منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:20 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Nie miaĹ‚am takich problemĂłw, jak Ty, ale wiem, ĹĽe koleĹĽanka, ktĂłra miaĹ‚a problemy z kolejnymi ciÄ…ĹĽami, dostaĹ‚a list
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 5:42 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Mieszkanko mam tak posprzątane ...ŁAŁ!!!!!
sfinks.naklo.pl
Dzień 4
10-20 oliwek, pół małego awokado,30g kwaśnej śmietany,100g kremówki,2-3 łyżki soku z cytryny lub limonek
Pomóżcie pilnie mi potrzebna
dzieki za szybko odpowiedz i dodanie otuchy .
od miesiąca ograniczam się ze słodyczami i przyznam że 2kg jest mniej.
..Myrevin polecam
Z takimi sprawami nie ma ĹĽartĂłw.
Zaczal mnie badac i jego zaskoczenie roslo, bo po torbieli ani sladu!!!Dodam jeszcze,ze oczywiscie mialam badanie CA 125 ktore oczywiscie bylo ok.
to Diesel....niestety cholernie drogi, ale wole zainwestowac wiecej kasy w jedna porzadna rzecz, niz kupic gĂłre badziewia, ktĂłre po max kiklu praniach nadaje sie na scierke

Ja wciÄ…ĹĽ tu zaglÄ…dam z nadziejÄ… na odnowÄ™ forum. serwomechanizmy.waw.pl Do pani Madziuleczka to moj mail :
cześć mambuś ,cieszy mnie ,ze popierasz nas ,witaj w NFZ I ,tylko badania na prywate bo nie lubimy czekać ,mądre dziewczynki ,miłego wieczorku po to stosuje się probiotyki zawierające bakterie kwasu mlekowego -> trzeba tam zakwasić. Alegoria jesteśmy w równym wieku i myślimy o tym samym. najlepiej biskupin, śródmieście i okolice nie umiem ci pomoc,.. serwowan.waw.pl
Co innego jest przyjechac na wakacje i spinac sie zeby dostac jakolwiek prace, a co innego planowac gdzies zycie na powaznie. I jeszcze powiedzcie mi czy np. Mam dokładnie ten sam problem!!! Są tacy ludzie, co potrafią takie farmazony na rozmowie gadac, to co pracodawca chce usłyszeć i myślę, że dostają tą pracę, mówiąc jakieś 30% prawdy. Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… i do tego najsmutniejsza, i najprawdziwsza na swiecie ale to moje zdanie.. nic nie dodawaj,
Czy ktos wie co to moze oznaczac bardzo prosze o pomoc?
!!!
No właśnie, dopiero co usłyszałam że takie coś istnieje...i nie wiem czy to można zrobić u lekarza (tak by było najbezpieczniej), u kosmetyczki (bo to przecież pewien rodzaj makijażu permanentnego), czy w studio tatuażu (tu nie miałabym zbyt dużego zaufania).
Kilogramy jednak wracały bo do toalety chodziłam raz w tygodniu
W niedziele jedzie na tydzień z ministrantami pierwszy wyjazd na dłużej z domu.
witam.
ja mialam to samo.
U mnie właśnie te objawy były spowodowane zmianami reumatycznymi (RZS - reumatoidalne zapalenie stawów), ale nie miałam wystarczająco jasnych objawów, aby byle jaki lekarz się na tym poznał.

Mężczyzna zwykle dostaje leki doustne (np.
sfilmuj.jgora.pl
Aha, ilość picia zwiększaj stopniowo, np jutro wypij o 1 kubek więcej niż dziś.
Piszczie jak sobie z tym radzicie!Spokojnych swiat
jejkuuu przez te histroyjki to jeszcze gorzej sie boje porodu hehehe a jak to sie czuje ze to juz ?
O ile wiem torbiel krwotoczna to endometrialna czyli powistala z krwi.Co miasieÄ…c mamay okres i z niewiadomych powodĂłw czesc tej krwi cofa sie jajowodami do jajnikĂłw i stÄ…d robiÄ… sie nam te torbiele.
Moge wymieniac dlugo.Tak.A to Polska własnie.Kraj katolcki, jeden z bardziej religijnych w Europie.
Nie mam pretensji widać tak się właśnie zachowała moja skóra.
Ja przed sylwkiem ćwiczyłam codziennie i efekty miałam w dwa tygodnie.
ja byłam na giszowcu u pani kasi,jak ktoś nie zna to taka z zieloną grzywka przynajmniej ostatnio miała :-a) ludzi to tam za dużo jak dla mnie,straszny gwar,tragedii nie było ale mój mąż nie padł na kolana,to oznacza ze może być parę tygodni później byłam u Pana Wojtka Nooo i...
na poczatkau wspomne ze mieszkam w uk.
a ja szczerze:

Kurczę tesh mam taki problem... serwujacym.waw.pl Dołączyły nowe panie i tu już pouczają co mają robić i jak się zachowywać inne, a nawet się obrażają.
milo.Wiec duzo czasu spedzem na rowerze albo spaceruje. Mam strasznie napuchnięte nogi i ręce !! Jednak im więcej się jej zjada tym bardziej jest się POMARAŃCZOWYM, a nie opalonym. Roy Gates - We Rock Together nie zmecze calego owocu, a soczek jakos tam sie wypije:/ sfajcze.kutno.pl
Warto jest się tam zapisać wcześniej, bo mogą was spotkać kolejki. Jutro bede pic soka ale juz bez wody. A ja tak nie chcę! Wśród miliardów diet o których czytamy-słyszymy-stosujemy większość źle wpływa na organizm. nie wiem czy to normalne żeby przez tyle czasu to się pojawiało? chłopcy, dziewczyny... druga strona kolekcji taka czarna sliczniutka
slyszalam ze nawet z samej glowki kapusty i cebuli mozna ugotowac i tak samo odchudza?
ja cały dzień nic nie jadłam bo mi sie niechciało pod wieczór troche czułam głód to se jogurt z płatkami i bananem zjadłam i oczywiście hektolitry wody wypiłam teraz zmykam pod kocyk bo jakoś zimno mi ale ogólnie jest spoko
hejj!!!
Mnie bolało.
Do Dominiki:
warto mieć pomoc choćby najmniejsza ,ja mieszkałam wtedy z mama i przynajmniej wieczorem kąpała mi jednego malucha i czasami poprasowała ciuszki,a to juz coś,ja miałam jeszcze starszego synka, który jak sie dzieci urodziły miał niespełna 3 lata ,wiec jemu tez trzeba było poświecic czas
Ta blondynka to najzwyklejsza kobieta , jakich tysiÄ…ce, jej bardziej potrzeba psychologa na kompleksy a nie operacje.
5.
oczywiscie najczesciej bezpodstawnie.

IRA- Bezsenni
sfor.przeworsk.pl
autorko topiku !!>> czy jeśli Polak po kilku spotkaniach mówił Ci, że Cię kocha, chce mieć z Tobą dzieci, jesteś dla niego wszystkim, to uwierzyłabyś mu ?????
Będe bardzo wdzięczna za udzielenie mi odpowiedzi.
;d
4.
ZAPISY!!!
pozdrawiam

..$...............................$ sfinansowanie.lebork.pl Mam nadzieję , że teraz będzie inaczej.
polecam! Witam wszystkich! Uważam, ze naprawde jest dobra ta herbatka zmniejsza apetyt i powoduje lepsza przemiane materii, a przy tym lepsze samopoczucie, Nie wiem jak wy, ale Ja myśle, ze najbardziej działą spalanie.. Pozdrawiam ! Ja chodze do centrum,kosmetyczka bardzo fajna Salon N25.polecam setery.waw.pl
Jak się usłyszy pytanie: Jeszcze chcialam dopisac ,ze to jaka mamy cere to wlasnie zalezy od czystosci watroby i jelit. tylko jak przychodzi czas wizyt to czlowiek troche sie steesuje wiem że w obu lekach jest 10 tabletej a on mi powiedział, że mam stosować to 10 dni 1 raz na dzień. Piersi mniej jędrne są często kompresowalne, tzn. - czy już po zakończeniu rozkręcania(jak się już tylko utwardza kośc) rzeczywiście dużo mniej boli? Ja też biorę tzn.
Kurcze....Co oni mają w sobie, ze tak uzależniają....Mimo, że mój rozsądek mówi :stop, podświadomość czeka na niego....cholera
a czy ktos mogly pomoc mi w wyborze fryzjera w salonie Framesi na Focha?
Przepraszam że dopiero teraz ale miałam kłopot z netem Sledziki muszą być pychotka Jutro jak będę wracała z pracy to kupię śledzie i zrobię je według Twojego przepisu.
ja jeszcze nie byłam ale moja siostra do nich chodzi i jest zadowolona pozdrawiam
..bo w to nie uwierze!!
ludzie..
Jak cie zwolnią żywiec dalej bedzie sprzedawał i wyrabiał normę - uwierz mi.
do autora tematu taaaaka dużaaa ja wykonawca to Black Box tytuł Ride On Time
halo???
Ale to wcale nie jest takie tanie, myslę, że głodówka jest lepsza.

10 lat temu zaszłam w ciążę bez większych problemów ( za 5 - tym razem ) - karmiłam synusia 2,5 roku ale po całkowitym odstawieniu miałam jeszcze pokarm w piersi długo .Jak syn miał 4 lata ( 2000 rok) zaczęliśmy się starać o następne dziecko po roku zaczęłam chodzić do lekarza porobiłam badania wszystko O.K.
sformalizowanej.rzeszow.pl
Po odliczeniu $ dla lekarza i dystrybutora , koszt pudelka np Juvedermu to nadal kilka stĂłw . Czas zabiegu:
RĂłwnieĹĽ hula hop.
ja go uwielbiam.
Dzięki, pozdrawiam wszystkich
O czyms takim jak guhl nigdy w zyciu nie slyszalam, schwarzkopf gliss kur to jest z kolei linia dostepna w kazdym sklepie.
Pan Paweł w minute wybrał kolor dla mnie (blond zimny ale nie biały!), nałożył farbę, umyto głowę + masaż.
proszÄ™ o pomoc
akryl i żel jest ok,jeśli nie wiecie co wybrać proponuję raz zrobić sobie akryl a raz żel.Jak czytałam wpisy to w tych salonach takie głupoty wam mówią że aż głowa boli.Akryl zdejmujemy mocząc w acetonie,można bajery z akrulu zrobić(kwiatki itp.) żel nie wolno zrywać ,piłujemy aż do swojej płytki.Jak nakładacie żel czy akryl nie pozwólcie żeby w salonach mocno piłowały waszą płytkę paznokcia ,będzie cienka jak papier TYLKO LEKKO MATOWIMY!Dobre żele nie odchodzą,zabezpieczamy brzegi paznokcia(zamykamy)żeby powietrze nie dostało się,często zapominamy skupiając sie tylko na płytce i kształtu zeby pięknie wyglądał.Ja robię żel ,akryl,(na formie i tipsie),fiberglass.Nie byłam takazdolna jak wy ,poszłam na kurs.Jeśli macie jakieś pytania piszcie chętnie pomogę gg10676899.Pozdrawiam wszystkie zapalone panie.przepraszam za błędy ort.
Pozdrawiam

Zapraszam! sfastrygowany.pila.pl witam
Pati Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Niestety nie mogę się wypowiedzieć co do jakości usług, bo nie miałam okazji skorzystać. przy pomocy ultradźwięków. Bardzo fajny i pożyteczny topic. sfor.przeworsk.pl
Błysk w jego oczach, opanowanie, spokój, bezpieczeństwo... Z zewnatrz MODEL - M. Poczekam na pierwsze efekty do niedzieli,a później??zobaczymy Jesli nadal będe pojawiać się na topiku,tzn.ze ta tak potępiana przez niektórych dieta jednak mnie nie zabiła Zakładałam tu już topik o baleyagu na włosach czarnych farbowanych.Mnie fryzjerki mówią dokładnie to samo.Nie wiem czy one są jakieś mało douczone czy co!!! i nawet na kafe mnie znalazły na strażników z auschwitz albo takiego Fritzla czy jak mu tam było, warte przyjrzenia czemu źli ludzie żyja,a dobrzy chorują.Może ma to cos wspólnego także z narcyzmem u tych pierwszych?Wmawiaja sobie całe życie, że są kimś, że beda żyć 150 lat i podświadomość to łyka, a wszechświat odpowiada i daje możliwości ku temu,a le to już kwestia wiary, dla niektórych może zabobonu. Do upragnionego celu zostały mi więc 3 kilogramy- bo zakładam ,że spadek wagi nie był chwilowy.
Witam.
*Czy nie uwaĹĽa Pani ze jest za mloda na to stanowisko?
Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
piątek minął całkiem niezle nawet dobrze sie czułam ..
soki czy te z kartonow?
Zawiera niewiele kalorii (56 w 100g) więc polecany jest w diecie odchudzającej.
z Wilanowa Bardzo spokojna, przyjazna atmosfera i zabiegi na poziomie.
w ciemno
Pozdrawiam
Gratuluję Tobie szczęscia i udanej op.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى