منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:27 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: MĹ‚oda, troskliwa i ciepĹ‚a osoba zajmiÄ™ siÄ™ Twoim maluchem zapewniajÄ…c troskliwÄ… opiekÄ™, zabawÄ™ i odpowiednie podejĹ›
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 5:45 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Nie wolno jeść ziemniaków i bananów.
sfatygujesz.rawa-maz.pl
po jakiś 2 latach tak jej odrosły, że jeden ważył 5 kg !!!!
http://www.calorie-count.com/calories/item.ph p?item_id=16398&size=2
mam zamiar brac te tabletki, ale mam problem.Po pierwsze czy je wkłada się razem z tym w co sa opakowane czy nie?
I jestem pewna ze juz nigdzie nie pojdzie bo ten flak nie stanie !!!
To twarde miasto i twardzi pracownicy
MoĹĽe Lenkawawa doda coĹ› jeszcze ciekawego.
pomijajÄ…c mojego prostackiego przedmĂłwce-
Moze i ja sie skusze?
na nic nie jest nigdy za pozno, ja mieszkam obecnie z rodzina w irlandii, i tak jak ty kiedys bywałam we wloszech, mimo ze jestem tutaj juz ponad 7 lat i jestem juz ustawiona ( prowadze salon kosmetyczny) chce wracac do mojej kochanej italii, w irlandii nie czuje sie jak u siebie stary powiedział ze jestem nakrecony wariat ale jest za by sie przeprowadzic, bo po co mam mieszkac gdzies gdzie czuje sie obco, ja mam rok mniej od ciebie i wiem ze zaryzykuje, ale najpierw musze wypytac tych wspaniałych ludzi tu na forum o pare szczegółów.

Rewelacyjnie dobierał fryzurę, super cięcie, włosy same bez problemów się układały... serwujacego.waw.pl Najpierw rozkrecaja caly aparat-to troszke nieprzyjemne jest, ppzniej te ciekie druty obcinaja przy samej nodze i wyciagaja je to boli najmniej.
Awidnosc przeciwciał w kl. i jestem bardzo zadowolona. noo i tez musisz sprawaic wrazenie pewmnej siebie nie mozesz byc niesmiala i sie czerwienic,,, Byłam w ECK w Pruszczu gdańskim i jak koleżanka nauczyłam się bardzo dobrze. Wiesz, cieszę się że założyłam ten topic - to mi naprawdę pomaga Wpadaj tu czasem, dobrze? seryjnych.waw.pl
Wypiłam 2 butelki wody czyli 3 L ,wiecie co przeciez nawet jak w końcu zasne to po takiej ilosci wody obudze się bo bede musiala siku ????? mialam robione biopsje (2x) usg kilka razy i on na razie taki sobie jest i nic sie z nim nie dzieje Czy ktoś mi może pomóc i przekazać informacje na temat innych klinik w Polsce? Jeśli nasza bezsenność trwa już kilka tygodni to organizm zdążył się przestawić na ekstremalnie wydłużony czas pracy i minimalny okres wypoczynku. Patologie sa wszedzie, i nie wydaje mi sie fair krytyka innego narodu przez narod, w ktorym dzieci zamyka sie w beczkach po kapuscie, wrzuca w workach do rzeki, sasiad gwalci i morduje 7letnia dziewczynke, wicepremierem jest czlowiek,ktory gwaci kobiety, a zwolennicy religijnej stacji radiowej bija dziennikarzy. słoik marynowanej papryki (tzn. Ściął mnie co prawda super, gdyby nie to, że prosiłam o podcięcie samych końcówek a on mi ściął 10 cm!!!
pomidory (100g) -3g-5g w zaleznosci od odmiany
Normalnie byłam w szoku, że w taki rozmiar się zmieściłam
Ale co tam - będzie w przyszłym
Fanka mówisz, że to długo jak na pierwszy raz?
zobaczcie Adriana jest piekna cała, nie tylko usta ale ta twarz, co ja bym dala za taką i do tego ta figura zobaczcie to jest ideał.
a tak nie jestem.
Wszystkie tu kobiety pisały że są atrakcyjne i oglądają się za nimi inni, a poza tym zaspokajają swojego faceta w łóżku na różne sposoby.

Do tego na moją sugestię, że chciałabym, aby mnie obciął tak, aby włosy same się układały (poprzednia fryzjerka bez problemu tak robiła), tenże tak zachwalany fryzjer powiedział, że tak się nie da..
serwowalbys.waw.pl
Ja też jestem na tej dietce już trzeci dzień a spadły mi już 2 kg.
Jedna partia może mieć za dużo wielokrotnie, inna jakies zmiotki.
Kamień nazębny trzeba bezwzględnie usuwać, bo mogą wypaść zdrowe zęby.
feBe- jak wrazenia po pierwszym dniu pracy, pewnie ci sie az gadac nie chce ...rozumiem.
-To nic takiego to tylko zaczal sie porod.Prosze sie przespac i przyjechac jak zaczna sie skurcze.
zostac dluzej jak dwa dni i to mocno zastanawialabym sie co ryzykuje.
pierwszy raz od kilku lat nie mogę doczekać się wakacji plaży i bikini...

Myślę, że przywrócenie takiego spokoju jest głównym celem naszych poszukiwań. serwitutowy.waw.pl a skazany na shawsenk (sorry za błąd w pisowni jesli taki jest) to tez o karze śmierci?
będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedz pozdrawiam Podoba mi sie ksywka Gryziel.... ale poza tym NIE DLUBAC tam! dzień drugi Witaj Megan27 seryj.waw.pl
No i zaszłam w ciąże. Chcecie sobie dodać wagi nadając dzieciom udziwnione imiona, a tylko robicie im krzywdę! Wiadomo, że boleć musi i będzie, a to najczęściej powoduje że poród wydaje się jakimś koszmarem. wiecie moze co (profilaktycznie) moze uzyc facet? Pamiętam jak marzyłam żeby ktoś ich ode mnie zabrał na trochę chociaż. Pomimo tego ,że na wadzie 3 kg mniej nie widze róznicy w pasie udach itd. Wymyslilas cos w sprawie mieszkania?
Anchorage to najwieksze miasto na Alasce, wiec powinniscie z latwoscia cos znalezc.
JEŚLI KTOŚ NIE ZDECYDUJE SIĘ NA ZAKUP SZAMPONÓW I INNYCH WYMIENIONYCH PRZEZE MNIE RZECZY -- RADZĘ CHOCIAŻ SKORZYSTAĆ Z OLEJKU..BARDZO POPRAWIA STAN WŁOSÓW..
WyglÄ…dajÄ… bardzo naturalnie choc jest znaczÄ…ca rĂłznica wizualna.
cel 21 dni
ZyczÄ™ powodzenia i nie zastanawiaj sie!!!
Jagoda - 3 miesiÄ…c ?
Chciałabym schudnac chociaż 15 kg, .....
Candida.
i na ta chwile nie zdradzÄ™ gdzie i kiedy bedÄ™...

5 cm to żadna różnica.
sesyjce.waw.pl
A ile wy macie lat???
heh znowu ci odp..wiec tak wodą utleniona za bardzo nie jest dobzre jak sie przemywa poniewaz dziurki sie zapychaja i wtedy skura wewnatrz nie oddycha...najlepiej jest przemywac SPIRYTUSEM SALICYNOWYM albo normalną wodka!!:da co do masci to ja smaruje mascią TRIBIOTIK ona jets bez recepty i kosztuje 1.50zł jest bardzo dobra poniewaz mi pomaga i poniej zmiejsza sie zaczerwienienie...wiec polecam:d
Bulicks - czyli można z tego wyjść, cieszę się że Ci się udało...
Ekonomistow???
Muszynianka).Wolno używać soli z mikroelementami.
Ciesz sie kazdym dniem oczyszczania, nic na sile.

wyszły kasztanowe,a co ciekawe, odrostu w ogóle się nie zabarwiły, jednak nie są zbyt widoczne. sfiksuje.bialowieza.pl Myślę, żeby zainwestować w dobre kosmetyki i poprosić o pomoc koleżankę, która dobrze mnie zna i wie w jakim makijażu będę się dobrze czuła.
dawkowanie 2 tbl na raz do 7 dni. Ja również mam kręcone włosy. Wiem że najlepiej test lub ginekolog, ale zaczynam sie strasznie tym denerwować i chciałbym wiedzieć dwie sprawy. odczuwał skutki uboczne.... Czasem panieruję w bułce tartej. sesje.waw.pl
Moim problemem jest to, że nie czuję się atrakctjna i moj N często wytyka mi moje niedoskonałości (a potem wszystko obraca w żart) i coraz mniejszą ochotę mam się przed nim rozbierać. nie zabardzo wyobrażam sobie sytuację żebysmy mieli osobne konta i narazie nie zanośi się na to żebyśmy chciel coś w tym układzie zmieniać. Czosnek obieramy, przeciskamy przez praskę dodajemy do jarzyn. 10.W jaki sposób się reklamujecie? 00 jakies owoce lub warzywa chybaś oszalała , ale z ciebie waratka , na głowe upadłaś \ RESPECT DLA WAS (CO NIEKTÓRYCH )!! Pozdrawiam i życzę zdrówka
moĹĽe dopiszesz siÄ™ do naszego forum na baby boom?
zioła nie pomagały zasnąć, jedynie sprawiały, że rano czułem się niemożliwie rozkojarzony.
c ze niewiele tego,wiem ze weglowodany trzeba ograniczyc do 20 gram na dobe,ale skad wiedziec co ile ma wegli,jesli nie jest napisane?
Jestem tu nowa ale podobnie jak wy kobitki zamierzam rodzić na Zamenhofa choć pochodze z Suwałk ale napewno rodzić tam nie zamierzam termin mam na 10.08 ale bede miała zapewne cesarke wiec chce przyspieszyc termin na 6.08 mam do was pytanko przede wszystkim do Basi 1983 a mianowicie jakiego wybrac lekarza osobiście chodze do Arciszewskiego ale on nie jest przty porodzie wiec kazał mi kogoś wybrać tylko problem jest taki że ja nikogo nie zanam, jakie jest podejście do pacjętek itp...
No....
A z Regine \znamy sie\ przeciez od poczatku mego odchudzania i cieszy mnie jak moge porownac moje \osiagi\ z jej
nie przerwe brania pigulek na 10 dni, na miesiac tez bezsensu.
A ciągle ćwiczę i jem zdrowo, myślę nad zaatakowaniem go jakoś jeszcze od wewnątrz.

Jestem facetem i tez nienawidze pajakow (ale za to uwielbiam je zabijac ) .
serwowac.waw.pl
z Kobiet ; Dobrze ze chociaz lot samolotem mam przetrenowany to juz stres mniejszy
Trzustka cienko mi pracuje.
Piszę jako ostrzeżenie dla tych co chcą się wybrać do fryzjera na ul.
Nadzieja gratulacje dziekuje dziewczyny za wsparcie, wierze, ze kazdej z was sie uda!
Mam nadziejÄ™, ĹĽe twoje \ozdoby skĂłrne\ teĹĽ szybko minÄ….
a 1 cm w pasie?
Moi drodzy!Ja widze ze niektorzy po kursach biora sie nawet za wyjazdy!Skad tyle odwagi.Ja koncze staz 5 miesieczny a i tak za malo na nim robilam wiec szukam dalej salonu gdzie bede mogla sie czegos dobrze nauczyc...pytanie czy jest to mozliwe.Moja kumpela po kursie jest juz w drugim salonie i mowi ze zabardzo to nikt jej nieuczy.Ja mam mozliwosc prowadzic salon z kolezanka i sa dosc niskie oplaty.Dotacja jest mozliwa i mysle czy poprostu isc na swoje i chodzic na szkolenia z Matrixa bo na tych farbach bym pracowala.Poznalam juz osoby ktore po kursie poszly na gleboka wode i otwieraly salon i sie nauczyly w praktyce itp.Moze sie znajdzie ktos z takim doswiadczeniem.Ja chodzilam na kurs w Europejskim Centrum Ksztalcenia
bo wiem,ĹĽe nie tylko salon jest waĹĽny ale konkretna osoba?
d(^_^)b

cześć sesin.waw.pl PS.
Gdyby ktos chcial poczytac: nie przytyłam a wręcz zrzuciłam pare kilo bo zaczęłam intensywnie niedawno ćwiczyć Ja sie zdecydowałam na strzyżenie. to nic takiego nie widziałam i nie czułam. jeśli wiecie ... sferoid.warszawa.pl
Nie przejmuj się tak, będzie dobrze! wspólne konto, a tym samy większe, bo zsumowane dochody są niekiedy przydatne chociażby w momencie zaciągania kredytów, czy jakichś większych zakupów. Jajecznica a polecony lekarz uświadomił mnie że górne (które wyszły ale krzywo) też trzeba usunąć .. Za dwa miesiące jak mi się nie uda czeka mnie inseminacja zobaczymy może to pomoze Trzymajcie za mnie kciuki na koniec jak juz wszycy wrocimy do domu szykujemy nie lada gratke dla naszych mezczyn ( moja siostra i jej narzeczony juz od dawna mieszkaja razem) wymislialam uklad taneczny, przebrane w seksowne stroje mamy zamiar dla nich zatanczyc ..... Mało tego - nadąsana mina fryzjerki od samego wejścia sprawiła, że odechciało mi się tam chodzić.
w oxfordzkiej jak ja bylam dopuszczali na godzine jak zamowilas w dwie osoby to byly 2 godzinki przy okazji mozna tam wejsc pod biurko i naladowac telefon to dopiero byla sztuka przetrwania i nie wiem czemu macie taki problem ze znalezieniem mieszkania pelno ogloszen w sieci a za 400 funtow mozna juz kupic sobie przyczepe do samochodu i przemieszkac pare tygodni na tanim polu namiotowym wtedy masz i adres
Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać?
jest na to jakis sposĂłb?
Jablczynska 55
kurcze tez to mam i jeszcze przy gwaltownym kaszlnieciu ale tylko jak stoje...i to niezaleznie od fazy cyklu Co to?
Jak już wymyślę cos twórczego-to napiszę na pewno!!
bosze co za ludzie na tym swiecie zyja...

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: