منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:27 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: niektĂłre zabawy sÄ… ciekawe...
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 1:43 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
ale moze sie mysle
sfabrykowany.kazimierz-dolny.pl
Rozczesuje włosy tylko po myciu a poźniej WGNIATAM jedną z odżywek. Można w ogóle brać leki przeciwbólowe??
LewatywÄ™ robiÄ™ z wody i soku z cytryny.
Mowilam juz ze mnie to nie obchodzi!!!!!
Będzie też taki chłopak i on mi się podoba i mam nadzieję, że ja mu też.
jak czesto trzeba powtarazac i ile kosztuje?
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3211219& start=300
na wizazu znalazlam cos takiego, ma 5 gwiazdek, czy o to chodzi?
100 tys.
Regine

Jak więc w obliczu w/w faktów skomentujecie to: sfiksowany.beskidy.pl Postanowiłam trochę go ożywić, więc kupiłam szampon koloryzujący Palette, odcień:
Używałam Scholl przeciw wrastaniu paznokcia ale to nic nie dało. Anka u mnie ten problem ma po prostu podloze psychologiczne,ale to dluga historia,nie umiem sobie poradzic z tym glownym problemem,takze nawet jak mi sie uda schudnac to watpliwe ze to bedzie na stale bo problemu mojego to wcale nie likwiduje no i tak to...bledne kolo Moze ktoras z was wie ile kalorii sie spala po 20min. czyli bedzie wdrazac w umysl dziecka normalna wizje rodziny, gdzie kobieta dba o porzadek i zajmuje sie domem, a nie tylko ogladac odpoczywajaca po pracy mamusie... setow.waw.pl
Smiesza mnie niektóre wypowiedzi. nazywaja sie cellasene, poleciła mi je moja ciotka-fanka odchudzania. Nio to całkiem dużego synusia już masz...bedzie za pewne chętnie Ci pomagał przy maluszku... to i tak przeszłam cała długość basenu sama.. Ja brałam, bo nie mogłam zajść w ciążę, a po badaniach hormonów okazało się, że tylko prolaktyna jest nie w porządku. 1) płyn do lewatywy musi mieć ok. Animotion
A ja ( niezbyt oryginalnie) mam spory problem z aplikacjÄ….
moim zdaniem moĹĽliwe, bo waga wadze nierĂłwna
Nooooo dziewczynki moja zonka konczy po 3 minutach wiec niemowcie ze faceci to palanci bo pewnie tak podniecacie swoich panow ze niemoga sie opanowac,i strzelaja, aaa zepchnij go i mo powiedz nieee kotku dzis nie 3 minutki lecz minetki i nieskonczysz dopki niebede miala satysfakcji a jak nie to nie to szlaban na miesiac walcz reka jak niemozesz glowa
osiągam obrysowując je konturowką w naturalnym kolorze Sephory, nakładam pomadkę też w naturalnym kolorze ust taką trwałą z seri Lipfinity i jak już wyschnie to maluję je całe błyszczykiem Lip Injection, nie wiem jak dzialają Lip Fusion czy City Lips ja mam ten Injection i musze przyznać że jest taki efekt jak na tym zdjęciu ale jak samym pomaluję to nieładnie, musi być pomadka pod spodem bo wyjeżdzam konturowką poza wargi dlatego samym blyszczykiem wszystko widać.
Ale chyba juz masz wszytsko ustalone skoro tak daleko zdecydowałaś sie na zabieg.
Okazało się, że wynik markera mieści się w normie (max.
Nie chce teraz lecieć jeszcze raz bo znowu mi karze zabulić z 50 zeta że machnie ręką po recepcie, wieć chce się dowiedzieć czy to gynalgin mógł być?
Od kiedy będziesz na stałe wrocławianką ?

-gyno-femidazol (15 tabletek) ok 9zl
sfora.pruszkow.pl
---> zywa - Ja tam pracuję dopiero trzy tygodnie, a mam już 34 nadgodziny i już wiem, że ich nie odbiorę w dniach wolnych ( bo to tak chyba w całej firmie się odbiera?) a na koniec miesiąca będzie ich jeszcze więcej. dzisiaj pozno dotarlam do pracy, ale nudy sa tu jak zawsze
Była 15.30 , baba na izbie przyjęć mówi - na teleekspres pani zdąży.
okres dostalam, a ten sluz brazowy byl tylko w sobote i niedziele potem ok i dzis okres ale zapytam ginekologa jak bede miaala wizyte od czego moglo byc
Ja juz jestem z nim 7 rok.
Od roku mam swoje klientki, ktĂłre czesze w domach.
witam cieĹĽaroweczki!!
zdrada wszeczetenstwo jak najbardziej.
fajny sklep z butami
a propos nowej laski wisniaka:> niedawno miala bardzooo odwazna sesje w ckmie ale jakas nikt nie toczyl piany jak to bylo w przypadku jego ex..ktora nawet nago nie byla tylkow stroju kapielowym....(najbardziej wisniak byl wtedy oburzony ) a tera...:>

Byłam wczoraj u lekarza. setkach.waw.pl Nie wiem, czy dobrze myślę ?
na razie wyglada dobrze ale to chyba dlatego ze to pierwszy dzien. już Ryba wyciągneła konsekwencje z tego typu wpisów. Ogolnie nie czuje sie tak jakbym byla na diecie. Poza tym kwestia religii, muzułmanin NIGDY SIĘ NIE ZGODZI na to aby dzieci były katolikami, będzie się błogo uśmiechał i zapewniał, że będzie kompromis, ale jak przyjdzie co do czego to będzie chciał zrobić po swojemu i tyle. A kiedy człowiek czyje jakieś swędzenie w ustach to robi coś w rodzaju poruszenia ustami i go gryzie a następnie połyka. sfalszuje.ilawa.pl
prosze powiedzcie mi czy jest to cos złego .. Jak każda z was pragnę mieć cudną figurę i uśmiechać się do siebie za każdym razem,gdy spojrzę w wystawę sklepową,którą właśnie mijam.Pracowałam fizycznie przez dłuższy okres czasu,ale chcąc spróbować czegoś innego, nowego znalazłam siedzącą, umysłową pracę.Wcześniej nie narzekałam zanadto na swą figurę, wygląd.Pracowałam przez 6 m-cy, siedząc na krześle, za biurkiem i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam przybierać na wadze. moze Ci sie podobac ok Jezdze do Wloch 4 lata i uwazam ze ludzie sa bardzo fajni ,wiadomo duzo analfabetow ...moze az za duzo...choc uwazaja sie za najmadrzejszych i najpiekniejszych sk**wysyny ...a nadaja sie k**wa tylko do wpie**alania makaronow ....co jest ich najwieksza miloscia ?makaron i kobiety ...przyjazn i milosc nie istnieje ...dla kobiety zdradza swojego najlepszego kumpla ....poj**ancy ,chociaz sa bardzo sympatyczni i rozrywkowi ... u mnie tez jest taki problem, tez mi dosc sporo wypadaja, ale mysle, ze dlatego, iz prostowalam jes za czesto, bo z natury mam krecone wloski, ale olalam teraz prostowanie, krecone tez sa ladne (choc nie wiem co o tym sadzicie), teraz uzywam odzywek i maseczek intensywnie regenerujacych, poza tym wlosy zawsze po zimie mi wypadaja i to wypada ich sporo, a mojej mamie strasznie zaczely wypadac po czestym farbowaniu, wlsoy moga tez wypadac po odchudzaniu lub w trakcie kuracji odchudzajacej, pisze o tym, bo wiele kobitek na tym forum, w tym tez ja, odchudza sie. Mile widziane osoby na emeryturze. Ulla, Twoje i Konspiracji odczucia są do bólu normalne Taki Braciszek jest dla was postacią papierową, z czekoladowego złotka więc czujecie onieśmielenie, fascynację, motylki w brzuchu.
Pierwszy numerek zazwyczaj trwa krĂłtko, ok.
Ile kasy przygotowac, jak z praca jest na miejscu, mieszkaniem.
Dziekuje
A może uknułybyśmy jakieś spotkanko?
a trzeba sobie zdawac sprawe z tego, ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma......
- są razem w harcerstwie, więc 3 tygodnie na wyjeździe może coś poruszą ...
Za extra uslugi kasuja tez extra- czyli jesli cos nie nalezy do standartowych uslug.

300 pln ciekawe w związku z czym..oczekiwałabym po podwyżce lepszego standardu...ale wiadomo..to interes ktoś musi zarabiać
serwitucie.waw.pl
Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety,
moj kumpel wyjechal w listopadzie i znalazl prace juz w pierwszy tygodniu jednak jego firma zwolnila 500osob z koncem grudnia i zrobil sie problem.tyle ludzi odrazu bez pracy??jednak jak ktos chce to znajdzie prace (trzeba schowac w kieszen ambicje) kumpel nie pracowal przez 2 miechy a teraz pracuje na nockach w banku jako sprzatacz.
Czy dozwolone są w napadzie głodu na słodycze gumy do żucia?
Też mam kręcone,grube włosy i strasznie mi się puszą.
Tylko czytam...czytam...i głupieję, ponieważ chcę wiedzieć co mnie czeka, boję się tej tężyczki, o której piszecie, nadmiaru kilogramów i wogóle całej tej operacji.
ja nie dałam rady na tych jajcach i zjadłam sobie porządne atkinsowe 2 śniadanko- kiełbaske
po tańcu Kinga miała na sobie takie małe futerko.
Jeżeli są tacy których nie interesuje dłuższy seks to są albo dewiantami którzy by chcieli żebyście sie przebierały za zające i robiły dobrze stopami albo po prostu nie wiedzą.
WIEWIĂ“R RZÄ„DZI!!!
Właśnie jestem po badaniach i wynikach.

Także z tą wolna wolą to nie do końca jest tak, nazwałbym to raczej propozycją nie do odrzucenia. sfiksuje.bialowieza.pl Ja jeżdzę na rowerku od tygodnia ok 30 min dziennie .
co wam sie w Wiśniewskim podoba?? Dokładnie Margoś to samo czuję i odejścia również się nie boję tylko właśnie cierpienia. Proszę o odpowiedź. Niestety na NFZ, nawet do głowy mi nie przyszło, żeb y pójść prywatnie. W sumie 6W to trening dla facetów nie dla początkujących babeczek Życzę powodzenia ! seryjka.waw.pl
jest mozliwe zcigniecie czarnego koloru pod warunkiem ze nie farbowalyscie paleta... Julia pisals cos o serniku, ze robisz go z serem Tomi?? Ja swoich panów ściągnęłam z podwórka koło 22. Bardzo mi zalezy. Wytrwałości życzę, sobie i Wam :* W refrenie jest takie cos : P_atrycja_23
Ja również byłam na kursie fryzjer stylista-kolorysta.
Wiolu, gratuluję z całego serca, rzeczywiście piekny czas, zaraz po majowym....
Polecam Michała z Infinity na Mikołajskiej..prawdziwy artysta.
moze po tym bolec gardło, ale to mija -ja czułam boł w gardle przez 3 dni, teraz jest ok.
Niestawiony pokarm przylepia sie do scianek jelita grubego.
Potem musiałam przepłukiwać specjalnym płynem zęby.
WZROST 166 CM
Mysle, ze trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze, a los usmiechnie sie do nas
???????????????????????????????/

Jednak ludzie potrzebują opieki nad dziećmi i osobami starszymi w godzinach przedpołudniowych,
sfinks.naklo.pl
a ja nie chcę farby, tylko fryzurkę dobraną do mojej trochę zaokrągląnej twarzy - proszę o podpowiedz ktora z fryzjerek wcześnej podanych jest taką bardziej tradycjonalistką?
z PSYCHIATRÄ„!
Jeszcze raz straszni z was szczęściarze/ry, że macie kędziorki na głowie
jakby pod tymi czarnymi ) pomalowane na mocny róż , fajnie to wyglądało.....
Skad pochodzisz?
we wszystkich wariacjach (czyli unoszeniem nóg, przenoszeniem kolan w stronę głowy, rotacjami itp)
najlepiej by było gdybys go zabrała ze soba

Witam. serwisowym.waw.pl a slyszeliscie jak jakis lewiowy klubik zglosil skarge ze pokazano pasje o 20 a nie o 23 bo ponoc mlodych demoralizuje hmm ale jak pokazujÄ… jakies krawe sensacyjne ajtki itd...nie protestujÄ… (choc nie mam nic przecwiko takim filmom;P)
dzieci państwa Królikowskich - Antoni, Julia, Marcelina, Ksawery U mnie apetyt na seks jest w normie i faktycznie idąc tokiem myślenia Aurelii Pstryk kiedy w moim zyciu pojawił się partner( taki bardziej zadomowiony) i seks zagościł w moim życiu juz nie od świeta to lekko coś drgnęło w moich bezsennych nocach ale mysle ,że to bardziej za sprawą ich zagospodarowania , co sprawiło ,że nie stały sie już takie koszmarne kiedy nie spałam bo miałam ciekawsze zajęcia. Pozostało mi sie pogodzic z walsna sytuacja i tym, ze nie zaloze juz wiecej krotkiej spodnicy, spodenek lub kostiumu na plazy. Ja jestem z Warszawy i tak jak pisałam wyżej powiększałam usta w CM Krajmed, u Marty Wróblewskiej. Jeszcze mała pomoc wklejam tabelę z indeksem glikemicznycm, macie tam określoną zawartość węgli w porcji wybranych produktów - uwaga - wielkośc porcji jest różna, dla różnych produktów http://kalorie.net/modules.php?name=Indeksgli k sflaczal.ostroda.pl
lek na bezsennosc to jest magnez i zelazo, innego nie ma Opakowanie jest takie male, wosk nabiera sie na palec, ma kolor niebieski (wosk) i pieeeeeeeeeeknie pachnie do tego kosztuje ok.6-7zl. z pewnoscia kazdy chcialby zarabiac tyle pieniedzy ale nie wierze w to... Mną się zaopiekowali , teraz jest super-pracuję nad sobą, mąz nie pije-przeszedł leczenie.Naprawdę czasem warto powalczyć. Jesli moge,uwazam,ze na zaczepne posty lepiej w ogole nie reagowac,najlepszy,najskuteczniejszy sposob,sprobujcie,przekonacie sie,pozdrawiam cieplutko. Nawet jesli bardzo kochasz to nie poswiecaj marzen, bo kiedys bedziesz miala o to zal do siebie i do niego. jesli tak to za ile ?
--------------------------------------------------------- -------
Jesli ktos jeszcze ma ochote to wpisujcie sie na liste!
Mam 27, torbiel 4x4
==== a moĹĽe piosenka o ktora pytasz spiewa Cindy lauper.
Właśnie jestem po 3 zabiegu nic ekstra...Ale stwiedze to dopiero po 10 razie choć nie bo jutro idę na saune na podczerwień wie ktoś jak to działa?
Mamamagdalena jeśli po wyparzeniu butelkek w garnku chwilę opluczesz je chłodna woda i wytrzesz to żadnego osadu nie będzie.my mieliśmy sterylizator ten do mikrofali i ani razu go nie uzylismy bo sie nie mieścił do kuchenki
ropy.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى