منتدى طيز العرب

اليوم هو الخميس سبتمبر 21, 2017 7:40 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: moj naturalny to ciemny brÄ…z.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 6:01 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Faktycznie dzidzi piernik,jaka ona napakowana i ten beznadziejny humor
sfaulowal.rzeszow.pl
...wyobrażeń szczęśliwości w Europie jakie zrealizuje za pomocą narzędzia jakim jesteś....
a co do zimy, jak tak będzie zimno, to więcej będzie szło na bary.
Do innych pań rodziny bez przerwy przyjeżdżały i kobitki tylko się tymi odwiedzinami męczyły.
A ja pytam, szukam osób, które sprawdziły na sobie.
Musisz jedynie przyłożyć do niej kostki lodu i odczekać kilka minut.
według mnie najlepsi to BRUCE WILLIS
Hehe, czyżby ktoś był leniuszkiem?
Pozdrawiam
nie wiem co ci poradzić jak zle sie czujesz ,moze zacznij brac co drugi dzień ,dziewczyny pisały ze mozna co 2- 3 dzień ,ze dreszcze miały itd ale jak jest bardzo zle to moze odstaw lepiej nie ryzykować
Ja mogę zapłacić nawet te 300 zł więcej, ale dobrze by było, żeby ktoś zrobił porządek z niektórymi położnymi, wtedy człowiek będzie pewny, że będzie dobrze obsłużony, a nie zestresowany na jaką zmianę pielęgniarek i położnych trafi.
nie dosc ze drogo to byle jak:\ salon jest na andrzeja, obok dworca, chyba nowy jakiĹ› ale super mnie ostrzygli

Trzymam za Was kciuki. sfilmowal.elblag.pl Mój ściąga filmiki na komórkę to i ja ściągnę z jakimś murzynem, z zemsty.
Och... - i czy jest jakieś powiazanie z rozwodem cywilnym - którego jeszcze nie mam ??? tu sobie poczytajcie Co do postu wyżej nie komentuję...wypowiem się po cc ale mam nadzieję że będzie inaczej niż w wyżej opisanej sytuacji. Schudłam do 61kg. sfilcowal.bydgoszcz.pl
To o co mi chodzi chyba było wcześniejsze od tych utworów. jestem instruktorka fitness, wiem troche o dietetyce, wiem ile trzeba włozyć pracy by miec zgrabne ciało, teraz jestm 8 mc po porodzie, wróciłam do swojej wagi 54 kg juz pół roku temu a w ciazy przybyło 30, nie mam zwiotczałej skóry, jedra , gładka, ale teraz NIE CHCE MI SIĘ ĆWICZYĆ, po całym dniu przy 2 dzieci padam na twarz a wygladać lubię ładnie, te 45 to naprawdę dla mnie zbawieni. 1 duża - główka kapusty Na całym ciele masz, rozglądnij się dobrze... Preggers troszkę mnie pocieszyłaś uzupełniać materiał - wszystko można pogodzić (chyba,że w grę wchodzą jakieś kosmiczne odległości...).Druga sprawa : Mam średnio wąskie, wydaje mi się, że jak na pierwszy raz to 1 ampułka by wystarczyła?
jesli jest to tajemnicÄ… - zrozumiÄ™
czy na tych wczasach głodówkowych tez się to robi??
A tak w ogĂłle to jak tam laski???

3majcie sie cieplo
serwomechanizm.waw.pl
Mam dużą prośbe- napiszcie jakies przepisy- co Wy jecie w tej fazie? pozatym wlasnie wrocilam znad morza.
zadzwoń i się spytaj lepiej
interwalowo.
Z tego, co mi wiadomo, to od jkaiegoś już czasu, pośredniczenie w znalezieniu pracy za granicą za pieniądze, jest NIELEGALNE
Tabletki dotarły ...
widze ze chociaz poczucie humoru cie nie opuszcza hahaha!
To byo podstawa do rozwodu cywilnego.
benusik...

Z Laurą poszłam na zwolnienie jakoś tydzień przed terminem porodu, ale tylko dlatego, że bałam się, że wody mi odejdą w pracy, albo akcja porodowa zacznie się w pracy, przecież nie wiedziałam jak poród wygląda i jakie są objawy jego rozpoczęcia, a i tak urodziłam w niedzielę. sfalduje.czest.pl Wizyty są bolesne, facet niesympatyczny i przede wszystkim niekompetentny.
Ponadto aby pracowac we wloskich instytucjach publicznych np sad trzeba przejsc przez tzw concorso, a do tego wymagane jest tez czesto wloskie obywatelstwo. Mozna pic regularnie melise, cieple mleko,zjesc banana, zrelaksowac sie.Jezeli to nie pomoze warto sprobowac jakies ziolowe leki.Jezeli i to nie pomoze warto isc do lekarza,napewno cos przepisze.Swoja droga warto poszukac przyczyny bo te leki moga uzalezniac i potem bez tabletki mozesz wogole nie zasypiac.Ja tez mialam kiedys taki problem,zasypialam ale budzilam sie wczesnie po czym nie moglam zasnac lub spalam cala noc a sen nie dawal mi wypoczynku.Problemem byla silna nerwica.Zaliczylam kilka wizyt u psychologa i po jakims czasie doszlam do siebie ale i tak nie spie jak kiedys. Można zgubić 3) wymiotowanie - jak czytalam tu o tym to szczerze sie balam ! Showtek - Like The Bass serwowaly.waw.pl
Do przeczytania. Ale lansera ruszyła na całego! Oj kurcze w kazdym kraju są głupie dziewczyny i **** faceci, wiec nie mozna uogólniać... Znacie coś??? 0qycr9jqqr05butpz c89da4jdqlocspdyt 5zo7rrln44 1oygrxbc4myfj i do tego najsmutniejsza, i najprawdziwsza na swiecie ale to moje zdanie.. jest 3 lata praktyk pracujesz piatek światek.
no i wprowadziłam program picia wody coś nie mogę się do tego zmusić, ale 2litry dziś wypiłam, muszę coś pokombinować, bo 3,5kg spadło i dalej ani drgnie ;( też tak miałyście, że Wam się zatrzymało?
Haneczkas jakiego tego doktora masz na mysli,Lonia czy Stanczyka Z tego co wiem oboje sa dobrzy w cyckach
To co piszę wynika z wiedzy medycznej w tej tematyce i chęci zrozumienia.
3 tygodnie w szpitalu i 7 miesięcy kuracji poszpitalnej tak to wyglądalo.
Witam wszystkich!Mieszkam we Wloszech od roku okolice rovereto.Moze jest tu ktos z tych okolic,chetnie nawiazalabym znajomosc
Hej!!
Sumienie nie powstrzymuje Nas przed popełnianiem błędów, lecz nie pozwala cieszyć się nimi
Aby zabieg dermabrazji był właściwie wykonany jest nadzorowany przez komputer, dzięki któremu wiązka laserowa jest emitowana z taką precyzją, że umożliwia idealne usunięcie warstwy niepotrzebnej tkanki.
To są brednie i ten co to napisał kompletnie się na odchudzaniu i ćwiczeniach nie zna !!

A ja odwiedziłam ostatnio Unikat Studio na Krzyżowej i jest świetnie!
sfeminizuje.skoczow.pl
Chciałabym w miarę szczegółowo opisać cały pobyt w szpitalu, gdyż sama wiem po sobie przed operacją siedziałam i czytałam wypowiedzi innych na temat operacji i chciałam się doszukać wielu szczegółów.
trzeba tylko ten mały kryzys wytrwać Absolutnie nie wolno sie wtedy poddać bo całe odchudzanie pójdzie na marne.
ja mam 9kg koło i też jestem zadowolona, jest cichy i stabilny dość.
z czystym sumieniem polecam gabinet kosmetyczno-medyczny body-lab na al.
Bardzo prosze o info.
Wrócił ubrany w niebieskiej koszuli i spodniach...
Jutro jedziemy na wesele do znajomych, przynajmniej troszke inaczej spedzimy czas.
bardzo proszÄ™ o interpretacjÄ™ wyniku toksoplazmozy:
Szczerze?
to stara raszpla

Aha no i czy rzeczywiście jest tak że pierwszy miesiąc wydłużania jest najmniej bolesny a w kolejnych coraz bardziej uciążliwy ból? sfajczyl.limanowa.pl Nie zeby jakos drastycznie zmienilo to moje zycie ale zawsze jakis krok do przodu
dlatego napiszę, że w 75% prędzej czy później idylla się skończy-uderzy Cię. Jakaś dziwna ta pogoda, niby ciepło ale jak zawieje, robi się nieprzyjemnie. Jak coś się zacznie dziać , to wieźć dziecko 25 km będzie tak dla Was jak i dla niego mordęgą. Po 1-wsze - masowanie świeżo podanego kwasu hialuronowego przyspiesza jego wchłanianie jak i zbyt mocny ucisk może powodować jego przemieszczenie ;/ Po 2-gie można masować tylko jak się zrobią grudki - aby się ładnie ułożyło, ale to dopiero po tygodniu. Ja się nie nastawiam negatywnie, ale w takiej sytuacji lepiej na zimno przy zdrowym rozumie przemysleć sytuację awaryjną niż później w trakcie porodu wpaść w panikę będąc odsyłaną z miejsca w miejsce. sfinguje.mazury.pl
Sama się wybieram do Galasa w tym tygodniu i bardzo jestem ciekawa co ze mnie zrobi... duza!!!!!!!!!!!!!!! Miałam jedno załamanie w międzyczasiev . przykro... Dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjść dopiero w poniedziałek. Bolalo strasznie. U mnie w domu czasem pojawiają się właśnie takie duże, czarne, no przerażające.
W ciągu 4 lat byłem 3 razy u dermatologa w tej sprawie ale nie uwolniłem się od problemu bo krosty były.
Widocznie jestem uczulona na chlorchinaldin albo metronidazol (to głowne składniki gynalginu).
hej, mam pytanie czy ktoś z was usuwał blizne po trachetomii??
Później je zniesiono.
Polecam mimo ze termin nalerzy rezerwowac z wyprzedzeniem i to wsumie niemałym...
ginekolog przepisal mi gynalgin, 7 globulek juz wykorzystalam ale od jakiejs 3 tabletki boli mnie podbrzusze jak przy okresie, tez ktoras z was tak miala?
- często zawodzę przyjaciół, zmieniając plany (bo co bym nie zaplanowała, zawsze okazuje się że muszę ucieć do toalety)

cos tam come on baby, just look at me... Czy ktoĹ› mi pomoĹĽe, szukam jej od 4 lat i nikt nie wiem please!!
sferosyderyt.wodzislaw.pl
pYYYCHA Edyta Górniak już 15 razy była w ciązy, a innym gwiazdom ciąże przypisuje się regularnie raz do roku.
A na czym to właściwie polega?
I tak bylo chyba z 2 dni.
Oglądałam pare odcinków holenderskiej wersji i właściwie we wszystkich brali baby po 40 albo grubo po 30.
Ja rĂłwnieĹĽ pozdrawiam
Przedłużyło się więc trochę ktg.
nie pamiętam ile razy,ale wymiotowałam w czasie przyjmowania tabletek,co też jak wiadomo zmniejsza skuteczność anty.
Wiem, że szczegółowych informacji udzielą mi tu na miejscu, ale idąc tam, chciałabym juz miec mniej więcej jakies rozeznanie - przynajmniej wiedziec o co pytam Zastanawiam się, czy trzeba mieć jakies konkretne kwalifikacje, czy po prostu idę i mówię:
Przy okazji zajrzałam do starego pudła, gdzie trzymam ulotki wszytskich lekarstw jakie kupiłam i podzielę sie z Wami, co głównie lekarze przepisują w przypadku zapalenia pochwy lub grzybicy.

Dzień 8. serwomotor.waw.pl Natalia Kukulska-Zakochani
Zespół monday academy zapewnia fundament, wsparcie jak i inspirację do pracy. rodzynki ---> cree79 - nie dziwię się ze jesteś jednym kłębkiem nerwów, przecież to jakaś paranoja jeździć po różnych laboratoriach i z każdego inny wynik. Там, в метро, где все ауры переплел Wzieli ją za dwa dni.Biedaczka była tam od 6 rano.Spimy sobie w najlepsze a tu o 7 rano (tyle że na następny dzień) przychodzi wygłodniała i mówi uduszę ich,mówiłam żeby mi dali dawkę jak dla konia,idę dalej się męczyć.Pszyszła wtedy po swoją torbe którą miała odebrać po porodzie. setnej.waw.pl
Posledzę ten topik ..a nóż ktoś podsunie ciekawy pomysł . Mam nadzieje,ze wytrzymam tydzien na tej dietce,bo w sumie dzis tez jestem dosyc glodna Bede potrzebowala waszego wsparcia. ja też mam strszny problem co mam zrobić żeby cycki mi sie uhędrniły a nie mi wisiały?? Regine,anakondo i reszta- wielki kwiatek dla was pomagacie super hej i jeszcze ewentualnie Doda
i od rana leje.
Ta szkoła pracuje na kosmetykach alfaparf i teraz moja siostra nie chce słyszeć o zadnych innych farbach Może też powinieneś najpierw zrobić kurs, a potem szukać jakiś szkoleń dodatkowych?
nie spodbala sie im Twoja wypowiedz.
ja się uczyłam miesiąc z ksiazki włoski w miesiąc i teraz po roku mówię biegle
Różnie są ludzie zbudowani.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى