منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:24 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: rana jest w ropie.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 5:45 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
I n po kilkku latach moge sobie wstrzyknac w dolnÄ… kolejne 2?
sfiksuj.bialystok.pl
A co to za cwiczenia 8abs? Co u Ciebie?
zaorał mnie prawie na smierć, żle płacił, krzyczał i wyzywał, groził....
Ostatnio dostałam Diane-35, bo Provera, którą brałam przez 2 cykle nic nie pomogła, a wręcz przeciwnie podkręciła jeszcze produkcję cyst, bo miałam miesiąc temu jedną 3,5x2,5.
http://www.youtube.com/watch?v=Z9ky6wiJQH8
może nie powinnam czegoś takiego stosować...
Ja tez polecam paniÄ… MonikÄ™ z salonu kleopatra
haha mina poloznej bezcenna haha
Kris ale ile takie coś może kosztować ?
Współczuje nam serdecznie.
Ja typujÄ™ dwie pary na final.
tempo 7-8 km/h), poza tym przeciwwskazania - np.

..$...............................$ sfiksowany.beskidy.pl Najważniejsza jest systematyczność i to daje trwałe efekty.
3/ Jesli posiadasz maly bioptron: Ciąg dalszy ....w mysłowicach wyskoczylo mi to po wpisaniu w google żabka prokurator. mysza 82 wiesz, że to absurd, że jesteś bezwartościowa, tak sobie wmówiłaś, każdy z nas ma jakieś wartości, jeden człowiek mniej, drugi więcej, może faktycznie masz mniej, ale nie znasz swojej, może zapytaj kogoś, chociaż pewnie i tak mu nie uwierzysz, to jest brak zaufania To dobrze A ty Kochana duzo palisz?moze Twoja polowka tez pali, przez co jeszcze trudniej jest Ci rzucic? serwisu.waw.pl
Po tygodniu dzień rozpoczynałam od 50 min ćwiczeń na stepperze a wieczorem było to już 30 min. Czytałam powyżej o działaniach soku z cytryny i innych domowych metodach. leci sie szybciej w dół. nie chce cie martwić ale tzw.krótkodystansowcy musieli się gdzies wyuczyc tego nawyku co oznacza ze prawdopodobnie ich sex polegał głownie na szybkich numerkach z przygodnymi panienkami,nie musiało tak być ale mogło Od razu do chirurga! Mam konwersy od dwóch lat i teraz zamówiłam nowe i jakoś nie śmierdzą mi gumą. Ca mam teraz 40,6, a wczesniej 60 ponad .Czy podwyzszony cholesterol i lekko cukier moze miec zwiazek z choroba kobieca?
moj narzeczony nie jest wprawdzie turkiem, ale arabem....jestesmy juz rok razem...ale znamy sie juz dlugo...w przyszlym tygodniu bierzemy slub w moschee, a w przyszlym roku w polsce...bo on tego chce!!!
DIAGNOSTYKA
Ja chyba jestem na to najlepszym przykladem, troszke cierpliwosci i samozaparcia a na pewno sie uda !
ja pisakowanie, larkierowanie stety niestety robię co pół roku gdyż bardzo często odnawia mi się kamień i nic na to nie poradzę mimo że myję zęby trzy razy dziennie plus nici dentystyczne i szczoteczka soniczna za okolo 700 zł.
- włosy chyba postanowiły zostać na mojej głowie Mniej znajduję na grzebieniu.
FAJNY FACET, ALE CHIRURG NIENAJLEPSZY!
ja po latach doświadczeń z dietami wiem jedno - węglowodany są złe, a nie tłuszcze.
Myślałam też o takim ekspanderze, który się wszczepia pod skórę, on ją rozciąga i wycina się bliznę i zszywa skórę, miałabym wtedy jedną długą, ale równą i świeżą bliznę, czyli zdatną do leczenia.
Zastanówcie się trzy razy, nim głupio postąpicie !

Hej Kasia pelasia
setera.waw.pl
ale kolorowo i tak będzie..oj będzie..
oki...po pierwsze podziwiam..
facet idzie mĂłj
W przypadku piersi mniej jędrnych i pomiar, i dobór biustonosza się komplikują.
Mi sie nocami sni Polska...
do tej pory sie nie moge nadziwic jaka ta hanna smoktunowicz podła osobniczka.
http://www.glodowka.pl/
pozdrawiam
To znowu ja...
Jeśli na codzień malujesz się delikatnie to na ślub powinno być podobie,tylko trochę bardziej odświętnie.
ja mieszkam w mniejszym miasteczku i zaplacilam 70 pln

Ciężkie jest życie gdy metabolizm szaleje...!!! serwomechanizmow.waw.pl orenżada,cola
Ja byłam ostatnio w hair Clinique na krakowskiej 39 u fryzjera doradził mi zmiane fryzury i koloru jestem zachwycona i nie pytał co robimy polecam To co mi piszesz to jakbym skads znala ... Dziwi mnie to ze imię się tak Wam kojarzy ja osobiście nie znam Nikolek z rodzin patologicznych ale np.Basie,Hanie, Zuzanna tak. Dlatego jeśli biorąc Gravistat poczujecie się źle trzeba zgłosić sie do ginekologa, który powinien przepisać inny lek. jedna uwaza ze Korzuchowaska jest ładna a inna ze nie. sfilmuja.jaworzno.pl
Chciałaby mieć jeszcze dziecko. Dzień dobry!! W każdym bądź razie przez kikla pierwszych części twierdziłam że facet się całkiem nieźle ustawił. Ta ksiazka otworzy ci oczy a jak zaczniesz diete i gubic kg bedziesz sie dziwic, ze to takie proste i brak ruchu . up Ja od tygodnia ma stepperek i jestem bardzo zadowolona.
Akurat ona jest, ale jak ĹĽycie pokazuje boryka siÄ™ z takimi samymi problemami jak kaĹĽdy nie-hrabia:
mam nadzieje ze ktos ma jakies doswiadczenie.
Poza tym stwierdzilam, że co miesiąc płacić 200 zł za pasemka to małe przegięcie.
brunetki , blondynki i czerwono wlose.
życze Ci dużo powodzenia i wytrwałości
Na Ciebie zawsze można liczyć, gratuluję i milutko Cię pozdrawiam - Marek.
To że ty jaśnie pani uważasz ze coś jest normalne to nie znaczy że takie jest.
Pozdrawiam
Gynalgin ma działanie bakteriobójcze oraz grzybiczobójcze.
Heh, podejrzewam ze wszystkie są oryginalne, ale jak to sprzedawcy, jeden drugiego chce oczernić by kupować u niego

ja na zaparcia se kupiłam xenne w razie co, chyba mi niezaszkodzą
sfanatyzuj.ostroda.pl
2mm..? Ostatnio byłam w Zarze i spodobały mi się białe spodnie ale nie prześwitujące i chyba je kupię
???
A przede wszystkim prolaktyna jest w normie, nie skacze jak po bromku.
sorry babeczki, jednak nie dam rady, mĂłj e-book zajmuje prawie 10 mega;
Hej dziewczyny
Czasem trochę śmiechu nie zaszkodzi, najlepsze wpadki i upadki z internetu
Więc do dzieła
4).
w międzyczasie baba z łóżka obok ciagle zaglądała jej za parawan.
Przy sprawnych jelitach sÄ… wydalane na zewnÄ…trz.
Daj znac jak paluszki!!

Ale mam problem. sfilcowal.bydgoszcz.pl Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych.
szkaradztwo !!! Od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie w lewym boku w podbrzuszu. wczoraj moim jedynym grzechem była kawa z mlekiem. Moja lekarka wyjechała na urlop. YOU ARE MY LIFE serwuja.waw.pl
Masz rację, ze my (polscy lekarze) jestesmy niedouczeni w leczeniu nadwagi i otylosci, a to dlatego, ze na studiach mowi sie o tym moze z 5 godzin. nie zerkam na boki.....i chyba? Ostatnie cięcie bardzo udane, włosy układają się idealnie. pozdrawiam ww.zdrowe-stopy.com współczuję ci tego przeziębienia;/ Nr konta: Chciałam sie ochwalisc izn udalo mi sie zejsc z zuepelnie czarnych do jasnych blod wlosow..ale trwalo to i trwalo..trzeba przerwac najpier pobyc kurczakiem roznobarwnym...az w koncu osiagnie sie efekt...bez niszcenia wlosow....Mam pytanie chcilabym pozbyc sie odrostow ale juz w domu bez uslug fryzjerskich jaka farbe polecacie do platynowego blodu...w kazdym badz razie jasnego taka z drogerri.ale zeby ladnei wyszla nie pomaranczowo???
Mój strach jest tak wielki, że jak spotkam jakieś bydle w ciągu dnia, to póżniej noc mam z głowy - boję się pojawienia kolejnego i śnią mi się przez pół nocy, więc jestem mocno przykryta kądrą, tak, aby nic się nie przedostało, a wtedy nie mogę spać, bo jest za groąco..
Witam wszystkich ja z problemem wrastających paznokci borykam się już 5 rok na początku ropiał bolał i to bardzo zrobiło się z boku palca jakieś zgrubienie.Poszłąm z tym tylko raz do Chirurga zaproponował mi lek o nazwie Davercin antybiotyk w kroplach i kazał obcinać paznokieć prosto.Od tamtej pory tylko parę razy miała palec spuchnięty i bolesny .Nie usuwałam paznokcia bo to niewiele daje.
pozdrawiam Was wszystkie ciepło
Jak tylko weszłam na salę porodów, zaczeły się bóle parte.
Bo ja zadecydowałam,że będę go brać po śniadanku- dzisiaj miałam sałatkę z wędliny,sera,pomidorów i ogórków

Witam
sfastrygujesz.polkowice.pl
;(( 15 zł.
Tobie rowniez naj..naj...
Wyobrazam sobie, ze tobie jeszcze bardziej!
a na śledzie w oleju dam przepis z domu.
PajÄ…k- nic nie robi
...Z jednym jedynym wyjatkiem:
Co do kawy to bezkofeinową można pić ale tylko i wyłącznie bezkofeinową.
Jak ktoĹ› jest brzydki jak np Melannie Griffit to nawet makijaĹĽ jej nie pomoĹĽe.
Natomiast nieprawidłowo pracujaca tarczyca rzadzi całym układem hormonalnym i to ma tez duze znacznie w twoich objawach i nie tylko tych,nawet zła praca wątroby,choroby autoimmunologiczne etc.
I to jest koniec pierwszej serii.
Szczerze polecam na wszelkie rodzaju problemy - przebarwienia, zmarszczki, trÄ…dzik.

boje sie, ze sobie nie poradze, ze tesknota mnie zabije... sfinansowal.lapy.pl O czym my mowimy Przeciez lekarz nie powie Pani X ,Pani Kowalska potrzebuje Pani ograniczyc weglowodany bo Pania zabijaja bo nikomu sie to nie oplaci.
;/ ps.lepiej dryndnij do zony (przeciez to za nia tesknisz) zamiast podawac na forum swoj (?) nr tel. 1 dzień postu 2 dzień na owocach i warzywach, bo nie dam rady tak bez jedzenia zupełnie...słaba jestem ale trudno...chyba głodówki takie dłuższe to nie dla mnie, przestawię się na zdrowe żywienie to będzie lepsze niż męczarnia i słabość ciała...widzę tylko jedną poprawę od ostatniego postu, że nie boli mnie głowa, poza tym nic...ide coś zjeść...żegnam Was, to koniec mojej przygody z głodówkami...pozdrawiam jak mnie nie ciągnie do mięsa i wędlin, tak dziś patrzyłam na nie jak na największy smakołyk świata. www. sfaldowan.bieszczady.pl
W zasadzie bylabym w stanie zjesc caly garnek na raz Mam jeszcze dwa pytania do was: Ja również mam synka ze stwierdzoną toksoplazmozą wrodzoną. czesc dziewczyny Rzeczy które w zasadzie nawet po roku wyglądają jak nowe są z firm (przynajmniej u mnie się to sprawdza) : Nie daj się namówić na rozjaśniającą farbę na całości bo znowu będziesz walczyć z odrostem. Bejbi nie wariuj nie wariuj, bo bzdurki ci przychodzą do głowy. Trzymam kciuki.
nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze,uwazaj teraz na siebie i duzo odpoczywaj.
Po kilku badaniach lekarz stwierdził, ze to zapalenie nerek.
Bylam w tym calym beaty expres cos tam....
Potwierdzam, że Lovela do białego radzi sobie z plamami z gencjany (fioletu) świetnie.
bo ja wlasnie glodowka doprowadzialm sie do bulimii
Jednocześnie wiem o co chodzi gdy piszesz że jakieś dziecko się nazywa sie Kevin Gąsienica, słyszałam kiedyś o dziewczynce która nazywała się Róża Nadzieja Kargul.
Takich kursów fryzjerskich jest naprawdę bardzo dużo,pytanie tylko który wybrać aby faktycznie czegoś się nauczyć..
tez sie tluklo szklo ale nie sdze zebys tego szukala

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى