منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:29 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Pozdr!
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 7:52 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Ceny i adresy pod artykułem
sesyjek.waw.pl
Teraz wydaje mi sie że odświeże znajomość z pewną pomarańczową znajomą. Próbuje się na zastraszyć aby ktoś inny mógł liczyć zyski..........
Urodziłam ze wspomaganiem tzn,nafaszerowali mnie znieczuleniami i przyspieszaczami jakies czopeczki ,tabletki pod jązyk.
Nie wiem tylko, czy kładzie się go na tipsach też, ale na naturalnych paznokciach wygląda super i nie odpryskuje.
Nie mam nic do Turcji - ale o ile ich piosenka w poprzednim roku mi sie podobala, tak w tym roku byla jedna z pierwszych do odstrzalu...
Hihihihi!!!
szok....a lato coraz bliĹĽej
Dlatego tak sie poczułam.

To znaczy jaki powĂłd uniewaĹĽenia? sestercji.waw.pl Pozdrawiam, D.
jpg?path=pgallery&path_key=Monroe ,%20Marilyn&seq=69 Z góry pisze że nie chce kolejny raz farbować włosów. Możesz sobie mówić, że masz silną wolę, i co z tego, napisz ile dni głodówki wspominasz wspaniale i czy byłabyś w stanie nawet te najgorsze z uśmiechem na twarzy opisać. i jedna z nich to byla wlasnie ta firma w ktorej jestem do dzisiaj. guzek.... sfilmuja.jaworzno.pl
Widzę, że nie jestem sama... manius30, myślisz, że w Anglii inaczej, z większą ostrożnością będą do Ciebie podchodzić? Będę bardzo wdzięczna. To jest sevice ktory jest proponowany, przyjety i dobrze oplacony. to ja znowu w dół pozdrawiam Operoana, nam cewników nie zakładali i dlatego tak ważne było to wieczorne siknięcie.
Ale ząbki zdecydowanie bielsze, błyszczące...
Pierwsze dwa były miłe.
Wchodzić w związek bez miłości?
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/18101/Mac iej-Krajewski/dermatolog_estetyczny/Radom
SÄ… jakieĹ› zniĹĽki?
Kazania nic nie pomoga,
do mona
ale pisze od rzeczy
199kostka sto lat !!
witajcie ludziska!Miesiąc temu pisałem że drętwieją mi dwa małe palce u lewej ręki!

To jest zalosne i robia to ludzie,ktorym zalezy na utrzymaniu sie na stolku,ja Cie prosze,to Ty mi bajek nie pociskaj,bo moge Ci przykladow na temat Katolicyzmu wypisac liste nieskonczona...
serwuja.waw.pl
Pozniej ja siedziałam na tym fotelu z gołym tyłkiem, a ona cos tam mowi do mojej mamy, no wszystko jest dobrze niech sobie pani popatrzy.
I czy udało sie Wam znaleźć skuteczny środek?
Badanie było bardzo nieprzyjemne, trochę bolesne, tabletki zostały mi przepisane i więcej nie poszłam
Wloski to trudny jezyk i potrzeba troche czasu zeby sie go nauczyc.
Takie pytanie czy ktos ma jeszcze jakieś pomysły gdzie kupić mozna ten irygator, bo wydaje mi sie ze bede musiał odwiedzić sexshop.
waze tyle samo i mam tyle samo w tylku i tez uwazam ze to za duzo
Stres spory ale na poczatek to niezla fucha i mozna wyzyc
Następnie nie miałam 2mies.

na razie studiuję, jestem na drugim roku, mam zamiar przeniesc sie tam na studia. serwuj.waw.pl a ja bardzo lubię różowe bluzeczki, co ja poradzę, że akurat róż podkreśla moją cerę i ciemno rude włosy :/
byłabym bardzo wdzięczna Nie mogę się rozchorować. 99;х астр букет. powiecie- dobry bajer ci wpuscił.... kolejna wizyta zaraz 2.01 po tym czeka mnie seria badan cytologia , morfologia , ustalenie moje gr krwi , badanie moczu itp a po tym juz tylko karta ciazy i wizyty sfastrygowac.ostrowiec.pl
sadze to byłby najlepszy wybor, jakos mnie to motywuje bardziej jak ktos przede mna sie poci , witam nie wiem czy się już ludziom nie chce gadać na temat pracy w Żywcu czy tyle mają pracy , że nie mają czasu spojrzeć do netu Można tak? Ponoć jedna z lepszych klinik w Polsce. Ja znalazłam najlepszy sposób na pozbycie się cellulitu. http://terrarystyka.pl/index.php?option=com_c ontent&task=view&id=127&Itemid=85 Nawet brzydko to nie wygląda.
Troszkę mi się podniszczyły bo fryzjerka zrobiła mi dwie pod rząd.
nacierać wodą z octem (1łyżka/litr) lub amoniakiem (2łyżki/litr)
Proponuję ustalić główny warunek spotkań:
Może kiedyś uda mi się odnaleźć
mam pytanko dotyczace tabletek dopochwowych np gynalign ....
Nie chce byc monotematyczna ale to nie jest ani w interesie lekarzy ani przemyslu farmaceutycznego zeby ludzie leczyli proste przypadlosci domowymi sposobami.
Widzę, ża parę osób tutaj bzdury wypisuje, więc dodam słowo od siebie.
Jak już wszyscy w pracy się przyzwyczają, to wtedy może powiększę sobie ciut bardziej, żeby nie było dużej zmiany w krótkim czasie.
a u mnie nic ciagle to samo chyba nie dla mnie odchudzanie za bardzo kocham jesc

Zupelnie normalne, oznacza to ze ciÄ…ĹĽa rozwija sie prawidlowo
sfiksowal.babia-gora.pl
mam nadzieje że nie odwalą już takiego numeru teraz przed świetami no nic pozdrawiam Cie i trzymaj się i napisz co tam u Ciebie ja slyszalam ze gdzies niedaleko zaczyna sie jakas impreza muzyczna, wiec napewno o nia 'zachaczymy'.
Nie chcialabym zobaczyc natomiast wisniewskiego(patrzec na niego nie moge) i dody.
Przemoc seksualna - Poradniki dla ofiar przemocy seksualnej
Chciałabym trochę dłużej, ale na razie jeszcze nie ta kondycja .
5 KILO W 3 DNI JA TAK ZROBIŁAM WLASNIE TERAZ ;///
Haneczko, mnie też zatkało.
nie radze..
Cloodia, jakie masz wymiary pod biustem i w biuście?

Te ksiazki sa obie wartosciowe i najlepiej obie miec sfaldowania.boleslawiec.pl To tak samo jak ja,mój też pracuje za granicą ale nie tak na stałe;póki co nie pije od kilkunastu miesięcy ale dawniej jego przyjazdy,też kojarzyły mi się z ciągłymi pijackim wyskokami
polecam ta szkole ! http://www.smieszne-zdjecia.pl/Blizniaczki-Ol sen-t1860.html Ladniorek, powodzenia na wizycie! Od pewnego czasu szkaluje mnie Pani bez podstaw! Ostatni znika perkusista. sfilcowany.cieszyn.pl
wg tombaka to złe połaczenie nie rozumiem dlaczego? waga nie taka zla ale wyglad znow z miesiaca na miesiac bardziej obly. cebula jest dobra na włosy. tylko BMR mi wyszlo Kręcone w cudzysłowiu bo nie wiem czy mozna je tak nazwac. ale jak zastosowałam na pająka krzyżaka za oknem to nie podziałałao.. po prostu podwadziłem paznokieć
) dziękuję .
no oczywiscie, zobaczcie ile kalorii jedza:
piSaC!
Postanowiłam się zmienić, nie wiem czy mi się uda.
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?
ani do palenia ani do ...
czyli MI DAJ SOLDI ZUZIA
Teraz tak sie zastanawiam nad miejscówka w klinice bo ktoś tu wspomniał ze może zabraknąc i co wtedy cholewcia strach pomyśleć!!!
Lekarze -bez urazy- to powtarzajacy regolke wyuczona zreszta ludzie ktorzy sami potrzebuja pomocy.
hej dziewczatka,, nie wiedzialam,ze az tyle nas cierpi z tego powodu ja tez mam blizne i nienawidze jej calym sercem.

Pojmane Europejki najczesciej (w stanie nietknietym) wysylane byly do samego sultana, ktĂłry czesc z nich bral do wlasnego haremu, czesc ofiarowywal zasluzonym oficerom lub dostojnikom, czesc zas wysylal do innych arabskich wladcĂłw jako najbardziej wykwintny prezent.
serwu.waw.pl
prosta sprawa!!!!!!!!!!!!!!
moj facet jest z Antalii, ale teraz pracuje w samsun...
ogladalam farby do wlosow,czym moglabym rozjasnic moj niby jasny braz ( ktory wyszedl czarny) i ona zaproponowala ten plyn.
Pozdrawiam Cię serdecznie, jak i pozostałych piszących i czytających.
Smutek-
To co się dzieje latem to dla mnie katorga, bo ukrywać się muszę pod długimi rękawami.
Przyznam siÄ™, ĹĽe trochÄ™ siÄ™ tego bojÄ™.

no loooooooooooozik sestercja.waw.pl Zjadam miche, jestem syta przez 15 minut, a po 15 minutach znow jestem glodna!
aangellek ---> no przede wszystkim zaczęłam jeść śniadania jem już tylko chrupkie pieczywo (no czasami w wyjątkowych sytuacjach chleb ale z ukochanych bułek w ogóle zrezygnowałam), staram się jeść ok. jak wróciłam z fitnessu to miałam mdłości, rano też. Powodzenia w decyzji... Pozdrawiam Dorota serwolatka.waw.pl
wiem ze rozmawiac z Niemcem po angielsku to zupelnie inaczej niz z Anglikiem ale powiedzcie mi czy mialabym szanse na znalezienie jakiejkolwiek pracy z taka umiejetnscia jezyka?? Aksamitna mam 25 wizytę i na niej ostatecznie dopniemy termin cc zobaczymy jak tam kluseczka czy już ma ochotę wyjść czy jeszcze nie..jeśłi nie to idę pod nożyk 7.08 Ale tak sobie przed chwilą zmierzyłam cukier glukometrem i mam 222!!! Jakie klimaty tam panuja .Itpppp itdddd .... ja nie jestem z wrocławia ale spędziłam tu 7 lat, mimo to często tu bywam, a dziś przypadkowo natknęłam się na tą stronkę. Japan bardzo dziękuję za odpowiedź. rozumiem jakbys po 2-3 godz dziennie na zwyklym....
Namiary na doktora towww.broma.pl
ja tez sie cofam, bo po pracu juz nie mam sily nawet nic przeczytac.
Chcesz mieć zrobione dobrze usta to niestety trzeba nadszarpnąc swój budżet.
Juz raz sie na to nabralam
Witam , widze ze nie jestem sama ;/ Od niedawna dretwieja mi dwie rece zwlaszcza w czasie snu sa takie ciężki ;/ az nie moge zgiąc palcow;/ nasila sie to w godzinach nocnych ;/ a kiedys bylam chora na reumatoidalne zapalenie stawow poztaym , czesto kreca mnie stawy zwlaszcza na zmiane pogody ;(( czy to moze byc zwiazane z braniem lekow hormonalnych???

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: