منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:25 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Nie mam wiÄ™c wiÄ™kszej moĹĽliwoĹ›ci \wyjÄ™cia\ sobie z ĹĽycia 2 lat na rehabilitacjÄ™
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 3:59 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
KiedyĹ› na te problemy cierpieli tylko ludzie starzy przyjmujÄ…cy paracetamol dziesiÄ…tkami lat.
seston.waw.pl
ja się wąłśnie relaksuję , pomalowałam paznokcie i nie mam ochoty an sen , pewnie jakiś film obejrzę , mąż ma nockę w pracy .
PrzekÄ…ska:
Kiss....nie najlepszy ale jeden z najlepszych które się stosuje do powiększania ust.
Ataner, gdyby to tylko o słodycze chodziło....prędzej zrezygnuje ze słodyczy niż z żółtego sera, a jak jeszcze piwko do tego to już \umarł w butach\
Nie mam dzieci i narazie sie nie staram , ale wg.zdania mojej lekarki jest na tyle na chwile teraĹşniejszÄ… w porzÄ…dku ,ze nie powinno byc problemĂłw,
czuje sie calkowicie wypalona.

masz taką obsesje na punkcie zakażeń, a nie myjesz się 3 dni ? serwus.waw.pl A czy wykonywałas jakieś ruchy brzuchem, masowałaś go z dołu do góry, przękręcałaś się parę razy z boku na bok?
mozecie mi powiedziec czy ten p. Postanowiłam sobie go zakupić dla własnego użytku. To fajny zawód. Regine, pytajnik- dzień dobry z samego rana!! Mnie rowniez lekarz przepisał gynalgin, ale nic nie powiedzial po co na co to mi, mnie nigdy nic cie swedzilo ani , nie czulam żadnego dyskomfortu, wiec troche sie zastanawiam, czy to tak na wszelki wypadek, przed nastepna wizyta, bo bede miala robiona cytologie, czy on sam cos wykrył, a mi nic nie powiedzial. serwujacych.waw.pl
na allegro, żeby lepiej przewidzieć moment. Nie chce sie z Toba sprzeczac nie o to tu chodzi. hej dziewczyny, polecam salon kosmetyczno-fryzjerski Empire. Witam. zgoda ordynariusza miejsca, to znaczy, że do zawarcia związku małżeńskiego konieczna jest jego zgoda. czy to normalne? dzieki to jest ten kawalek
po dlugich namowach i przekonywaniu mnie ze w tak waznym dniu ak slub bede max zdenerwowana zeby sama cokolwiek wykonac zgodzilam sie na kolezanke, wprawdize to narazie tylko slub cywilny ale jestem osoba poddajaca sie natrojom chwili azwyczaj wiec sie zgodzilam, wczoraj byla u mnie ta kolezanka bo slub za nie cale 3 tyg i tak w ramach woilnej chwili powiedizala no to jaki makijaz mi zaproponujesz zaczela objasniac ciekawie zabrzmialo wiec stwierdzilam to maluj zobaczymy jak wyglada to o cyzm tak z entuzxjazmem mi opowiadasz i powiem wam tragedia nie wiedizalam jak jej o tym powiedziec wiec powiedzialam tylko ze \inaczej niz sobie wyobrazalam\ ona stwierdzila ze dopracuje jeszcze kilka szczegolow i bedize super a ja az sie boje bo jak jej powiedizec zeby brzydko moweiac sie wypchala?chce wygladac pieknie naturalnie a ona mi proponuje cos w czym nie wyszlabym nawet z lazienki ratunku???
własnie wróciłam jakąś godzine temu.
A możecie polecić jakieś tanie a zarazem dobre lakiery?
Wyzabijałabym wszystkie pajaki swiata ...pod ochrona ,czy nie.
stronie zębó też się zabieg wykonuje (tam najwięcej kamienia jest).
zamtowiłam naturalną płytkę, odtłuściłam, po założeniu tipsa nałożyłam tylko na naturalnego paznokcia primer i nowu zmatowiłam już calego paznokcia tzn z tipsem;( jednak one i tak odpadły;-( a koleżanka miała pretensje i zdjęła wszystkie paznokcie i musiałam robic wszystkie od nowa;-( , wiem, że ona nie kremowała rąk przed zakładaniem paznokci.
Ja słyszałam o jednym lekarzu z Warszawy.
Ja za to chcialabym jej wiecej...Jak jestesmy gdzies na zakupach, to wlasnie on spokojnie oglada, wybiera, przebiera, zacheca mnie, zebym moze jednak przymierzyla...Bo ja z reguly rzucam okiem w sklepie i jak od razu mi nic nie wpadnie,
Antoninka - jak po zabiegu?

Ryszarda Rynkowskiego
sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
Obecnie sama niedawno zakupilam zestaw startowy, w reku tylko i wylącznie informacje z internetu oraz obejrzane filmiki, za sobą 2 proby nie jestem zadowolona, ale tez nie zniechecona, paznokietki trzymaja mi sie juz 2 tygodnie chociaz mam gory i pagory Zapytali policjantkę, dlaczego zdecydowała się na te operacje (bo wcześniej zaznaczala, iż przecież jest szczęśliwa w życiu) - i nic nie odpowiedziała.
Bardzo polecam!
dzieki temu forum przetrwalam najgorsza noc w moim zyciu.
12 dnia od owulacji bardzo bolał mnie brzuch na dole.
Jemy mało wypełniaczy,w których jest i sporo błonnika, a umówmy się kał to pozostałości niestrawionego pokarmu.
dziekujÄ™ , a co powiesz t tym, ktĂłry lepszy?
Ja o swoim intruzie dowiedzialam sie z 3 tygodnie temu..
Ja do Paryża wybieram sie jako fille au pair więc koszty utrzymania odpadają Ale i zarobek prawie żaden.
miednica nadal pozostanie szeroka
Mam dość długie włosy, potrzebowałabym dwóch rozjasniczay, dwóch farb, a przy okazji
J.

znam jej skład, ale jestem ciekawa czy kiszona działałaby podobnie. setki.waw.pl Bylam juz na 3 maja -Berendowicz i Kublin, fakt pieknie tam dbaja o klientki ale za mycie ze strzyzeniem i nalozeniem farby biora 150-200 zl
dzięki ale cieszy mnie jedno, przez ostatni tydzień nie robiłam nic, nie ćwiczyłam, jadłam nieregularnie, nawet słodycze i pizze (byłam na koncertach Paddy'ego Kelly z Kelly Family i cięzko tam było się odchudzać), jak wróciłam bałam się po tym tygodniu wejść na wagę, a tu niespodzianka! Koleżanka zrobiła mi w szkole,ale w czystych warunkach. 24 i dziś tj 25 zauważyłam śluz z bladoróżowymi smugami krwi. http://cur.lv/1a91g sfalcuj.malopolska.pl
ale nie o tym mowa... Tak to nie myślę, ale wiem, że wiele rozwodów ma dużo mniej poważne podłoże. Niektórzy piszą tak jakby nie wiedzieli, że można sprawdzić z jakiego komputera to jest wysłane. Z moim ciałem, moją skórą na kt wszystko się goi fatalnie jestem wdzięczna Dr że chce mu się poświęcać dla mnie swój czas. Ze niezawsze jest to calkiem Nigdy nie byłam jednak w tym salonie i nie wiem ile fryzjerek w nim pracuje i czy mam zaznaczyć, że chcę aby właśnie ona mnie obcięła. Pamiętajcie, że woda nie może mieć więcej niż 43oC, za ciepła może nieodwracalnie uszkodzić jelito.
dzisiaj-poniedziałek mniej boli, już nie tak opuchnięte ale dalej bania na poliku jest i szczękościsk - szwy przesadzają.
W Niemczech rĂłwniez muzulmanie (glĂłwnie Turcy) w 90 proc.
Denerwujecie sie jak na zachodzie myla was z rosjanami lub czechami?
Lekarz dyżurny kazał mi to przezyć brać cokolwiek mam przeciwbólowego (powiedziałam,że tylko Tramal,a on na to że może być-kolejna bzdura!) i iść do swojego ginekologa.
zabrudzam
Joanna Zagdańska - Rękawiczki
to muszę Cię zmarwić tak jesteśmy skonstruowani, że tego nie unikniemy (może to i dobrze?
na to to akurat jest prosty sposĂłb - siatka na muchy/komary zatrzyma teĹĽ pajÄ…ki wchodzÄ…ce przez okna
Jeżeli chodzi o przygotowania na tą dwójkę to zupełnie nie wiem od czego zacząc,trochę żeczy już dostałam od szwagierki po jej synku i po trochu kupuję.Najgorszy problem to wózek bo niewiem czy kupować go przed rozwiązaniem,a co wy o tym myślicie?
heh, ja myslałam że to tylko u mnie takie potwory, ale na szczęscie nie...

1.
sfinksowa.olawa.pl
A poza tym żadna z nas nie ma patentu na nioeomylność i n a w e t meridia z gazety nie jest nieomylna.
mmmmmm chyba zaraz wlacze
Wniosek wydaje mi się byc jeden-ładna, ale głupiutka...Nie znamy jej osobiście, ale jej udział w newlyweds, moim zdaniem, zaszkodził jej nieco w karierze.Wypadła w nim na beznadziejną, sorry za wyrażenie-tepą laskę...
Czy jak zaczne juz robić po kilka serii to mogę robic przerwy pomiędz nimi?
Wydaje mi sie ze 3-4 sztuki nie zaszkodza,ziemnaiki maja potas,witaminke c i jeszcze inne wlasciwosci ale nie wiem jak to sie ma do oczyszczania bo jesli mozna to ja chcialabym tez warzywa straczkowe jesc maja nostwo bialka itd
Powiem ci ze stresu jest bardzo duzo ale to chyba wina zmiany przepisow.
Mówi, że ma trochę zdrętwiały najmniejszy palec lewej ręki i odczuwa mrowienie od tego palca do łokcia.

Co do zabicia dumbledora to mi się wcale ten pomysł nie spodobał, podobnie jak mi się nie podobało zabicie syriusza, a na dodatek jescze niektórzy mówią, że rowlin na koniec zabije pottera, jak dla mnie to by była beznadzieja sfaldowan.bieszczady.pl Nie łam się, przeciez nie będziesz tam do końca życia siedział.
To muzyka z filmu Nakarmić kruki dokad isc 2 pierwsze dni byly wielka niewiadoma, ale udalo sie 2 dni przenocowalm z Chlopakiem w drogim jak na moja kieszen hostelu, a potem juz w swoim przestronnym pokoiku ale radzilabym poszukac mieszkan przez internet juz w domu, bys miala jakies adresy, jakis punkt zaczepienia. Czytam te Wasze posty i aż się za głowę łapę. można się rozmarzyć Kurcze, fajne te ciuszki, ale drogie, zresztą i tak pewnie wolałabym kupić coś innego za takie siano serwujacej.waw.pl
Jak coś sobie zaplanowałam to to zrobie, jednak nie poprzedze tego 2 tyg przygotowaniem, nie przesadzajmy. Wlosy odzyly. proszek do prania albo rozważyć kupno innej pralki badż dzwonić 504-503-590 Myślałam że skoro wiadomo, że ktoś ma naadżerkę to od razu zaczyna się to leczyć. A pępek;/ Za pierwszym razem po miesiącu się przerwał no i cały czas ropiał. Czy udalo sie kiedys Pani naklonic team do pracy grupowej?
w centrum na nowowiejskiej, a i cena karneciku przystępna bo dla nas tylko 129 zł za miesiąc .
Jak u was płaca kierowca za wywozke wodki za hekto, czy od lebka?
co?
Spadlo mi na niej 5 kilo.
Kupię sznur chyba.mamy mieszkanie 2 pokojowe, nie ma samochpdu, internet jest i komórki mamy, mało jemy, opłaty duze są.
W Twoim przypadku to mozna nazwac polglodowka-tez sa dobre Nie nalezy wracac do starych nawykow zywieniowych bo albo sie nadrobi utracone kilogramy albo bedzie ich wiecej niz przed glodowka jak sie rzucacie na jedzenie
To już po prostu mnie do szału doprowadziło...
doktor kazala isc do ginekologa wiec poszlam na to 4 pietro, czekalam w bolach 3 godzinki i przyszla pani ginekolog.
Uśmiechnął się tylko i powiedział że laser to tylko delikatna kosmetyka i znaczących zmian nie będzie widać na starszych bliznach.

Heheh czy insteresuje cie w jaki sposob powiększają się piersi na anty
sfaulowany.sanok.pl
U nas jest duza rotacja kierowcow, nie wiem z jakiego trade jest Larryale u nas to trzeba robic lapanke na kierowcow przez takich jak on. http://hafsa.republika.pl/diety/atkins.htm
Moj chlopak juz nie moze mnie sluchac ale dawno stwierdzil ze jesli czuje ze musze to mam jechac.
jestem jestem.wczoraj balowałam.imieniny miałam.i macie rację jak nie wsłuchiwałam się w siebie ,bo byłam zbyt zajęta to nie zauważyłam żadnych niepożądanych objawów.Dzisiaj 7 dzień i 1,5 kilogram mniej.Tyle,że bez wody tzn.przy minimalnej ilości,bo nie cierpię tyle pić.Kasieńka23 dziękuję za pamięć.Pozdrawiam Was wszystkie i oby tak dalej.
Na forum symptome.ch,gdzie jestem aktywnym czlonkiem (wszyscy czlonkowie sa zarejestrowani) nie opisal nikt uszkodzenia zdrowia poprzez lewatywy.
A GraĹĽyna Torbicka?
Obudziła się moja córeczka, wręczyła mi kwiatuszki laurkę i czekoladki, robiłyśmy razem sernik na zimno.
Jako,ze od jakiegos czasu ciesze sie dobroczynnoscia lewatyw, chcialam sie tym z wami podzielic.
duĹĽe supermarkety.

Jak stosujesz dluzsza kanke to powinna wejsc na cala dlugosc w pupe. sfalszuje.ilawa.pl Powodzenia
Chciałam lepsze znieczulenie ale lekarka stwierdziła, że zwykłe wystarczy, że nie jest źle. Rusin była nie do wytrzymania i wyrzuciła lisa, a on cóż mógł zrobić? a ktora z nas nie ma i wali w bok z przystojnym kolegom z pracy ? moglobyc gorzej... bol moze byc objawem na zmiane pogody serwisow.waw.pl
to tuuuutaaaaj chce paaaani roooodzić? Rano profesor powiedział mojej mamie, że będzie trzeba zrobić badanie wziernikiem, tak jak u dorosłych kobiet. i napewno tak jest. Co prawda ja jestem doktorem nauk humanistycznych, ale obok mnie w łóżku zwija się ze śmiechu profesor zwyczajny zatrudniony w Instytucie Mikrobiologii UW. Zreszta juz sie przyzwyczailam do podobnych tekstow nie tylko tu na forum. Pojechalabym i mysle ze mialo by to sporo plusow bo meroska- skąd wy macie takie informacje??
to do cholery można się masturbować podczas okresu czy nie?
Marianko dzisiaj mnie dokuczyło równo,nawet boli mnie pod kolanem,poszłam na zabieg,wrocilam,musialam oczywiscie i jak zwykle jak to
Jestem z woj.
nadĹĽerki!
Boję się efektu JOJO, ostatnio kilka razy się odchudzałam, schudłam no i przytyłam 8 kg, teraz chodzę codziennie na siłownię, obwody mi powolutku maleją, ale waga stoi.
Jutro pewnie juz bedzie inaczej.
Własnie byłam u ginekologa ztwierdziła ze mam nadrerke..
Akryl łatwo usunąć z naturalnych paznokci.
teraz wakacje więc niewiele się dzieje w kwestii kursów, ale od września widziałam już będzie ich sporo.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: