منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:20 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: po 3 miesiÄ…cach:
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 4:27 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Inches/Centimeters/% Body Fat - Ht or BF, wybierz centymetry i wpisz swĂłj wzrost, w cm
seryjny.waw.pl
Nie zeby czarne były złe, ale mi to akurat nie pasowało.
30.09.2008 wróciłam do domu.
J.Michalska, M.Kwiecień - po 89cm
Wszystkie diety jakie dotąd stosowałam po pewnym czasie mnie przerastały.
Pozdrawiam
no i palilam jeszcze na dodatek
Każda z was i tak wybierze szpital/klinikę w której ma urodzić.
Ciekawa jestem ile spadło Ci po tych 9 dniach...
tak w ogole to ten caly sozanski ma dobrze wyposazony gabinet?
Operację miałam u dr Piotra Skupina w Poznaniu.
Jej starych chyba poje...

mamo mamo co ci dam, tylko jedno serce mam... sfalcujesz.mazowsze.pl W gabinetach medycyny estetycznej wykonują takie zabiegi ale pamiętajcie, że musi wykonywac je lekarz a nie kosmetolog!
cĂłrka Cezarego Pazury-Amelka witam, wiesz, moze gdyby na przyklad Jablczynska wygladala jak mlodsza Kreglicka albo nawet miala buzie podobna do Kwasniewskiej, ktore nota bene gwiazdami rowniez nie sa, to moze moznaby sprobowac zrobic z niej \seks bombe\. Nie lubie takich kretynskich postow. Tel. sfilmowal.elblag.pl
ALe maluśko zjadłam, no i musiałam przeciez uzupełnic kalorie Aksamitna, a do Ciebie mamusiu mam pytanko. finka. Na szczęście jednak był dobry wujek, który miał do nich duuuużo cierpliwości uk ( pewnie nie ale co mi szkodzi zapytać :/ przed obiadem- kawa rozpuszczalna z bitą śmietaną 30%- 100 kcal
Delfin-umm dziękuję za przepis .
Pozdrawiam wszystkich
Mam do zgubienia ok 7 kg i do lata zamierzam się tego balastu pozbyć
To mnie denerwuje.
jak się noga poci to i trampki za 200 zł i za 10, będą śmierdzieć.

Miałem zdrętwienie trzech palców u dłoni.
serwowaly.waw.pl
sa wspaniale pokrecone kiedy je umyje i pozwole wyschnac bez suszarki, ale po kilku dniach nie sa juz takie zachwycajace. Zycze Ci abys byla szczesliwa
Prosze o porade
Właśnie delektuję sie kapustką.Moja zupa bardziej przypomina bigos he,he ale zjadliwy
Świat jest pełen super facetów i na pewno trafisz na takiego na jakiego zasługujesz.
ja chodze na usg nieregularnie, lekarka widzi w jakim tepie rosnie pecherzyk i jak jest maly to kaze przyjsc np.
caluski
2.
bbb pczywiscie ze minimalna placa wynosi ponad 5 f ale przed opodatkowaniem!!!czyli na reke dostaje sie okolo 4 f
U mnie dzis 3 dzien i na wadze 2,5 kg mniej.
Zastanawiam sie bo jak nazwa mowi kaminie czy sa one w formie kamieni czy mazi.
JednakĹĽe ĹĽycze powodzenia

Czesc dziewczyny mi kazali myc wlosy dwa razy dziennie szamponem przeciu lupiezowym,najlepiej nizoral mi zszedl troche kolor ale jak macie braz czy rude to wam wyjasnieje ja jeszcze mam szampon i odzywke do blad wlosow a mam czarne przez moja glupote powdzenia sfajczysz.lomza.pl ceny moĹĽe dla kogoĹ› sÄ… nienajniĹĽsze, ale ja uwaĹĽam, ĹĽe warto.
witam, ja mam nieco skromniejsze osiągi, moja waga powoli wskazuje 56kg!!!na chwile obecną nie czuje zebym schudła,ale waga pokazuje swoje!!!wczoraj do ćwiczeń na orbitreku dołącxzyłam brzuszki-na razie 20-więcej nie daje rady, ale mysle ze dziś już zrobie 30, najpierw biegłam przez 30 min na orbicie,potem zrobiła, 5 brzuszków-strasznie mnie bolało,więc zwątpiłam i wskoczyłam na orbitrek jeszcze na 10 min,i myśle sobie-spróbuje jeszce z 5 zrobic brzuszków i normalnie nic mnie juz nie bolało i trzasnęłam 20!!!!!!!!!!!Trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!! Ja przestaje chudnac gdy dodaje orzechy majonez czy zolty ser ... Sam pilnuje np cytologii, USG, nie trzeba się go prosić. oczywiście przy zmniejszeniu posiłków i ćwiczeniach.. Witam, serwohamulce.waw.pl
Bardzo dobra jakość, polecam. Należe do osób które bardzo panikują. Witam! co z tego ze masz tak duze uda, brzuch czy ramiona, rownie wazna jest delikatnosc skory, zadbanie, depilacja itd...stosuj peelingi, mleczka, dopieszczaj siebie, pokochaj siebie bo jestes warta tyle samo co kolezanki-wieszaki. to ja tak z pytaniem z innej beczki. o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Nie dlatego bynajmniej że mi się nie podobają, ale dlatego że:
odezwij sie jak bedziesz juz po wizycie i gina
Wiecie myslalam kiedys ze faceci tak musza i ze nalezy sobie darowac nerwy i pretensje, ale dopuki mnie nie dotknelo to bylam bardzo tolenacyjna .
Co do odżywki i szamponu z nivei , to sama ich używam (do tego balsam flexible curls, po którym mam na głowie mnóstwo loczków z każdej strony
ciekawe kto następny Na forum jest już dużo takich waszych wpadek a dalej ciągniecie temat
trzymajcie sie
Dziewczyny!
Słyszał ktoś może o kolczykach do pępka ale bez wcześniejszego przekłuica (no coś w rodzaju klipsów)....Jeżeli nie to proszę o orientacje czy taki zabieg przekłucia (u kosmetyczki) boli ile kosztuje i takie tam z góry dziękuję
Swoja zdanie opiera
Jedni mówią pij mleko....drudzy mówią kategorycznie nie wolno pić mleka.......to co ja mam robić?
schiza totalna...............

Skończyłam niedawno kurs w Krakowie w nowo otwartym Centrum Edukacji.
sfalszujesz.jaworzno.pl
SALON FRYZJERSKI ZATRUDNI FRYZJERKĘ BADZ FRYZJERA( NAJLEPIEJ 2 OSOBY ) OD ZARAZ. moze figura i dobra ale jest strasznie brzydka
20 lutego, 14 marca, 11 kwietnia, 19 kwietnia, 22 kwietnia, 12 czerwca, 28 czerwca, 3 lipca, 17 lipca, 20 lipca, 10 listopada, 16 listopada.
raczej odradzam Toni&Guy w Warszawie - w hotelu Hyatt
Mam strasznie maleńkie mieszkanko i zależałoby mi na składanym sprzęcie.....
Ja bym raczej odradzała niż polecała.
To sie rozumie samo przez sie, ze z tych substancji nie zbuduje sie nowych komorek.
Ja bez wzglę du na to czy noszę 38 czy przytyję i 40/42 , zawsze mam wystający tyłek i dość duży biust w stosunku do talii.
WaĹĽna jest takĹĽe informacja czy np.
A moze byc zolty?
3.Objawy ruchowe - osłabienie mięśni kłębu, zwłaszcza odwodziciela krótkiego kciuka.

nie mowie o sobie ale nie udawajmy takich swietoszkĂłw sestercja.waw.pl Pozdrawiam Dorota
Może jest jednak jakieś inne rozwiązanie. Hej, mam takie pytanko, chciałabym sobie sama zrobić, można kupić do tego jakąś instrukcje obsługi?? Rodzina mojego ex też była za mną bardzo. dawno nie było gospodyni wieczoru,Anakondo!dychasz?ja to zaczynam się martwić jak ktoś długo się nie odzywa i wcale to nie musi być ktoś bliski no..to dalej to siemię uciskać w żołądek.. Temat: serwuj.waw.pl
ostatnia proba i powiem ci, ze grubaski to najmilsi i najweselsi ludzie na swiecie; mialaysmy osobny pokoj gdzie nikt nie wchodzil za pokoj placila panna mloda. Bo jestem w wieku w ktorym zaczynaja sie imprezy itp. Kobusa, więc lepsi od niego nie są, Kobus jest czasem marudny, nieprzyjemny, ale to wybitny specjalista, operował mnie jakieś 17 razy... I choć miałam momenty żeby się poddać nawet w trakcie ćwiczeń lub przed samym rozpoczęciem bo mi się nie chciało to robie dalej i po każdym dniu jestem z siebie dumna że chociaż tyle ale zawsze coś poćwiczę. W tej sytuacji lekarz dla pewności może (choć nie musi) zalecić poowienie badań za 3-4 tygodnie.
Spytaj u lekarza czy trzeba sie jakoĹ› wzmocnic wapniowo przed operacjÄ…?
No - trochę się wyżaliłem i mi lżej
Oczy to podstawa , czasami wystarczy jedno spojrzenie i ...............................
I to chyba siÄ™ zgadza.
ALe to chyba rodzinne,bo moja mama tez sie wsciekala ze pilot nie dziala i nie moze auta otworzyc.........i babcia........kazdy czerwony matiz jest jej.
:/ Niepotrzebnie została zasiana panika.
Zjadłam już prawie dwa opakowania Luteiny ( brałam ją aby wywołać miesiączkę ) i ....
gyniusia ----> Twoje pytanie przenioslem na wÄ…tek do ktĂłrego link masz w mojej stopce i tam na nie odpowiedzialem
z ciemnych włosów.

Jak mi siÄ™ coĹ› jeszcze przypomni to napiszÄ™
sfalszuje.ilawa.pl
Na pewno nie !!! POLECAM
Niewiele się dowiedziałam, a tym samym martwie się nie mniej niż przed ową wizytą.
sÄ… diety specjalne dla matek karmiÄ…cych piersiÄ…
Nie ogolniac mowicie ale w tym samym czasie to ktores z was nie ogolnial jak szukaliscie faceta turka czy araba, ale tak przypadkowo sie stalo powiecie, nie wybraliscie bo to jakis mit, ze goracy czy ciemny to od razu jakos przystojniejszy.
CZEĹšC WSZYSTKIM DOLNOĹšLAZACZKA!!!!
Witajcie!
Patologia zachowania ma miejsce wówczas, gdy można stwierdzić jednocześnie:
szkoda...
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebleeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Co do Salonu w Sosnowcu na Ul.
nie jest mily w uzyciu ale w koncu ktory dowcipny lek jest ale zawrotow glowy nie mialam po nim ani nic takiego.

osobę, która zakłada taki topik sfabularyzowac.kepno.pl fobia20@poczta.onet.pl .
Ojej fajnie, ze mozecie dopiac 250euro, ja tutaj staram sie ukrocac nasze wydatki zywieniowe, a przeciez tutaj jest taniej a i tak pod 300zawsze podejdziemy Ja to juz nic nie wiem... Jakie są koszta całej tej procedury? . Hej dziewczynki chce wrocic do swojego sredniego bladu ale mam wlosy od kilku lat robione rozjasniaczem myslicie ze jak pojde do fryzjera to podejmie sie farbowania sfaldowanie.bydgoszcz.pl
Serdeczności dla wszystkich No ok zdjęcia są retuszowane, gwiazdy bez makijażu wyglądają gorzej, to dlaczego podczas jakiś imprez np. Od kwietnia próbujemy z mężem zajść w ciążę a tu nic-już sama nie wiem co mam robić. ech mnie brak motywacji dziewczynki pomóżcie! ?????????? No ale pom co wydawac 120zł na jakies klamry skoro mozna robic akupresure w domu za darmo i wtedy organizm napewno sobie poradzi,a jak ,a co?? drugim razem jakos stopniowo w nim grzebałam po kapieli bo byl wtedy miekki i mniej bolalo i wkoncu go sobie jakos obcielam...
Tylko tu.U mnie.Bedac wsrod rodziny,znajomych,w pracy gdzie powinnam czuc siÄ™ najlepiej,czuje siÄ™ zle.Ciagle oceniana,obserwowana.Slysze wyrzuty w glosach,czuje na sobie karcace spojrzenia.
ehh ja też bym chciała mieć więcej cierpliwości a niestety miewam częsciej chwile zwątpienia
Co do podmywania, to mój mąż też czasem pyta, czy nie za często się podmywam Ci faceci chyba tak mają.
Potem rachu ciachu i do pokoiku, 6 godz.
bez maminej kuchni
Nie martwcie sie wynikami CA, one nie zawsze oznaczaja raka, nawet jak sa podwyĹĽszone.
Ani w nic innego

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى