منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد سبتمبر 22, 2019 11:29 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: moj kochani idzie mi nauka ok
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 04, 2014 3:00 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
i na co ona pomaga??
sfalszuj.grajewo.pl
Dawno tu nie zaglądałam, ale niedowarki niech spróbują potem piszą.
To jest forum informacyjne, a nie krwioĹĽercze pastwisko z zacieraniem rak na brak klientĂłw u innych.
ktos powiedzal ze w q10 jest dobry fryzjer to pani marcelina to masakra chcialam blon a mam jajecznice.cicie jak od siekiery to porazka a zaplacilam jak w profesionalnym salonie.masakra
(Nie myślcie, że chcę mu zrobić reklamę).
tzn, ze nie moge robic glodowki?
Cześć !!!
Problemów skóry głowy niemam.
Aga ,jednym słowem 25-ty to nasz dzień.Trzymaj się,będzie dobrze!!!!Też mam byćpp odwójnie u smiechnięta od tego dnia własnie.Pozdrawiam!!!
I łyczek, dwa - zapewniam, że po takiej dawce ma się dosyć.
Cześć dziewczynki

Ostatnio podjadam 1 kostkę gorzkiej czekolady ....może nie powinnam???? sfabrykuje.karpacz.pl Na podwórku sama nie nadążałam za każdym, ale teraz biegają sami.
Pracowałem dos ciężko w zyciu a jeszce do tego duzo gralem na gitarze ,i caly czas scięgna przy grze sa napinane . (podcinanie to koszt ok. Trzymaj się ciepło wesołych świątek=)) A masażu gwarantowanego przy strzyżeniu nie było Owszem moze pomóc wyciecie paznokcia wraz z macierzą, ale jaki będzie wówczas paznokieć to inna sprawa. sfiksuje.bialowieza.pl
Kiedy przebierałam córce pieluchę, kopnęła mnie w okolicę pachwiny, wspomniałam o tym lekarzowi, ale on nie wypatrzył nic niepokojącego na USG, może właśnie wtedy taki krwiak powstał? Skoro jesteś już w III trymestrze a badanie było niedawno to nie ma potrzeby go już robić. ;/ Tak mnie boli ze o mało co już się nie wykańczam. Doszły zdjęcia,dzięki za nie,wysłałam Ci e-maila Hepp Ty idziesz teraz na wizyte w piątek..dowiedz się prosze paru rzeczy od dr Żarka,bardzo mi zalezy ja też jestem ciekawy jak to wygląda z tym egzaminem. uwazam,ze rozowy kolorek jest bardzo dziewczecy- ja uwielbiam pudrowe roze, blade i fuksje, lacze to z jeansami, z kolorem pomaranczowym i fioletowym ,albo brazem, mam w szafie rozne kolory- od czarnego po szar, braz, turkusowy , butelkowo zielony, zolty, blado rozowy, groszkowy i bialy- to kto ubira jaki kolor swiadczy tylko o jednym- o poczuciu humoru, smaku i wyczuciu koloru.
W gruncie rzeczy tylko to sie liczy!
Ja mialam to samo na samym poczatku ale dalej nie jem witamin i samo jakos sie wyrownalo.
zrobiłam- jedna kreska
* by poród odbywał się prawidłowo
No ale chyba holenderki teĹĽ sÄ… leczone ginekologicznie, prawda?
zastanawialam sie wlasnie nad dr szczytem, ale wiesz nigdy nie ma sie pewnosci dopoki sie nie zrobi
witam wszystkie baranki
Chcecie maby baby cos do pyska kupcie sobie wafelka tylko uwazajcie bo sie pobrudzicie...

Najlepiej niech sam sobie goi siÄ™ wlasnym tempem
sesyjek.waw.pl
Kiecką się nie przejmuj Babki robią cuda z kieckami - zwęzą i rozwszerzą ile zechcesz
nikt ci nawet nie podziękuje.ale może kiedyś coś w tym kraju się poprawi i..............a wtedy nas docenią
fryzurka faktycznie wyszła super ale do 1 mycia- potem masakra.....
Cichopek natomiast jest śliczna.
Masakra ledwo dalam rade na orbim ;P
ale jesli obgryzacie paznokcie - odpada :/
Wiesław Walendziak
Nie słuchajcie nigdy idiotów typu, ze goraczka czy lekkie przeziębienie nie jest p/wskazaniem do szczepienia!

Poza tym gdzie bym nie była, sama muszę pilnować dzieci i nawet wyjście do toalety wiąże się z tym, że proszę kogoś o zerknięcie na maluchy. sfingujesz.mragowo.pl Witam!!
up wejdz na allegro i popatrz...to sklep w ktorym jest wszystko. Najłatwiej jest leczyć własne kompleksy rzucając mięsem, gdzie popadnie. Widziałam ostatnio plebanię i nieciekawie się prezentowała natomiast bliźniaki jak tylko umiały już siedzieć świetnie się razem bawiły i wcale nie potrzebowały mojego towarzystwa były samowystarczalne i tak jest do dzisiaj i powiem Wam ze sa świetnie zorganizowanymi dziećmi,dobrze sie ucza ,pomagaja sobie, sa bardzo zżyte,chociaz nie chca sie do tego przyznac,i napewno wychowanie ich przynosi więcej radości niż kłopotów seryjce.waw.pl
witam ostatnio byłam w Trendy na Dobrego Pasterza, i mam teraz suuuuper fryzurkę, wreszcie mam moje upragnione blond włosy farbują naprawde extra, trochę podcięłam włoski przy okazji i też ok. Jak np 2 ml bede miala wstrzykniete przypuscmy w gorna warge to caly czas bedzie taka sama nie zmniejszy sie potem? Problem jest tylko z agencja, koszty sa duze. Nie ma to nic wspólnego ze zdradzaniem Ciebie, spróbuj może zaproponować, że obejrzycie wspólnie, albo wprowadź to jako zabawę erotyczną do Waszego życia. Co do ksiazek sa super na stronce-www.fryzjer polski.pl jakbym takie mial to ciagle bym sie nimi bawil Kto Ci to zrobil i dlaczego?!
OPEROWAŁ JĄ KTO INNY, OPLUWA KOGO INNEGO.
Oczywiście zauważył to lekarz na wizycie kontrolnej, stwierdził, że przyczyną jest opuchlizna powiek tuz pod rzęsami.
www.elastyczna.pl sama korzystam nieustannie.
pozdrawiam...
Jasne, ĹĽe pasuje.

do tego ze strony 'śmieszne zdjęcia'.
sesyjka.waw.pl
fryzjereczki wyśmiewają się ze wszystkich dookoła a same kompletnie nic nie potrafią do tego Revlon to tylko z nazwy bo po myciu szarpały włosy jakby zwykła odżywka była posmarowana kiedyś chodziłam do Gabriela to znam te kosmetyki i było super a tam to farby jakieś sklepowe pewnie a obcięcie totalny shitt!
Przy okazji dałem sobie wymrozić kilkanaście brodawek na moim ciele.
polecam nagrywać spotkania bo jeżeli ktoś chce mieć dowody to niech ma.
/konkrety, tu trzeba byc przygotowanym, nawet mozna datami rzucac
z tego co wiem to jesli bierzesz luteine kilka dni aby dostac miesiaczke to nie przytyjesz bardzo,o ile wcale,nie wiem bo kazdy ma innym organizm i jeden przytyje,drugi nie...taak samo jest z tabletkami anty.na kazdej ulotce jest napisane ze nie maja wplywu na mase ciala i libido a jednak mi sie przytylo 5kg bo drogich tabletkach a kolezanki nawet chudly wiec nie mozna dokladnie okreslic jak sie zachowa organizm...pozdrawiam
ja nic nie robie ostatnio, zadnego sportu nie uprawiam, ale musze zaczac bo jestem kompletnie bez formy.

Wielkie dzięki. serwomechanizmu.waw.pl dzieki.
Lekarz zrobił mi cytologię - bez żadnych wzierników ani niczego, potem wsadził mi dwa palce do pochwy, co było dla mnie dość bolesne i nieprzyjemne, i uciskał brzuch, co mnie śmieszyło strasznie, bo mam okropne łaskotki.Wszystko trwało może dwie minuty, nie więcej.Badanie bolało - nie mogę zrozumieć, czemu badał mnie przez pochwę, a nie przez odbyt, skoro jestem dziewicą, mogł przecież przerwać błonę, bo wcale nie był delikatny. po prostu ostatniego dnia lekko zjeść, jakies owoce czy zupa. To z kolei prowadzi do suchości w pochwie i kolejnych problemów z zaburzonym Ph intymnych miejsc. Ja Polecam Panią Hannę Ryndak, która jest licencjonowanym kosmetologiem, tel. Lidy w zielono-jasno-ciemnych kapsułkach jest niewiele.Sporo natomiast reklam -ofert etc.... setach.waw.pl
dziewczyny zagladajcie tu czasem. Pozdrawiam Czy ten zabieg jest bezpieczny? Poza tym swoim wyglądem, wyglądem salonu i komunikatywnością sprawiła, że nie miałam wątpliwości, że to co wymyśli, będzie OK. na szczescie mam duze pełne usta i nie musze sobie wstrzykiwac jakiegos gowna! aw055@poczta.fm krzysia
Ja chcę do spokojnego, cichego pokoiku, może być bez klamek.
zrezygnuj z tych dodatkow koniecznie albo je ogranicz
...
cześć dziewczyny
Niedawno spotkałam kol.
Przez te pare dni doczytalam duzo art z biochemii jak to wszystko wyglada, wiec atkins to nie zadna magia.

3 elements - stupid boy
sfeminizujesz.suwalki.pl
przepisano mi je ze wzgledu na nadĹĽerkÄ™... - a co to takiego ?
czy Wam podczas jazdy tez czasem uginaja sie kolana?
Dziękuje dziewczyny za gratulację teraz tylko żeby Fasolka ta, nie opuściła mnie.
http://allegro.pl/item100687816_jeansy_levis_ 501_bcm_27_30_legenda_w_zasiegu_rak.html
IgG (+), IgM (+) – oznacza że było (lub właśnie jest) świeże zakażenie daną chorobą.
Eney...

Ja uważam, że Przybylska wróciła do figury sprzed ciąży, ale Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie. sfanatyzowany.opoczno.pl Dziekuję za poparcie,bo w końcu najważniejsze jest to jak się czujemy we własnej skórze.Mam pytanko czy może wiesz jak już najlepiej ćwiczyć aby osiągnąć to co chcemy?
pozdrowionka jdhjdjhj Co do samych siniaków i krwiakow to polecam nastepnym razem przed zabiegiem zrobienie sobie takiej kuracji http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/6-ekstrakt-z- winogron Ja bym nie eksperymentowała. naprawne niesamowicie smieszne historie sfiksuje.bielawa.pl
Miałam usuniętą całą tarczycę . A wiesz, ze w prawie kazdym miescie organizowane sa bezplatne kursy j.wloskiego dla obcokrajowcow? Niższe wydją się lepsze. Bywa nieraz, że stoimy w obliczu prawdy, dla których brakuje słów Jan Paweł II Pamietam że jak za pierwszym razem leżałam w klinice wzięłam ze soba majtki siateczkowe i lekarz kazał mi je zdjąc i ubrać zwykłe bawełniane. Czy ta farba kiedyś zejdzie? skonczylam gynalgin i od chwili gdy go nie biore wszystko mnie zwedzi!!
Kupiłam już antybiotyki którymi mam smarować rankę.
Otóż:
Szukam architekta z polotem,mam duży przejściowy pokój i chciałabym go urządzić na pokój zabaw dla synów,z miejscem do oglądania tv(mecze) i nie mam pomysłu.
chyba nikt mi nie pomoze
I te dobre efekty niestety nie występują u mnie

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى