror pomogłeś trochę w prawdzie nie jest to dokładnie to ale już jest jakiś trop tamto śpiewał ktoś inny i było słychać dokładnie MICHAIŁ a tu nie wiadomo co dokładnie śpiewa i było w wolniejszej nucie.
1.
Ja tez pozbyłem się maścią .
Watpie zeby ten kamuflarz do blizn mi zaszkodził ale musze i tak poczekac az sie skora nie bedzie juz łuszczyc.

Moim zdaniem, nieważne w jaki sposób wychodzi się z bulimii, byle by się z niej wyszło Bierzesz dalej ten bioxetin? seryjne.waw.pl Daj znac koniecznie!
Witam serdecznie Mowil mi czasem ze bardzo bardzo go boli jak ponizam go przy jego kolegach turkach albo wyrazam swoje opinie o religii muzulmanskiej cytat ''te z hustami na glowie to dzi**i''. hahah --> Regine bedzisz w dzien dosypiac piszcie cos...jestescie tu jeszcze serwilizmu.waw.pl
Co udowodniono nie raz w powyższych postach! Załozono mi aparat tylko na czesci goleniowej i wydłuzono o 3,7 cm. Naprawdę warto.Polecamwww.hairxtend.pl Okazalo sie ze obciazone. Tylko o prawde. proszę o odpowiedź bo naprawdę nie wiem czy iść na ta cytologie najpierw czy do gina na badanie kontrolne Czu tam u ciebie glowki do cwiczen sa tanie?albo dobre nozyczki np.Jaguar?.Tu glowka kosztuje ponad 100zl.Czy niema tanszych?nozyczki to kumam,tez kosztuja od 100zl takie naprawde super!Ja powoli bede kupowac ksiazki,swoj sprzet no i moze glowke albo dwie
U mnie droga Margatko ani sladu sniegu!
Nie dziwię się, że niektórzy wolą piaskowanie robić po kawałku.
Cawa a nie mozesz isc do studium fryzjerskiego rocznego albo 2letniego?
macie kogos takiego ?
lub rozowego sweterka??
Naprawde chcialbym wiedziec jaki jest tego tytul .
Mnie sie podobaja jedne i drugie.
Witaj!
Ludzie dlaczego obrażacie księży i te biedne kobiety które się w nich zauroczyły to ludzka rzeczy tylko zależy co się z tym zrobi?

i Kaja Paschalska
sflaczec.ostrowwlkp.pl
gratulujÄ™!!!
Seler naciowy
cześć!
pozdrawiam i czekam na jakieĹ› informacje.
Jedni mówią pij mleko....drudzy mówią kategorycznie nie wolno pić mleka.......to co ja mam robić?
ponad 1,5litra wody dziĹ› wypite.

polecam stronkÄ™ setow.waw.pl moze i powtorki ale to druga ciaza a wiec skoro to powtorka to obecnie ma pewnie wiekszy brzuch
A Marcin to już chyba wcale na forum nie zaglada Ja tez cale zycie mialam kompleksy na punkcie biustu. cześc wam dziewczyny Pozdrawiam także czy ktos z was uczyl sie w akademii prenier w warszawie na kierunku fryzjerstwo i moze mi cos wiecej powiedziec o tej szkole? seterka.waw.pl
Mam Pytanie Doskonałe preparaty, przystępne ceny. sorka ze to moje slownictwo ale nie umiem nazwac tego fachowo jablczynska to mi na 48 - 49 wyglada nie ma cudów niestety, przerwania ciągłości skóry nie da się bez śladu naprawić, blizna będzie zawsze, mniejsza, większa, ale będzie obydwie czesci ktore ogladalam dziesiatki razy i stwierdzam ze sa to dwa rozne filmy i nie ma co porownywac..ot to tyle i na podstawie wyników lekarz przepisze odpowiedni antybiotyk albo lek przeciwgrzybiczny.
Dostalas ja?
tez mialam ostatnio problemy skorne, nie wiadomo skad pojawiajace sie pryszcze na twarzy, glownie policzkach.
Ja natomiast jestem o 2 cm wyzsza od niej, ważę kilo więcej i mam zupełnie prostą talię, mniejsze biodra a w pasie ok 65 cm.
( musi być blisko ,krótszy dystans niż długoś ręki od barku do nadgarstka i przec aż zacznom strzelać kręgi wskakując na wła\ściuwe miejsce potem skłon głową
mysle, ze powinnas po propstu poszukac dobrego lekarza na poczatek, a potem moze pracy;
bo jestem w kropce.
No własnie ja tez słyszałam ze metoda nakładkowa jest dobra,ale w sumie człowiek tak do końca jak nie zrobi zabiegu to nie ma takiej pełnej wiedzy.Natomiast własnie i mnie sie by przydało takie wybielenie,bo jednak i kamień i palenie i kawa robią naprawde swoje a zeby jednak nie bardzo działaja na pasty wybielajace.
Czy tez odkurzacz robi tylko pianę i pierze dywany, czy również płucze i sciaga tą pianę i po zastosowaniu takiego odkurzacza dywany tylko się suszy???
dr.
mowie Wam mialam niezly stres.....

Wczoraj robiłam żele na tipsie (ponoć nie mogła zrobić mi długich bez tipsa, a tu czytam o formie...) i są grube Ponadto usłyszałam, że wypełnienie takich jest droższe od wypełnienia robionych wcześniej samym żelem bez tipsa, ale nie rozumiem, dlaczego?
sesje.waw.pl
Aż wstyd to przyznać, ale jeszcze tam nie byłam... lekarz mówił mi o jakiejś zewnętrznej sztabie .
Czy któraś z was wiec coś więcej?
Dużo osób jednak chwali Pająka, wnioski moje są takie, że jak nic się nie dzieje, to jest ok, jak każdy inny lekarz, ale nie potrafi nic zrobić w razie problemów...........
tych kolorowych nie majÄ… w rozmiaĹĽe 42 ;/ ;/ i to jest problem xDD ale mi sciÄ…gajÄ… z wawy bo tam majÄ…..
haha
Zofia i Hanna - cĂłrki Wiktora Zborowskiego
bol minÄ…Ĺ‚ po tygodniu.
Heh.
Daj znać czy na Ciebie tez działa!
zdrowe_zycie@op.pl

Mój Marian poszedł z psem do lasu. setboli.waw.pl -.07.2013.
USG dopochwowe - lekarz powiedział, że są jakieś zmiany w macicy i najprawdopodobniej doszło do zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka. Pierwszy z brzegu cytat: 1. Na ogol 3 opinii, swiadectw, dobrego cv,eseju . Ola powinna przegonić ich i zdać się na wyczucie smaku np.swojej mamy. sfiksowal.babia-gora.pl
Czynne 24h Jeśli nie stac cie !! cinos16-Zapytaj swojego lekarza o maśćemla jest to maść znieczulająca na receptę, ja dodatkowo miałam przepisany antybityk w sprayu neomycinum, po zastosowaniu tych dwóch środków pieczenie mija jak ręką odjął Biorę leki i liczę że wszystko będzie ok. Domi 15, Praca: to działa jak stoisz zawsze wyprostowana jakbyś kija połknęła...... Polecam salon CLAUDIUS HAIR TRESER TEAM ul.
pitupitu pierd***erdukupaśmierdzi
więc się dołączę
mam przebity kolczyk od 2 miesięcy chciałbym zmienic na trochę mniejszy-nie podobaja mi się duze kulki.
Potem zmienilam zdanie.
Nie dość, że męczę się z kolanem (miałem artroskopię w sierpniu) i ciągle muszę ćwiczyć to jeszcze teraz te paznokcie mnie dobiły.

Europejskim?
sfalcowac.lowicz.pl
Testu nie robię, bo bez sensu. Możesz wypić maślankę i jeść owoce, aż do uczucia sytości.
pozdrawiam
bo ja wzielam narazie jedna ale gorzej mnie swedzi po niej niz wczesniej
SĄ PIĘKNI I ZDOLNI
Zapaszam tamĹĽe wszystkich zainteresowanych problematykÄ… zagroĹĽenia ciÄ…ĹĽy toksoplazmozÄ….
Nic nie jest tak dobre jak TYLKO I WYŁĄCZNIE SÓL FIZJOLOGICZNA.
Jesli nie masz czasu to daj sobie spokoj a nie \dietkuj\ :/
w koncu moj maz nie wytrzymal i leci do jednej polznej i mowi- koja zona juz rodzi, skurcze co mninute!!!A ona mu na to \a jakie rozwarcie ma zona?\.
możesz pracować wszędzie gdzie będziesz miał kontakt z żywnością....
Zywa jestem pewna że w niedługim czasie jeszcze im za to podziękujesz.

Zobacz nawww.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematĂłw ,ponad 6000postĂłw,fotki pozabiegowe sfigmograf.zarow.pl a kilka miesicy temu ..
Zobaczcie, co znalazłam: moze wypij wapno??? z urynki, nie udaje mi się wypróżnić wszystkiego. A potem waga rośnie i rosnie, mimo iż ogranicza się. Nicckk, serwowania.waw.pl
z giry dzieki Myślę, ze mam w sobie dużo toksyn i złogów i przez pierwsze dni na pewno nie będzie łatwo Jestem do tego niskociśnieniowcem i po dwóch dniach będe wyglądać bardzo blado ale wiem, ze to minie Dziękuje za wspaniały topik który bardzo zachęcił mnie do przeprowadzenia głodówki Znacie angielski. Wyczytałam że to może być PCO. Siateczkowe ponoć nie przepuszczają powietrza. Ja już jestem po kontroli i w szpitalu mam się stawić 8 kwietnia na ściągnięcie aparatu Chyba bedzie trzeba czekać.
cześć!
MnĂłstwo ludzi w sumie.
teraz Ty jesteś najważniejsza i dzieci....napewno na twojej drodze pojawi się mężczyzna który Cię otoczy miłością tak wielką na którą zasługujesz,nie zamykaj się w domu i nie załamuj mów sobie że on nie jest wart twoich łez wiem jakie to trudne , jak czytam te wszystkie wypowiedzi kobiet które to przechodzą myśle sobie...szkoda że nie było wtedy internetu kiedy to przechodziłam....może bym to lżej zniosła nie chce wracac pamięcią do tych czasów...nawet teraz nie potrafie zapomnieć i mu wybaczyc nie mamy wspólnego języka i widujemy się bardzo sporadycznie on dla mnie nie istnieje,może to się wyda idiotyczne nie mam nic co by przypominało mi moje małżenstwo...a pierwszą rzeczą jaką zrobiłam :
hmm..
Ja czuje sie troszke dziwnie takie lakkie otumanienie ,serduszko szybciej bije ,suchosc w ustach ze z butelka sie nie rozstaje zjadłam 3 plasterki sera białego z dzemem bo moze to brak cukru (wczesniej co dzień czekoladka lub batonik ) a dziś nic ,
rozwalają mnie panienki, które pokazują d**ę tylko po to, żeby więcej osób na nie zagłosowało
Możecie znaleźć dobrych fachowców, którzy są już dodani.
hej tez mam mocno pokrencone włosy i juz mam ich dosc a jak słyszem ze to trwała to mnie szlak trafia tez chciała bym cos znimi zrobic tylk co......................................

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: