منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:26 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: (piszÄ™ o tym, poniewaĹĽ wczeĹ›niej pojawiaĹ‚y siÄ™ pytania czy wkĹ‚adać ze sreberkiem...).
مشاركةمرسل: الخميس إبريل 10, 2014 2:55 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
A gdyby tak naprawdę jej zależało na obsmarowaniu Jethona to by tam zajrzała, tylko że tam juz dawno została usunięta.
sfer.swinoujscie.pl
Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru w kwestii steppera http://allegro.pl/stepper-skretny-z-pulsometr em-nordic-walking-prom-i2638897403.html. Atkins ieta doktora Atkinsa na długie życie
Krotki film o zabijaniu - jeden z najwazniejszych.
no i po przemyciu szmaruje Tribiotic'em (ok 1.50zł) i jak narazie nic się nie przykleja ani nic...
ja mam metodą akryl żel (nie mylic z akrylo-żel!) i są świetne, ale grube
Blizna jest trochę widoczna, ale szyja wygląda 100 razy lepiej niż z tą potężną gulą...
dzieki
pozdrawiam
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo.
MCH - 31,5 N:

M ja tez mieszkam w UK i wiem ze opieka medyczna tutaj zostawia duzo do zyczenia. sfalduje.cieszyn.pl 3.
a ja dziennie ok 1000 jem Jutro pewnie wyjatkowo sie naczekam w kolejce do tego lekarza, no i ciekawe kto tym razem mnie przyjmie szanse sa 50 na 50 albo Orzechowski albo Morasiewicz. dwa litry wody które wlałam w jelita schodizły ze mnie w siedmiu odcinakch czy to wszystko jest normalne? ale tak jest sama widziałam na stadionie dziesieciolecia L po 30 zł Czasem sama jestem przerażona swoim zachowaniem. sfatygujesz.rawa-maz.pl
Od tamtej pory nie ma z tym problemu Jakoś tak do 19tej jest całkiem nieźle, ale wieczór i noc... Ogólnie samopoczucie dobre. Mozg bez weglowodanow funcjonuje znakomicie bo to co potrzebuje uzyskuje z bialka Ale tutaj sie klania biochemia ktora ja znam powierzchownie bardzo wiec nie potrafie Ci wytlumaczyc. Jeśli chodzi o orbitreki firmy kettler, które można kupić w makro to znalazłam na innym forum taką wypowiedz: Tu jest topik na ten temat , wiele sytuacji opisanych i wiele metod. jeśli chodzi o ból, kręcenie mnie nie bolało i nie uważam by mogło boleć..
Przy tym szybko się męczyłam i odczuwałam senność.
aga0211 nieiem jak to wyglada w Gliwicach, ale jezeli bedziesz musiała isc na jakies jodowanie czy cos w tym stylu to napewno Ci wszystko CI wyjasnia wiec sie nie martw na zapas bo to jeszcze gorzej.
Miałam kilka operacji w życiu.
Kolczyk przeszkadza w seksie
efekty widac juz po okolo 3-4 tygodniach po zabiegu laserowym...
puk puk...
Mialam tam operacje brzucha, o czym przeczytasz pod wieloma haslami (\MODEL - MED w Warszawie\, \List do pani M.MODZELEWSKIEJ z MODEL - MED\ itd.)

Od MaciÄ…g odstrasza mnie ten jej tatuaĹĽ na rumieniu.
serwitorat.waw.pl
samopoczucie lekkie nerwy i troszke szybciej serce mi bije ale juz pisalam pewnie z przezycia ,pije duzo ,duzo,duzo i zero apetytu nie jestem głodna nawet nie mysle co tu zjesc .W szafce leza 2 batony i 2 CZEKOLADY Iwiecie co ???? Przyszła panna młoda wybierała baloniki, \pękała\ je i miała odpowiedzieć na pytanie.
Oj mogłabym dużo pisać, i niekiedy myślę, że książka byłaby interesująca .
czyli prawdopodobieństwo wynosi 1/120*44*45*46*47*48*49
Nie spotkalam sie z ani jedna zla opinia .Moj kolega tez byl i jest zachwycony pobytem.Soki owocowe i warzywne do wyboru do koloru bez ograniczen ,owoce i warzywa rowniez ,smaczne salatki warzywne ,wszystko ile tylko zdolasz zjesc,a mimo to sie chudnie bo jest malo kaloryczne Do tego super warunki w pokojach i niskie ceny .
(^_)
40cm??!!!!
Coś nie otwiera się ta stronka...Spróbuj wkleić ją jeszcze raz, albo napisz jakie to tworzywo
Masz fantastyczne te nowe usta!!!Takie naturalne, po prostu ideal!
Do IRCIA01

Pozdrawiam Was serdecznie. sferoidalny.wegrow.pl Drobnych, lecz pomimo czytania wielu stron prawnych nie potrafię ogarnąć tematu dokumentacji.
Ja bede jeść chleb razowy, warzywa,owoce no i... Też mi wrastają jak są długie, ale jeśli czuję, że boli to zmiękczam w ciepłej wodzie, zaciskam zęby i wycinam. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37 chyba to normalne ze na stroszke pobolewa cos sie zmienia, i do tego mam duzo śluzu w pochwie setnej.waw.pl
Wykupiłam w DS Instytut 4 zabiegi (na promocji) . Robiąc powyższe certyfikaty w dobrych instytutach, szanse są duże na zdanie: Wiem gdzie w Wawie podejmują się dekoloryzacji, efekt wychodzi super, ale nie bede reklamowac salonu, dlatego jak ktos chciałaby poznac adres to zapraszam na maila. Pozdrawiam cześć dziewczyny Lasery,FR,thermage,niestety szkodzą to,jest moje zdanie gdyż sama doswiadczyłam tego. Zabieg mialem juz robiony 3 razy.
Czy ktos moglby polecic w jakim banku najlpeije zalozyc konto zeby moc wysylac kase do Polski na konto walutowe?
dodam ĹĽe jestem w 12 tygodniu ciÄ…ĹĽy
Żałuję tylko, że nie zbadałam obu rąk tylko prawą, ale narazie jeden zabieg wystarczy, mam nadzieje, ze to mi pomoze.
surowe i nie obrane (tak było w przepisie (?!)) pokrojone w plasterki ułożone dachówkowo.....
O ranie nie ma mowy.
odśwież oddech

> Yaiya , ja teĹĽ chudnÄ™ gdy nie wymiotujÄ™ .
sfajcz.lapy.pl
hm...szkoda że ja nie mogę podzielić waszego zachwytu nad tym sprzętem...od jakiegoś miesiąca staram się ćwiczyć regularnie od 30 do 45 minut dziennie albo przynajmniej 5 razy w tygodniu.
Narazie blizna po zabiegu jest cieniutka(jakiś milimetr) zastanawiam się czy szwy mogą się rozejść a jeśli tak to po jakim czasie od zabiegu?
takze w duzej czesci negatywny stosunek do obcokrajowcow bierze sie wlasnie z tego:
Jakie i gdzie kupić???
Tak jak piszesz wszytko chodzi tylko o uciekajÄ…cÄ… kasÄ™.
Nawet ostatnio jak byłam w klinice leczenia bezpłodności to się dowiedziałam,że skoro mam owulacje to moja prolaktyna nie ma wpływu na zajście w ciąże, ale niestety nie moge zajść, staram się aż 4 lata.
Oj , to jest fuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u góry jaskrany zółty kolor przypominający flamaster/podkreslacz;] po srodku w miare dobrze ALE u doły rudy pozostal...

Pytanie do tych co maja uniewaznienie. sfabrykowal.jgora.pl w poniedzialek poszłam do szpitala, we wtorek podali mi jod.
W bardzo krytycznych sytuacjach raz na 12 godzin ale nie dluzej niz 2-3 dni bo bardzo szybko uzaleznia a w dodatku w koncu przestanie dzialac. Beata Bartelik - Sen na pogodne dni Hej, Mam prośbę czy mi pomóc i wypełnić ankietę? Warto udać się tam po poradę. He po francuski to ja ani w zab seryjek.waw.pl
wiem że to brzmi dziwnie ale działa! bozeeeeeeeeee nie bede mogła spać w nocy To jeszcze Ci mało Liili. bo są wyczepiste i mi sie podobają, i mam nadzieje że długo wytrzymują, bo dam za nie prawie 200zł. Czy zrobił wywiad o przewlekłych chorobach w rodzinie? Robie to dlatego, ze mam asymetrię kończyn (nierówne ręce i nogi). Po 2 latach od zabiegu czyli teraz, blizna jest nadal czerwona, miejscami wybrzuszona z szerokosci 1,8 cm ma teraz powiedzmy polowe tego.
I czy konieczne będzie ponowne farbowanie na odcień zbliżony do mojego?
Wolę wybrać się do Good Time Day Spa, o którym już wiele słyszałam.
co mam zrobic.?
chodzi o załatwianie sie z rana.
Więc albo uprawiamy seks mądrze i odpowiedzialnie czyli z zabezpieczeniem i znajomością własnego organizmu albo czekamy aż do tego dorośnemy.
Bardzo chcemy byc razem, ale musimy wszystko sobie przemyslec i poukladac.

ja jestem piaty dzien po operacji w jeleniej gorze .
sferoidalny.wegrow.pl
Pozdrawiam
dziekuje wam za utwierdzenie.wiem ze lepiej jest jak sie odpisze,ale ja jakos nie potrafie sie zebrac w sobie ani zebrac swoich mysli i caly czas odwlekam cala ta procedure.mam jeszcze kilka dni na odpowiedz.moze zdarze
ale fakt faktem wysusza śluzówkę, koło tyłka też i da się to czasem odczuć, miejsce w pochwie, do którego mi sięga palec jak wkładam tabletkę też mam opuchnięte i to czuję jak sobie ją aplikuje ale tak poza tym żadnych innych problemów nie mam;
Czego nie wiem, bo jej nie znam.
Hej wszystkim.
Ale tak czy siak - waga w dół
Zgodzę się również z opinią, iż większość gabinetów kupuje aparaturę gdyż dany zabieg staje się modny, a nie koniecznie dobry.

james brown- sex machine sfinksie.nysa.pl i sa fajne.
Piękna, Piękna jeszcze raz Piękna znow zaczynam miec skore jak 18-nastka Mam kilkanascie piosenek Limahla,jak by ktos chcial to piszcie na moje gg 8587589!!!!!!! z różnicą, ż emam 175cm wzrostu i wygladam jak płaska długaśna deska... Kiedy mam ochote na cos slodkiego odrazu robie sobie herbate i momentalnie chec mi przechodzi!. sfaulowany.sanok.pl
Trafiłam na innego lekarza na dr. Moim sposobem jak się okazało jest sport - pozwala mi się wyżyć i dzięki niemu powoli zaczynam budować pozytywny obraz samej siebie - waga schodzi w dół, choć wcale się nie głoduję W okienku rejestracji dostaje sie cos w rodzaju wypisu oraz receptę na środki pbolowe i hormony. Ale jestem silna i nic nie podjadłam. ta druga ksiazka : Oczyszczanie organizmu nie omawia samej glodowki leczniczej , sa tam informacje na temat oczyszczania jelit-lewatywy( bardzo dokladne ,wyczerpujace omowienie),watroby ,nerek,oczyszczanie z roztworow kolidalnych,oczyszczanie ze zlogow i soli,z guzow.ze sluzu z zatok.Jest o prawidlowym odzywianiu o zapotrzebowaniu na skladniki mineralne,witaminy itd.O tym jakie produkty z czym nalezy laczyc. tak na budowie.... Gynalgin należy brac najlepiej po skonczonej miesiączce,nie zaczynać jak masz dostac za trzy ,cztery dni.
jak sie robi ta lewatywe z kawy??
Może awaryjnie trzeba pomyslec, gdzie w takim wypadku wylądowac, bo w przypadku nieprzyjęcia cięzko będzie racjonalnie mysleć...
co mam zriobic!!!!
Ale i tak to trwa.
jakichs pasozytow?
Mam chwilkÄ™ to dorzucÄ™ parÄ™ wskazĂłwek - dalej nie czytam co piszecie, to moĹĽe tylko powtĂłrzÄ™ trudno - wybaczycie
Za mało danych.
Ale to nie koniec, w między czasie sam usiadłem i ze starego irokeza którego nosiłem zrobili mi coś całkiem innego nie znam się na tym i nie wiem jak to nazwać ale jak założę gangol to czuję się jak James Bond Polecam ich ale najpierw

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: