منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:24 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: TO po prostu zajefajnie wyglÄ…da .
مشاركةمرسل: الجمعة إبريل 11, 2014 3:11 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
Reklamowana jako dieta-cud narzuca tzw.
sfiksuj.bialystok.pl
czasami zimno mi i gesia skorka, ale to pikus. Zeus zaszalał...
ALLAH JEST WIELKI
Barbe ziaję zakupiłam - zobaczymy.
Wkrótce mama ...być może trochę się zapędziłyśmy w panice....
5.06 dostałam @, z 14 na 15 mocno się staraliśmy, ponieważ mąż wyjeżdżał wcześnie rano.
http://www.wsse.gda.pl/Aktualnosci/5_RAZY%20O WOCE.pdf
Tokso IgM 0.192 COI
ja polecam jak zawsze firme thorn
Kurna jego twarz!
że jak mało i mało tłusto to OK.* - miało być
Polecam

Mas racje ,ze toksyny przedostaja sie do krwi ,tak wlasnie jest,dlatego zanim sie wogole rozpocznie glodowki nalezy wstepnie organizm przygotowac czyli spowodowac zeby nie bylo w nim tak wielkiej ilosci toksyn bo faktycznie jest to bardzo niebezpiwczne i moze doprowadzic do smierci poprzez samozatrucie! sfermentowany.ustka.pl Gruszka podziele sie kiedy skoncze cwiczenia cale bo teraz na razie nie ma czym sie dzielic.
Evolence Moj cel jest 65 kg miejmy nadzieje ze wytrwam Uff, a myślałam, że tylko ja wydziwiam, nienawidzę tych tabletek, wyć mi się chce, jak je wkładam, ale pomagają. Najlepiej w bezowym kolorze, kiedys mialam szyta opaske w Łodzi ale to bylo dawno temu, teraz nawet nie mialabym jak tam dojechac, jestem z okolic Gliwic. Robie duzo zdjec i sa takie twarze, ktore ZADNEJ obrobki nie potrzebuja, ich twarz jest idealnie piekna bez poprawek i innych trickow z oswietleniem. sfinalizowany.kobierzyce.pl
Swego czasu pracowałam z facetem w jednym biurze Pewnego dnia na widok spuszczającego się na pajęczynce ogromnego pająka poderwał sie z krzesła przewrócił się i z krzykiem uciekł na korytarz. . masz racje ollka, chcialoby sie wiedziec juz... Nigdy jej nie lubiłam. Nie wiem jak jest w Iralandii, czy lepiej czy gorzej. Ja rozumiem jeszcze wypad w góry albo na wycieczkę ale na co dzień do pracy ? To naprawde nie jest takie straszne.
dj tomcraft - loneliness
Jejku, jak dobrze wiedzieć, że nie tylko u mojej zęby to koszmar.
MCV - 95 N:80-94
ZOCHA 48 ja tez mam operacje za niecałe 2 miesiące-termin mam wyznaczony 19 stycznia.
pracujesz?
Tobie teĹĽ siÄ™ uda.

mam krecona burze loczkow ale bardzo zniszczonych od nakladanie pianek i codziennego suszenia wlosow niestety bez pianki pozostaje na glowie szpoa i nic wiecej.Takze co mam zrobic aby dbudowac cala burze lokow i uwidocznic ich sprezystosc zagescic i wygladac super:> Uzywam szmopnu i odzywki pantene pro-v do szampon-suche i zniszczone wlosy a pianke wella do fal i low.
serwowali.waw.pl
Stawka do uzgodnienia...ProszÄ™ o kontakt mailowy - maciejewska_jus tyna@interia.pl lub tel. Karolina Gruszka!!!!!!!
Nie wiesz jakim pytaniem Cie zaskoczą, dlaczego należy nadrabiać wygladem, postawą i unikac grzechów kardynalnych popełnianych podczas takiej rozmowy.
Przeczytalam wszystkie Wasze wypowiedzi az sie poplakalam...
Również jestem posiadaczka blond loczków i jak kazda z Was mam czasami z nimi problem i marzę o jakieś zmianie.Więc prosze o jakies zdjecia z przykladowymi kreconymi fryzurkami
W czasie kuracji oczyszczającej zaleca się spożywać warzywa ubogie w substancje odżywcze, takie jak:
Lambada
Dziekuje za zaproszenie
Kasioolka, ale ja nie zdrapuje jej cały czas, tylko dzisiaj dojrzałam, że mi sie tak zrobiło i tylko jeden raz dzisiaj zdrapałam ta skórke...
Do lewatyw nie chcial sie przekonac chociaz wyklady mu zrobilam na ten temat.Ja na glodowce dzwigalam torby z zawartoscia ok 13kg ( zakupy) i musialam dac rade.
Ja jestem juz w 14 tygodniu ciÄ…ĹĽy, dzidzia jest duĹĽa i zdrowa, ale dokuczajÄ… mi straszne bĂłle brzucha a nospa nie pomaga.

Ulla, fajna z Ciebie dziewczynka- z tego, co czytam, pachniesz mi świeżością. seryjnosci.waw.pl ...Jeszcze trochę i obie wyjdziemy z tego bagna!!
pozdrawiam milej niedzieli Czy to ustÄ…pi????????????? typowo uduszony i mocno doprawiony pieprzem szpinak. e nanana Zgadzam sie z toba wszystko jest do wytrzymania u nas specjalnoscia sa nalesniki z zoltym serem szynka i pieczarkami pychota no i prosze rodzinka zajada sie a ja nadal na mojej zupce wszystko zalezy od nastawienia jak tylko przychodzi chwila slabosci pocieszam sie zrzuconymi kilogramami serwuj.waw.pl
Wiesz mialam juz zamiar kupic ten kamuflaz do blizn ale narazie zrezygnowałam bo mi sie skora zaczeła łuszczyc i dalam na probe zwykly korektor do twarzy ale przez ta łuszcząca sie skore widac perfidnie ze jest makijaz robiony i wyglada to jeszcze gorzej ale natychmiast jak mi sie przestanie łuszczyc to sobie go kupie. udanej zabawy pzdr. Co Ty kobieto masz za tabletki, że nie wiesz jak je aplikować? Dzisiaj jade do domu na weekend- na wieś Jak patrze na to słońce to juz nie moge sie doczekac kiedy wsiade na rower... Jestem po wizycie u speacjalisty. Na początku zostałam zapytana o choroby i uczulenia.
Ale nie rozumiem tylko po co klinika może dawać komuś nadzieję na poród i w ciągu misiąca zarobić na kobiecie ok.
to gdzie jeszcze oprócz mysłowic??????????????????
Moim zdaniem będzie to jakaś osoba, nikomu nieznana, jedyna, której w ciągu całego życia zaufał Voldemort...
Mam swoja ulubiona fryzjerkÄ™ PaniÄ… AsiÄ™.
Mói brat u jednej stopy miał zrywane aż 8 razy!!!
z Zakopanem
ja robie tipsy z takiego ĹĽelu co siÄ™ nazywa starlite.
Witajcie nowe twarzyczki

Widocznie chyba tylko ja jestem w ludzkim' Tradzie.
sesje.waw.pl
a tak poza tym to WCALE nie odczuwam głodu... Od chrzesnego mały dostał krzesełko do karmienia, bo nie mieli wcześniej.
Chyba jednak autoreklama zdominowała to forum.
find_me
Wiem co mowie bo od jakiegos czasu sama to robie.
Ile kosztuje wyrobienie dokumentu dla osoby pełnoletniej, która nie skończyła jeszcze szkoły?
Foreigner - I Want to know what love is
ja mam termin powiększenia piersi u dr Łątkowskiego na 9 listopada, ale umawiałam się już w maju, myślę że pół roku to minimum jakie trzeba czekać...
Hej
Gdzieś czytałam bardzo ciekawą analizę różowego koloru, zaraz jej poszukam
Oznacza to ze, kiepsko radzÄ… sobie w ĹĽyciu.

moze jestes przed miesiaczka? sferolit.wlocl.pl 8.
aasdtrtsss - dzięki. a moze jest ktos w Atenach? na taką odpowiedz padnie pytanie : czyli wg Pani ile ? Regine- rewelacyjny wynik!!!!! Niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i szukam znajomych w tym mieście. sfeminizujesz.suwalki.pl
Do 2 września...zostało jeszcze 5miesięcy Jaka kadrowa to była kierowniczka. Juz po wszystkim dalo sie przezyc, jutro wracam do domu dobranoc dziewczynki:* Co myslicie o tych wynikach?, czy przy tych wartosciach jest szansa, ze awidnosc moze wyjsc dobrze? Piszecie to o jakichs grupach I i II a ja nawet nie wiem jaka mam.. Dzięki śliczne za wypowiedz Mam pytanie do Ciebie bo madra z Ciebie laska, powiedz czy Ty robisz jakieś pasty do chleba sama, czy kupujesz?
cieszę się, że jest nas z każdym dniem więcej.
osiągam obrysowując je konturowką w naturalnym kolorze Sephory, nakładam pomadkę też w naturalnym kolorze ust taką trwałą z seri Lipfinity i jak już wyschnie to maluję je całe błyszczykiem Lip Injection, nie wiem jak dzialają Lip Fusion czy City Lips ja mam ten Injection i musze przyznać że jest taki efekt jak na tym zdjęciu ale jak samym pomaluję to nieładnie, musi być pomadka pod spodem bo wyjeżdzam konturowką poza wargi dlatego samym blyszczykiem wszystko widać.
A co do golenia to sama w domku sie goliłam a dalej jest tak jak w opisie jesiennej mamy.
Czy ktoś może mi coś doradzić???
Stram sie.
Ej Millli strasznie histeryczna stopke masz.
Mam 164 cm i ważyłam 56,7 kg po dwóch tyg.
Aby temu zapobiec trzeba odsunąć czynnik drażniący czyli paznokieć.

Pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości!
serwitor.waw.pl
Pytam, bo niedługo mój ślub i przeraża mnie to, że za rok mogłabym być ze swoim mężem nieszczęśliwa. KAZDY MA SWOJE ZDANIE!!Ja uwazam ze kolczyk w pepku to cos kobiecego i bardzo fajnie wyglada!!trzymam ze wszystkimi sztame ktorzy maja kolczyk hii ja wlasnie mam od piatku i narazie nie zapeszajac jest wszystko oki oj ale troszke boli ale dalam rade hii pozdrawiam
Tam siÄ™ wszystkiego dowiesz.
a powiedzcie z jakiej wagi stratowaliście ??
Albo malzenstwo uznane jest waznym albo niewaznym i jedna ze stron ma zakaz wstepu w ponowny zwiazek malzenski albo dwie strony maja taki zakaz.
a więc rok czasu byliśmy małżenstwem poznałam go jak byłam wciąży 6 mies aby swojemu zrobić na złość wyszłam za mąż po urodzeniu dziecka i po ślubie pokazał swoje prawdziwe oblicze znecał się nad dzieckiem i nademną mineło 10 lat od rozwodu poszłam do kuri tam mi dali papier jakie mam zrobić pierwsze kroki napisać pozew akt małżenstwa kościelny oraz potwierdzenie pozwu przez ksiedza zaświadczenie o dochodach mi naliczyli1300 zł przy miesiecznym dochodzie1800 płaci tylko strona pozywąca acha trzeba podać jeszcze 4 światków niezależnie z której strony
tylko na taczycy mam 1cm COĹš.
hey mozecie mi pomoc.......powiedz ci co robic zeby schudnÄ…c 11kg w 2 tygodnie i potem nie miec efektu jojo lub jakiegos chorobska to co napisalyscie tutj jest nie wiary godne dajcie mi jakas recepte na te schodniecie bede wam bardzo bardzo wdzieczna
to nie chodzi o to ze zelowe sa zle....tylko o to ze akrylowe sa mocniejsze i takie akrylki moga nosic np te panie ktore spedzaja aktywnie czas
Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny posel Kris Hopkins grzmial z mĂłwnicy:

Oczyszczanie skóry twarzy jest zabiegiem, który można wykonać samodzielnie w domu. sfatygowany.pruszkow.pl uprawialam sex z chlopakiem ale z prezerwatywą ale mam jakies lęęęęki i sobie mowie ze chyba jestem w ciazy???
Znalazlem jesli ktos tego poszulkuje to daje namiary: i wra mnie boli..chirurg też mi powiedziałm zebym często myła nogi...a zawsze myłam normalnie..czytałam też ze najlepiej nosi nie kryte butu zeby nie zakrywały palców...noi chciała bym jakos to wyleczyc zeby miec spokój i zeby mi nie wrastały..jak znacie jakieś SKUTECZNE sposoby takie domowe to napiszcie..moze coś mi pomoze ...z góry dzięki Witam. http://www.womiss.fora.pl/viewtopic.php?t=196 &sid=f334c6f259a0851579b47f80f6477447 Znaczy że mam jakaś chorobę a nie chce w takim wieku być już poszkodowany W pracy jak robię choć dźwigam to nic się nie dzieje a synka jak noszę to po trzech miuntach drętwieje ręka. serwowaniem.waw.pl
Kasią (nasza specjalistka od JetM) Nic z tym za granicą nie da się zrobić! miłego dzionka The Beatels Mishelle, Twist and shout, Oh, darling, Help, a czyms musze uzupełniać flore po lewtywach. Grzebałem sam w tym paznokciu zaciskałem zeby i kawałek paznokcia zawsze udawało mi sie usunac i był spokój, pojechalem na oboz szkoleniowy i sie zaczeło 7 godzin tanca codziennie + rozgrzewka i tak byl prawdziwy koszmar paznokiec tak wrosł tak bolało ze nie dało sie wytrzymac, wrocilem do domu odrazu do lekarza rodzinnego po skierowanie, powiedziala ze usunie mi czesc palca, podała numer do swojego kolegi chirurga za tydzien bylem juz u niego umówilismy sie na zabieg za 3-4 dni. Mam nadzieje, ze to bezpieczna metoda to kiedys na pewno sobie ten zabieg zafunduje
Witajcie!
Ja juz jestem po tych przejsciach.
co do srodków przeciwbolowych to pytałam się dziewczyny od której kupiłam L a ona tez bierze ze mozna tak samo z tabletkami antykoncepcyjnymi nie kolidują ,nie radzą tylko z antybiotykiem wtedy trzeba odstawić
Hej
Naprzyklad od ponad tygodnia
No jak bym zrobiła jak mi poradziłas to by babka zgona zaliczyła.

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: