منتدى طيز العرب

اليوم هو الأحد سبتمبر 22, 2019 11:19 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: sama warstwa maĹ‚ego tĹ‚uszczu, dlatego bardzo chude (bo normalne, tak jak ja [waga 58 kg przy 176] to norma) troche bardzie
مشاركةمرسل: الثلاثاء إبريل 08, 2014 5:59 pm 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
rzeczywiscie 300 zł ale ta kwota to przez NFZ chyba?
sfanatyzowal.olsztyn.pl
1 szklanka mąki Na tym polega nasza przynależność do kościoła rzymsko-katolickiego, to już było tu powiedziane:
A JA GŁUPIA SZUKAŁM CHLAMYDI TORBIELI INFEKCJI PECHERZA A TO KRZYWY KREGOSŁUP
logiczne ze wiekszosc osob odpowie ze czarna poniewaz byla ona od samego poczÄ…tku dobrym charakterem i wiele zeczy bylo pokazane z jej punktu widzenia
Pozdrawiam
skandal ,dziecko ma dwie wyciete dziury i drasniete usta maszynka do wlosow.W taki sposob nie traktuje sie ludzi.Odradzam to miejsce.
Czy tak powinno byc?
Jesli ktos umie cos robic naprawde dobrze (nawet w malym zakresie) - naprawde dobrze, to tylko kwestia czasu i wiary ze sie uda.

do TYGRYSI PAZUR: sflaczenie.pomorze.pl czy jakaś dobra dusza mogłaby mi pomóc?
tydzień teraz jest lus i zaj**iście wygląda =D hehe ZRÓBCIE SE NAPRAWDE WARTO OSOBISCIE MAM 13 LAT =P wiem to mało jak na laskie z kolczykiem ale im młodsza osóbka tym lepiej wygląda nie hehe .. co do laktatora miałam ręczny medela ale dało sie go podlączyc do elektrycznego i tak robiłam w szpitalu , butelki wyparzałam w garnku , a podgrzewacza nie trzeba mi było wode gotowałam i wlewałam do termosu tak żeby była zawsze gorąca a w butelki wlewałam żeby przestygła potem miałam gotową mieszankę na raz dwa . nigdy nic nie wiadomo teraz, nie da sie rozróznić. Ooooooooooooo już się pojawiają kobitki po Kościele dla mnie to poprostu jakis kosmos... sfeminizuje.stargard.pl
Sklep zajmujący rozmiarami od 42 do 45 jak i malutkim stópkami. ja mam podobny problem z tym ze drętwieje mi tylko lewa ręka ( czasem lewa noga, lecz znacznie rzadziej), w tym czasie odnoszę wrażenie ze stosunkowo gorzej widzę i lekko kołuje mi sie w głowie. Nie dosyc ze narzekaja to jeszcze maja pretensje do PH.Zapraszam chociaz na jeden dzien w teren.Pracujecie na na 2 zmiany po 8 godz i koniec,reszta was nie obhcodzi.Nie dosyc ze narzekacie to zle robicie zaladunek samochodow i nie raz sie trafi,ze towar nie dojedzie:/ Czesc Tomku, Czyli nie 2 krostki na krzyz przed okresem, a kilkadziesiąt. Czy po prostu rzucic wszystko i jechac tam- tylko na pewno nie znajde pracy od razu. MI LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE MOGE JE BRAC JAK SZŁAM NA OPERACJE.
boje sie, co będzie dalej Moje samozaparcie jest świeeeeeetne i zawsze mi pomaga wszystko przerwac hiehie No cóż - będę informować o zmianach Mam tylko nadzieje, ze dobrze robie te ćwiczenia :|
Czym blizej tym bardziej boli.
ewentualnie jak na twarzy sprzedajÄ…cego zobaczysz idiotycznÄ… minÄ™ to?
Najlepiej w bezowym kolorze, kiedys mialam szyta opaske w Łodzi ale to bylo dawno temu, teraz nawet nie mialabym jak tam dojechac, jestem z okolic Gliwic.
byl jakis prezencik,czy tez jedynie cieple wspomnienie naszego polskiego rodzimego mikolaja?

wolalam z siebie zrobic idiotke i isc bez powodu niz stracic
setera.waw.pl
Jedz tylko owoce i zupę. zastanawiam się nad jego zakupem, ale chciałabym poznać Wasze zdanie..
Oczekiwalam duzej zmiany ale az takiej sie nie spodziewalam.
Hi dziwczyny!
blizna juz wydaje sie gotowa ale dzis jeszcze jej dam odpoczac i jutro kupuje opaske uciskowa i zacyznam masowac 5 cm
(sotto voce-pol glosem czyli,to moje ukochane perfumy byly)
3.
to może być niedobór wit.

Widać nic nie mozna z nimi zrobić a szkoda bo świetnie by było gdyby znikły Zdarza się, kobieta przecież to nie tylko piersi serwisow.waw.pl Hej, proszę o pomoc
Co ?! ja też sie boje tych małych pająkow ale sam mam wdomu 2WIELKIE ptaszniki Przez ten czas udawalo mi sie unikac chirurga. Mój trening rozpocząłem od 0,5 godz. Pozdrawiam Was! serwowan.waw.pl
Moim zdaniem są mega wypasione, jeśli chodzi o zniszczone włosy to szczególnie radia - coś niesamowitego co zrobiła z moim sianem na głowie jeżeli ktoś nie chce z tego wyjść to nie pomoże ani terapia ani lekarz ani leki. A czy przekaz informacji z sądu odbywa sie tylko na zasadzie listowniej czy mozna cos dowiedziec sie w kancelarii sadu? 3.Parestezje w obrębie całej reki - nie tylko w obszarze unerwienia n.pośrodkowego co jest spowodowane istnieniem gałęzi łączących pomiędzy nerwem pośrodkowym i łokciowym. Dzieki za pomoc przy interpretacji wynikow. Dziękuje jeszcze raz! Czy jak zaczne juz robić po kilka serii to mogę robic przerwy pomiędz nimi?
dobre są jeszcze palette color XXL teraz wyszły nowe kolorki ale często uczulają musisz sobie zalecany test zrobic chyba ze nie masz uczulen na farby mysle ze jeszcze raz i bedziesz sobie mogła zrobic swój wymarzony kolor pozdrawiam
Wczoraj kupiłam aromat waniliowy.
Robisz jakies polskie smakolyki na swieta?
.....................................Zaprasza !!!....................................
Poczytajcie sobie na wikipedii, czy gdzies.
sunny_daisy
Lek nasenny łyknięty na noc przedoperacyjną i ta tabletka oszałamiająca którą dostajesz rankiem, powodują uczucie podobne do działania alkoholu.
szczepili euvaxem.
A UŻYWAM PIANKI I LAKIERY i oczywiście odrzywki po umyciu bo ich nie rożczesę...

der Skoda ,der Volvo ,der BMV -rzeczowniki odprzymiotnikowe bez koncowki :
sfalszuj.grajewo.pl
Zamknąć pieróg i ugotować.
To tobie sie tłuszcz wydziela?!
Laska to ze mnie nigdy nie była, ale teraz mam 81kg wagi 165cm i nic nie moge schudnąc.
gdybys miala problem a nie znalazla innego tematu na kafeteria.pl to chyba bys tez napisala gdziekolwiek.
Dermatix nakładam rano i na noc.
Caluje Cie mocno wszedzie!
Witajcie Ja tak samo jak wy mam kręcone włosy.
witam,
Kto z kim dlaczego po co na co.
pracuje tylko 2-3 dni w tygodniu więc dni wolne przeznaczam na objadanie się i wymioty.

po ilu dniach można umyć zęby. sfilcowal.bydgoszcz.pl http://www.firmin.pl/Members/admin1/oczyszcza nie-twarzy
Ona jest piekna,ma klase a glos przecietny,ma najlepsza strone internetowa ze wszystkich polskich wokalistow Dostaje od 28. Panie na recepcji to powinny raczej sprzedawać kapustę na targu a nie obsługiwać w takim miejscu !!! ma uprawnienia do wykonywania zabiegów inwazyjnych,takich jak owiększanie ust,mezoterapia igłowa,zabiegi z botoksem.Kosmetyczki/kosmetolodzy,które te zabiegi wykonują zwyczajnie łamią prawo.Naciąganie klientek na tańsze zabiegi ma krótkie nogi,bo jak zdarzą się powikłania,to jest blady strach i lament po obu stronach.Kto chce ryzykować-proszę bardzo,w końcu mamy wolny rynek.Sama słyszałam o przypadku,kiedy kosmetyczka na szkoleniu(którego nie miała prawa przeprowadzać)wstrzyknęła modelce w usta żel do USG,bo pomyliły się jej strzykawki...Kobieta wyła z bólu,miała zdeformowane usta,pomogła interwencja lekarza.Na zdrowiu i życiu się nie oszczędza. Ja wiem,ze ciezko zaczac bo tez mam z tym problemy,zwlekam i zwlekam i znajduje tysiace powodow serwitutow.waw.pl
Witam zony Turkow jestem jedna z was i zachecam do malzenstw Cześć Jeżeli nie działa to po co brać. BLOND a nie BLĄD !!! Witajcie dziewczynki PROMOCJA! bede sie wiec na biezaco badac i w razie gdyby cos sie kiedys zaczeło , nie daj Boze z tym dziac to bedzie czas na działanie
...Calkiem mozliwe !
Jestem w 6 tygodniu ciazy.
co do zdania Prałata, że proces człowieka zmienia i już nigdy on nie jest taki sam jak przed procesem -
Do krwi energia trafia z tkanki lluszczowej, ktora jest spalana w calym organizmie.
a dobry to 3/4 nocy...
niektórzy muszą bardzo ciężko i długo pracować by osiągnąć cel co czasem kosztuje nas nie tylko duzo stresu ale też bólu.
Firma obciÄ…ĹĽa cie wszystkim :

http://www.cda.pl/video/8863204/Czego-szukaja -Pakistanczycy-w-Google
sflaczal.ostroda.pl
i nie licz ĹĽe w ciagu miesiaca staniesz sie super laska....nawet na glodĂłwce
Cascada - Everytime We Touch
ZIG TECH.
Na obiad będę robić wątróbkę na masełku.
i jak dbałaś o usta bezposrednio po zabiagu ?
Że dotykają one najczęściej bardzo inteligentnych i ambitnych dziewcząt/kobiet.

Ja to smaruje najpierw rumiankiem ranke i jej okolice, przemywam też kolczyka z tej ropy itd, potem smaruje spirytusem patyczkiem do uszu tylko rankę delikatnie, a na sam koniec maść... sfabrykujesz.katowice.pl Ja polecam Fryzotekę na Kazimierzu.
ale jednak stres mnie dopadł, dołożyło się do tego naciskanie małej, i ni mniej ni więcej, dostałam w nocy porządnej biegunki na tle nerwowym mąż niby spał, ale czuwał, czy mi się nic nie dzieje, ja ledwo żywa na kibli, za przeproszeniem, a on się mnie pyta czy to ja czy wodę spuszczam nie wiem jak Wy ale ja już zgłupiałam... L Przychodzi Tomasz Lis do ortopedy, a lekarz na to: Przy dalszym poście, a więc trwającym dłużej niż owe trzy dni, dochodzi do stanu, w którym organizm, by utrzymać się przy życiu musi zacząć rozkładać własne składniki. serwowala.waw.pl
pozdrawiam pracuje ktoś z Was w tej firmie? pietrychaa no NA BANK Rembrands 4x4..... U mnie tak było. A swoją drogą, myślisz, że ktoś z kierownictwa Żywiec Trade zagląda tu? 2 Kwasy.
* Zdejmowanie tipsów - 30zł
co możecie na ten temat powiedzieć?
udanej zabawy
Noga wyprostowuje sie calkowicie bez najmniejszego problemu.
$..(▒▒▒▒▒ ....(ஜஜஜஜஜ $

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى