منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:24 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: i noworodek z odparzonÄ… pupÄ…, nie wspomnÄ™ o dĹ‚ugich tipsach i taka osoba kÄ…paĹ‚a moje dziecko, a mnie krew zalewaĹ‚a, Ĺ
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 9:02 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Kolorowy j.
serwisowa.waw.pl
Najpiękniejsze jest niewidzialne dla oczu...
Co do mnie to pomalutku powiem wam że już mi b.ciężko, nogi puchną w nocy nie mogę spać itp.
Na wagÄ™ spojrze dopiero po jakims tygodniu.
walll sie i dymaj
bardzo mi zlezy jesli wiecie to please help
No, proszÄ™....
www.innowacje.mojeforum.net

aha i jeszcze jedno mam 24 lata i wlasnie jestem wlascicielką 15 cm nowej kości, na pewno wiek ma znaczenie im jesteśmy młodsi tym lepiej ale myśle że 20 latki nie muszą się nim martwić.. serwuje.waw.pl podstawy do uniewaznienia cywilnego napisalam Ci na poprzedniej stronie, nie musisz jednoczesnie uniwazniac slubu koscielnego sa to 2 odrebne procedury.
--- Ale widze, ze wy tez marzycie o dzidzi i wszystkie objawy z tym jednym kojarzycie. dzięki za wszystkie rady...nadal nie kupiłam sobie jeszcze nic i jestem coraz bardziej przejęta tym faktem Widze,ze Twoje poglady sa mocno utwierdzone,szkoda,ze patrzysz tylko w jedna strone. Dodam, że jestem w 18 tyg ciąży od poczęcia. serwowane.waw.pl
dac wam cos? rzodkiewki Mam to samo (drętwienie rąk) - dlatego tutaj trafiłam. a jak sprawa wygląda u mnie: tez wybieram sie na inne konsultacje i wolalbym prznajmniej wiedziec do kogo nie isc... -- karta ciąży Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i życze mnostko zdrówka ...
Dodatkowo panuje tam miła atmosfera a nasi nauczyciele posiadali ogromny zakres wiedzy, dlatego polecam serdecznie wszystkim Panią, które chcą zostać fryzjerkami.
To fryzura całkiem nowa
Pod wpływem blizn mam przykurczone 3 palce u lewej i 3 u prawej ręki.
dzieki za odpowiedz,tak tez wlasnie czytam ze zarobki sa zbyt niskie zeby cos odlozyc/to mysle dalej,pozdrawiam
Obiecywali ludziom kokosy, a potem...
na to co określasz dzikim miesem, pomaga \pigmentum castellani\.

hej tez mam mocno pokrencone włosy i juz mam ich dosc a jak słyszem ze to trwała to mnie szlak trafia tez chciała bym cos znimi zrobic tylk co......................................
seryjnie.waw.pl
PrzekÄ…ska:
To chyba jakaĹ› propaganda.
ciezko bylo wlzoyc , ale pomeczylam sie kilka min i weszlo!
...piSzÄ™ jak chcÄ™ i co HcÄ™...bo tak mi siE podoba...jesteĹ› sztywna jAk paL aZji mniejSzej.....beznadzieja bleeeeeeeeee
Procz tego zyje mi sie jak zawsze, biegam na kurs, ostatnio byl u mnie kuzyn przez 5dni i bylo milo, teraz znow jest jak bylo, szkola, dom, czasem jakies wyjscie, zakupy i tak w kolko...
Cud malina.
mała myszko,popłakałam się ze śmiechu,szczególnie z wątku o śpiącej pod pachą sarence dodającej odwagi ,ale powiem ci,ze oczami wyobraźni widziałam siebie w tej sytuacji,i gratuluję odwagi!!
O dziwo nie ciągnie mnie do słodkiego czy kanapki, jeśli już miałabym coś przekąsić to raczej jakiś serek danio czy płatki (moje ukochane cheerios) z mleczkiem.
Moze dlatego zdecydowalam sie postudiowac ten jezyk.

NienawidzÄ™ tej grubej Poli! sfiksowany.beskidy.pl http://www.canova.pl/
Fakt że dojeżdżałam z Legnicy , dwojka dzieci itd ale było warto. Ciekawe jak to się u Was potoczy, a może spróbuj poszukać sobie kogoś tylko dla siebie bez sutanny !!! Ćwiczę po 45min do 1h dziennie, piję dużo wody. Zaufajcie mojemu doświadczeniu !!! Na kolację przygotuj 2 ziemniaki średniej wielkości, gotowane lub pieczone z masłem. setkom.waw.pl
I chce spowrotem zejsc na moj kolor tylko niewiem zabardzo jak zejsc z tego koloru;/ czyli MI DAJ SOLDI ZUZIA http://img458.imageshack.us/my.php?image=diet a7va.jpg Sprawia, że komórki wolniej przyswajają produkty odżywcze, a tym samym wolniej wzrasta poziom cukru we krwi i dłużej utrzymuje się uczucie sytości. Pozdrawiam wszytskie kobiety.Czekam na jakis odzew i odpowiedz. Przykładowo na 10 Turków jeden zrobił na mnie nieskazitelne wrażenie. Witajcie kochane!
a czy mezoterapie mozna?
zaleĹĽy co komu i do czego pasuje ja czasami noszÄ™, jak mam an sobie coĹ› prostego i jednokolorowego - tak, dla oĹĽywienia
pomocy, ludzie ile można znieść
...piSzÄ™ jak chcÄ™ i co HcÄ™...bo tak mi siE podoba...jesteĹ› sztywna jAk paL aZji mniejSzej.....beznadzieja bleeeeeeeeee
Tak już mam i lubię dobrze zjeść na samych warzywkach to długo nie wytrzymałabym ale teraz postanowiłam, że po diecie zacznę odżywiać się nie łącząc potraw i postaram się jak najmniej mącznych i słodyczy.

czy bekanie takie jakbyscie sie gazowanego duuuzo napily(wiem ze to glupie)ma jakikolwiek zwiazek z ciaza????wczesniej mi sie tak nie dzialo...
sferolit.wlocl.pl
DO TRAGICZNIE ZAFASCYNOWANEJ ale to jest prawda?też to czytałaś?
Zgodzę się również z opinią, iż większość gabinetów kupuje aparaturę gdyż dany zabieg staje się modny, a nie koniecznie dobry.
Foksal 10 ,
Polecam Darka z Nefretete Nad Sudołem - jest super i chodze do niego juz od 5 lat wiec wiem co mowie
Lalalalalal - a ćwiczysz coś żeby mieć taką figurę.
IgG (+), IgM (+) - przy obecności objawów należy rozpocząć leczenie.
Gdzie mogę go znaleźć???
vacu line bieżnia jest do bani zero efektów bo po prostu wysiłek jest za mały przynajmniej jak dla mnie.
ostatnio jeden z fryzjerów polecił mi mianowicie :

A mnie udało się wejsc w ketoze wkoncu ale wegli ponizej 5. serwomechanizmie.waw.pl dlaczego akurat duze pelne usta sa fajne, duze oczy sa ladne?
ponieważ troszkę go zaniedbałam, i mam narazie spokój obcinam na równo nie chodzę już w za ciasnych butkach i jest super.. Gdyby ją wywinąć wyglądałaby o wiele lepiej, plus zrównanie jakimś wypełniaczem. Wyrwałem je by móc założyć aparat orto. U mnie masakra. statystyke znawcy Miss Polonia. seterka.waw.pl
Zareklamowaliśmy i .........- , WIELKI BŁĄD!!!!!!! ja tak jak pisałam wyżej po bromku nie miałam skótków ubocznych,tylko poza sennością,ale tylko na początku,i zaczęłam od połówki przy 1000 spala sie ok 140 kcal;pp Zaczelo lac poznym wieczorem i tak bez przerwy wciaz pada. Dziewczyny jutro glukoza, trzymajcie kciuki. Przemoc w rodzinie Witam
Tak w ogĂłle to ja mam 20 latek...
Najważniejszym krokiem, gdy decydujemy się na nią, powinno być uwierzenie w to, że nie grozi nam śmierć głodowa.
moĹĽe w warzywniaku osiedlowym pracujecie...?
Miewałam je przed innymi operacjami i źle ich nie wspominam, tym bardziej, że po takim czymś chudnie się parę kilogramów, a to zawsze kobietkom się przydaje!
http://www.ofertypromocje.pl/okazje_lozka-cer agem---bezplatny-masaz-leczniczy--akupresura--moksa_12026.ph p .
Od jakiegoś tygodnia zauważyłam, że problem wypadania włosów dotyczy i mnie.
uważam, że test można zrobić- tylko póki co nie nastawiać się w jedną lub w drugą stronę- stres jako dodatek jest niewskazany.
Chudnie sie super szybko.
Bo nie chciałabym tych pasemek rozjaśniać tylko zrobić je jasnym blondem.
Orbitrek nadal sprawuje się znakomicie, aczkolwiek od czasu do czasu dochodzą od niego jakieś ciche pisknięcia - ale przy takiej eksploatacji to chyba i tak nieźle.

Trzeba jednak pamiętać o usunięciu tłustej skóry z piersi kurczaka i odpowiednim jej przygotowaniu, tzn.
sfatygowal.pomorskie.pl
swietnie mi byzie wyprowadzial kwasami dla stalych klientow rabaty MPV - 7,3 N:
Tuż po nich, bądź następnego dnia można nałożyć makijaż i tyle.
Pozdrawiam Ania
ProszÄ™ o pomoc.
Zobaczysz za rok będzie prościej!
tzn.
Jednak wolę mieć ich cały czas na oku, bo wiadomo jak to jest z dziećmi.
Pozdrawiam
daga
Generalnie każdy organizm inaczej reaguje, mnie mało bolało, ale później są małe problemy przy zginaniu...

P.S A co myślicie o Islandi? sesyjka.waw.pl 4.
Normalnie szok, to jedzenie tu jest masakrycznie sztuczne i moj organizm nie moze sie przyzwyczaic.Ma ktos moze jakAs rade?? mieszkam tu juz 5 lat. Zal mi tej twojej kolezanki. ta dzidzia ;p no nie no przez gumke, litosci serwowalabys.waw.pl
jak wasz organizm na to reagował? od 2dnia dużo zimnych napoji (łagodzą ból) ciekawe czy chociaz minimalnie je powieksza? Hej, Cześć Kolega mi polecił wasze forum. Poza tym jest giełda Lobby Biuściastych. nikt nie wie??
Słuchają, są nastawieni na klienta, nigdy nie forsują na siłę własnych pomysłów, podchodzą do sprawy praktycznie, tzn włosy mają dać się łatwo i prosto ułożyć rano.
Widze, że tak odkopujesz te tematy, mówisz, że mają złe staniki, ale nic nie piszesz o doborze rozmiaru.
Postaraj sie tej kawy nie pic.............jak dasz rade.Nie jest dobre na glodowce.
Mi ciągle waga stoi jak zaklęta - 100,5.
do incomplete:
Mam bardzo duże wole obojętne guzowate tarczycy i prawidłowy poziom hormonów i nie chcę iść na operację.
ten facet z foty bardziej mi na ochroniarza wygląda..hłehłe ale jak to jej chłop to napewno bardziej męski niż wiśniewskie dziwo, widać że facet z krwi i kości

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: