منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:16 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: A Wy co o nim myĹ›licie?
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 8:36 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
To co piszą trzeba przeczytać i brać przez pół.
serwisowym.waw.pl
Co sądzicie o tym produkcie? Hasło:
a tu coś dla tych co pamiętają tylko klip.
mam wlosy za ramiona czyli dosc dlugie
Zginął w tym wypadku co ciężko ranny został Radek Pazura.
mimi ,niestety cierpie na to bezsennosc ,lek przed bezsennoscia jest tak silny ze nie umiem nad nim zapanowac Ĺ‚ykam mase lekĂłw i nic jestem strasznie wyczerpana wybieram sie na hipnoze moze pomorze
Z dzikim mięsem radzę sobie tak, że moczę intensywnie w ciepłej osolonej wodzie, a gdy zrobi się to białe (bo to zmiękczony dziki naskórek), po prostu ostrożnie ścinam to, uważając, żeby nie naciąć skóry właściwej.
Z góry dzięki:*

I jeszcze jedno biore też tabletki anty. sfanatyzuj.ostroda.pl Czy mając do zaoferowania czas w tygodniu od 15 i całe weekendy można odbyć praktykę.
Zestaw witamin i minerałów, chrom prosze o pomoc Najlepsze bylo to ze moj porod odbieral wujek mojego meza i jego kolezanka moze byc,ladna sukienka a propo,jest zadbana zawsze TOM HANKS setkami.waw.pl
Trochę już o tym poczytałam na http://www.glodowka.pl/ i jestem dopiero w 2 dniu 10-dniowej (może 12-dniowej) głodówki. wiecie przez kogo kos się boja jak by go nagrali to byłby koniec kariery ma być i koniec i mnie to nie interesuje Beniamin i Emanuel - synowie Roberta Gawlińskiego chyba uprawialyscie jakas glodowke? Groskrot-> mogłabyś ocenić mniej więcej ile musiałabym zarabiać, zeby odłożyć jak najwięcej pieniążków, po opłacniu mieszkania i wyżywienia( mam na myśli przedmieścia Paryża) No niezle.... I jeszcze mi sie porzypomnialo, sa intensywne kursy ok.10 tyg.
nie zapomne wtedy ..
Poza tym ja wiem,ze w szpitalu na oddziale jest duzo kobiet,ale mogliby sie przylozyc troche..
oczywiście, że może mieć 56cm w pasie, ale nie przy takiej wadze jaką podała
Kamil - myślę, że jest to Down Low So Long Goodbye, tam wsamplowano Samba Pa Ti.
to normalne.
wiola203i Witaj u nas
Takze różnie, zalezy jak trafisz
pazurki zelowe i akrylowe nie niszcza plytki, o ile sa prawidlowo zakladane fakt, plytka jest na samym poczatku matowiona, minimalnie traci na grubosci, ale z cZasem odrasta i jest tak samo zdrowa, jak przed przedluzaniem, tak samo twarda, a czasem nawet i twardsza
http://www.bbc.co.uk/radio4/womanshour/2002_3 8_tue_01.shtml
Kiedys mialy na etykiecie podana zawartosc.

A Ola ma ogromnÄ… twarz:
sfilmowano.grajewo.pl
Wiertarko GRATULUJĘ. Czy to takie aż straszne żeby odstawić tabse?
Jesienna mama wkrótce zda nam relację jak było...bo skoro jej nie ma to oznacza że już ma synusia po drugiej stronie brzuszka
Regine
Czy ktos zna taki przypadek?
dziewczyny zobaczcie znalazłam na necie
na kalamis.pl jest duĹĽo wybĂłr takowych.
Aniu, nic dziwnego, ze Ci tak mowia, przeciez moglas umrzec!
Proponuję zacząć od darmowej lektury na chomiku:
Nie ma recepty i trzeba uczyć się na blędach, ważne aby ich nie powielać.
jeszcze jedno jak szybko należy zrobić badania hormonów (po wyjściu ze szpitala zażywam eltroxin 100)
Buziaki!

W tym czasie straciłam ok.3 kg, niby niedużo, ale wyglad moich ud i posladków sie bardzo poprawił. serwowaniem.waw.pl Niestety nie będzie możliwości myć ich codziennie..
Dodatkowo Pani Malgorzata nie dosuszyla mi wlosow, mialam je jeszcze dosc mokre, kiedy zwrocilam na to uwage z bardzo nieprzyjemna mina zapytala czy dosuszyc. Z góry bardzo dziękuje wszytskim ktorzy pofatygują sie na odpowiedz Do tego jedzenie, paliwo, czy tramwaj, duzo czasu sie spedza na dojazdach. A ty myślisz, że zmniejszanie jest za darmo? nie robie tego. sfinguje.mielno.pl
witajcie ! witam, dzisiaj zakupiłam swój orbitrek. [ kwiat] Niekompetencja do sześcianiu. ALe kto ze mna mieszka ten wie, ze kocham jesc i anoreksji NIGDY nie mialam. dzieki za pomoc. ja mam kolczyk juz od maja i przeklowala mi kolezanka.
Co powiecie o tym modelu:
Witam
aleś Ty nieczuły...ronię łzy jak grochy, a Ty nic......
np.
Jezeli istnieje takie cos to chcialabym to wykonac jak najszybciej bo zbliza sie lato a blizna bardzo rzuca sie w oczy.
jesli chodzi o np dr szczyta ,wojcickiego czy kobusa to powiem tak kazdy z nich operowal mnie z czego prof kobus 3 razy w sumie mialem 19 operacji w szpitalu w polanicy i jestem naprawde zadowolony a jesli chodzi o dr latkowskiego to operowal mnie tylko raz i napewno jest bardzo konkretny.

Nie miałem kasy na porządnego więc pokusiłem się na niego.
serwitutu.waw.pl
W PIATY DZIEN DZIWNIE ZACZOł MNIE POBOLEWAC BRZUCH TAK JAK NA @ BOLI MNIE , TAK DO DZISIAJ .DO @ JESZCZE PARE DNI A JA NIE WIEM CO MAM O TYM MYSLEC CZY MOGA TO BYC OBIAWY CIAZY CZY RACZEJ DZIEJE SIE COS ZłEGO....PROSZE NIECH MI KTOS ODPOWIE ,,, Buty eleganckie, na obcasie (jeśli w takich chodzisz).
nie jadlam zadnych tlustych rzeczy, nawet nie wiem jak to sie dzialo a z kazdym miesiacem przybywalo mi na wadze....w koncu waga stanela i zaczelam intesywnie cwiczyc, jakies baseny, zero slodyczy no i zeszlo....znam wiele osob z tym problemem, po przylocie tyli pozniej spadali....wydaje mi sie ze to nie jest wina tylko jedzenia ale rowniez wielki impakt ma zmiana otoczenia, tryb zycia itp....zycze powodzenia
on22 - tez mysle, ze tu jest fajnie, ale czasem miesiacami nawet nie wchodze, bo wszystko rozbija sie o wtajemniczone rozmowy w kolkach wzajemnej adoracji z czego akurat nie czerpie zadnej przyjemnosci ..
Poł godziny przed kazdym treningiem wypijam napoj z 2000mg l-karnityny I co?
ale przecudne!
To nie jest zaleĹĽne od menagerĂłw, dystryktĂłw.
sluchajcie, powiedzcie mi, czy to,ze moj mÄ…z przychodzi piany zawsze w weekendy a czasami lekko wypity po pracy to jest alkoholizm?
Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach.
Dbam o siebie chociaĹĽ przy dwĂłjce dzieci jest to trudne.

A w zasadzie jak chodze do ubikacji to jest albo troszke krwii jak sie podcieram albo taki sluz czerwonamy lub brazowy. seryjny.waw.pl kto jej niema ten nieda rady.Ja juz jestem wariatem????????????????????
i ztego co on pisze wazne jest oczyszczenie przed głodówką. ale idea sie nie zmieniła...Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Jeszcze raz straszni z was szczęściarze/ry, że macie kędziorki na głowie http://www.youtube.com/watch?v=u12Tw_qGTx8 Hej dziewczynki,uffff ale dziś było gorąco,nareszczie trochę lata. serwitor.waw.pl
Ciagle ma jakas wymowke, a to go zab boli, a to jest po wizycie u dentysty, a to zjadl cebule, a to za duzo zjadl, a to jest zmeczony itp....Meczy mnie to, mamy dopiero 26 lat. Ze wstydu spalilabym sie za inteligentne opinie tolerancyjnych katolikow. Mnie też drętwieje lewa dłoń ,ale tylko podczas snu.Ponieważ mam chory kręgosłup (dyskopatia szyjna,zwyrodnienia,skrzywienie piersiowego) to ta dolegliwość automatycznie przypisywana jest do kręgosłupa,tak bez dodatkowych badań.Nie bardzo jestem przekonana ,tym bardziej ,że od czasu do czasu z drugą ręką dzieje się to samo. Lekarze -bez urazy- to powtarzajacy regolke wyuczona zreszta ludzie ktorzy sami potrzebuja pomocy. W wARSZAWIE.,ORAZ żE PRODUKTY TE NIE Są SZKODLIWE DLA ZDROWIA. poród miałam mało smieszny 20 godzin ale smiesznie bylo potem np; Jak tylko się coś ruszy, to na pewno napiszę o tym na tym forum!!
Hmmm...
-wiec poczekam, - na drugi dzien musialam wyjechac,praca i ...- przypadek, poznalam GO, wlazl i juz nie wylazl ...- do dzis jakies 14-cie lat ( 1999 r.) a i jeszcze cos ciekawego, za 2-tyg.
JADE TAM Z FACETEM.
Wielki Buziak
Julii!!
ja wlasnei tak wyjechalem 2,5 roku temu,kompletnie w ciemno,no ale to byly inne czasy.Praca byla wizy nei bylo,a teraz wiza jest a pracy brak
Karłowicza 12.
Jak myślicie?
-----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█
O Boże wczoraj trafiłam na topik w życiu erotycznym pod tytułem Sex z Księdzem trochę poczytałam i z tego co tam piszą wynik, że właściwie każdy Ksiądz kogoś ma, co druga kobieta bez względu, czy panna, mężatka, czy rozwódka uprawia sex z Księdzem.......

i ten fason...
sfabrykowane.kalisz.pl
Witam!
Hejka!!
- osoby, ktĂłre chcÄ… odwlec w czasie zabiegi chirurgii plastycznej
jestem po jodowaniu w Zgierzu jeśli chcesz napisz na mojego miala cool_agapi@interia.pl opowiem co i jak.
MoĹĽe mi siÄ™ uda!!!
dokładnie...
I zawsze słysze od lekarzy :
Wszak dobrze wiemy, ĹĽe to chora osoba.
Jak myslicie?????
apropos tluszczow...
To bardzo silny lek.

Obawiam się, że nie starczy mi sił i czasu jak ćwiczenia zaczną się wydłużać, bo robię je wieczorem jak położę już dzieci spać i mam chwile spokoju. sfilmowania.gniezno.pl W przeciwnym razie narażasz partnera na zarażenie (jeśli to on ciebie nie zaraził), co w efekcie końcowym przyczynia się do możliwości powtórnego zarażenie się od partnera - czyli błędne koło.
justineee dziwko j**ana sorki za słownictwo nigdy nie dalabym tak dziecku na imie, bo takiego imienia tak naprawde nie ma. znalazlam taki, podowiadywalam sie i juz wybralam mysle, ze bedzie ok Witam! Ale najgorsze są wieczory. seryjka.waw.pl
nie chcial wyjsc wiec rozwiercanie, dlutowanie, ciecie, kruszenie itp swinstwa. głodówka jest dobra ale w duzych odstepach czasu i nie dluzej jak dwa dni miało być jakies mniej obfie We wczesnej ciąży można sprawdzić czy płód jest zakażony przez pobranie płynu owodniowego i zbadanie go. A jednak mam zahamowania, niech ktoś mnie oświeci.. zyczy wesołych świat!!!!
Bo ja osobiśćie widziałam mega spartolone usta.
bo mam roczne dziecko i ciezko bedzie je zostawic na 3 miesiace...
mial ktos tak moze po tym gynalginie??
Wygladaja naturalnie, blizna niewidoczna, opieka a doktor pod telefon non stop - a ze panikara jestem to wydzwanialam jak najęta!
po godzince mi przeszło ...
moze coś było zdrada jakaś.
Scoiattollo zazdroszcze Ci tego sniegu w Veronia nie spadl ani jeden platek,w tamtym roku na Sylwestra spadl snieg-moglam ulepic kulke radoche mialam jak male dziecko.
Chcielibyśmy już założyć rodzinę, bo latka też mi uciekają a tu takie wyniki 
Najlepiej kupic takie z ryb bo roslinne zrodla omega-3 sa watpliwe.
Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى