منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:25 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Za pare lat bÄ™dziecie mieć problemy z organizmem.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 8:55 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
10 funtĂłw.
sfora.pruszkow.pl
Niby jeszcze nie lato,a juĹĽ chodzÄ… dziewczyny w miniĂłwkach i z brzuchami na wierzchu
Ten sam dylemat mają mężczyźni.
dlatego własnie dobrze ze wizyte mam tak pożno....poczekam,a zmartwień mniej bd....minimalizuje niepotrzebny stres,bo pewnie jak bym poszła na usg wczesniej to usłyszałabym to samo i juz bym sie zamartwiała.
O zabiegach trychologicznych słyszałam, jednak sama nie praktykowałam.
Naj bardziej niemiłe ale do wytrzymania jest znieczulenie, bo wtedy czuje się że palec rozsadza i kłucie igły.
witam!!!
Można sobie robić dobrze podczas okresu czy nie???????????????????????????????????????????????
Ja robiłam szkolenie w Akademii Szkoleniowej.
Zabieg miałam wczoraj - wyciął klinowo, wygrzebał co trzeba - samo wycinanie trwa 10 minut, dostaje się wcześniej znieczulenie więc samego zabiegu absolutnie nie czuć;p

podczas konferencji w USA 11 organizacji zajmujacych sie zdrowiem i dieta wydalo werdykt ze taka dieta nie ma zadnych zalet, szkodzi i nie pozwala dlugoterminowo obnizyc wage. sfiksuje.bialowieza.pl dziewczyny jestescie????
a po tem i tak tego nikt nie je!!! kupie ?!(nic oryginalnego ale jak działa) http://sweetnails.mojeforum.net/ Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. Tyle, że podobno po leczeniu kanałowym, po wyrwaniu nerwów, ząb nie ma prawa dalej boleć, bo rpzecież nie ma nerwów, No więc takie moje pytanie: sfermentowanie.tychy.pl
Od paru dni piję zioła Ojca Gabriela. ja juz 10 kg na plusie i jeźdzę na rowerze treningowym ok. Poczekamy zobaczymy. tzn.u tej modelki chodziło mi o talie przy jej wzroście Nie mogę przecież ciągle \'jechać\' na tym mocnym \Ketanolu\... Nie wiem w jakim jestes wieku ale im czlowiek starszy to uwazam ze powinien trzymac sie z daleka od wszelkiego rodzaju operacji.
I to jest koniec pierwszej serii.
Nie wiem ile dni zamierzasz robic bo to jest wazne .Im dluzej tym dokladniejsze powinno byc przygotowanie,a jesli np 2-3 dni to mozesz zrobic wczesniej 2 dni na samych surowych owocach i surowkach warzywnych.
Wlasnie koncze czytac ksiazke \'Miec zdrowe i piekne wlosy\ L.Fern, polecam, koszt.ok17zl ale znalazlam duzo przydatnych nformacji.
Ja także jestem posiadaczką loków, które do niedawna były w strasznym stanie za sprawą nagminnego używania prostownicy (podobają mi się długie włosy, jak wyprostuję są do pasa, a jak się skręcą, niestety zaledwie łopatek sięgają).
Pozdrawiam.
Dorka123 a peeling kawowy na cellulit też działa?
wycięto mi 15 cm piszczlela, zalożona aparat llizarowa w pażdzierniku 2006,..
hahah lyso ci no nie
chyba pomogłam.

Zgadzam siÄ™ ĹĽe sÄ… problemy z utrzymaniem ciÄ…ĹĽy.
seterce.waw.pl
i to dlatego do tych co nie chcą wiedzieć i wybierają najmniejszą drogę oporu pisze że nie dla nich .
niedawno poznałam kogoś , jest miło, ale nie wiem czy jeszcze kiedyś zaufam
Cześć dziewczyny
W lutym dowiaduję się, najmłodsza siostro w ciąży-cios.
od 5 minut do 50 - uzaleznione od wprawy operatora, ilości złogów, sprzętu i dzielności pacjenta
Ja jestem wrogiem weglowodanow i diet niskotluszczowych.

Anka serwowalo.waw.pl do 1200-1400 kcal.
wielu moich znajomych robilo szostke - ci ktorzy podchodzili do tego z dokladnoscia moga poszczycic sie rezultatami, a ci ktorzy robili cwiczenia niedokladnie, nie napijajac miesni potem dziwili sie ze malo im ubylo i ze miesnie nie sa takie jakich oczekiwali... Jestem weteranką diet, nie stosowałam M, ale Avipron dawno temu jak jeszcze był w sprzedaży. każda dziewczyna ma swój własny urok Bo adwokat nie jest od sprawdzania wiarygodności , tylko od wygrywania spraw. Ale się rozpisałam... sfajcze.kutno.pl
Wraz z Kubą Wesołowskim prowadziła program Gorący patrol TVNu. Będziemy Ja chodzę do Salonu Karen na osiedlu 1000-lecia i jestem bardzo zadowolona zawsze. czy wróci z nawiązką? Właśnie dziś po czterodniowym pobycie w szpitalu wróciłam do domu.....sama. Lekarz przepisał mi je, bo mam jakieś zapalenie , ale zadnych objawów nie miałam. dziwne ze nie ma jeszcze tematu o dr Pawle Szymanskim, przciez to taki dobry fachowiec
Jeszcze nie zaczęło się drugie półrocze a już ma 2 pały z zachowania.
na kursach trzeba miec modelke a z tym może być problem.
BedÄ… to tabletki antykoncepcyjne, ktĂłre zawierajÄ… odpowiednie dawki hormonĂłw i regulujÄ… cykl.
mieszkam w niemczech, jestem po rozwodzie, mam faceta niemca, dziecko piecio letnie z malzenstwa.
ciężko było....
Badania do 4 miesiąca mogły by wykazać że po prostu tego nigdy nie przechodziłaś i nie masz przeciw ciał..
nigdy nie zagladalam do tego sklepu...

Mnie już troszkę lepiej, apap zawsze dobrze na mnie działa.
sfalszuje.gorlice.pl
Bo przecież ksiądz to facet ;-0 '-) Gdyby On tego nie chciał (tzn.
Tak właśnie jest z tymi hormonami- trzeba o nie dbać i opiekować się jak potem waszym małym dzidziusiem
Miałam chyba tak z 15 blach na 90 osób.
No wiesz, KSIĄŻĘ a facet po studiach mieszkajacy w duzym miescie to dwie rozne sprawy A i nie zamiezam z nim brać ślubu od razu!
zdarza mi się trafić na coś dobrego jakościowo w vero modzie
Utrata wagi w ciągu 2 tygodni u szczupłych wynosi 3-4 kg, u otyłych - 4-6 i więcej.
Pomagam w wypełnianiu wszystkich formularzy / nie tylko aplikacyjnych/, ale także wniosków o przyznanie akademika, wypłatę Begrussungsgeld, prowadzę lub pomagam w prowadzeniu korespondencji mailowej pomiędzy kandydatem a uczelnią.
Pisalam na forum juz dawno..zaraz bedzie mijal rok jak zaczelam kurs fryzjerski a od kilku miesiecy jestem na stazu w salonie..ucze sie na Lorealu.Super atmosfera lecz malo klientek.Przyprowadzamy modelki i w miare idzie...lecz niestety niemamy stalego opiekuna do nauki...pytamy fryzjerek jak maja czas i taki to staz.Kocham ten zawod i modle sie bym sie niezablokowala a raczej by moja kreatywnosc rosla ale uwazam ze inaczej to wyglada jak jest jakas ososba co uczy i wyciaga z uczacego sie to cos....jednak i tak sie ciesze ze to robie,obcielam i farbowalam juz sporo osob a jako uczennica w szkole by tak szybko sie nierozwiajala wiec i tak sa tego plusy....zycze wszystkim kochajacym ten zawod by sie niepoddawali i mimo bledow i dni slabosci robili to tak jak potrafia,bo kazdy z nas i tak jest inny i bedzie jedynym w swoim rodzaju fryzjerem
Nie stosuje diety...
pamietaj ze masz 20% szans na to, ze bedzie gorzej.

a wolałabym rodzić siłami natury setce.waw.pl Nic nie szkodzi!
- cera lepiej nie mowic Ma 42 lata a wyglada jak dziewczyna. Zapytajcie te ggggggg, czy zwroci Wam forse, gdy \cudowny\ pan Broma, pracujacy jako jedyny lekarz w cichociemnym MODEL - MED, spieprzy Wam zabieg. Szczerze mówiąć nie czułam ze mi cos dają te leki . Mówię Wam, cuda wyprawiałam. sfigmomanometr.zgorzelec.pl
Balejaż był ze strzyżeniem i modelowaniem. nawet sie pare razy kochalam podczas okresu i rowniez bylo wszystko ok pozatym ze cali bylismy we krwi i trzeba bylo isc do lazienki sie umyc.. z Klaudiami i innymi Dżesikami, a te z kolei są córkami młodocianych mam z małych miasteczek Zwłaszcza nikole są ładne i wysportowane..;p ...;p U nas w gminie jest tylko 1 nikola na ok.3/4 tys. Basiunia1987 Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów. najgorsza nota jaką możesz dostać by zaliczyć to \gut\ /dobry/
i jeszcze chci :
I powodzenia we wszelkich zmaganiach!
a i powiedzial ze to bardzo wczesna ciaza ze obstawia 4-5tydzien
Betadine czy Polseptol.
Wiem jak dlugo goilam rany po poprzednim.
hej, mam pytanie, mam kolczyka 4 dzien i leci mi ropa..

Odpowiemy Ci chętnie.
sfastryguje.podlasie.pl
Tutaj jest to fajnie wytłumaczone:
ale widać ze na siłę az eksponuje swoje ciało w kusych ciuchach...czy to teledysk czy jakies rozdanie nagród.
Do monica24 - napisałam ci maila.
A ramiona sÄ… OK.
Lekarz chce mnie zobaczyc dopiero za miesiąc, a ja wciąż wsłuch*ję albo raczej wczuwam się w mój organizm, i mam nadzieje że torbielka się wchłonie, ale chciałabym wiedzieć jakie będą objawy ewentualnego pęknięcia (krwawienie, ból podbrzusza, inne).
Szukałam małego domku, bądź pokoju, ale w miejscu gdzie mają też podwórko z placem zabaw.
ja własnie pare brzuszków se szczeliłam a teraz sprzątanko ale kawke se wypiłam taką małą z 1 płaskiej łyżeczki
A z tym fotelikiem to prawda, tylko za pasaĹĽerem.
po wyrokach endometriozy, zespołu policystycznych jajników, tyłozgięcia macicy- słyszałam, że to moze trwać a moze się wcale nie udać..
Pozdrawiam
Moim marzeniem też jest zostaniem fryzjerem teraz idę do technikum fryzjerskiego a potem na kurs za jakieś 10 000 zł.

a ha oczywiscie dodam ze tej nocy wrocilam do domu i nie spalam razem z pajakiem hehe. sfingujesz.mragowo.pl ostatnio kraza pogloski ze zrobil dziecko jakiejs 18 latce
szczególnie w ciepłe dni ładnie prezentuje sie jasna sukienka i cienkie materiały. wycięli mi część paznokcia i narośl, która sie na paznokciu znajdowała.. Ani lekcje nauki u profesjonalisty, ani samej, ani koledzy. Co powinniśmy robić? brawo sfinguje.mielno.pl
Poinformował mnie, że operacje najlepiej zrobić po 14tyg. ona rzeczywiscie wyglada tragicznie. gutek Spotkajmy się wreszcie, pogadajmy, może się zaprzyjażnimy.... ja bym sie nie przejmowala =/ poza tym ja mieszkam nad samym morzem i az mi sie serce kraja :] ale wynalazlam na zaslonienie sposob Ja tez biegam ale nie codziennie,tak trzy razy w tygodniu,basen mam pod bokiem,ale moge tylko pomarzyc ,bo jak sie dogadam. Ludzie dlaczego obrażacie księży i te biedne kobiety które się w nich zauroczyły to ludzka rzeczy tylko zależy co się z tym zrobi?
W najbliższych dniach mam zamiar sobie to zrobić , bo mam już odrosty a nie chcę już farbować na czarno.
nie czaje sorki
jabłczyńska - 58
- często zawodzę przyjaciół, zmieniając plany (bo co bym nie zaplanowała, zawsze okazuje się że muszę ucieć do toalety)
wiem trochu to dziwne
No - trochę się wyżaliłem i mi lżej

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى