منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:26 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: obecnie mam zelowe wystajace poza opuszek okolo 1cm i nic mi sie z nimi nie robi trwale wszystko wytrzymuja nawet ciagla pra
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 3:16 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
i ktos znajdzie jakies zaleznosci, ---> ja nie pije alkoholu i moze dlatego nie poradzilam sobie z tym kacem
sfalszuje.gorlice.pl
Po zabiegu kilka dni męki, nieprzespane noce. mimo że miałam rodzić u Arciszewskiego.
Kilińskiego czyli New Face by Pola to był dobry Fryzjer Pani Pola miała wizje taką jakiej brakuje DUŻEJ ILOŚCI FRYZJEROM !
A u mnie ból brzucha okazał się złym sygnałem.
zapłaciłam 173 zł za balejaż z obcięciem na włoskach średnich.
dziewczyno, gdzie Ty się uchowałaś w takim razie?
Ja bez wzglę du na to czy noszę 38 czy przytyję i 40/42 , zawsze mam wystający tyłek i dość duży biust w stosunku do talii.
Przez żołądek do serca ?
Rano umyję, a wieczorem są już tłuste ...
interpretacja wynikĂłw
Problem tkwi w moim podejściu do świata - nie mam żadnych autorytetów, więc nie sądzę żeby taka rozmowa coś dała.
wspomne ze moj wyjsciowy kolor to pogranicxze ciemnego blondu i jasnego brÄ…zu mam krecone wlosy do ramion...

pozdrawiam setkach.waw.pl powiedzcie mi jak moge zostapic slodycze bo to jest moja udreka nie potrafie sie ich oprzec nawet jak ni mam ich w domu to musze isc do klepu poniewaz mnie taka chcica dopada ze szkoda gadac (na slodkie oczywiscie)
Jak cos to dam ci linki na kursy Ale tak w ogóle ja zawsze mam podwyższone ciśnienie i czuję się z tym dobrz., taki mój urok. facet ANI JEST NIENORMALNA Bo ja dostałam Gynazol, ale to jest krem i bierze się go tylko raz, a nie np. ulge przynosi opuszczenie dloni sfinksowaty.olecko.pl
Powoli, powoli..mam nadzieje, ze do niedzieli skoncze I wiem jak ważne jest nastawienie psychiczne. La1rry chyba sprzedaje te 5000 hl Jakoś kwestia kilku dni i bedize Ok. Czy pełne powtórzenie jest to podniesienie się do nogi prawej, a potem drugim powtórzeniem jest podniesienie się do nogi lewej? W restauracji zwróć uwagę na zawartość mąki i cukru w potrawach, unikaj panierek , zawiesistych sosów. witam
świetności.
;P
Takich klasycznych trampek nie mam, tylko takie...
Z tego co wiem, to tam gdzie ja mam miec robiona operacje to sa zwykłe szy do wyciagania, ale dam rade.
Jesli bylby ktos zainteresowany to tak jak pislam niech sie odezwie na gg maila albo koma bo ostatynio czesto mi sie komputer psuje
Malwina_Toruń dzięki wypróbuję ten Sedomix, bo wyczytałam ,że jest bez recepty ale skoro 2 tabletki Bellergotu nie pomagają to nie wiem czy coś słabszego pomoże..ale na pewno kupię.
Fryzura udana, poza jednym błędem i jednym małym niedociągnięciem ale da się to przeżyć, tym bardziej, że pan Daniel chętnie zrobi poprawki.
Dodam jeszcze, że kiedy wyprostuję moje pożal się Boże fale, po godzinie mam fale od spodu i straszną szopę na głowie Już nie wspomnę jak jest podczas deszczu Jak je utrwalić?
Dziękuje dziewczyny za gratulację teraz tylko żeby Fasolka ta, nie opuściła mnie.

no spróbuje tego ćwiczonka tylko jak często trzeba ćwiczyc?jeżeli chodzi o biutonosz to pytaj o SAMANTE albo o AVE ja kupuje takie i jestem z nich zadowolona, poza tym nie mam wyboru bo nic innego nie moge znaleść, a jeżeli chodzi o cene to od 50 do 120 zł ale polecam,jak masz jakis inny godny polecenia to czekam
sfinksowaty.olecko.pl
Od jakiegoĹ› czasu moj tryb zycia jest bardzo siedzÄ…cy i dlatego tez stepper.
właśnie jestem po zabiegu chirurgicznym..
a co ma kolczyk w pępku do mądrości?
co miesiac bede zdawala raport!!
Osobiście od jakiegoś czasu uczęszczam na zajęcie aqua aeribiku prowadzone przez Szkołę Pływania Fregata Swimming ( http://www.fregata.com.pl/ ).
Po kapuściance, chyba zastosuję tydzień innej diety, całkiem fajna monotonna ale mojemu koledze pomogła.
Chodakowską skalpel, ale moje kolana odmawiają mi posłuszeństwa
Jak ktos ma ksiazke Paula Bragga lub jej fragmenty to bardzo polecam.Oni twierdza ,ze dlugie glodowki rzadko powtarzane maja mniejszy sens niz te krotsze czesciej stosowane .Po glodowce bardzo nalezy uwazac co sie je.Wtedy organizm jest w okresie odbudowy i nie nalezy go na nowo zasmiecicOkres odbudowy trwa dwa razy tyle ile sama glodowka.czytalam rowniez,ze zmiany typu poprawa cery ,wlosow itd.
Za malo jest administrowania tutaj i czesto widze jak wdzieraja sie takie wypowiedzi w fajne watki, a szkoda

do Miimiiibea i nie tylko serwolatce.waw.pl masakra a czuje sie jeszcze gorzej.
Mam II grupÄ™ .. witam. Jesli uwazasz, ze spelnilas wszystkie zasady to napisz pismo do siedziby firmy i domagaj sie swego. Groszek zielony IM...moze poczekja jeszce troche i zacznij oniego dbac .. setera.waw.pl
ludzieeee!!!!! ) Brałam Gynalgin i po zaaplikowaniu bardzo piekło i swędziało ale to raczej nie jest wynikiem uczulenia tylko leczenia!. Od lutego walczę znowu. Ooooooooo widzę, że za Wilka się biorą. najlepiej ze wszystkich dni. hejka!
Czy próbowałyscie ćwiczyc ABS i co jest lepsze?
ok, ale czy macie jakiegos pewnego dostawce?
Ja kupowałam materac oddzielnie, kokosowo-jakiś tam, twardszy, mniej uczuleniowy i zdrowszy.
wlasnie mi dentysta zalecil piaskowanie.
Oczywiście ZGADZAM SIĘ W 100% że NIE MOŻNA BAGATELIZOWAĆ DOLEGLIWOŚCI KTÓRE SĄ ZWIĄZANE ze stosowaniem LIDY i na pewnio BRAK JASNYCH I DOSTĘPNYCH DANYCH dotyczących wzbudza jakąś niepewność stąd WIELE TRAFNYCH UWAG W WASZYCH WYPOWIEDZIACH DOTYCZĄCYh potrzeby KONSULTACJI Z LEKARZEM,ale nie oszukujmy się !!!
dzisiaj na sniadanko twarozek z kielkami i kawa
Męczyłam się 8 godzin i mimo że skurcze były częste i okropnie bolące, to nie było rozwarcia i nic z tego by nie wyszło.
Mi spoznia sie juz tydzien i nie wiem co o tym myslec;/
zapytany czym jest mięśniak, stwierdził tylko, ze nowotwór niezłośliwy, nie udzielił mi wyczerpujących wyjaśnień
Miłego słonecznego dnia

my palimy nie duzo, a ja to juz wogole malo pale.
sfabularyzowal.ketrzyn.pl
dziewczyny dziś spędziłam dzień na intensywnym przytulaniu z mężem i właśnie dostałam@ ahahaha śmieje się że musiał mnie przepchać i poszło ale się cieszę to we wt nie idę do lekarza zobaczę jaki ten cykl będzie WYNIKI LECZENIA
dla mnie to za malo.
Mam nadzieje ze pomoglo, albo ze w najblizszym czasie pomoze i efekty beda.
Właśnie jestem po wizycie we fryzjerni na Strzelców.
A wiem, bo mieszkam z muzulmaninem, ktory jest chlopakiem mojej przyjaciolki, ona tez uwaza, ze jest cudownie, on gotuje i sprzata i raczej jej nie uderzyl, a jednak jego przyjaciele zawsze stoja na pierwszym miejscu przed nia, duzo bym musiala pisac, w kazdym razie widze codziennie jak bardzo ona jest szczesliwa z tym apodyktycznym chamem i podchodze sceptycznie do wszystkich tych szczesliwych dziewczyn, ktore maja facetow muzulmanow.
I Sharon Stone.
Sądząc po efektach działania tego kremu na rozstepy śmiem przypuszczać, że i te z cellulitem sobie poradzą.
a Ty izak naucz się używać polskiej czcionki

do lublin 2 - nie chcesz mieć problemów , to zmień temat, chyba , że szczekanie na ludzi , to twoja specjalność ? sfingowany.malopolska.pl Pogoda dopisala, towarzystwo tez
Da się z tym żyć a wy jak myslicie? dziekuje za odpowiedzi na moje pytania -wkoncu zaczynam od jutra, gralutuje dziewczyny pierwszych kilogramow! nigdy . Ogólnie nie lubię robactwa ale pająki to najgorsze co może być. seta.waw.pl
Setia Dobre kursy z koloryzacji i strzyżeń. Zdrowie i rozwój dzieckawww.przemiana.otwarte24.pl o mamma mija jak tak będzie codziennie to dam rade a ja kompletnie nie wiem jak wtedy się ludzie ubierali;/ może jakieś linki do fajnych stronek mi polecicie? Spróbuj kremu Ziaji SOPOT...daje lekki koloryt na twarzy, ale nie jest samoopalaczem aha!
ale moje przyjaciółki który,m doradzałam schudły skutecznie po jakieś 7 - 8 kilo w dwa miesiące.
ĹĽyczÄ™ Ci ciÄ…ĹĽy mnogiej z wielowodziem, to wtedy zrozumiesz potrzebÄ™ operacji skĂłry na brzuchu
W podudziu nie ma duzo tkanek miekkich i po zdjeciu aparatu wlasciwie nie ma krwawienia, na udzie wyglada to nieco inaczej, a jeszcze inaczej jeśli ktoś miał dużo grotów stabilizujacych np.
spodnica siodma na czwartej stronie?...
Kiedys mialam problemy z jelitami bardzo dlugi czas i ktoregos dnia dowiedzialam sie na temat bialego pieczywa i zwiazanych z nim tego typu problemow jakie wystepowaly u mnie.Zmienilam na razowe i od tamtej pory jest bez zarzutu.O problemach zapomnialam.
A i jeszcze jedno nienaturalny efekt kaczora wynika z tego, że dziewczyny często wstrzykują sobie zbyt dużą ilość w górną wargę, a przecież jak słusznie zauważył mój lekarz prawdziwe piękno ust to 40% warga górna a 60% dolna nie odwrotnie a jak one teraz pięknie wyglądają w czerwonej szmincee mmm

z gory dziekuje za odpowiedz...
sfalowany.nowaruda.pl
Uwierz mi mam bulimię ok 13 lat i nie jestem szczupłą osobą. bardzo prosze o pomoc bo męczę sie juz dobre 3 lata i czas skorzystac z pomocy specjalisty :/ czekam na maila
POwoli pojawial sie rudy.
dziekuję za wyjaśnienie,faktycznie on też popełnia błędy ,gorzej,że za własne pomyłki przez które cierpi pacjentka on albo nie widzi problemu albo każe sobie płacić za poprawkę.Miły jest tylko jak wszystko jest dobrze.W powiększaniu ust fachowcem niestety nie jest,wybiorę innego lekarza.
brzydulÄ… jest nadal i nic jej nie pomoze
poszperaj na forum, bo na bank gdzieś juz o tym było,był wykonawca i tytuł, ale na jakim topiku to za cholerę nie pamiętam
Ja zaczęłam wczoraj..
Doprowadzają mnie tym do szału i albo się na nich wydzieram że ma być spokój i mają grzecznie czekać aż im podam, albo nie reaguję.
Może to śmieszne ale nic na to nie poradzę.

Z dnia:[14.11] 22:16 --- Czy jestes meczennica milosci? sfalszuj.grajewo.pl Znajoma mi go poleciła jej pomógł widocznie.
ja tez chce zmniejszyc za paaaaaaaare lat jak bede miaala kase Dopiero niedawno znajoma dala mi namiar do pani Małgosi z Targówka.Tak profesjonalnej obsługi jeszcze w życiu nie miałam. Pozdrawiam Justyna Lat mam 28 wiec raczej juz sie nie zmniejszy... dzięki sfaldowanie.bydgoszcz.pl
Ja też sie wyluzowałam, u nas są teraz upały, a że mieszkam nad morzem, to plażowaliśmy sie z rodzinką cały dzień. Eurydyke-dopiero teraz przeczytalam Twoje wypowiedzi na poprzedniej stronie.Czekam na te rozmiary w udach po kuracji. Witam wszystkich aangellek --> ja mam podobnie tzn... Czuję się SUPER albo 2 SUPERY ha ha ha ha Badanie było przeprowadzane za pomocą ankiet on-line przez międzynarodowy instytut badawczy ICMA. Witam, ja również mam taki problem, że efektu zabiegu nie widać i chyba nic się już nie zmieni, bo właśnie mija drugi tydzień...
Wlasnie odebralam wyniki i sa takie:
- jak nie wiesz ile wynosi Twoje dzienne zapotrzebowanie, jak nie wiesz ile kcal wcinasz - to nie masz nad tym ĹĽadnej kontroli.
Idiota.graj sam jak wygrywasz.
Hehe, czyżby ktoś był leniuszkiem?
Saln fryz.
Pomyśl trochę, zanim znowu zaczniesz pisać.
tio prosze o rady :*:*:*:*:*:*:*
ale to dopiero w przyszłości.....
Ja wlasnie gotuje trzeci garnek zupy ale juz powli nie moge na nia patrzec dzisiaj wrzucila peperoni dodatkowo a poza tymdzisiaj w jadlospisie piers z indyka z pomidorem nie macie pojecia jak ta gotowana piers smakowala po tym tygodniu

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: