منتدى طيز العرب

اليوم هو الجمعة أكتوبر 20, 2017 10:25 pm

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: Za to ze spaniem nie mam problemu.
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 5:03 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
dziewczyny czy wiecie moze ile kosztuje usg3d/4d w bialymstoku??
sfeminizuj.starachowice.pl
doda nie wystaryuje bo bala by sie publicznej krytyki bo przeciez ona taka idealna'
raz wjedziesz, nie wyjdziesz ....
Zdecydowanie wolÄ™ kobiety, ktĂłre wiedzÄ… czego chcÄ….
i zainwestuj w jakąś dobrą odżywkę -kręcone włosy są często bardzo suche, przyda im się jakieś porządne nawilżenie
Ja ci cos powiem i nie boje sie negatywnych komentarzykow dziwnych dziewczynek z tego forum - ja używam Diane 35 półtorej roku i .....
Ja bym chciała jakies 10 zrzucić, tylko u mnie to po wadze mało widac raczej cm, a to mnie cieszy.
dziekuje dziewczyny za wpisyy.ja zastanwiam sie nad rowerkiem i orbitrekiem.i tak na zdrowy chlopski rozum wydaje mi sie ze przy orbitreku pracuje wiecej miesni ,oewnie ze przyjemniej siedziec na rowerku i pedalowac ale to chyba nie bardzo o to chodzi.prawda?pozdrawiam dziewczyny
Jestem ich stałą klientka i tak już zostanie!

Myślicie, że to zasługa tabletek anty, czy zaczęły rosnąć same z siebie? sfabularyzuje.kolobrzeg.pl Powodzenia Ci życzę i tego, żebyś już nigdy nie musiała cierpieć i żebyś znalazła ludzi szczerych, którzy cię kochają i pomagają, po prostu, z dobrego serca...
Zycze wygranej. Praktycznie, zdecydowana większość chorób jest powiązana z jelitami. Prolaktynka. Trafiłam na właściciekę. http://www.deansplanet.com/images/celebs/cele bs_without_makeup/manson.jpg sezonuje.augustow.pl
ani le'dodi ve'dodi li I ktoś może da znać jak złapać tego pająka ;D chyba naślę na niego mame albo tatę by złapali i do pokoju go wezmę i się pobawie z nim Salon ładny, nowoczesny. Mam do Ciebie też pytanko. O ile zachodnia czesc kraju jest moim zdaniem cywilizowana, o tyle wschodnia to zwykla dzungla w ktorej nie wiadomo jak sie po niej poruszac. Koniec z reklamą !!!!! Tylko Pająk może i dobrym operatorem skalpela jest ale jako człowiek pozostawia wiele do życzenia.
acha i jeszcze narazie zarabiam tylko ja, reszta kasy to stypendia i ewentualna pomoc od rodzicĂłw.
witam,właśnie wróciłam od lekarza i zaczęłam szukać ludzi z podobnymi problemami, bardzo sie cieszę ,że tu trafiłam bo przynajmniej wiem co mnie czeka i mój strach przed operacją jest choć troszkę mniejszy
kiedy mineły mdłości już nie mam takiej wielkiej awersji do jedzenia.
anka1 - jak podałam linka od kogo kupiłam to usunęli cały wątek
pszepraszam, mogłabyś mnie walnąć w plery?
jesli moge komus pomoc chce popisac na gg niech napisze na e-mail.
40 min ok 1900krokow i 200 kcal.
Cześć wszystkim
Ale facecik opowiadający o romansie z zakonnicą był bezbłędny i siostrzyczka z tego co mówił też wiedziała czego chce Życie w zakonie to jednak nie tylko modlitwy i pomoc bliźnim (właściwie ta zakonnica pomagała -hehehe!!!!

Wczesniej bedac opiekunka przebywalam wsrod ludzi niestety o nizszym poziomie wyksztalcenia i wogole kultury.
sfalcowal.lubin.pl
Znowu to swinstwo zaczyna mi wychodzic.
Ja właśnie wybieram się do Kanady za miesiąc, Mississauga - tam będziemy mieszkać
Trzymaj się i pisz jak idzie kolejna tura - kiedyś w końcu musi sisę udać i jak mawiają przysłowia:
caly czas plukalam i grzebalam tam jezykiem!
Wzięłam sobie do serca żeby:
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np.
aerobiczna 6 weidera nie pala tłuszczu,lecz kształtuje miesnie,wiec napewno nie pomoze w spaleniu tłuszczu z brzucha i bioder-boczkow-hula hop,dieta,min 2 l wody dziennie,owoce,warzywa,biale mieso,rybki,basen,rower
Ale to nic ja sobie poradzę, zawsze powiem jej kiedy przesadza, ale ile można walczyć.
I TO MA BYC PROFESJONALIZM.
Wkleiłam to z netu dla dziewczyn żeby sobie poczytały ,ja mam ksiązkę i znam to ,a TY?

pozdrawiam!! sfinksowaty.olecko.pl Po przeczytaniu całego forum widzę kryzys w carlo biani kiedyś był w intastyl o berendowiczu nie wspomne ale jak wiadomo dla każdego coś innego trzeba spróbować wszystkiego jedna bedzie zadowolona tam a inna gdzie indziej wszedzie jest inaczej powodzenia
A tu takie ziarno się silne mi posiało http://youtube.com/watch?v=mzfMRkiPU1c Dla mnie to jakoś wbrew naturze i za duże ryzyko dla kręgosłupa. ale po koleji... On w tym roku skonczy 58 lat a wygląda o 20 mniej! sfaulujesz.slask.pl
Witam. mysle ze na mnie nawet terapia by nie podzialala. Głaszczka ma rację. Co robić, postawić sprawę na ostrzu noża, czy odpuścić? Mój naturalny kolor to słomiany blond. Po zabiegu troche ranka poboli, ale to jest nic w porownaniu z bolem wrastajacego paznokcia ( nie moglam juz stawac na te stope wczesniej, pulsowala bolem). znam wiele narodowości, i wielu bajeranckich chłopaczków, którym ejdnak nie udało sie zbajerować mnie...
korzystam od niedawna i jestem zadowolona
Juz nie dam siÄ™ naciac.\
Po tygodniu mam 1,1 kg mniej, staram się jeść przy tym zdrowo, ale głodna nie chodzę, ćwiczenia były 4 razy po pół godziny, detocell slim efect rano i wieczorem, raz peeling kawowy i raz bańki, ale zapomniałam się zmierzyć, to by było bardziej miarodajne, jeśli chodzi o cellulit, w tym tygodniu oprócz wagi zanotowałam też obwód w pasie, w biodrach i udach.
GĹ‚owa zostaje nieruchoma na karku.
Tkanki nie ma po bokach bo jest ścięta do kości.
Byłam tam niedawno i jestem bardzo zadowolona.
salon znajduje siÄ™ na jelonkach w warszawie

Witam, od jakiegoś czasu planuję powiększyć usta.
sflaczeje.podhale.pl
na przyszlosc przy antykach futruj sie lacibios femina, ja juz tego bledu nie popelnie, zeby na lyso antyki brac Podobało mi się, chociaż na początku nie było to łatwe, praca na włosach prawdziwych klientek.
mnie Agati
pracujemy:
Ale jak przeczytalam ile z nas to ma, to sie uspokoilam.
????????
mała puszeczka koncentratu pomidorowego, 3 szklanki wody, główka kapusty, 3 duże cebule, 1 seler naciowy, 1 por, 2 papryki, sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos, np.
Dzięki za info odnośnie przebiegu cc, moje kolezanki w wiekszości albo jeszcze nie mają dzieci albo rodziły sn więc nie bardzo mam się kogo wypytać o szczególy które mnie ineteresują.
polecialam jeszcze raz, dwa dni po tamtej wizycie na pogotowiu zaczelam plamic delkiatnie, wlasciwei to widzialam to plamienie tylko gdy sie podcieralam po siku i przytykalam papier do wejscia do pochwy(sory za dokladnosc) widac bylo ze papier jest zoltawo brunatny jakby podbarwiony troszenka krwi, powiedzieli mi ze to po badaniu mi cos mogli zadrapac bo blona jest bardziej ukrwiona, ale zbadac mnie musieli zeby mnie odfajkowac w swoim zeszyciku, podczas badania poleciala krew, trysnela, w szczatkach ktore wylecialy lekarz dopatrzyl sie mojej kropeczki, po 2 godzinach krwawienia i czekania az wyleci reszta poszlam na usg, okazalo sie ze jest druga kropeczka ktora sie trzyma dzielnie, mimo ze stracilam jednoz blizniat walcze teraz zycie drugiego, nie mam pojecia jak sie zakonczy ta walka chociaz wynik zdaje sie byc przesadzaony, 3 dzien ja caly czas krwawie i mam nieznosne skurcze, bol wiekszy niz przy okresie, nie daje sobie rady sama ze soba, mimo ze nie wiedzialam iz jest dwie kropeczki, ze dzidziusie istnialy tylko na tescie ciazowym ja juz je kochalam, serce mi peka z bolu i mam wrazenie ze stracilam juz oboje, po prostu tak jak pewnego dnai obudzialm sie i polecialam po test mimo ze do okresu byla kupa czasu, tak teraz mam przeczucie ze nie jestem w ciazy, dziewczyny nie lekcewazcie zadnego bolu nawet malutkiego, moze to byc objaw normalny a moze cos byc nie tak, mnei zapewnili ze jest wszystko ok a dwa dni pozniej stracilam moje szczescie,
POMOCY!
Jestem 12 dni po opercji, czy to wystarczy aby moja bliznę uważać za wygojoną ?

Moze udalo Wam sie bo on sie urodzil w Turcjii, ale w Danii turcy urodzeni tutaj nie maja dobrych opin. serwujace.waw.pl Czy mam się martwić?
dziękuje za udzielone odpowiedzi 30.09.2008 wróciłam do domu. a apropo leku na sen tez go bralam nawet dzialal na mnie ,mialam po nim nawet male zwidy na poczatku ale teraz nawet konska dawka mi nie pomaga. kupilam 1 szt i bede probowala Mi równiez sypnęły się włoski na brodzie i w okolicy górnej wargi.Chodziłam na wosk,lecz niestety odniosłam wrażenie że więcej ich zaczęło wyrastać, taki długawy meszek.Obecnie wypalam je świeczką lub zapalniczką.Efekt jest taki, że to szybki zabieg, nie czekam jak podrosną.Nikomu nawet o tym nie mówię.Jak wypalam górną wargę to na oko kładę mokrą gąbeczkę by nie przyjarać rzęs. serwowales.waw.pl
http://kokoszanelka.mondozoo.com Joluś-to prawda, ze Lima jest sliczna, mi tez sie bardzo podoba ale nie popadaj na jej punkcie w jakas obsesje co do powiekszania ust to mozna zmienic ich objetosc roznymi metodami ale chyba nie sam ksztalt... jua tez mam takie jakieś kręcone czy falowane. No i oczywiście do czesania włosów używajcie specjalnej szczotki do włosów przedłużanych takiej, która nie będzie zahaczać o łączenia. pozdrawiam i buziaki jeśli macie problemy z takimi bliznami to zapraszam na forum BLIZNY PO OPARZENIU zobaczycie wtedyy co znaczy sie przejmować bliznami. Zapisałam się na studia językowe, dzisiaj mam stałą pracę w lotnictwie, zarabiam pod 3 tysiące euro, czasem więcej, mieszkam w Mediolanie.
helena77 byłam u dr Sułowicz na ustach i faktycznie są piekne.
z ta dluga suknia i szalem to bym nie przesadzala.....ale mala czarnna zawsze.
jak chcesz porozmawiać z tylko z kilkoma osobami to sobie gadaj na prywatnym czacie, a tu każdy może wejść i powiedzieć co myśli i ty mi tego nie zabronisz.
CandyCorny nie bierz mnie na serio, j atu glownie pisze od rzeczy, dobranoc
Szukam pokoju w londynie!
Mam krótkie włosy i bardzo często muszę odwiedzać fryzjera.
Pomozcie.

Przyznam siÄ™, ĹĽe trochÄ™ siÄ™ tego bojÄ™.
sfinansowac.kutno.pl
Ale nie biorę tego ciągiem,tylko w trudnych przypadkach. Jak miło Cię widzieć.
Boje sie tez jakis powazniejszych konsekwencji jak go nie wytne.
bezguscie totalne
A co do najlepszego szpitala...wg rankingĂłw ten w HajnĂłwce bije wszystkie na Ĺ‚eb, Ĺ‚Ä…cznie z prywatnymi klinikami.
wiec myje je wieczorem rozczesuje nakladam troche pianki i klade sie spac..
j.w.
ładnych, naprawdę, często po studiach wyższych, znających kilka języków.Są też namiary na turystki, czasami ze zdjęciami!!!
Wcześniej bywałam u różnych kosmetyczek, ale w Kleopatrze naprawdę jest najlepiej w porównaniu ze wszystkimi innymi w których byłam.
dodam ze samam go sobie przekulam i sie nie bawilam z tym, nie uzywalam zadnych masci, ani wody utlenionej.
właśnie wróciłam ze szpitala i mam 3 mm szczęścia w brzuchu, co do tygodnia to lekarzom wychodzi drugi od zapłodnienia, mnie trzeci, a od ostatniej@ piąty Buziaki dla Was wielkie
Wydawaloby mi sie, ze zabijam masz (troche przesadne porownanie).

BADANIE KLINICZNE sfaldowanie.bydgoszcz.pl NIBY 200 ZL ALE DLA NIEKTORYCH RODZIN TO DUZO.
Gardło bolało przy przełykaniu, czułam ucisk jakby mnie ktoś dusił i przeszkadzał mi jesczejedna rzecz: Magda Mielcarz trzymajcie sie cieplutko Polecam reportera, ale nie ma tam niestety eleganckich ciuszków, tylko takie jakby młodzieżowe U mnie oki.. seryjce.waw.pl
mmm... И осенним дождем напоят фиолетов Obawa związana z warunkami przyjścia na świat często pierwszego dziecka to nie histeria. Reszta do autorki Tylko że nigdy nie było sprawdzane czy pęcherzyk peka... wsyztkoczułam bol i wogole :/ Pani która mi przebijała pępek mowila ze trudno mi bylos ie przebić bo mam twarda tkankę(nie jestem zbyt puszysta osobki ktore mają tłuszczyku wiecej łatwiej sie przebić podobno) ale jestem zadowolona co do swoejej decyzji Benusik
Pozdrawiam.
Do szczęścia jeden krok, Wiola, Hania, dziękuję za podpowiedź.
DZIEŃ SIÓDMY:
Aga pisałaś że certyfikat z Goethego jest honorowany na równi z DSH - możesz napisać coś więcej?
jestem 5 lat po rozwodzie cywilnym.
Dzięki,Julii.Ten artykuł czytałam.
Ja wczoraj wyszłam ze szpitala po całkowitym wycięciu prawego płata i prawie całkowitym lewego.
Ale trochę czuje się głodna
Pozdrawiam!!

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى