منتدى طيز العرب

اليوم هو الخميس سبتمبر 21, 2017 7:40 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: i naprawde uczÄ™....
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 2:37 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
opuchlizne mialam moze przez kilka dni.
serwilizmie.waw.pl
Witam Witajcie...!!
w ogole szkoda gadac
Ja bralam przez tydzien, 3 razy dziennie po 1 tabletce podjezykowo.
Jedz ile chcesz, ale tylko jarzyny, owoce i zupÄ™.
O ile się nie myle to były kilojule.
I czekaj jeszcze z rok....aż odrosną i tylko co dwa miesiące przyciemniaj włosy synckiem.

szopa. serwituty.waw.pl Ja juĹĽ po obiadku.
Nie rozumiem stwierdzenia, ze polozne moze cos denerwowac. bo to jest roznica 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Hej dziewczyny, ja mam 30 lat i jestem ze Świdnicy. ferry widocznie taką małą masz aktywność fizyczną sferyczny.zachpomor.pl
Musi chodzić do endokrynologa ale nie jest źle=]. Iraf, przebadaj mała pod kątem wit.D. On wprost kocha ciasta! POZDRAWIAM. Później znów jajko z odrobiną majonezu i trochę tej ryby. bo żeby wybielane ma na bank [13.11] 05:08---Czy zabijasz namietnosc?
Witam wszystkich
Co do operacji to zycze powodzenia, pamietaj jednak ze nie jest ona na cale zycie.
Jedno znieczulenie podane bez bĂłlu.
???
Trzeba położyć tabletkę na tylnej ściance pochwy (od strony odbytu) i przyciskając ją palcem wskazującym wjechać po tej tylnej ściance jak najgłębiej (znakiem, że dobrze wkładacie jest to, że do głębszego wepchnięcia zabraknie wam po prostu palca )
Witam mam pytanie byłam u ginekologa zrobił mi USG i stwierdził zapalenie.
tam miało bysnie zgwaciła go
najlepiej chyba oddać się w ręce specjalistów i zapisać się na profesjonalne zajęcia.
brrrrrr to był jak koszmar
Pamietam, ze na poczatku ciazy odczuwalam klucia w jajnikach i pochwie.

Od poniedziałku zamiast mnie ubyć to 800 g wzrostu i pytam dlaczego !!!!!!!!!!!!!!!
setboli.waw.pl
Dla mnie jest dobrze w takim zwiazku, ale martwi mnie co czytam tu.
- idziesz do sanepidu ktory obejmuje twoja dzielnice zamieszkania (!)
chce kotka:
skad wiedzieliscie o naborze?
Tylko 10 zł + przesyłka!
Pozdrawiam
baardzo serdecznie prosze o odpowiedz, to dla mnie naprawde bardzo wazna sprawa.
Wielki Buziak
Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!!

No i of course oglądam często niemiecką tv. sfatygujesz.rawa-maz.pl też miałam takie dretwienia.
Ja chodze do mojego chirurga który mnie operował i on mi hormony kontroluje. A jestem zadowolona ponieważ atmosfera jest świetna,juz w grudniu idziemy do szpitala na praktyki.Czuje że to jest moje powołanie U mnie chyba nadal przestuj, ale zobaczymy jutro. mogę się pochwalić płaskim ładnym brzuszkiem a ta blizna oszpeca mi ten brzuch w moich oczach bo ludzie raczej tego nie widzą Pozdrawiam Justyna sfajczyc.lezajsk.pl
Czasem jest cieplutko, a czasem mozna zmarznac A ja musze dziennie 2 godziny a w sobote to juz ile wejdzie, a jak czasami skrycie podrzuce mu do kawy wieczorem viagre to mam pewne rzniecie prawie cala noc. Operoana, nam cewników nie zakładali i dlatego tak ważne było to wieczorne siknięcie. Również nie kazała mi przemywać tego wodą utlenioną ani smarować tribiotykiem. hej A nigdy wcześniej nie farbowałam włosów.. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 5814511
chyba podałaś zły adres do siebie, bo maile mi wracają....
schudnąć
:*
I wlasnie nie wiem czy nie wybrac sie do fryzjera, bo moje looczki ladnie sie kreca ale na dole a na gorze sa raczej oklaple ;/ fuj Boje sie tylko ze jak fryzjerka obetnie mi je to bede dziwnie jakos wygladac......Bo nosze jeszcze okulary.
Pamiętam jak lata temu takie zapalenie moją mamę dopadło.
a nawet nie wiem czy trzeba mieć swoją koszulę, ale dla mnie to jest tak mało znaczący szczegół, że nawet nie zapytałam.
Amelino, parathormon...
Do tej pory mam spokój, już nie wrasta ale została blizna

teraz zawzięłam się wyjątkowo i skończyłam - 42 dni za mną !
serwilizm.waw.pl
CZY KTOS ZNA DOBRY GABINET W WAWIE??
Dekoloryzacja a nie rozjaśnianie.
Dzisiaj planowo powinnam dostać @.
U mnie wszystko jakby lepiej, tzn.
Cześć.
Mężowie grożą im śmiercią.
na badaniach na 1 dzionek
Trzeba się wcześniej umówić kontakt znajdziesz nawww.fryzjernia.krakow.pl
bo ja po nocy wstaje i przez cały dzien wypływa ze mnie ta rozpuszczona tabletka

Zaplątuję się w wyrzuty sumienia by zaraz w następnej chwili sama się z nich usprawiedliwiać. seryjnej.waw.pl Teraz pośladki mam jak ze skały, mięśnie brzucha na nowo zaczynaja sie spod tłuszczyku ukazywać, ładnie ramiona i rece sie modeluja a przy tym nie mam tak stawow obciążonych jak przy bieganiu.
Co myslicie o tanich lakierach, takich po ok. nie no kas edyta Górniak hahahhahahahha Trzeba tylko poszukać. Żyjemy w jakim kraju żyjemy, może i ludzie są bardziej tolerancyjni niż kiedyś, ale nie zniosłabym nawet jednego spojrzenia obrzydzenia obcej osoby Co robić?!!! 2. sfalcowal.lubin.pl
i wcale nie załuje,mimo iz tanie nie sa ale co najwazniejsze skuteczne ,dzialajc na istote cellulitu Mam koleżankę Jagodę. a gdzie kupić ten szampon LORIN?? Patrze a tam WILEKIE WŁOCHATE CZARNE BYDŁO !!! byłaś/eś operowana/y a moze czekasz na operację? A czym sie zajmujesz? najlepszego Niech urodzi zdrowego dzidziusia Ma juz synka i jak chce miec drugie diecko to na co kma czekać?Ja im dobrze zyczę i fajne,że będzie mieć drugiego bobaska
A jutro tez nie bedzie mnie caly dzien, postaram sie naskrobac cos w czwartek.
Oficjaln strona brytyjskiej muzyki pop, na samej gĂłrze.
ja polecam ĹĽele tej firmy http://www.hotnail.pl/basic-clear-30-g ,id1.html sÄ… nprawdÄ™ bardzo dobre i nie drogie.
Pytanie, dlaczego jak inne dziewczyny z innych kraj nie leca na nich to dlaczego wy, czy ktos w koncu na to pytanie odpowie ?
Nie przejmuj siÄ™.
pozdrawiam zdrowe-stopy.com
ale tam tez najwieksze sa raczej 43.
Co jeszcze robi sie w takich sytuacjach?
Wg wielu autorytetów zła praca jelit jest przyczyną, że częstość występowania raka przeszła z 4% do 25% ludności, postęp gośćców, stwardnienia rozsianego, chorób serca i układu krążenia, ch.

George Michael- jesus to a child
serwisu.waw.pl
a bym nie polecała prostowania włosoów kręconych na stałe, lepiej wyprostować sobie od czasu do czasu Włosów kręconych nam zazdroszczą, bo proste mają wszyscy, dlatego moim zdaniem lepiej pozostać przy swoich naturalnych.
WYNIK:
Ja przedluzam wloski .
Mnie osobiście bardziej odpowiadają kosmetyki Osmo i Vichy, które stosuje zamiennie.
Szkoda Oktavko że wyszło Ci tak późno z tym terminem, więc pewnie nie będziemy miały okazji się poznać
na 1 stronie masz opis
A mam jeszcze jedno pytanie,czytalam zeby oczyscic gruntownie organizm trzeba stosowac min 5 dni glodowki plus 5 dni ja poprzedzajace i wychodzace z niej ,czy faktycznie ?
bedziesz jej pozniej zazdrosic jak bedziesz miec 30 lat a Jablczyska ,majac 30 lat bedzie wygladac na 25

Zmęczeni, siadamy najczęściej wygodnie przed telewizorem, bo przecież od życia też nam się coś należy, i rozpoczynamy odżywianie. sferometr.wloclawek.pl ciagłe odchudzanie ..
dzieki za szybko odpowiedz i dodanie otuchy . Myślę, że to też ważne, na jakim etapie zakażenia czy zapalenia dany lek się stosuje. Obudziłam się o 3 i już nie mogłam zasnąć. Jak widzę pająka to mnie paraliżuje ze strachu i nie zbliżę się do takiego ani na metr.Nie boję się takich malutkich i tych chudych . amberr czyzby pielegniarka?? serwy.waw.pl
ludzie to wasza szansa zeby sie wypowiedzieć !!!!!!!!!!!!!!!! ja mam conversy juz 2 lata, ale nie chodze w nich codziennie, bo mam takie ciuchy ze nie do wszystkiego pasuja. Najlepiej kupic takie z ryb bo roslinne zrodla omega-3 sa watpliwe. Wyjaśnienie... HAHAHA ty wogole wiesz jak zachodzi sie w ciąże?? A tytuł wątku to \odchudzanie z meridią\ a nie \odchudzanie z węglowodanami\ heheheheh To jest to wszystko z czym sie borykaja na codzien kobity z nadwaga faceci do pewnego stopnia tez ale oni przynajmniej nie maja presji spoleczenstwa ze musza wygladac zawsze jak 20 latki...Problemy z jedzenie to cos znacznie glebszego niz estetyczne wrazenia,nadwaga rani ludzi niszczy im zycie i zabiera zdrowie.
tylko ze wówczas tłuszcz usuwany jest z całej powierzchni ciała, nie tylko z brzucha ale inaczej się nie da.
Ta poduszka to naprawdę fajna sprawa,tylko gdzie coś takiego można kupić?Wiecie co wybrałam sobie dzisiaj wózek,to znaczy wiem jaki sobie kupię.BYŁAM DZISIAJ Z KOLEŻANKĄ,która 2 tygodnie temu urodziła córeczkę po wózek i też tam wypatrzyłam piękny dla moich bliżniaków.jak chcecie to można go zobaczyć nawww.dymex.com.pl
Witajcie kochane!
Z Laurą poszłam na zwolnienie jakoś tydzień przed terminem porodu, ale tylko dlatego, że bałam się, że wody mi odejdą w pracy, albo akcja porodowa zacznie się w pracy, przecież nie wiedziałam jak poród wygląda i jakie są objawy jego rozpoczęcia, a i tak urodziłam w niedzielę.
na receptę w aptece koszt około 300- 350 zł.
Fakt, ĹĽe je st super miejsce, duĹĽy reuch
No nic musze czekac...
-ograniczyłam węglowodany

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى