منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:21 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: do nocnej jaskolki
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 6:48 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Wlasnie bluzki i spodnice tez mi sie szczegolnie spodobaly.
sfaldowania.boleslawiec.pl
Basia potrafi tak obciąć włosy, że efekt układającej się fryzury (pomijając minimalne rozdwajanie po tym czasie) utrzymuje się nawet 3 miesiące !!!
Z tego co czytałam na różnych forach, w tym na tym wybrałam 3 salony:
ja z wojcickiego jestem zadowolona ,pwoiem wiecej kocham tego faceta ,co jak co ale nosy robi swietne!!
Ponadto powiem Ci szczerze, że nie widziałam ładnie powiększonych ust tym preparatem - więc napisz do dziewczyn z forum, aby przesłały Ci swoje zdjęcia.
Więc teraz schudły właśnie te miejsca.
Moge polecić Wam bardzo dobra klinikę stomatologiczną w Krakowie http://www.dentist.com.pl

boją się je zamknąć bo muszą wtedy spłacic VAT. sesyjny.waw.pl Ciesz sie kazdym dniem oczyszczania, nic na sile.
czesc:* ja dopiero 3 dzionek (zaczelam od nowa) mam slaba nawet bym powiedziala bardzo slabo kondycje mm brzucha i juz przy 1 cw mnie bola miesnie brzucha..... możesz mieć zapalenie i powinieneś iśc po antbiotyk. a jak masz jakiś kompleks to zgłoś się do psychologa albo do urzędu miasta i zmień sobie imie bo pewnie sama masz porażkowe imie skoro ukrywarz je pod jakimś żałosnym psełdonimie I tym razem mi się uda- wiem to a ta rzeczywistosc - na szczescie - bez zgryzot sfinalizowac.karpacz.pl
Często bowiem bywa, że zagrożenie to jest lekceważone przez oczekujące mamy a także - o zgrozo! Favorit NO 1... ktora była u niego niech pisze bo właśnie zastanawiam się czy warto się właśnie do niego wybierać. W naszym szpitalu nie zakładają prawdziwych szwów, tylko mają taką zgrzewarkę, która skleja ranę, nie ma więc zdejmowania szwów - bo ich nie ma. Jak o tym mysle to zaraz się gorączkuję....grrrrrr Po tym pierwszym zabiegu Dr przywrócił mi pewność siebie i w pewnym sensie godność bo uwierzyłam, że ja też mogę cos w sobie zmienić i lepiej wyglądać. Nie uszkodzi ich?
My szukaliśmy pomocy i informacji na temat tej choroby chyba wszędzie.
Myślę, że w stlu ,,do cioci na imieniny,, będzie ok.
Bo gdyby tak było, to stosowałabym bardzo, bardzo drastyczną dietę odchudzającą.
Ale jak się spostrzegłam, że jestem jedyną Gabi w swoim otoczeniu, to to imię wręcz pokochałam .
miałem 5cm skrótu i wydłużyłem o 4cm bo mi sie kość za szybko zrastała.
Oki więc juz sie nikogo nie pytam o rade...
nie trzeba było nacinać

Jednak dziewczyny to szybciej zaczynają mój syn starszy o rok, ale wydaje mi się że on trzyma raczej z chłopakami, piłka, komputer, koleżanki ma, na dyskoteki chodzi, ale jeszcze nie słyszałam żeby do jednej konkretnie wzdychał.
sfinksie.nysa.pl
POZDRAWIAM. Chirurg powiedział mi,że na kolanie nie ma sensu robić zabiegu zszycia bo może się jeszcze bardziej rozejść.
Fanka GĹ‚odowek55
kołdry?
pod koniec sierpnia, użyłam rozjaśniacza (joanny)...efekt był taki, że włosy zrobiły się pomarańczowo-białe.
Ja tam wyjeżdżam na weekend z kumplami poszaleć po dyskotekach nad morzem.
A masz grudki, asymetriÄ™?
Najgorsza nacja.
Tylko nie wiem po co im skierowanie do szpitala?
Kasioolka no masz racjÄ™.

To co się dzieje latem to dla mnie katorga, bo ukrywać się muszę pod długimi rękawami. sfilcowac.boleslawiec.pl Не сбылись наши робкие, страстны
Light - wolny spacer, sprzątanie domu, itp. Niezrozumiale to napisałam Młodziutki wikariusz nie kazał popadać w przesadę Podobają mi się takie malutkie piersiaczki a nie te moje cycuchy... ale nie to jest az takie najgorsze tylko to ze lekarze niegwarantuja mi ze to paskuctwo sie nie odnowi..pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieje ze jakos to bedzie z nami.. setek.waw.pl
Do Poszukuję... - spróbuj posłuchać tego... marze, zeby pozbyc sie i tego okropienstwa, i tego, ale, prawde mowiac, to czuje, ze jest to walka z wiatrakami Ewentualnie,czy mogłm zajśc w ciąże (to niby nieprawdopodobne,ale w końcu przyjmowałam inaczej niż brzmi zalecenie antykoncepcyjne)? dzieki Regine za pomysł Mam pietra. Mam koslawość kolan i nie wiem, czy jeśli sie wogóle kwalifikuję, to czy zdecydować sie na taki zabieg. ja byłam na giszowcu u pani kasi,jak ktoś nie zna to taka z zieloną grzywka przynajmniej ostatnio miała :-a) ludzi to tam za dużo jak dla mnie,straszny gwar,tragedii nie było ale mój mąż nie padł na kolana,to oznacza ze może być parę tygodni później byłam u Pana Wojtka Nooo i...
marysia góralczyk jest prześliczna i ma kapitalna figurę
Glodowka nie zawsze jest mila ,latwa i przyjemna,a szczegolnie wtedy kiedy cos sie dzieje w organizmie i sa juz zlogi w duzych ilosciach ,moga byc wtedy przejsciowe pogorszenia samopoczucia ,moze byc ostre lamanie w kosciach ( ja tak mialam),ale to zwykle trwa ok 2 dni ,a potem mija i juz na nastepnych sie nie pojawia.Tylko trzeba systematycznosci w powtarzaniu bo wiadomo,ze idealnie sie nie damy rady odzywiac.
ja tez sie z toba zgadzam!
zupe jej koniecznie zmiksowana inaczej nieprzelknelabym i dodaje sol z obnizona o 50% zawartoscia sodu,pozdrawiam
a co do pająków najlepiej je poprostu wyłapać i wypuścić zdala od domu pamiętaj one nie są grożne i też chcą żyć!!!
W normie jest teĹĽ Koroniewska , choc duĹĽo chudsza.

Acha przepisał mi jeszcze progesteron-3 zastrzyki na wywołanie miesiączki.Okres dostałam,a przy tym straszne bóle i krwawienie bardzo obfite przez tydzień, a plamienie przez jeszcze 3 tyg!
serwujacym.waw.pl
Tak więc namyśl się i życzę powodzenia w czyszczeniu!
Karolinka zobacz;
Zauważyłam je od nie dawna nie są jeszcze czarne, więc ich nie wyrywam.
Zamiast tego 1 kostkę rosołową i łyżkę sosu sojowego.
Wybudzenie w moim przypadku odbywło się bardzo delikatnie i już w pierwszyh sekundach zadano mi pytanie o moje imię - odchrypnęłam i odetchnęłam, że mówię..choć głos brzmiał jak zza światów .....Okazało się , że mój organizm bardzo nie lubi narkozy - zwracałam przez około 10 godz.
Mam takie pytanie czy jesli aplikuje tabletke na noc to ona w ciagu dnia powinna wyplynac?
Kura

JA rodzę w sierpniu na parkowej.Zadałam pytanie dr Sobolewskiemu czy zdarzają sie przypadki, że odsyłają pacjentki do innych szpitali z powodu braku miejsc. sfinksowosc.olkusz.pl 98% przezycia przez 20 lat to bardzo optymistycznie brzmi naprawdę.
Brakowało mi też strasznie pieczywa i wędliny i chyba wszystkiego. 3mamy mocno Została mi po tym blizna i zastanawiam sie czy moge na tym miejscu zrobic kolczyka,ponieważ nie ma niejsca pod lub nad ta blizna. http://youtu.be/3IctJpVNehM Gdybym zrozumiał słowa to może wtedy bym znalazł coś. serwomechanizmy.waw.pl
To tak bardzo na oko ja bym sie zastanowila nad mlekiem i ta kielbaska sniadaniowa I uwazala na pomidory zamiast pomidorow mozesz sobie dodac troche salaty z lyzka majonezu. Jabłczynska na oko 60 kg w tym 55% żałosnego infantylizmu Witam stosuje ja od 2 tygodni, wczesniej nie wiedząc czemu nie mogłam sie zmusic do odchudzania brak mi silnej woli, ale kiedy zaczelam pic herbate po tygoniu zauwazylam efekty, ograniczylam jedzenie wiecej sie ruszam. Póżniej zobaczymy..... ja też poszłam do gina i wykryła u mnie nadżerke i związany z tym stan zapalny, przepisała mi jakieś coś na to (NA STAN ZAPALNY bo nadżereke nie wyleczy sie tak ot poprostu ona chciała mi ją jakimś płynem za 300 zeta potraktować) , ale nawet nie zajrzałam na nazwe tych globulek a recepte ZGUBIŁAM! Zostalo mi jeszcze 4 tabletki antybiotyku, mam brac dwa razy dziennie, czy na czas okresu.. Ale tak mnie głowa boli od wczoraj , ze mrugać nie umiem:/
minelo juz sporo czasu ale dretwienie dalej sie utrzymuje ??
co do efektĂłw dzialania klamry to wszystko zaleĹĽy od stanu paznokcia i tego jak bardzo wrasta.
brzydulÄ… jest nadal i nic jej nie pomoze
Jesli myslisz,ze tam traktuja cie tak wspaniale za te 2 tys to sie mylisz.
Teraz znów dowaliłam do pieca 10kg hehe i piję herbatkę...
Na razie na studia chodzę, ale owszem, zgadzam się, do pracy to wypada iść w torebce.
Cześć trafia tez za płot do takiej zlosliwej plotkary xp.
A tak a propos tego trądziku, nie miałam nigdy jakiegoś ekstremalnego problemu z cerą, ale miałam mnóstwo przebarwień i blizn potrądzikowych, które nie chciały się zagoić, a po głodówce (31 dni) WSZYSTKIE znikły.

Santana - GRATULACJE!!!!
sfabrykuje.karpacz.pl
Ja wredna nie jestem i każdy kto umie czytać przyzna mi rację. zgłupiałam i myślałam ze pęknę ze smiechu...!
Tragicznie
w odpowiedzi na problem przejścia z ciemnego koloru na jasny mogę polecić moja ukochana fryzjerkę ,moja kumpela tez miała taki problem ,miała prawie czarne włosy a po wizycie u pani Julki ma śliczne jasno-bezowe ,bardzo naturalne i bez odcienia żółtego!!!
Czy woda ma byc niegaz.
Kamuś, teraz doczytałam.
Do jenego ze stazy nie muialam miec zadnego papierka, do drugiego polaczonego z kursem musialam miec cala dokumentacje:
mi tez jest was zal dziewczynki ale głowa do gÓry damy radęę ja mam na uszch jak wczesniej pisałam nie mogęę nawet sobie na krociutko obciac włosy, poniewaz bedzie zaraz widac te moje bliźniowce ale zyję dalej mam nadzieje ze znajde jakiegos specjaliste ktory mi to usunie
dlaczego nikt mi nie odpowiada na pytania?

Stefan Wyszyński sfingowac.lukow.pl Podobno bardziej profesjonalnie jest rozważać brutto, ale generalnie wszyscy operują netto.
http://www.filmweb.pl/Marcin ,Ko%B3ody%F1ski,filmografia,Person,id=162393E ........... cześć dziewczynki moje kochane Bo nie chce wyglądać jak wieszak!! hmmm nie wiem dużo ich jest serwomechanizm.waw.pl
O zabiegach trychologicznych słyszałam, jednak sama nie praktykowałam. Nie dostaje ani grosza od niego. Tanio i elegancko. http://ebadania.pl/6044471fa6172f26 Pozdrawiam masakra , brali go wtedy z tata jakimis patykami i wyniesli daleko za plot ... to gdzie jest jaki odcień było efektem przypadku i nie było widać ingerencji fryzjera jak to jest w baleyagu.
Ale nic mi sie nie stranie....i babki nie beda sie czepiac???
SÄ… bowiem lekarze, ktĂłrzy zapisujÄ…, jak leci, niech pacjentka siÄ™ rujnuje.
ma 4x4\' etc.
Kto dal mu prawo rzadzenia sie na wlasnych warunkach,dlaczego Katolicy nie przestrzegaja sakramentow?
tydzień teraz jest lus i zaj**iście wygląda =D hehe ZRÓBCIE SE NAPRAWDE WARTO OSOBISCIE MAM 13 LAT =P wiem to mało jak na laskie z kolczykiem ale im młodsza osóbka tym lepiej wygląda nie hehe ..
Juz sma nie wiem ???/
Z gory dzieki za odp.
Nie wiem czy chdzi ci moze o \ Czarodziej Kazzam\ Daje ci link do filmweb z tym filmem http://www.filmweb.pl/Film?id=31649

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: