منتدى طيز العرب

اليوم هو الاثنين أغسطس 21, 2017 7:24 am

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 
الكاتبرسالة
 عنوان المشاركة: ja ma swoje ulubione zestawy, poza tym szukam nowych inspiracji w sieci, tutaj na przykĹ‚ad jest kilka ćwiczeĹ„, ktĂłre sÄ…
مشاركةمرسل: الأربعاء إبريل 09, 2014 10:09 am 
غير متصل
 ICQ  يشاهد الملف الشخصي

اشترك في: 07.2013
مشاركات: 1217
مكان: Estonia
uwazaj na oszustow, wszyscy trabia o tym, zeby z gory nie placic za zalatwienie pracy, bo porzadne agencje i wiarygodni posrednicy pracy nie biora za to pieniedzy przed rozpoczeciem pracy.
sfalcuj.malopolska.pl
Ps.Muzulmanie dbaja o higiene i to bardzo,ziac rasizmem na kolor skory,to u zawistnych Polakow normalka. 3.Przez kolejne 2 dni stosować dietę półpłynną i chłodną.
Pomarańcz, turkusowy, zielony.....
Wiecie jak wyglada murzyn a dokładniej jego włosy?
No pogoda jest cudowna...ja dziś pojechałam na rynek po owoce..kolejka była ogromniasta oczywiście nie było szans żeby ktos mnie przepuścił...i o mało orła nie wywinełam..także od jutra siedzę w dzień plackiem w domu..nie nadaję się na ten upał.
pozdrawiam ciÄ™ serdecznie
Andrzej Chyra
Wszystkie mnie zostawiacie?
od kilku lat mam problemy z prl...jak miałam 18lat przez trzy lata prawie brałam brom...
maja nieskazitelne cery, a tu sie okazuje wlasnie jak co druga jest zapryszczona cala!
Nie wiem jak to wytłumaczyć bardzo mi pocieniowała...
Swoje usta mam w średnie nie są wąskie, ale chciałąbym je powiększyc.

Jest to bardzo poważna operacja i dochodzenie do pełnej sprawności trwa długo. sfaulowany.sanok.pl dzis akurat mam wizyte u lekarza ale nie wytrzyma do wieczora ...
Ja tez jestem zainteresowana tym tematem, mysle o otworzeniu sklepu z odzieza uzywana, glownie dziecieca oraz artukulami dzieciecymi, typu wozki itp. I oczywiscie tez jak zobacze pająka to wszystko mnie swędzi,mam paranoje,ze on po mnie łazi...to sie nazwya choroba psychiczna julii- ah swieta... Dr Broma powiedzial mi ze wszystko da sie zmienic. wyraźnie widać, że wcale nie miała jakiegoś wielkiego biustu (a wymiary mówią, że taki mieć powinna) sfaldowania.boleslawiec.pl
tyle że lekarz powiedział mi że to trwa 4 miesiące a nie rok podkreślił że tak jest teoretycznie ale nie wiedziałam ze aż tak się wydłuży. Pozdrawiam! wczesniej bylam u wajdy- salon obok i masssssakra! Czy Polaka czy Turka... A cholernie boję się pająków. czy musze dodawac pomidory papryke i seler?? wzięłam się więc za siebie, lepiej późno niż wcale, ehh.
Ale wydaje mi siÄ™, ĹĽe jest to niemoĹĽliwe.
Trafiłam tam z promocji grupera na endermologie i zostałam.
Jestem .
a co Panie sÄ…dzÄ… wygladzie (ubiorze) tej laseczki?
Kazdy ma swoje ulubione kolory, w ktorych sie czuje dobrze, ja np nie trawie czerwonego, w zyciu nic czerwonego nie zalozylam,bo ten kolor mi nie odpowiada, ale moja kolezanka chodzi np w czerwonym plaszczu i jej pasuje idealnie- czy to znaczy,ze jest dzi**a,bo ubiera sie na czerwono???
Chodzi o to, by nie podejmowac takich decyzji na zywiol.
staram sie nie jesc słodyczy,no i pije masowo czerwoną herbate.
Taka osoba jest gruba, a nie Kasia.
Ja mam pytanie o leczenie kanalowe zęba- ile potrzeba jest wizyt na takie lecznie i gdzie je najlepiej wykonać w Krakowie, zeby tez nie było miażdząco jesli chodzi o koszty

będziemy śmiać się z naszych nerwów.Tymczasem.Miłych snów...
setow.waw.pl
Żałosne.
że tracę swoją młodość na czymś tak głupim jak bulimia.
Dziewczyny a ja co powinnam zrobić mam jedna warge(górna )opadajaca na drugą i to sprawia wrazenie że moj e usta sa małe bo górnej wargni wcale nie widac bo jest taka zawinieta dotego wygladam jak bym ciagle była smutna!Aquamid mi pomoze czy trzeba operacji???Odpiszcie jak myslicie?
Natym polega caly \pic\
Ime, napisz nam , co to Ci się przytrafiło, że tylko jedną strunę głosową masz...
Jedynie nienajlepszą budowę ciała, bez wcięcia w talii, szczupłe nogi, za szczupłe, dosyć proste, mała pupa, a na górze kobiecy biust i grubsze ramiona ( nie mylić z grubymi).
3 \ 4
???I kiedy będzie powtórka bo nie widziałam?
góra po wyprostowaniu miała zeledwie 7 cm.
Mi zlecił w 10 tc i jestem teraz w 13 i nie wiem czy pasozyt wszedł do łozyska czy jednak udało mi sie nieco zwalczyc go.
POZDRAWIAM

Eh ja wiem,ze on nie jest wyrocznia i nie powie mi i nie zagwarantuje,ze juz do konca ciazy bedzie wszystko ok. sferowy.wolomin.pl To co siÄ™ dzieje z mojÄ… twarzÄ… to juĹĽ przechodzi wszelkie granicÄ™.
i chyba to nic zlego ze kobieta chce miec ladne, proporcjonalne i zadbane cialo??? kupon pojawi sie : Jagiellońskiego? I tu słowo wyjaśnienia - przy torbielach lekarze przepisują tabletki antykoncepcyjne, bo zawierają składniki, które leczą torbiele i zapobiegają tworzeniu kolejnych. Cos mi tam jeszcze świta...: sfatygujesz.rawa-maz.pl
Manta_ma, ważne żeby była tendencja spadkowa To tylko jedna wpadka, stało się, trudno kto ma taki problem jak ja, o efektach A do ćwiczeń weż sie koniecznie .. Trzeba owinąć brzuch, pupę, uda i ręce - ramiona. Ostatnio zacząłem brać ziołowe leki jak Kalms, Valerin sen, Persen Forte no i magnez. Jopek ma Franka i Stasia Po kuracji, jeśli infekcja zostanie wyleczona, powinnyście odbudować florę bakteryjną dróg rodnych, bo ten lek jest naprawdę silny i oprócz działania na patogeny wywołujące objawy, również zabija prawidłowe, działające 'obronnie' bakterie pochwy.
to mam ochotę wyjąc gumę z majtek i strzelić sprzedawcom w pysk !!!
Tylko że nie jest lekko ;-(( Jestem grubo po 30-tce, dopiero zaczęłam uczyć się języka, tutaj mam pracę biurową, wykształcenie, znam angielski.
Zrobię wszystko b y nie iść do chirurga!
Czutujesz ta grupe wiec pewnie Ci sie nie raz obilo o oczy ile ludzi wierzy ze jesli beda cwiczyc to schudna i z nadwaga 30-40 kg zabieraja sie za mordercze cwiczenia i bieganie.
niestety nie potrafiłam karmic na raz obydwoje,musiałam na zmiane dlatego czasami do godz 12-13 nic nie robiłam tylko karmiłam ale to na początku,później dzieci umiały ładnie ssac najadały się szybko i robiły przerwy 2-3 godzinne, w nocy nawet dłuzsze
kiedy?
W zasadzie to teraz w czasie tego mego niezdecydowania stosuje
Codziennie rano płucz też usta oliwą z oliwek (doskonale chłonie wszelkie wonie), a potem wodą z sokiem świeżo wyciśniętym z cytryny (działa odświeżająco).
czy nie?
A więc tylko tak sobie wzdychałam, wzdychałam i biegałam do Kościoła , ale wiecie cooo to było mimo wszystko PIĘKNE Fatalne zauroczenie

sluchaj jak juz masz ta ksiazeczke to musisz zrobic sobie przeswietlenie pluc i morfologie (wiem bo robilam rok temu!
sfabrykuje.kaszuby.pl
Udał się za pierwszym razem!!! ja trwam a jak reszta?Dziś będzie 17dzień i jest mi coraz ciężej ale codziennie wstaję z myślą, że muszę poświęcić 15minut na szóstkę i nawet gdybym nie miała czasu w ciągu dnia to przed samym snem ćwiczę.
A tak apropo co do cc Oktavka masz już zaklepany termin w recepcji czy jest to tylko przypuszczalny termin bo w moim przypadku lekarz L ma mi go potwierdzić dopiero na ostatniej wizycie tz 30.07.
Używałam witaminy najpierw merz special!
Ponoć są znowu razem, a nóz widelec by się pozakochiwali w partnerach tanecznych.
Po zabiegu zapisalam sie na kilka nastepnych wizyt do ambasady bo czuje sie po nich o niebo lepiej.
Mam włosy średnie trochę za ramię i chciałam grzywkę i pasemka takie delikatne (tzn nie takie o szerokości 2 cm tylko cieniutkie).
Wyjazd do Emilia - Romagna.
Najładniej goi się w nosie i języku ( w języku nie robię, choć sama mam ).W brwi też nie jest źle.Jesłi tylko masz na tyle konsekwencji by odpowiednio pielęgnować przebite miejsce, to wszytko ładnie się goi.Ból to pojęcie bardzo względne- jak wszystko jest robione szybko i sprawnie to nie boli.

nie dajcie sie zwariowac! seterek.waw.pl kontakt:
Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. A dziś 100.5. Grzybica może pojawić się zewnętrznie, (ręce, nogi, jama ustna, pod paznokciami, w pochwie), lub co groźniejsze wewnętrznie (płuca, jelita). Znam dwie dziewczyny ....jedna wykorzystal turek bo jego zona byla w ciazy i nie mog sie z nia....p..., oczywiscie moja kumpela tego nie wiedziala, dowiedziala sie o tym jak tamta miala rodzic(i nawet wtedy on sie upieral sie nie ma zony i ze ja kocha) Na Allegro sa fajne, a ja juz jestem pełnym członkiem, więc jak mój chłopak przyjedzie to pomoże mi wybrac hehe..... sfolgowac.pomorskie.pl
Według mnie kursy i szkolenia są świetnym sposobem na dokształcenie się lub całkowitą zmianę zawodu. dzięki i pozdrawiam Leje je domestosem potem te od razu zdychają ! pozdrawiam Asik! niewiele hej, ja tez mieszkam we wloszech dokladnie w regionie Umbria. Myśle,że po przesłuchaniu swiadków, Twojego faceta i jego ex to pozostaje czekanie na wyrok.
Z lekiem trzeba trafić, bo bardzo indywidualna sprawa.
Ale to tez z drugiej strony szkola zycia.
mnie
Teraz w związku z mniejszą kasą w pup będą przede wszystkim brać pod uwagę tych co później zostawią ludzi.
jesli do tego doda fantazje, troche techniki a przede wszystkim kocha sex- to juz jest bajka.Nie cierpie jesli facet nie moze byc facetem w lozku.
1,5 l z 1,5 Ĺ‚yzki soku z cytryny.
Brzmi ciekawie ale przecież to tylko subiektyne zdanie - jesli byłoby więcej zachwytów to bym się skusiła

(na drugi koniec miasta ).
serwowane.waw.pl
Operację bede robiła tez w SCM. A ja chciałam się spokojnie wyspać, wyleżeć, odpocząć.
Pozdrawiam.
również jestem posiadaczką kręconych włosów, nie są to wprawdzie sprężynki ale jestem zadowolona
Aby jego stosowanie przyniosło spodziewany efekt, trzeba poczekać co najmniej 3 miesiące, jednak poprawa będzie następowała stopniowo, w miarę coraz dłuższego przyjmowania suplementu.
Jedyny minus, że chce mi się po lewatywie spać...
Kurcze, az nie wiem co Ci powiedziec...
Czy osoba w cieĹĽkiej depresji idzie do psychiatry?

Tuż po nich, bądź następnego dnia można nałożyć makijaż i tyle. sfalszuj.grajewo.pl zalezy mia na zrobieniu noska..wiec nie wiem w którego ręce się powierzyć..na ich stronkach i u jednego i u drugiego nosy na zdjęciach wyszły całkiem, całkiem...
Trzymaj sie i pisz jak samopoczucie No i w ogóle jak próbowałam to miałam problemy U nas to wygląda tak 5.00- mleko, 8.00 serek lub jogurt plus biszkopt, drożdzówka, 11.00- zupka, 14.00 obiadek ( tu jakieś mięsko albo pieczone albo tuszone lub gotowane, ziemniaki lub różne rodzaje kaszy, ryż, warzywa na parze), 17.00- jabłko lub banan lub inny owoc ( ew. Tu trzeba bys szybkim bo ogloszenia schodza jak cieple buleczki malusia s uwazam ze jestes idiotkom skoro narzekasz ze masz zadurzy biust. sfilmuje.kalisz.pl
Także chyba jednak jest tu jakaś ukryta reklama samej pani fryzjerki... Proszę o szybko odpowiedź bo święta blisko. To ciebie krew zalewa, że nic nie rozumiesz na noc, 2 godz po ostatnim posilku... Ćwiczę systematycznie trzeci tydzień i coś zaczyna się dziać. Nie mam jakichś ubocznych objawów- może raz na początku bolała mnie przez jeden wieczór głowa (wczesniej nigdy mnie nie bolała) ale wzięłam Ibuprom i było po problemie. 1.spaghetti
A jak już mnie szyły to ja smsy pisałam do mojego, bo był za granicą
Pozdrawiam i bedę czekać na efekty!!
piszcie jak z korekta nosa u ww lekarza.
Sama praca położnej też jest bardzo ciężka ale satysfakcjonująca, zarobki jak dla młodej osoby po studiach są naprawdę dobre ( w przyszłości to w zależności od osoby , - Ja bardzo lubię swoją pracę.
Za swoją prace otrzymuje ko 5% marżę od obrotu miesięcznego sklepu.
jest to trwała metoda powiększenia czerwieni wargowej.
mam problemy z zajściem w ciążę nie wiem za bardzo do kogo się udać a o dr.
OTOZ CZYTAJAC WIELE METOD ZWALACZANIA CELLULITU W GABINETACH WYCZYTALAM ZE WIEKSZOSC Z NICH OPIERA SIE NA BEZIE PODCISNIENIA...

أعلى

عرض مشاركات سابقة منذ:  مرتبة بواسطة  
إرسال موضوع جديد الرد على الموضوع  [ مشاركة واحده ] 

جميع الأوقات تستخدم GMT [ DST ]

الموجودون الآن

المستخدمون المتصفحون لهذا المنتدى: لا يوجد أعضاء مسجلين متصلين و 1 زائر

لا تستطيع كتابة مواضيع جديدة في هذا المنتدى
لا تستطيع كتابة ردود في هذا المنتدى
لا تستطيع تعديل مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع حذف مشاركاتك في هذا المنتدى
لا تستطيع إرفاق ملف في هذا المنتدى

البحث عن: