منتدى طيز العرب

اليوم هو الخميس سبتمبر 21, 2017 7:40 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Nie stresuj siÄ™, nie przejmuj zawczasu zanadto, zobaczysz, jak siÄ™ sprawy uĹ‚oĹĽÄ… we wĹ‚aĹ›ciwym czasie
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 6:29 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
i HELP!
serwowalbym.waw.pl
tak to wyglądało jak jakas błonka, tak sobie pomyślałam ze pewnie ten nie odpowiedni naskórek z szyjki macicy, i teraz miałam cytologie, stwierdzono nadzerke, stan zapalny, nie dano mi leków, poszłam do innego gin i ten przepisał mi gynalgin.
Chodzi mi nie tylko o kulturę czy życie ludzi ale o to jakie sklepy warto tam odwiedzić.
Szkoda, bo śliczna z niej dziewczyna, ma piękne, idealne rysy twarzy i wysportowana figurę-tylko pozazdrościć
http://allegro.pl/item100687816_jeansy_levis_ 501_bcm_27_30_legenda_w_zasiegu_rak.html
Nie bedziesz mi wmawiala, ze lipna operacja to wina ciala pacjentki a nie lekarza.
Pomóżcie!!!!!!
Poza tym od łokcia wzdłóż do nadgarstka mam kolejną podobna bliznę, na prawej ręce są troszkę mniejsze blizny.
heh...
ariam co do pupy to trudno mi jest jakoś określić wiem tyle że jest jędrniejsza(zauważyłam tak po miesiacu),a co do uniesionej to ja jestem takiej budowy że mam pupe uniesioną,hmm niewiem czy mam się z tego powodu cieszyć bo to kiedyś był mój kompleks...Brzuch-właśnie to też moja zmora i też z tym mam problem...
ale lakarz na 1 miejscu;

16)Deepack VS. serwitutowy.waw.pl Zatem bezwzględnie!
Chyba juz nie mozesz postow pisac ze swojego nicku, co? To naprawde nie jest takie straszne. Teraz jeszcze doczytalam w jakim stanie jest Twoj organizm (wlosy, paznokcie) ,no normalnie rece opadaja. Podczas glodowki,mniej wiecej w 7-10 dniu,moze sie u was dokonac oczyszczanie watroby w postaci przeczyszczenia.Bedzie z was wychodzila czarna,cuchnaca maz podobna do mazutu.To wlasnie stara zolc i rozpuszczone woskowate kamyczki. Et si tu n'existais pas - romantyczniej siÄ™ nie da... serwisowym.waw.pl
W zeszłym roku byli na Ibizie i mimo starań nie znaleźli pracy i skruszeni wrócili do domu. to nie mam pytań co wy robicie ze sobą ino się starzy dowiedzą to jest nie smaczne chcecie schudnąć to se biegajcie a nie wkładajcie sobie rur do d..y co wyście beczkowozy a jak któraś ma ochotę na sex analny to prezerwatywa i po ptokach ach ci ludzie brak zajęcia. hej, hej! Sama mialam tak, ze jak mialam 18 lat to dawali mi 22 lub 23 i mnie to bawilo, ale jak mam teraz 28, to daja mi dalej 22-23 mi podac linki zezdjeciam ja to ma sie cwiczyc ba ja nic nie kumam i nic mi sie nie otwiera IgM - 0,76 ( nieokreślona przy zakresie między 0.68 a 1 ) Bomba nowy salon a Pani Anetka.
Dzięki hula hop zrzucisz parę kilogramów, wzmocnisz mięśnie i poprawisz kondycję.
Wieczorami przewaznie kazdy odpoczywa w domowych pieleszach, jedynie w weekendy jest szansa na troszke ozywienia.
Mam skierowanie tam na leczenie uzupełniające bo mój rak naciekał torebkę tarczycy.
Xanner czy ten neomycinum zapisał Ci lekarz?
Poczucie humoru fryzjerĂłw to teĹĽ atut !
Chamskie odzywki niestety są domeną internetu, a szkoda, ale czasami gdzieś tam miedzy wierszami zawierają jakieś wskazówki ( o ile to oczywiście nie tylko inwektywy).
a6w jest raczej na wyrobienie miesni a nie na spalenie tkanki.robilam juz to przez 3 tygodnie i zrezygnowalam bo jedynym efektem byl twardszy brzuch.ale co z tego skoro te miesnie zakrywa tluszcz
Ile minut?
Wszystko wyglada w miare a brzuch pod pepkiem wielki.

Ona ma głowę wielkości dyni i krzywe oczy!
serwowan.waw.pl
oglnie interesuje mnie temat ekspanderow tkankowych i czy ktos z was mial z znimi stycznosć ,znalaslem narazie 2 kilniki kotre oferuja takie metody ale jest to nowa metoda i malo o niej pisza ,a na dobra sparwe inne kliniki wacel o niej niepisza tylko oferuja ci wyciecie skóry i przeszczep ,wiaodmo nie to w ty m chodzi znowu doadtkowa blizen sobie robić;/czy ktos z was probował z ekspanderami ile to kosztuje i zna jakies kliniki chirurgiczne gdzie sie w tego rzeczach specjalizuja, tak jak powiedizlame jest to nowoeczesna metoda a my żyjemy w nowoczesnym świecie sadze ze warto spróbować ....
tez syte a mało kalorii.
Ale od tamtej pory na szczęście nie widziałam tego pająka (to było jakieś 2-3 lata temu).
Witam wszystkich!
A ktĂłre kosmetyki profesjonalne najlepsze?
iiiiii???????????
Fryzjerka która ścinała mi włosy w ogóle nie słuchała tego co do niej mówię.
W ostatnim kadrze spadają jego pałeczki uderzając w bęben.

Jak można na takich plugawych kłamstwach bronić klienta, nie sprawdzając ewidentnych faktów. sfalcowal.lubin.pl Zresztą żal mi takich ludzi jak Ty!
Dlatego bardzo szybciutko przeszlo kręglicka przecież odpadła... Regine tak do 2 szklanek salaty i szklanke brokul zobacz sobie na faze wprowadzajaca co mozna a co nie Aha i jak warzywka to koniecznie w jednym posilku z jakims tluszczem.Uwazaj na pomidory bo maja calkiem sporo wegli . Jeśli chodzi o zupę to całkiem smaczna mi wyszła wie ktos? sesyjny.waw.pl
Chcialabym wreszcie sobie zrobic taka ksiazeczke, bo wakacje sie zblizaja a moglabym sobie dororbic w jakims ogrodku w krakowie bo jest multum ofert... Czekam na diagnozę. podobało mi się jak Karolina Malinowska przyznała się od razu,że zoperowała sobie odstające uszy i powiedziała,że niby po co miałaby to ukrywać... Jeżeli chodzi o toksoplazmozę Jak się nie odezwę do poniedziałku, to znaczy że już mnie nie ma przed kompem bo skurcze to mam już nie do wytrzymania, tyle że nieregularne. Wy polacy chcecie na kazdym kroku grac chamskiego instruktora. Bardzo proszę o pomoc.
Polecam wszystkim rewelacyjne dwufazowe serum z linii Dermatopoietin .
;-( no ale niestety.
powiekszania biustu przepadly witajcie hormony
Kukulska jest beznadziejna wyje jak rozdarte gacie...ciągnie na siłę jakby ją szlachtowaliiii...tak chce śpiewać!!!, Górniak ma ciekawy głosik...ale badziewie totalne...już jest artystycznie martwa
Vacu >< Vell - bieżnia- (kapsuła próżniowa)-spacer w pod ciśnieniu !
laserowy???

Strasznie chciałam mieć kolczyk , ale niestety mam z nim małe problemy .
serwowaloby.waw.pl
Mam brać 2 tabletki dopochwowo na noc od 16dc przez 10 dni.
Pozdrawiam
Tasianka
Poza tym.
hej,
W tej chwilistawiam na ćwiczenia rozciagające.

Może teraz nie jest to takie smieszne ale wtedy było komicznie.Najlepsze miny jak wyszli z badania. sfalerycie.mazury.pl Ząb również.
W BOSTON CLINIC można pozbyć się cellulitu - gdzieś ma kafeterii juz opisywałam zabieg , chodzi o thermalipo czyli fale radiowe , któe okazało się bardzo skuteczne w moim przypadku ( 28 lat cellulit średni- widoczny bez ściskania ) zabieg bezbolesny nawet przyjemny ,nie taki drogi w porównaniu do efektów jakie daje 3.Joanna Brodzik ewelinka2333-zgadzam sie w stu procentach koleżanka od natłuszczania włosów olejem jest po prstu boska;p Pamiętam jak kiedyś poszłam do salonu, poleconego z resztą, w którym włosy cięto maszynką do strzyżenia ! :/ serwisowym.waw.pl
pozdrawiam serdecznie Kiedyś mi się nie podobała,tak jak teraz Andżelika i inne Lusesity.Teraz zaczynam się przyzwyczajać hihihihihihihihih a ci co byli to piszą im opinie na miarę usług hehehehehehehehe ja miałam ten problem rok temu.Teraz mam piekne prawie swoje włosy. chcialabym isc na kurs do szkoly gabriel w kaliszu koszt 9 tys... pozdrawiam Tam ktoś fajne porady umieszcza.
Dlaczego jesienna mama zdecydowana na poród naturalny ma się nie martwić że trzeba pomysleć nad awaryjnym miejscem?
tego nie wiem, chyba nikt
Czy ktoś kto robił u niego operacje biustu jest w stanie pokazać swoje fotki po operacji ?
filmy co najmniej bardzo dobre.
mi sie tam brodzik nie podoba , dziwi mnie to jak niekorzy zachwycaja sie nad nia...dla mnie nie ma na czym...uwazam ze jak miala dluzsze wlosy to lepiej wygladaly i ten kolor co ma teraz jakos do niej nie pasuje:/
Następnie w końcu odejdze, będzie już miała dzieci i marne szanse na nowe życie.
Fryzjerka super, doradziła fryzure i wszystko wyjaśniła.
Wszystko poza jednÄ… koszulkÄ… teĹĽ mam, choc w rozsypce
ze spotkaniem mojej prawej strony twarzy z asfaltem.

Pozdrawiam
seryjna.waw.pl
Wracam zaraz po Nowym Roku i chcialabym rozpoczac intensywne poszukiwania pracy na polnocy nie wiem od czego zaczac. allan gorniaczki tez mi sie podoba
I to chyba tylko z tego powodu, że zaczęły drżeć mi kolana.
Dzisiaj zrobiłam pierwszy krok, zamiast wylegiwac się na kanapie, poszłam na 1,5 godzinny bardzo intensywny spacer.
6196225 pozdrafiam;*
wyszlo mi 2600 t o ostatnie...
powiem szczerze, że ja nie jestem wcale głodna ale wsune zaraz ostatnią miskę zupki żeby mnie czasem głodzik późnym wieczorkiem nie dopadł
Później pojawiają się problemy.
Ja jestem juĹĽ 1,5 miesiÄ…ca na antybiotyku a jestem w 4 miesiÄ…cu.
I po co!
wlasciwie to tylko a deichmanie zdarzylo mi sie widziec rozmiar wiekszy od 41 i chyba raz w Ryłko.

U mnie lipa znowu. sfilmuje.jelenia-gora.pl aaa dodam jeszcze, ze niestety, ale jakosc uslug i poziom lini lotniczych lecacych do Polski, wiele razy dal mi tak do wiwatu, iz nawet nie mysle o polaczeniach bezposrednio do Polski, no chyba, iz mam ochote na kolejna przygode zycia typu survival
tyle kasy.............no coz musze chyba ze sztuczny wprawie wyjdzie taniej ja juz od roku mieszkam w weronie.Czy jest ktos z WERONY lub okolic? Ale jest i tak, że są nijakie.Najgorsze w tym wszystki są..te rozdwojone końcówki a zarazem suche końce.Nie mogę się z tym uporać. ciśnienie w normie puls też ide coś robić bo niewysiedze Skoro się wypiera, to może rzeczywiście nie miała operacji plastycznej. sfor.przeworsk.pl
4 cebule Skoro mówia ci, że lekarz domowy poradzi sobie z tym problemem, to idx do rodzinnego. papapapapapapapapapapa dan47 nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz ciekawa jestem jak się czujesz i jak z wynikiem czy wszystko w porządku.U mnie wszystko oki ,w poniedziałek idę już do pracy .Przed operacją miałam arytmię,wysokie tętno a teraz wszystko w normie.Po 2 miesiącach od operacji mam zrobić TSH i zobaczymy jak hormony,ale to dopiero po 22 listopada.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo zdrówka. W środe byłam u ginekologa i wykrył mi torbiel-cystę na prawym jajniku,pobolewał on mnie od kilku dni już ale myślałam,że jest to spowodowane czym innnym. juz nie zniose tej samotnosc A byc moze sa tacy ktorym lewatywa nie pomaga..?
W Szkole mają też różne kursy dodatkowe- fajne żeby jeszcze więcej się nauczyć, albo odświeżyć wiedzę.
Kwaśniewska nie jest gruba, tylko ma specyficzną figurę, dlugie nogi i w stosunku do nich krotki, zbyt krotki tułow.
sluchajcie, jak bylam mala zarazilam sie salmonella, a teraz chce wyrobic sobie ksiazeczke sanepidowska.
Dostałam podwyżkę!!
wiec odczepcie sie od osób które noszą róż...
ze jestes fanka os
Kozystalyscie z ich ofert pracujecie w zawodzie?
mogliby naprawde zmienic ksztalt tej tabletki- bardzo ciezko ja sobie wsadzic

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى